XS
SM
MD
LG
29.kolo
Rezultati
28/29.05.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
3 : 2
OFK Bečej 1918
Bečej
28.05.2022 17:30
OFK Stari Grad
3 : 2
OFK Bečej 1918
Dinamo 1945
Pančevo
3 : 0
Borac (Š)
Šajkaš
28.05.2022 17:30
Dinamo 1945
3 : 0
Borac (Š)
Tisa
Adorjan
2 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
28.05.2022 17:30
Tisa
2 : 0
Jedinstvo (SP)
Radnički (Zr)
Zrenjanin
2 : 1
Borac (S)
Sakule
28.05.2022 17:30
Radnički (Zr)
2 : 1
Borac (S)
OFK Vršac
Vršac
2 : 0
OFK Kikinda
Kikinda
28.05.2022 17:30
OFK Vršac
2 : 0
OFK Kikinda
Feniks 1995
Stara Pazova
1 : 3
Hajduk 1912
Kula
28.05.2022 17:30
Feniks 1995
1 : 3
Hajduk 1912
Tekstilac
Odžaci
2 : 4
Omladinac
Novi Banovci
27.05.2022 17:30
Tekstilac
2 : 4
Omladinac
Radnički 1912
Sombor
3 : 2
1. Maj Ruma
Ruma
28.05.2022 17:30
Radnički 1912
3 : 2
1. Maj Ruma
28.05.2022 19:38 (Administrator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Mozzart Bet Prva liga Srbije OFK Vršac 29 19 5 5 62
2 Prelazi u ligu višeg ranga Feniks 1995 29 14 6 9 48
3 Prelazi u ligu višeg ranga Borac (Š) 29 13 7 9 46
4 Prelazi u ligu višeg ranga Tekstilac 29 13 6 10 45
5 Prelazi u ligu višeg ranga Omladinac 29 14 3 12 45
6 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički 1912 29 13 5 11 44
7 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Bečej 1918 29 13 5 11 44
8 Prelazi u ligu višeg ranga 1. Maj Ruma 29 12 6 11 42
9 Prelazi u ligu višeg ranga Borac (S) 29 11 8 10 41
10 Prelazi u ligu višeg ranga Tisa 29 12 5 12 41
11 Prelazi u ligu višeg ranga Dinamo 1945 29 12 4 13 40
12 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (Zr) 29 11 4 14 37
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Sever" Hajduk 1912 29 11 3 15 36
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" Jedinstvo (SP) 29 9 4 16 31
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Sever" OFK Stari Grad 29 9 3 17 30
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Istok" OFK Kikinda 29 8 2 19 26

30.kolo
Sledeće kolo
04/05.06.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
OFK Bečej 1918
Bečej
1 : 3
Radnički 1912
Sombor
03.06.2022 17:30
OFK Bečej 1918
1 : 3
Radnički 1912
1. Maj Ruma
Ruma
3 : 4
Tekstilac
Odžaci
04.06.2022 17:30
1. Maj Ruma
3 : 4
Tekstilac
Omladinac
Novi Banovci
0 : 2
Feniks 1995
Stara Pazova
04.06.2022 17:30
Omladinac
0 : 2
Feniks 1995
Hajduk 1912
Kula
4 : 2
OFK Vršac
Vršac
04.06.2022 17:30
Hajduk 1912
4 : 2
OFK Vršac
OFK Kikinda
Kikinda
0 : 1
Radnički (Zr)
Zrenjanin
04.06.2022 17:30
OFK Kikinda
0 : 1
Radnički (Zr)
Borac (S)
Sakule
6 : 1
Tisa
Adorjan
04.06.2022 17:30
Borac (S)
6 : 1
Tisa
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
2 : 5
Dinamo 1945
Pančevo
04.06.2022 17:30
Jedinstvo (SP)
2 : 5
Dinamo 1945
Borac (Š)
Šajkaš
6 : 0
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
04.06.2022 17:30
Borac (Š)
6 : 0
OFK Stari Grad
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.