XS
SM
MD
LG
28.kolo
Rezultati
21/22.05.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
OFK Bečej 1918
Bečej
2 : 4
1. Maj Ruma
Ruma
21.05.2022 17:00
OFK Bečej 1918
2 : 4
1. Maj Ruma
Omladinac
Novi Banovci
5 : 0
Radnički 1912
Sombor
20.05.2022 17:00
Omladinac
5 : 0
Radnički 1912
Hajduk 1912
Kula
2 : 1
Tekstilac
Odžaci
22.05.2022 17:00
Hajduk 1912
2 : 1
Tekstilac
OFK Kikinda
Kikinda
2 : 0
Feniks 1995
Stara Pazova
21.05.2022 17:00
OFK Kikinda
2 : 0
Feniks 1995
Borac (S)
Sakule
5 : 1
OFK Vršac
Vršac
20.05.2022 17:00
Borac (S)
5 : 1
OFK Vršac
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
2 : 2
Radnički (Zr)
Zrenjanin
21.05.2022 17:00
Jedinstvo (SP)
2 : 2
Radnički (Zr)
Borac (Š)
Šajkaš
2 : 1
Tisa
Adorjan
22.05.2022 17:00
Borac (Š)
2 : 1
Tisa
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
2 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
21.05.2022 17:00
OFK Stari Grad
2 : 1
Dinamo 1945
22.05.2022 19:00 (srbijasport.net)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Mozzart Bet Prva liga Srbije OFK Vršac 28 18 5 5 59
2 Prelazi u ligu višeg ranga Feniks 1995 28 14 6 8 48
3 Prelazi u ligu višeg ranga Borac (Š) 28 13 7 8 46
4 Prelazi u ligu višeg ranga Tekstilac 28 13 6 9 45
5 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Bečej 1918 28 13 5 10 44
6 Prelazi u ligu višeg ranga Omladinac 28 13 3 12 42
7 Prelazi u ligu višeg ranga 1. Maj Ruma 28 12 6 10 42
8 Prelazi u ligu višeg ranga Borac (S) 28 11 8 9 41
9 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički 1912 28 12 5 11 41
10 Prelazi u ligu višeg ranga Tisa 28 11 5 12 38
11 Prelazi u ligu višeg ranga Dinamo 1945 28 11 4 13 37
12 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (Zr) 28 10 4 14 34
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Sever" Hajduk 1912 28 10 3 15 33
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" Jedinstvo (SP) 28 9 4 15 31
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Sever" OFK Stari Grad 28 8 3 17 27
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Istok" OFK Kikinda 28 8 2 18 26

29.kolo
Sledeće kolo
28/29.05.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
3 : 2
OFK Bečej 1918
Bečej
28.05.2022 17:30
OFK Stari Grad
3 : 2
OFK Bečej 1918
Dinamo 1945
Pančevo
3 : 0
Borac (Š)
Šajkaš
28.05.2022 17:30
Dinamo 1945
3 : 0
Borac (Š)
Tisa
Adorjan
2 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
28.05.2022 17:30
Tisa
2 : 0
Jedinstvo (SP)
Radnički (Zr)
Zrenjanin
2 : 1
Borac (S)
Sakule
28.05.2022 17:30
Radnički (Zr)
2 : 1
Borac (S)
OFK Vršac
Vršac
2 : 0
OFK Kikinda
Kikinda
28.05.2022 17:30
OFK Vršac
2 : 0
OFK Kikinda
Feniks 1995
Stara Pazova
1 : 3
Hajduk 1912
Kula
28.05.2022 17:30
Feniks 1995
1 : 3
Hajduk 1912
Tekstilac
Odžaci
2 : 4
Omladinac
Novi Banovci
27.05.2022 17:30
Tekstilac
2 : 4
Omladinac
Radnički 1912
Sombor
3 : 2
1. Maj Ruma
Ruma
28.05.2022 17:30
Radnički 1912
3 : 2
1. Maj Ruma
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.