XS
SM
MD
LG
26.kolo
Rezultati
07/08.05.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
OFK Bečej 1918
Bečej
1 : 0
Omladinac
Novi Banovci
07.05.2022 17:00
OFK Bečej 1918
1 : 0
Omladinac
Hajduk 1912
Kula
3 : 1
1. Maj Ruma
Ruma
07.05.2022 17:00
Hajduk 1912
3 : 1
1. Maj Ruma
OFK Kikinda
Kikinda
2 : 1
Radnički 1912
Sombor
07.05.2022 17:00
OFK Kikinda
2 : 1
Radnički 1912
Borac (S)
Sakule
1 : 1
Tekstilac
Odžaci
08.05.2022 17:00
Borac (S)
1 : 1
Tekstilac
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
2 : 0
Feniks 1995
Stara Pazova
07.05.2022 17:00
Jedinstvo (SP)
2 : 0
Feniks 1995
Borac (Š)
Šajkaš
3 : 0
OFK Vršac
Vršac
08.05.2022 17:00
Borac (Š)
3 : 0
OFK Vršac
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
1 : 1
Radnički (Zr)
Zrenjanin
07.05.2022 17:00
OFK Stari Grad
1 : 1
Radnički (Zr)
Dinamo 1945
Pančevo
2 : 0
Tisa
Adorjan
07.05.2022 17:00
Dinamo 1945
2 : 0
Tisa
08.05.2022 18:53 (hokaido)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije OFK Vršac 26 17 5 4 56
2 Prelazi u ligu višeg ranga Feniks 1995 26 13 6 7 45
3 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Bečej 1918 26 13 5 8 44
4 Prelazi u ligu višeg ranga Borac (Š) 26 12 7 7 43
5 Prelazi u ligu višeg ranga Tekstilac 26 12 6 8 42
6 Prelazi u ligu višeg ranga 1. Maj Ruma 26 11 6 9 39
7 Prelazi u ligu višeg ranga Borac (S) 26 10 8 8 38
8 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički 1912 26 11 5 10 38
9 Prelazi u ligu višeg ranga Omladinac 26 11 3 12 36
10 Prelazi u ligu višeg ranga Tisa 26 10 5 11 35
11 Prelazi u ligu višeg ranga Dinamo 1945 26 10 4 12 34
12 Prelazi u ligu višeg ranga Hajduk 1912 26 9 3 14 30
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Sever" Jedinstvo (SP) 26 9 3 14 30
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" Radnički (Zr) 26 9 3 14 30
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Sever" OFK Stari Grad 26 7 3 16 24
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Istok" OFK Kikinda 26 7 2 17 23

27.kolo
Sledeće kolo
14/15.05.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Dinamo 1945
Pančevo
5 : 3
OFK Bečej 1918
Bečej
14.05.2022 17:00
Dinamo 1945
5 : 3
OFK Bečej 1918
Tisa
Adorjan
8 : 2
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
15.05.2022 17:00
Tisa
8 : 2
OFK Stari Grad
Radnički (Zr)
Zrenjanin
1 : 0
Borac (Š)
Šajkaš
14.05.2022 17:00
Radnički (Zr)
1 : 0
Borac (Š)
OFK Vršac
Vršac
7 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
14.05.2022 17:00
OFK Vršac
7 : 0
Jedinstvo (SP)
Feniks 1995
Stara Pazova
2 : 0
Borac (S)
Sakule
14.05.2022 17:00
Feniks 1995
2 : 0
Borac (S)
Tekstilac
Odžaci
5 : 1
OFK Kikinda
Kikinda
14.05.2022 17:00
Tekstilac
5 : 1
OFK Kikinda
Radnički 1912
Sombor
2 : 1
Hajduk 1912
Kula
14.05.2022 17:00
Radnički 1912
2 : 1
Hajduk 1912
1. Maj Ruma
Ruma
1 : 2
Omladinac
Novi Banovci
14.05.2022 17:00
1. Maj Ruma
1 : 2
Omladinac
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.