XS
SM
MD
LG
20.kolo
Rezultati
02/03.04.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
OFK Bečej 1918
Bečej
1 : 0
Borac (S)
Sakule
02.04.2022 16:00
OFK Bečej 1918
1 : 0
Borac (S)
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
2 : 0
OFK Kikinda
Kikinda
06.04.2022 16:00
Jedinstvo (SP)
2 : 0
OFK Kikinda
Borac (Š)
Šajkaš
1 : 5
Hajduk 1912
Kula
03.04.2022 16:00
Borac (Š)
1 : 5
Hajduk 1912
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
2 : 2
Omladinac
Novi Banovci
02.04.2022 16:00
OFK Stari Grad
2 : 2
Omladinac
Dinamo 1945
Pančevo
2 : 2
1. Maj Ruma
Ruma
02.04.2022 16:00
Dinamo 1945
2 : 2
1. Maj Ruma
Tisa
Adorjan
2 : 0
Radnički 1912
Sombor
06.04.2022 16:00
Tisa
2 : 0
Radnički 1912
Radnički (Zr)
Zrenjanin
2 : 0
Tekstilac
Odžaci
02.04.2022 16:00
Radnički (Zr)
2 : 0
Tekstilac
OFK Vršac
Vršac
1 : 0
Feniks 1995
Stara Pazova
02.04.2022 16:00
OFK Vršac
1 : 0
Feniks 1995
06.04.2022 17:58 (srbijasport.net)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Mozzart Bet Prva liga Srbije OFK Vršac 20 13 5 2 44
2 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Bečej 1918 20 11 5 4 38
3 Prelazi u ligu višeg ranga Tekstilac 20 11 4 5 37
4 Prelazi u ligu višeg ranga Feniks 1995 20 10 6 4 36
5 Prelazi u ligu višeg ranga Omladinac 20 10 3 7 33
6 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički 1912 20 10 3 7 33
7 Prelazi u ligu višeg ranga Borac (Š) 20 9 5 6 32
8 Prelazi u ligu višeg ranga Tisa 20 8 4 8 28
9 Prelazi u ligu višeg ranga Borac (S) 20 7 6 7 27
10 Prelazi u ligu višeg ranga 1. Maj Ruma 20 7 5 8 26
11 Prelazi u ligu višeg ranga Dinamo 1945 20 6 4 10 22
12 Prelazi u ligu višeg ranga Hajduk 1912 20 6 2 12 20
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Sever" OFK Stari Grad 20 6 2 12 20
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" Radnički (Zr) 20 6 2 12 20
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Sever" Jedinstvo (SP) 20 5 2 13 17
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Istok" OFK Kikinda 20 5 2 13 17

21.kolo
Sledeće kolo
09/10.04.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
OFK Vršac
Vršac
3 : 0
OFK Bečej 1918
Bečej
11.04.2022 16:00
OFK Vršac
3 : 0
OFK Bečej 1918
Feniks 1995
Stara Pazova
0 : 1
Radnički (Zr)
Zrenjanin
09.04.2022 16:00
Feniks 1995
0 : 1
Radnički (Zr)
Tekstilac
Odžaci
1 : 1
Tisa
Adorjan
10.04.2022 16:00
Tekstilac
1 : 1
Tisa
Radnički 1912
Sombor
3 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
09.04.2022 16:00
Radnički 1912
3 : 0
Dinamo 1945
1. Maj Ruma
Ruma
1 : 0
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
09.04.2022 16:00
1. Maj Ruma
1 : 0
OFK Stari Grad
Omladinac
Novi Banovci
0 : 3
Borac (Š)
Šajkaš
09.04.2022 16:00
Omladinac
0 : 3
Borac (Š)
Hajduk 1912
Kula
2 : 2
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
09.04.2022 16:00
Hajduk 1912
2 : 2
Jedinstvo (SP)
OFK Kikinda
Kikinda
0 : 2
Borac (S)
Sakule
09.04.2022 16:00
OFK Kikinda
0 : 2
Borac (S)
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.