XS
SM
MD
LG
2.kolo
Rezultati
21/22.08.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
OFK Bečej 1918
Bečej
2 : 1
Tekstilac
Odžaci
21.08.2021 17:00
OFK Bečej 1918
2 : 1
Tekstilac
Feniks 1995
Stara Pazova
2 : 1
Radnički 1912
Sombor
21.08.2021 17:00
Feniks 1995
2 : 1
Radnički 1912
OFK Vršac
Vršac
1 : 1
1. Maj Ruma
Ruma
21.08.2021 17:00
OFK Vršac
1 : 1
1. Maj Ruma
Radnički (Zr)
Zrenjanin
2 : 1
Omladinac
Novi Banovci
21.08.2021 17:00
Radnički (Zr)
2 : 1
Omladinac
Tisa
Adorjan
1 : 1
Hajduk 1912
Kula
22.08.2021 17:00
Tisa
1 : 1
Hajduk 1912
Dinamo 1945
Pančevo
0 : 1
OFK Kikinda
Kikinda
21.08.2021 17:00
Dinamo 1945
0 : 1
OFK Kikinda
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
1 : 4
Borac (S)
Sakule
21.08.2021 17:00
OFK Stari Grad
1 : 4
Borac (S)
Borac (Š)
Šajkaš
1 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
22.08.2021 17:00
Borac (Š)
1 : 0
Jedinstvo (SP)
22.08.2021 18:52 (Administrator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Mozzart Bet Prva liga Srbije Borac (S) 2 2 0 0 6
2 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Bečej 1918 2 2 0 0 6
3 Prelazi u ligu višeg ranga Feniks 1995 2 2 0 0 6
4 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Kikinda 2 2 0 0 6
5 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Vršac 2 1 1 0 4
6 Prelazi u ligu višeg ranga Hajduk 1912 2 1 1 0 4
7 Prelazi u ligu višeg ranga Tekstilac 2 1 0 1 3
8 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo (SP) 2 1 0 1 3
9 Prelazi u ligu višeg ranga Borac (Š) 2 1 0 1 3
10 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (Zr) 2 1 0 1 3
11 Prelazi u ligu višeg ranga 1. Maj Ruma 2 0 1 1 1
12 Prelazi u ligu višeg ranga Tisa 2 0 1 1 1
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Sever" Radnički 1912 2 0 0 2 0
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" Dinamo 1945 2 0 0 2 0
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Sever" Omladinac 2 0 0 2 0
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Istok" OFK Stari Grad 2 0 0 2 0

3.kolo
Sledeće kolo
28/29.08.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
0 : 3
OFK Bečej 1918
Bečej
28.08.2021 16:30
Jedinstvo (SP)
0 : 3
OFK Bečej 1918
Borac (S)
Sakule
2 : 2
Borac (Š)
Šajkaš
29.08.2021 16:30
Borac (S)
2 : 2
Borac (Š)
OFK Kikinda
Kikinda
0 : 3
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
28.08.2021 16:30
OFK Kikinda
0 : 3
OFK Stari Grad
Hajduk 1912
Kula
0 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
28.08.2021 16:30
Hajduk 1912
0 : 1
Dinamo 1945
Omladinac
Novi Banovci
4 : 2
Tisa
Adorjan
28.08.2021 16:30
Omladinac
4 : 2
Tisa
1. Maj Ruma
Ruma
3 : 0
Radnički (Zr)
Zrenjanin
28.08.2021 16:30
1. Maj Ruma
3 : 0
Radnički (Zr)
Radnički 1912
Sombor
0 : 1
OFK Vršac
Vršac
28.08.2021 16:30
Radnički 1912
0 : 1
OFK Vršac
Tekstilac
Odžaci
0 : 1
Feniks 1995
Stara Pazova
28.08.2021 16:30
Tekstilac
0 : 1
Feniks 1995
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.