XS
SM
MD
LG
16.kolo
Rezultati
05/06.03.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
OFK Bečej 1918
Bečej
1 : 1
Borac (Š)
Šajkaš
05.03.2022 14:30
OFK Bečej 1918
1 : 1
Borac (Š)
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
1 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
05.03.2022 14:30
OFK Stari Grad
1 : 0
Jedinstvo (SP)
Dinamo 1945
Pančevo
1 : 1
Borac (S)
Sakule
05.03.2022 14:30
Dinamo 1945
1 : 1
Borac (S)
Tisa
Adorjan
2 : 0
OFK Kikinda
Kikinda
06.03.2022 14:30
Tisa
2 : 0
OFK Kikinda
Radnički (Zr)
Zrenjanin
1 : 1
Hajduk 1912
Kula
05.03.2022 14:30
Radnički (Zr)
1 : 1
Hajduk 1912
OFK Vršac
Vršac
1 : 0
Omladinac
Novi Banovci
05.03.2022 14:30
OFK Vršac
1 : 0
Omladinac
Feniks 1995
Stara Pazova
0 : 0
1. Maj Ruma
Ruma
05.03.2022 14:30
Feniks 1995
0 : 0
1. Maj Ruma
Tekstilac
Odžaci
1 : 1
Radnički 1912
Sombor
05.03.2022 14:30
Tekstilac
1 : 1
Radnički 1912
05.03.2022 16:30 (srbijasport.net)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Mozzart Bet Prva liga Srbije OFK Vršac 16 11 4 1 37
2 Prelazi u ligu višeg ranga Feniks 1995 16 10 4 2 34
3 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Bečej 1918 16 9 4 3 31
4 Prelazi u ligu višeg ranga Tekstilac 16 9 3 4 30
5 Prelazi u ligu višeg ranga Omladinac 16 9 1 6 28
6 Prelazi u ligu višeg ranga Borac (Š) 16 8 3 5 27
7 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički 1912 16 8 2 6 26
8 Prelazi u ligu višeg ranga Borac (S) 16 6 5 5 23
9 Prelazi u ligu višeg ranga Tisa 16 6 4 6 22
10 Prelazi u ligu višeg ranga 1. Maj Ruma 16 6 4 6 22
11 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Kikinda 16 5 1 10 16
12 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Stari Grad 16 5 0 11 15
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Sever" Dinamo 1945 16 4 2 10 14
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" Radnički (Zr) 16 4 2 10 14
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Sever" Jedinstvo (SP) 16 4 1 11 13
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Istok" Hajduk 1912 16 3 2 11 11

17.kolo
Sledeće kolo
12/13.03.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Tekstilac
Odžaci
4 : 0
OFK Bečej 1918
Bečej
12.03.2022 14:30
Tekstilac
4 : 0
OFK Bečej 1918
Radnički 1912
Sombor
1 : 0
Feniks 1995
Stara Pazova
12.03.2022 14:30
Radnički 1912
1 : 0
Feniks 1995
1. Maj Ruma
Ruma
0 : 1
OFK Vršac
Vršac
12.03.2022 14:30
1. Maj Ruma
0 : 1
OFK Vršac
Omladinac
Novi Banovci
1 : 0
Radnički (Zr)
Zrenjanin
12.03.2022 14:30
Omladinac
1 : 0
Radnički (Zr)
Hajduk 1912
Kula
3 : 0
Tisa
Adorjan
12.03.2022 14:30
Hajduk 1912
3 : 0
Tisa
OFK Kikinda
Kikinda
0 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
12.03.2022 14:30
OFK Kikinda
0 : 1
Dinamo 1945
Borac (S)
Sakule
0 : 0
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
13.03.2022 14:30
Borac (S)
0 : 0
OFK Stari Grad
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
2 : 2
Borac (Š)
Šajkaš
12.03.2022 14:30
Jedinstvo (SP)
2 : 2
Borac (Š)
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.