XS
SM
MD
LG
12.kolo
Rezultati
30/31.10.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
OFK Bečej 1918
Bečej
2 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
30.10.2021 13:30
OFK Bečej 1918
2 : 1
Dinamo 1945
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
5 : 1
Tisa
Adorjan
30.10.2021 13:30
OFK Stari Grad
5 : 1
Tisa
Borac (Š)
Šajkaš
1 : 1
Radnički (Zr)
Zrenjanin
31.10.2021 13:30
Borac (Š)
1 : 1
Radnički (Zr)
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1 : 1
OFK Vršac
Vršac
30.10.2021 13:30
Jedinstvo (SP)
1 : 1
OFK Vršac
Borac (S)
Sakule
1 : 1
Feniks 1995
Stara Pazova
31.10.2021 13:30
Borac (S)
1 : 1
Feniks 1995
OFK Kikinda
Kikinda
1 : 1
Tekstilac
Odžaci
30.10.2021 13:30
OFK Kikinda
1 : 1
Tekstilac
Hajduk 1912
Kula
1 : 2
Radnički 1912
Sombor
30.10.2021 13:30
Hajduk 1912
1 : 2
Radnički 1912
Omladinac
Novi Banovci
3 : 0
1. Maj Ruma
Ruma
30.10.2021 13:30
Omladinac
3 : 0
1. Maj Ruma
31.10.2021 15:33 (Predrag14)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Mozzart Bet Prva liga Srbije OFK Bečej 1918 12 9 2 1 29
2 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Vršac 12 8 3 1 27
3 Prelazi u ligu višeg ranga Feniks 1995 12 8 2 2 26
4 Prelazi u ligu višeg ranga Tekstilac 12 7 2 3 23
5 Prelazi u ligu višeg ranga Omladinac 12 7 0 5 21
6 Prelazi u ligu višeg ranga 1. Maj Ruma 12 6 2 4 20
7 Prelazi u ligu višeg ranga Borac (Š) 12 6 2 4 20
8 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički 1912 12 6 1 5 19
9 Prelazi u ligu višeg ranga Borac (S) 12 5 3 4 18
10 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Kikinda 12 5 1 6 16
11 Prelazi u ligu višeg ranga Tisa 12 2 4 6 10
12 Prelazi u ligu višeg ranga Radnički (Zr) 12 3 1 8 10
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Sever" Jedinstvo (SP) 12 3 1 8 10
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" Hajduk 1912 12 3 1 8 10
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Sever" OFK Stari Grad 12 3 0 9 9
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Istok" Dinamo 1945 12 2 1 9 7

13.kolo
Sledeće kolo
06/07.11.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
1. Maj Ruma
Ruma
0 : 0
OFK Bečej 1918
Bečej
06.11.2021 13:00
1. Maj Ruma
0 : 0
OFK Bečej 1918
Radnički 1912
Sombor
0 : 2
Omladinac
Novi Banovci
06.11.2021 13:00
Radnički 1912
0 : 2
Omladinac
Tekstilac
Odžaci
5 : 1
Hajduk 1912
Kula
06.11.2021 13:00
Tekstilac
5 : 1
Hajduk 1912
Feniks 1995
Stara Pazova
3 : 1
OFK Kikinda
Kikinda
06.11.2021 13:00
Feniks 1995
3 : 1
OFK Kikinda
OFK Vršac
Vršac
2 : 2
Borac (S)
Sakule
06.11.2021 13:00
OFK Vršac
2 : 2
Borac (S)
Radnički (Zr)
Zrenjanin
1 : 4
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
06.11.2021 13:00
Radnički (Zr)
1 : 4
Jedinstvo (SP)
Tisa
Adorjan
3 : 0
Borac (Š)
Šajkaš
07.11.2021 13:00
Tisa
3 : 0
Borac (Š)
Dinamo 1945
Pančevo
1 : 0
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
06.11.2021 13:00
Dinamo 1945
1 : 0
OFK Stari Grad
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.