XS
SM
MD
LG
18.kolo
Rezultati
12/13.03.2011
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Kolubara
Lazarevac
0 : 0
Proleter (NS)
Novi Sad
13.03.2011 14:00
Kolubara
0 : 0
Proleter (NS)
Sinđelić
Niš
0 : 0
Teleoptik
Zemun
12.03.2011 14:00
Sinđelić
0 : 0
Teleoptik
Dinamo
Vranje
0 : 0
Big bul Radnički
Šid
13.03.2011 14:00
Dinamo
0 : 0
Big bul Radnički
Napredak
Kruševac
1 : 0
Mladi radnik
Požarevac
12.03.2011 14:00
Napredak
1 : 0
Mladi radnik
Banat
Zrenjanin
3 : 0
Mladost (L)
Lučani
12.03.2011 14:00
Banat
3 : 0
Mladost (L)
Srem
Sremska Mitrovica
0 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
13.03.2011 14:00
Srem
0 : 1
Novi Pazar
Zemun
Zemun
0 : 0
Radnički (S)
Sombor
12.03.2011 14:00
Zemun
0 : 0
Radnički (S)
Novi Sad
Novi Sad
0 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
12.03.2011 14:00
Novi Sad
0 : 1
Radnički 1923
BASK
Beograd
0 : 0
Bežanija
Beograd
12.03.2011 14:00
BASK
0 : 0
Bežanija

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Beleška: BASK 18 11 5 2 38
2 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbije Banat 18 9 8 1 35
3 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbije Radnički 1923 18 10 5 3 35
4 Sinđelić 18 9 5 4 32
5 Novi Pazar 18 9 5 4 32
6 Proleter (NS) 18 8 6 4 30
7 Napredak 18 8 4 6 28
8 Radnički (S) 18 6 8 4 26
9 Mladi radnik 18 7 4 7 25
10 Mladost (L) 18 5 8 5 23
11 Novi Sad 18 6 4 8 22
12 Big bul Radnički 18 5 4 9 19
13 Srem 18 3 9 6 18
14 Bežanija 18 4 6 8 18
15 Teleoptik 18 4 6 8 18
16 Prelazi u ligu nižeg ranga ispada u odgovarajuću Srpsku ligu Zemun 18 3 8 7 17
17 Beleška: Dinamo 18 2 3 13 9
18 Prelazi u ligu nižeg ranga ispada u odgovarajuću Srpsku ligu Kolubara (-3) 18 1 6 11 6

19.kolo
Sledeće kolo
19/20.03.2011
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
BASK
Beograd
3 : 2
Kolubara
Lazarevac
19.03.2011 14:00
BASK
3 : 2
Kolubara
Bežanija
Beograd
2 : 1
Novi Sad
Novi Sad
19.03.2011 14:00
Bežanija
2 : 1
Novi Sad
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 1
Zemun
Zemun
20.03.2011 14:00
Radnički 1923
3 : 1
Zemun
Radnički (S)
Sombor
1 : 0
Srem
Sremska Mitrovica
19.03.2011 14:00
Radnički (S)
1 : 0
Srem
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 0
Banat
Zrenjanin
19.03.2011 14:00
Novi Pazar
1 : 0
Banat
Mladost (L)
Lučani
0 : 0
Napredak
Kruševac
20.03.2011 14:00
Mladost (L)
0 : 0
Napredak
Mladi radnik
Požarevac
4 : 2
Dinamo
Vranje
19.03.2011 14:00
Mladi radnik
4 : 2
Dinamo
Big bul Radnički
Šid
2 : 0
Sinđelić
Niš
19.03.2011 14:00
Big bul Radnički
2 : 0
Sinđelić
Teleoptik
Zemun
1 : 0
Proleter (NS)
Novi Sad
19.03.2011 14:00
Teleoptik
1 : 0
Proleter (NS)
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su zvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.