XS
SM
MD
LG
32.kolo
Rezultati
29.05.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Erdoglija 1931
Kragujevac
2 : 2
OFK Bagremar
Kragujevac
29.05.2019 17:00
Erdoglija 1931
2 : 2
OFK Bagremar
Srbija
Ilićevo
5 : 2
Šumadija 1934
Drača
29.05.2019 17:00
Srbija
5 : 2
Šumadija 1934
Budućnost
Resnik
3 : 1
21. oktobar
Kragujevac
29.05.2019 17:00
Budućnost
3 : 1
21. oktobar
Slavija
Kragujevac
2 : 3
Kutlovo
Kutlovo
29.05.2019 17:00
Slavija
2 : 3
Kutlovo
Sloboda
Grbice
3 : 1
Jedinstvo
Petrovac
29.05.2019 17:00
Sloboda
3 : 1
Jedinstvo
Borac (D)
Drenovac
2 : 1
Sloga (D)
Desimirovac
29.05.2019 17:00
Borac (D)
2 : 1
Sloga (D)
Jadran
Kragujevac
1 : 3
Šumadinac (KG)
Kragujevac
29.05.2019 17:00
Jadran
1 : 3
Šumadinac (KG)
Korićani
Korićani
1 : 2
Pobeda 1926
Beloševac
29.05.2019 17:00
Korićani
1 : 2
Pobeda 1926
U ovom kolu slobodan je tim: Mladost (P)
29.05.2019 20:05 (srbijasport.net)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Šumadijsko-raška Korićani 31 19 7 5 64
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Šumadijsko-raška Budućnost 30 17 5 8 56
3 Sloga (D) 30 16 2 12 50
4 Mladost (P) 30 14 7 9 49
5 Srbija 30 14 6 10 48
6 Kutlovo 30 12 11 7 47
7 OFK Bagremar 31 12 9 10 45
8 Jedinstvo 30 13 5 12 44
9 Šumadinac (KG) 30 13 4 13 43
10 Sloboda 30 13 3 14 42
11 Pobeda 1926 30 11 8 11 41
12 Borac (D) 30 11 7 12 40
13 Šumadija 1934 30 10 8 12 38
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Erdoglija 1931 30 9 11 10 38
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca 21. oktobar 30 7 7 16 28
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Jadran 30 7 4 19 25
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Slavija 30 4 4 22 16

33.kolo
Sledeće kolo
01/02.06.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Pobeda 1926
Beloševac
5 : 3
Jadran
Kragujevac
01.06.2019 17:30
Pobeda 1926
5 : 3
Jadran
Šumadinac (KG)
Kragujevac
0 : 4
Borac (D)
Drenovac
01.06.2019 17:30
Šumadinac (KG)
0 : 4
Borac (D)
Sloga (D)
Desimirovac
1 : 2
Sloboda
Grbice
01.06.2019 17:30
Sloga (D)
1 : 2
Sloboda
Jedinstvo
Petrovac
4 : 3
Slavija
Kragujevac
01.06.2019 17:20
Jedinstvo
4 : 3
Slavija
Kutlovo
Kutlovo
2 : 2
Budućnost
Resnik
01.06.2019 17:30
Kutlovo
2 : 2
Budućnost
21. oktobar
Kragujevac
0 : 1
Srbija
Ilićevo
01.06.2019 17:30
21. oktobar
0 : 1
Srbija
Šumadija 1934
Drača
1 : 1
Erdoglija 1931
Kragujevac
01.06.2019 17:30
Šumadija 1934
1 : 1
Erdoglija 1931
OFK Bagremar
Kragujevac
4 : 2
Mladost (P)
Pajazitovo
01.06.2019 17:30
OFK Bagremar
4 : 2
Mladost (P)
U ovom kolu slobodan je tim: Korićani
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.