XS
SM
MD
LG
29.kolo
Rezultati
11/12.05.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Sloga (D)
Desimirovac
3 : 1
Pobeda 1926
Beloševac
12.05.2019 17:00
Sloga (D)
3 : 1
Pobeda 1926
Jedinstvo
Petrovac
2 : 1
Korićani
Korićani
12.05.2019 17:00
Jedinstvo
2 : 1
Korićani
Kutlovo
Kutlovo
3 : 2
Jadran
Kragujevac
12.05.2019 17:00
Kutlovo
3 : 2
Jadran
21. oktobar
Kragujevac
2 : 1
Borac (D)
Drenovac
12.05.2019 17:00
21. oktobar
2 : 1
Borac (D)
Šumadija 1934
Drača
3 : 3
Sloboda
Grbice
12.05.2019 17:00
Šumadija 1934
3 : 3
Sloboda
OFK Bagremar
Kragujevac
0 : 2
Slavija
Kragujevac
12.05.2019 17:00
OFK Bagremar
0 : 2
Slavija
Mladost (P)
Pajazitovo
2 : 1
Budućnost
Resnik
12.05.2019 17:00
Mladost (P)
2 : 1
Budućnost
Erdoglija 1931
Kragujevac
1 : 0
Srbija
Ilićevo
12.05.2019 17:00
Erdoglija 1931
1 : 0
Srbija
U ovom kolu slobodan je tim: Šumadinac (KG)
12.05.2019 20:05 (srbijasport.net)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Šumadijsko-raška Korićani 28 18 7 3 61
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Šumadijsko-raška Budućnost 27 15 4 8 49
3 Mladost (P) 28 14 6 8 48
4 Sloga (D) 27 15 2 10 47
5 OFK Bagremar 28 12 7 9 43
6 Srbija 27 12 5 10 41
7 Kutlovo 27 10 10 7 40
8 Jedinstvo 27 11 5 11 38
9 Pobeda 1926 28 10 8 10 38
10 Borac (D) 27 10 6 11 36
11 Sloboda 27 11 3 13 36
12 Šumadija 1934 27 9 8 10 35
13 Šumadinac (KG) 27 10 4 13 34
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Erdoglija 1931 28 8 10 10 34
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca 21. oktobar 27 6 7 14 25
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Jadran 27 7 4 16 25
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Slavija 27 4 4 19 16

30.kolo
Sledeće kolo
18/19.05.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Srbija
Ilićevo
3 : 3
Mladost (P)
Pajazitovo
19.05.2019 17:00
Srbija
3 : 3
Mladost (P)
Budućnost
Resnik
0 : 0
OFK Bagremar
Kragujevac
19.05.2019 17:00
Budućnost
0 : 0
OFK Bagremar
Slavija
Kragujevac
1 : 4
Šumadija 1934
Drača
19.05.2019 17:00
Slavija
1 : 4
Šumadija 1934
Sloboda
Grbice
4 : 0
21. oktobar
Kragujevac
19.05.2019 17:00
Sloboda
4 : 0
21. oktobar
Borac (D)
Drenovac
2 : 2
Kutlovo
Kutlovo
19.05.2019 17:00
Borac (D)
2 : 2
Kutlovo
Jadran
Kragujevac
1 : 9
Jedinstvo
Petrovac
19.05.2019 17:00
Jadran
1 : 9
Jedinstvo
Korićani
Korićani
4 : 0
Sloga (D)
Desimirovac
19.05.2019 17:00
Korićani
4 : 0
Sloga (D)
Pobeda 1926
Beloševac
0 : 2
Šumadinac (KG)
Kragujevac
19.05.2019 17:00
Pobeda 1926
0 : 2
Šumadinac (KG)
U ovom kolu slobodan je tim: Erdoglija 1931
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.