XS
SM
MD
LG
28.kolo
Rezultati
04/05.05.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Budućnost
Resnik
4 : 1
Erdoglija 1931
Kragujevac
05.05.2019 17:00
Budućnost
4 : 1
Erdoglija 1931
Slavija
Kragujevac
1 : 1
Mladost (P)
Pajazitovo
05.05.2019 17:00
Slavija
1 : 1
Mladost (P)
Sloboda
Grbice
0 : 2
OFK Bagremar
Kragujevac
05.05.2019 17:00
Sloboda
0 : 2
OFK Bagremar
Borac (D)
Drenovac
2 : 2
Šumadija 1934
Drača
04.05.2019 17:00
Borac (D)
2 : 2
Šumadija 1934
Jadran
Kragujevac
1 : 4
21. oktobar
Kragujevac
05.05.2019 17:00
Jadran
1 : 4
21. oktobar
Korićani
Korićani
1 : 1
Kutlovo
Kutlovo
05.05.2019 17:00
Korićani
1 : 1
Kutlovo
Pobeda 1926
Beloševac
2 : 0
Jedinstvo
Petrovac
05.05.2019 17:00
Pobeda 1926
2 : 0
Jedinstvo
Šumadinac (KG)
Kragujevac
0 : 1
Sloga (D)
Desimirovac
05.05.2019 17:00
Šumadinac (KG)
0 : 1
Sloga (D)
U ovom kolu slobodan je tim: Srbija
05.05.2019 20:05 (srbijasport.net)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Šumadijsko-raška Korićani 27 18 7 2 61
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Šumadijsko-raška Budućnost 26 15 4 7 49
3 Mladost (P) 27 13 6 8 45
4 Sloga (D) 26 14 2 10 44
5 OFK Bagremar 27 12 7 8 43
6 Srbija 26 12 5 9 41
7 Pobeda 1926 27 10 8 9 38
8 Kutlovo 26 9 10 7 37
9 Borac (D) 26 10 6 10 36
10 Jedinstvo 26 10 5 11 35
11 Sloboda 26 11 2 13 35
12 Šumadija 1934 26 9 7 10 34
13 Šumadinac (KG) 27 10 4 13 34
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Erdoglija 1931 27 7 10 10 31
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Jadran 26 7 4 15 25
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca 21. oktobar 26 5 7 14 22
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Slavija 26 3 4 19 13

29.kolo
Sledeće kolo
11/12.05.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Sloga (D)
Desimirovac
3 : 1
Pobeda 1926
Beloševac
12.05.2019 17:00
Sloga (D)
3 : 1
Pobeda 1926
Jedinstvo
Petrovac
2 : 1
Korićani
Korićani
12.05.2019 17:00
Jedinstvo
2 : 1
Korićani
Kutlovo
Kutlovo
3 : 2
Jadran
Kragujevac
12.05.2019 17:00
Kutlovo
3 : 2
Jadran
21. oktobar
Kragujevac
2 : 1
Borac (D)
Drenovac
12.05.2019 17:00
21. oktobar
2 : 1
Borac (D)
Šumadija 1934
Drača
3 : 3
Sloboda
Grbice
12.05.2019 17:00
Šumadija 1934
3 : 3
Sloboda
OFK Bagremar
Kragujevac
0 : 2
Slavija
Kragujevac
12.05.2019 17:00
OFK Bagremar
0 : 2
Slavija
Mladost (P)
Pajazitovo
2 : 1
Budućnost
Resnik
12.05.2019 17:00
Mladost (P)
2 : 1
Budućnost
Erdoglija 1931
Kragujevac
1 : 0
Srbija
Ilićevo
12.05.2019 17:00
Erdoglija 1931
1 : 0
Srbija
U ovom kolu slobodan je tim: Šumadinac (KG)
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.