XS
SM
MD
LG
27.kolo
Rezultati
01.05.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Jedinstvo
Petrovac
1 : 3
Šumadinac (KG)
Kragujevac
01.05.2019 16:30
Jedinstvo
1 : 3
Šumadinac (KG)
Kutlovo
Kutlovo
6 : 1
Pobeda 1926
Beloševac
01.05.2019 16:30
Kutlovo
6 : 1
Pobeda 1926
21. oktobar
Kragujevac
1 : 3
Korićani
Korićani
01.05.2019 16:30
21. oktobar
1 : 3
Korićani
Šumadija 1934
Drača
1 : 4
Jadran
Kragujevac
01.05.2019 16:30
Šumadija 1934
1 : 4
Jadran
OFK Bagremar
Kragujevac
2 : 3
Borac (D)
Drenovac
01.05.2019 16:30
OFK Bagremar
2 : 3
Borac (D)
Mladost (P)
Pajazitovo
3 : 4
Sloboda
Grbice
01.05.2019 16:30
Mladost (P)
3 : 4
Sloboda
Erdoglija 1931
Kragujevac
3 : 1
Slavija
Kragujevac
02.05.2019 16:30
Erdoglija 1931
3 : 1
Slavija
Srbija
Ilićevo
3 : 2
Budućnost
Resnik
01.05.2019 16:30
Srbija
3 : 2
Budućnost
U ovom kolu slobodan je tim: Sloga (D)
07.05.2019 21:12 (Administrator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Šumadijsko-raška Korićani 26 18 6 2 60
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Šumadijsko-raška Budućnost 25 14 4 7 46
3 Mladost (P) 26 13 5 8 44
4 Sloga (D) 25 13 2 10 41
5 Srbija 26 12 5 9 41
6 OFK Bagremar 26 11 7 8 40
7 Kutlovo 25 9 9 7 36
8 Jedinstvo 25 10 5 10 35
9 Borac (D) 25 10 5 10 35
10 Pobeda 1926 26 9 8 9 35
11 Sloboda 25 11 2 12 35
12 Šumadinac (KG) 26 10 4 12 34
13 Šumadija 1934 25 9 6 10 33
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Erdoglija 1931 26 7 10 9 31
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Jadran 25 7 4 14 25
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca 21. oktobar 25 4 7 14 19
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Slavija 25 3 3 19 12

28.kolo
Sledeće kolo
04/05.05.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Budućnost
Resnik
4 : 1
Erdoglija 1931
Kragujevac
05.05.2019 17:00
Budućnost
4 : 1
Erdoglija 1931
Slavija
Kragujevac
1 : 1
Mladost (P)
Pajazitovo
05.05.2019 17:00
Slavija
1 : 1
Mladost (P)
Sloboda
Grbice
0 : 2
OFK Bagremar
Kragujevac
05.05.2019 17:00
Sloboda
0 : 2
OFK Bagremar
Borac (D)
Drenovac
2 : 2
Šumadija 1934
Drača
04.05.2019 17:00
Borac (D)
2 : 2
Šumadija 1934
Jadran
Kragujevac
1 : 4
21. oktobar
Kragujevac
05.05.2019 17:00
Jadran
1 : 4
21. oktobar
Korićani
Korićani
1 : 1
Kutlovo
Kutlovo
05.05.2019 17:00
Korićani
1 : 1
Kutlovo
Pobeda 1926
Beloševac
2 : 0
Jedinstvo
Petrovac
05.05.2019 17:00
Pobeda 1926
2 : 0
Jedinstvo
Šumadinac (KG)
Kragujevac
0 : 1
Sloga (D)
Desimirovac
05.05.2019 17:00
Šumadinac (KG)
0 : 1
Sloga (D)
U ovom kolu slobodan je tim: Srbija
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.