XS
SM
MD
LG
21.kolo
Rezultati
30/31.03.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Šumadija 1934
Drača
2 : 2
Kutlovo
Kutlovo
31.03.2019 15:00
Šumadija 1934
2 : 2
Kutlovo
OFK Bagremar
Kragujevac
4 : 1
Jedinstvo
Petrovac
31.03.2019 15:00
OFK Bagremar
4 : 1
Jedinstvo
Mladost (P)
Pajazitovo
1 : 0
Sloga (D)
Desimirovac
31.03.2019 15:00
Mladost (P)
1 : 0
Sloga (D)
Erdoglija 1931
Kragujevac
1 : 1
Šumadinac (KG)
Kragujevac
31.03.2019 15:00
Erdoglija 1931
1 : 1
Šumadinac (KG)
Srbija
Ilićevo
1 : 1
Pobeda 1926
Beloševac
31.03.2019 15:00
Srbija
1 : 1
Pobeda 1926
Budućnost
Resnik
0 : 0
Korićani
Korićani
31.03.2019 15:00
Budućnost
0 : 0
Korićani
Slavija
Kragujevac
2 : 4
Jadran
Kragujevac
31.03.2019 15:00
Slavija
2 : 4
Jadran
Sloboda
Grbice
5 : 0
Borac (D)
Drenovac
31.03.2019 15:00
Sloboda
5 : 0
Borac (D)
U ovom kolu slobodan je tim: 21. oktobar
31.03.2019 18:01 (JVelibor)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Šumadijsko-raška Korićani 20 14 5 1 47
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Šumadijsko-raška Mladost (P) 20 11 5 4 38
3 Budućnost 20 11 4 5 37
4 Jedinstvo 20 10 3 7 33
5 Sloga (D) 20 10 2 8 32
6 Šumadija 1934 19 9 3 7 30
7 Srbija 20 8 5 7 29
8 OFK Bagremar 20 7 7 6 28
9 Erdoglija 1931 20 6 9 5 27
10 Sloboda 20 8 2 10 26
11 Kutlovo 20 6 7 7 25
12 Pobeda 1926 20 6 7 7 25
13 Borac (D) 19 6 5 8 23
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Šumadinac (KG) 20 5 3 12 18
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Jadran 19 5 3 11 18
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca 21. oktobar 19 3 7 9 16
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Slavija 20 3 3 14 12

22.kolo
Sledeće kolo
03.04.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Borac (D)
Drenovac
4 : 3
Slavija
Kragujevac
03.04.2019 16:00
Borac (D)
4 : 3
Slavija
Jadran
Kragujevac
3 : 2
Budućnost
Resnik
03.04.2019 16:00
Jadran
3 : 2
Budućnost
Korićani
Korićani
2 : 1
Srbija
Ilićevo
03.04.2019 16:00
Korićani
2 : 1
Srbija
Pobeda 1926
Beloševac
3 : 0
Erdoglija 1931
Kragujevac
03.04.2019 16:00
Pobeda 1926
3 : 0
Erdoglija 1931
Šumadinac (KG)
Kragujevac
4 : 0
Mladost (P)
Pajazitovo
03.04.2019 16:00
Šumadinac (KG)
4 : 0
Mladost (P)
Sloga (D)
Desimirovac
0 : 1
OFK Bagremar
Kragujevac
03.04.2019 16:00
Sloga (D)
0 : 1
OFK Bagremar
Jedinstvo
Petrovac
0 : 0
Šumadija 1934
Drača
03.04.2019 16:00
Jedinstvo
0 : 0
Šumadija 1934
Kutlovo
Kutlovo
2 : 1
21. oktobar
Kragujevac
03.04.2019 16:00
Kutlovo
2 : 1
21. oktobar
U ovom kolu slobodan je tim: Sloboda
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.