XS
SM
MD
LG
16.kolo
Rezultati
24/25.11.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Jadran
Kragujevac
3 : 2
Pobeda 1926
Beloševac
25.11.2018 13:00
Jadran
3 : 2
Pobeda 1926
Borac (D)
Drenovac
5 : 0
Šumadinac (KG)
Kragujevac
25.11.2018 13:00
Borac (D)
5 : 0
Šumadinac (KG)
Sloboda
Grbice
2 : 1
Sloga (D)
Desimirovac
25.11.2018 13:00
Sloboda
2 : 1
Sloga (D)
Slavija
Kragujevac
2 : 4
Jedinstvo
Petrovac
25.11.2018 13:00
Slavija
2 : 4
Jedinstvo
Budućnost
Resnik
2 : 0
Kutlovo
Kutlovo
25.11.2018 13:00
Budućnost
2 : 0
Kutlovo
Srbija
Ilićevo
2 : 2
21. oktobar
Kragujevac
25.11.2018 13:00
Srbija
2 : 2
21. oktobar
Erdoglija 1931
Kragujevac
2 : 2
Šumadija 1934
Drača
25.11.2018 13:00
Erdoglija 1931
2 : 2
Šumadija 1934
Mladost (P)
Pajazitovo
3 : 3
OFK Bagremar
Kragujevac
25.11.2018 13:00
Mladost (P)
3 : 3
OFK Bagremar
U ovom kolu slobodan je tim: Korićani
25.11.2018 16:05 (srbijasport.net)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Šumadijsko-raška Korićani 15 11 3 1 36
2 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Šumadijsko-raška Mladost (P) 15 9 3 3 30
3 Jedinstvo 15 9 2 4 29
4 Budućnost 15 9 2 4 29
5 Sloga (D) 15 8 1 6 25
6 Erdoglija 1931 15 6 6 3 24
7 Borac (D) 15 6 5 4 23
8 OFK Bagremar 16 6 5 5 23
9 Šumadija 1934 15 7 1 7 22
10 Srbija 15 6 3 6 21
11 Sloboda 15 6 1 8 19
12 Kutlovo 15 4 5 6 17
13 Pobeda 1926 15 4 5 6 17
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca 21. oktobar 15 3 4 8 13
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Šumadinac (KG) 15 4 0 11 12
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Jadran 15 3 2 10 11
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga liga Kragujevca Slavija 15 2 2 11 8

17.kolo
Sledeće kolo
01/02.12.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Šumadija 1934
Drača
4 : 1
Mladost (P)
Pajazitovo
02.12.2018 13:00
Šumadija 1934
4 : 1
Mladost (P)
21. oktobar
Kragujevac
2 : 2
Erdoglija 1931
Kragujevac
02.12.2018 13:00
21. oktobar
2 : 2
Erdoglija 1931
Kutlovo
Kutlovo
4 : 2
Srbija
Ilićevo
02.12.2018 13:00
Kutlovo
4 : 2
Srbija
Jedinstvo
Petrovac
1 : 2
Budućnost
Resnik
02.12.2018 13:00
Jedinstvo
1 : 2
Budućnost
Sloga (D)
Desimirovac
4 : 3
Slavija
Kragujevac
01.12.2018 13:00
Sloga (D)
4 : 3
Slavija
Šumadinac (KG)
Kragujevac
3 : 3
Sloboda
Grbice
01.12.2018 13:00
Šumadinac (KG)
3 : 3
Sloboda
Pobeda 1926
Beloševac
2 : 1
Borac (D)
Drenovac
02.12.2018 13:00
Pobeda 1926
2 : 1
Borac (D)
Korićani
Korićani
1 : 1
Jadran
Kragujevac
02.12.2018 13:00
Korićani
1 : 1
Jadran
U ovom kolu slobodan je tim: OFK Bagremar
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.