Serija pobeda plavo-belih nastavljena
22.03.2021 OFK Beograd

Serija pobeda u nastavku Å”ampionata plavo-belih je nastavljena! Nakon trijumfa nad Lokomotivom i Sinđelićem pobeđena je i ekipa Jedinstva u Surčinu rezultatom 2:0.

Ā

Po teÅ”kim vremenskim uslovima viđena je velika borba od prvog do poslednjeg minuta igre, a plavo-beli su slavili golovima Dejana Bajića. Treba reći da je ceo tim funkcionisao kako treba od prvog do poslednjeg minuta meča i da je pobeda itekako zaslužena.

Plavo-bela odbrana skoro da je nesavladiva ovog proleća jer je na 4 utakmice primila samo jedan pogodak i to iz penala na prvoj utakmici nastavka Å”ampionata!

OFK Beograd: D. Jevtić, Ratković, Janković, Maksić, Pantić, Dž. Jevtić, Krstić, Jovanović, Bajić, Kilibarda i Nedeljković. U igru su uÅ”li i Pavlović, Damjanović, Đorđević i Mitrović.

U narednom meču plavo-beli dočekuju ekipu OFK Mladenovac.