19.02
14:00
Novi Pazar
Kolubara
1
2
|
19.02.2022 14:00 | 1 : 2 | |||||||
19.02
16:00
ÄukariÄki
Mladost
1
0
|
19.02.2022 16:00 | 1 : 0 | |||||||
19.02
18:00
TSC
Spartak ŽK
2
1
|
19.02.2022 18:00 | 2 : 1 |
19.02
16:00
Arsenal
Brentford
2
1
|
19.02.2022 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
19.02
16:00
Aston Villa
Watford
0
1
|
19.02.2022 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
19.02
16:00
Brighton & Hove Albion
Burnley
0
3
|
19.02.2022 16:00 | 0 : 3 |
|
||||||
19.02
16:00
Crystal Palace
Chelsea
0
1
|
19.02.2022 16:00 | 0 : 1 |
|
||||||
19.02
16:00
Liverpool
Norwich City
3
1
|
19.02.2022 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
19.02
18:30
Manchester City
Tottenham Hotspur
2
3
|
19.02.2022 18:30 | 2 : 3 |
|
||||||
19.02
16:00
Southampton
Everton
2
0
|
19.02.2022 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
19.02
13:30
West Ham United
Newcastle United
1
1
|
19.02.2022 13:30 | 1 : 1 |
|
19.02
16:00
Queens Park Rangers
Hull City
1
1
|
19.02.2022 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
19.02
13:30
Fulham
Huddersfield Town
1
2
|
19.02.2022 13:30 | 1 : 2 |
|
||||||
19.02
16:00
Coventry City
Barnsley
1
0
|
19.02.2022 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
19.02
16:00
Sheffield United
Swansea City
4
0
|
19.02.2022 16:00 | 4 : 0 |
|
||||||
19.02
16:00
Bristol City
Middlesbrough
2
1
|
19.02.2022 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
19.02
16:00
Luton Town
West Bromwich Albion
2
0
|
19.02.2022 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
19.02
16:00
Preston North End
Reading
2
3
|
19.02.2022 16:00 | 2 : 3 |
|
||||||
19.02
16:00
Stoke City
Birmingham City
2
2
|
19.02.2022 16:00 | 2 : 2 |
|
||||||
19.02
16:00
Derby County
Peterborough United
1
0
|
19.02.2022 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
19.02
16:00
Cardiff City
Blackpool
1
1
|
19.02.2022 16:00 | 1 : 1 |
|
19.02
18:30
Cadiz
Getafe
1
1
|
19.02.2022 18:30 | 1 : 1 |
|
||||||
19.02
14:00
Granada
Villarreal
1
4
|
19.02.2022 14:00 | 1 : 4 |
|
||||||
19.02
16:15
Osasuna
Atletico Madrid
0
3
|
19.02.2022 16:15 | 0 : 3 |
|
||||||
19.02
21:00
Real Madrid
Alaves
3
0
|
19.02.2022 21:00 | 3 : 0 |
|
19.02
15:30
Wolfsburg
Hoffenheim
1
2
|
19.02.2022 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
19.02
15:30
Stuttgart
Bochum
1
1
|
19.02.2022 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
19.02
15:30
Augsburg
Freiburg
1
2
|
19.02.2022 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
19.02
15:30
Arminia
Union Berlin
1
0
|
19.02.2022 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
19.02
18:30
Kƶln
Eintracht
1
0
|
19.02.2022 18:30 | 1 : 0 |
|
19.02
18:00
Roma
Hellas Verona
2
2
|
19.02.2022 18:00 | 2 : 2 |
|
||||||
19.02
20:45
Salernitana
Milan
2
2
|
19.02.2022 20:45 | 2 : 2 |
|
||||||
19.02
15:00
Sampdoria
Empoli
2
0
|
19.02.2022 15:00 | 2 : 0 |
|
19.02
17:00
Lens
Olympique Lyonnais
1
1
|
19.02.2022 17:00 | 1 : 1 |
|
||||||
19.02
21:00
Nantes
PSG
3
1
|
19.02.2022 21:00 | 3 : 1 |
|
19.02
19:30
Sloga
Mladost MaxBet
94
86
|
19.02.2022 19:30 | 94 : 86 | |||||||
19.02
18:00
Dunav
Kolubara LA 2003
93
72
|
19.02.2022 18:00 | 93 : 72 |
19.02
13:30
Žitko Basket
Konstantin
75
74
|
19.02.2022 13:30 | 75 : 74 |
19.02
18:00
Ivanjica
RadniÄki 1950
55
81
|
19.02.2022 18:00 | 55 : 81 | |||||||
19.02
17:30
Loznica
Plana
82
93
|
19.02.2022 17:30 | 82 : 93 |
19.02
16:00
Zlatar
ParaÄin
84
76
|
19.02.2022 16:00 | 84 : 76 | |||||||
19.02
18:00
Student BB
Sloga Elite
90
66
|
19.02.2022 18:00 | 90 : 66 |
19.02
12:00
TopliÄanin
Marinos
72
97
|
19.02.2022 12:00 | 72 : 97 |
19.02
OKK Junior
Rtanj
|
19.02.2022 | : | |||||||
19.02
13:30
OKK Vlasotince
Actavis Academy
74
72
|
19.02.2022 13:30 | 74 : 72 |
19.02
20:00
Podrinje
Joker
55
104
|
19.02.2022 20:00 | 55 : 104 | |||||||
19.02
17:30
Futog
Sveti ÄorÄe
68
67
|
19.02.2022 17:30 | 68 : 67 |
19.02
19:00
Dunav 2014
Srem
82
52
|
19.02.2022 19:00 | 82 : 52 | |||||||
19.02
16:30
Jedinstvo
Velika Kikinda
93
58
|
19.02.2022 16:30 | 93 : 58 |
19.02
20:00
Mladost 2014
Mix
76
65
|
19.02.2022 20:00 | 76 : 65 | |||||||
19.02
13:00
Å abac
MVP 3x3
|
19.02.2022 13:00 | : | |||||||
19.02
20:00
ApaÄ
RadniÄki
69
73
|
19.02.2022 20:00 | 69 : 73 |
19.02
13:00
Play off
Sloga
93
60
|
19.02.2022 13:00 | 93 : 60 | |||||||
19.02
20:00
Sevojno
Student 014
76
64
|
19.02.2022 20:00 | 76 : 64 | |||||||
19.02
17:30
Užice
Mladost
65
46
|
19.02.2022 17:30 | 65 : 46 |
19.02
18:30
Petrovgrad
BuduÄnost
114
87
|
19.02.2022 18:30 | 114 : 87 | |||||||
19.02
16:30
Spartak
BagljaÅ”
76
73
|
19.02.2022 16:30 | 76 : 73 | |||||||
19.02
14:30
Sivac
Futog 1276
44
83
|
19.02.2022 14:30 | 44 : 83 |
19.02
12:30
Veternik 1998
Sport's World
65
115
|
19.02.2022 12:30 | 65 : 115 | |||||||
19.02
BeoÄin
Crvenka
|
19.02.2022 | : | |||||||
19.02
16:00
Akademik
Basketball Stars
73
67
|
19.02.2022 16:00 | 73 : 67 |
19.02
18:00
Opovo 99
Vojka
87
41
|
19.02.2022 18:00 | 87 : 41 | |||||||
19.02
18:00
Jadran
Ru koÅ”
91
76
|
19.02.2022 18:00 | 91 : 76 | |||||||
19.02
19:00
RadniÄki
Partizan
20
0
|
19.02.2022 19:00 | 20 : 0 |
|
||||||
19.02
17:00
Å imanovci
Jedinstvo
75
126
|
19.02.2022 17:00 | 75 : 126 |
19.02
18:00
OKK Sokobanja
KurŔumlija
74
48
|
19.02.2022 18:00 | 74 : 48 |
19.02
17:00
Crvena zvezda MTS
Mega Mozzart
72
53
|
19.02.2022 17:00 | 72 : 53 | |||||||
19.02
21:00
FMP
Partizan NIS
89
92
|
19.02.2022 21:00 | 89 : 92 |
19.02
15:30
MKA 2017
ZveÄan
69
38
|
19.02.2022 15:30 | 69 : 38 | |||||||
19.02
00:00
Javor
Užice
69
18
|
19.02.2022 00:00 | 69 : 18 | |||||||
19.02
00:00
TrepÄa
ŽelezniÄar
77
73
|
19.02.2022 00:00 | 77 : 73 |
19.02
16:00
Trstenik
Hajduk Veljko
61
53
|
19.02.2022 16:00 | 61 : 53 | |||||||
19.02
18:15
Bagdala
Hajduk Veljko
71
57
|
19.02.2022 18:15 | 71 : 57 | |||||||
19.02
13:00
Smederevo
Palanka 2021
72
63
|
19.02.2022 13:00 | 72 : 63 |
19.02
14:30
Vizura
RadniÄki
52
67
|
19.02.2022 14:30 | 52 : 67 | |||||||
19.02
12:00
Sivac
Srem
20
0
|
19.02.2022 12:00 | 20 : 0 |
|
19.02
16:30
Kraljevo
VrŔac
78
67
|
19.02.2022 16:30 | 78 : 67 | |||||||
19.02
18:30
Crvena zvezda
Vojvodina 021
78
62
|
19.02.2022 18:30 | 78 : 62 | |||||||
19.02
14:00
SPD RadniÄki
Student
70
65
|
19.02.2022 14:00 | 70 : 65 | |||||||
19.02
20:00
Radivoj KoraÄ
Partizan 1953
64
81
|
19.02.2022 20:00 | 64 : 81 |
19.02
17:30
K
Gimnazijalac
74
50
|
19.02.2022 17:30 | 74 : 50 | |||||||
19.02
19:00
Srbobran
Stara Pazova
84
58
|
19.02.2022 19:00 | 84 : 58 | |||||||
19.02
18:00
TopolÄanka
RadniÄki
69
68
|
19.02.2022 18:00 | 69 : 68 |
19.02
13:00
Crvena zvezda MTS
Dynamic VIP PAY
65
51
|
19.02.2022 13:00 | 65 : 51 | |||||||
19.02
17:30
Star
Futog NS Basket 07
80
54
|
19.02.2022 17:30 | 80 : 54 | |||||||
19.02
00:00
Sloga
SPD RadniÄki
96
94
|
19.02.2022 00:00 | 96 : 94 |
19.02
16:00
SPD RadniÄki
Srem
64
53
|
19.02.2022 16:00 | 64 : 53 | |||||||
19.02
00:00
Srbobran
Sistem 2000
73
79
|
19.02.2022 00:00 | 73 : 79 |
19.02
13:00
Partizan
GraÄac
2
3
|
19.02.2022 13:00 | 2 : 3 |
19.02
16:00
Mladost
Proleter
3
1
|
19.02.2022 16:00 | 3 : 1 | |||||||
19.02
20:30
Srem Iton
Mladost
3
0
|
19.02.2022 20:30 | 3 : 0 | |||||||
19.02
18:00
Dunav Volley
Stražilovo
3
1
|
19.02.2022 18:00 | 3 : 1 |
19.02
Pin
Hajduk Veljko 2
3
1
|
19.02.2022 | 3 : 1 |
|
||||||
19.02
Kladovo
Volejbor-tim
3
0
|
19.02.2022 | 3 : 0 |
|
19.02
Mladost
MagliÄ 1953
3
0
|
19.02.2022 | 3 : 0 |
|
||||||
19.02
Novi Sad 2
Klek SrbijaŔume 2
3
0
|
19.02.2022 | 3 : 0 |
|
||||||
19.02
BaÄka Palanka
Dunav Voley 2
3
0
|
19.02.2022 | 3 : 0 |
|
||||||
19.02
Stražilovo 2
Sloven
0
3
|
19.02.2022 | 0 : 3 |
|
||||||
19.02
Sombor
Botafogo
3
0
|
19.02.2022 | 3 : 0 |
|
19.02
19:30
Partizan Soccerbet
Spartak (Lj)
3
0
|
19.02.2022 19:30 | 3 : 0 | |||||||
19.02
19:00
Metalac Takovo
Ribnica
0
3
|
19.02.2022 19:00 | 0 : 3 |
19.02
19:00
VA 014
Borac (P)
3
1
|
19.02.2022 19:00 | 3 : 1 | |||||||
19.02
19:00
KaraÄorÄe
Smederevo Carina
2
3
|
19.02.2022 19:00 | 2 : 3 |
19.02
20:00
Futog
ŽelezniÄar
3
2
|
19.02.2022 20:00 | 3 : 2 | |||||||
19.02
19:00
BeÄej
Vojvodina 2
1
3
|
19.02.2022 19:00 | 1 : 3 |
19.02
15:00
ŽOK Napredak 037
Borac
0
3
|
19.02.2022 15:00 | 0 : 3 |
19.02
20:30
FOK
Futog
2
3
|
19.02.2022 20:30 | 2 : 3 | |||||||
19.02
19:00
Kikinda 0230
Volley Stars
0
3
|
19.02.2022 19:00 | 0 : 3 | |||||||
19.02
15:00
Å trand Volej
Srem 2
1
3
|
19.02.2022 15:00 | 1 : 3 |
19.02
Äerdap
Volejbor-Tim
0
3
|
19.02.2022 | 0 : 3 |
|
||||||
19.02
Viner
ZajeÄar
0
3
|
19.02.2022 | 0 : 3 |
|
19.02
Omladinac 2
Å trand Volej 2
3
0
|
19.02.2022 | 3 : 0 |
|
||||||
19.02
InÄija 2
Dunav Volej
0
3
|
19.02.2022 | 0 : 3 |
|
||||||
19.02
Maks
BeoÄin
3
1
|
19.02.2022 | 3 : 1 |
|
||||||
19.02
FOK 2
Partizan
0
3
|
19.02.2022 | 0 : 3 |
|
19.02
17:00
Prilike
Sloboda S -2
3
2
|
19.02.2022 17:00 | 3 : 2 |
|
||||||
19.02
17:00
Zlatar
Stars
0
3
|
19.02.2022 17:00 | 0 : 3 |
|
||||||
19.02
17:00
Sloga 031
BuduÄnost Nec
3
1
|
19.02.2022 17:00 | 3 : 1 |
|
||||||
19.02
17:00
Putevi Trendteks
Priboj
3
0
|
19.02.2022 17:00 | 3 : 0 |
|
||||||
19.02
17:00
Sjenica
Forma
0
3
|
19.02.2022 17:00 | 0 : 3 |
|
19.02
BeÄej
Apatin
3
2
|
19.02.2022 | 3 : 2 |
|
||||||
19.02
Goks IN
Win Volley
0
3
|
19.02.2022 | 0 : 3 |
|
||||||
19.02
Subotica
Hajduk
3
2
|
19.02.2022 | 3 : 2 |
|
||||||
19.02
Elbraco Technoland CVS
Spartak 2
3
1
|
19.02.2022 | 3 : 1 |
|
19.02
SK Volej
Respekt
3
0
|
19.02.2022 | 3 : 0 |
|
||||||
19.02
GrbiÄ
Star
3
0
|
19.02.2022 | 3 : 0 |
|
||||||
19.02
Elan Volej
Lavovi 07
0
3
|
19.02.2022 | 0 : 3 |
|
||||||
19.02
Blok aut
Voriors
3
0
|
19.02.2022 | 3 : 0 |
|
19.02
AS
Volleyland
2
3
|
19.02.2022 | 2 : 3 |
|
||||||
19.02
Kolubara
Roda 2
3
0
|
19.02.2022 | 3 : 0 |
|
||||||
19.02
ObiliÄ
Crnjanski
0
3
|
19.02.2022 | 0 : 3 |
|
19.02
19:00
TENT
Srem
3
1
|
19.02.2022 19:00 | 3 : 1 | |||||||
19.02
17:00
Partizan Soccerbet
Spartak
3
0
|
19.02.2022 17:00 | 3 : 0 |
19.02
18:00
Jedinstvo
Takovo Zvezda Helios
3
2
|
19.02.2022 18:00 | 3 : 2 | |||||||
19.02
16:30
Beograd
AS Batajnica
1
3
|
19.02.2022 16:30 | 1 : 3 |
19.02
15:45
Sterija
Zlatibor
0
3
|
19.02.2022 15:45 | 0 : 3 | |||||||
19.02
18:30
Dunav
Gimnazijalac
3
0
|
19.02.2022 18:30 | 3 : 0 | |||||||
19.02
15:00
Ivanjica
TENT 2
0
3
|
19.02.2022 15:00 | 0 : 3 | |||||||
19.02
19:00
SmeÄ 5
RadniÄki
0
3
|
19.02.2022 19:00 | 0 : 3 |
19.02
18:00
Dinamo
RadniÄki
29
29
|
19.02.2022 18:00 | 29 : 29 |
19.02
19:00
KurŔumlija
Vranje 1957
20
25
|
19.02.2022 19:00 | 20 : 25 | |||||||
19.02
19:00
Hajduk Veljko
Priboj
25
25
|
19.02.2022 19:00 | 25 : 25 | |||||||
19.02
18:00
TopliÄanin
Vlasotince
20
18
|
19.02.2022 18:00 | 20 : 18 | |||||||
19.02
19:00
Bela Palanka
Župa 54
29
26
|
19.02.2022 19:00 | 29 : 26 |
19.02
19:00
Smederevo
Kikinda
29
25
|
19.02.2022 19:00 | 29 : 25 | |||||||
19.02
17:00
Apatin
Vrbas
26
26
|
19.02.2022 17:00 | 26 : 26 | |||||||
19.02
16:30
SinÄeliÄ
Morava
28
21
|
19.02.2022 16:30 | 28 : 21 | |||||||
19.02
18:00
Kolubara
Crvenka
27
22
|
19.02.2022 18:00 | 27 : 22 | |||||||
19.02
19:00
Sivac 69
InÄija
33
34
|
19.02.2022 19:00 | 33 : 34 |
19.02
20:00
Slavija
Mladost TSK
18
26
|
19.02.2022 20:00 | 18 : 26 | |||||||
19.02
19:30
Jedinstvo
Banatski Karlovac
36
26
|
19.02.2022 19:30 | 36 : 26 |
19.02
20:30
ORK Bor
Mladi radnik
26
32
|
19.02.2022 20:30 | 26 : 32 |
19.02
19:30
Rekreativo
Novi Beograd
31
30
|
19.02.2022 19:30 | 31 : 30 |
|
||||||
19.02
17:30
Studentski grad
RK SC Voždovac 2012 - 2
24
20
|
19.02.2022 17:30 | 24 : 20 |
|
19.02
19:00
RadniÄki
Nova Pazova 1957
21
25
|
19.02.2022 19:00 | 21 : 25 |
19.02
15:00
Laki
Ruma
11
43
|
19.02.2022 15:00 | 11 : 43 |
19.02
19:30
Naisa
Bor RTB
29
28
|
19.02.2022 19:30 | 29 : 28 | |||||||
19.02
19:00
Mladost (NP)
Vrbas
36
33
|
19.02.2022 19:00 | 36 : 33 | |||||||
19.02
18:00
Medicinar
Beograd
32
19
|
19.02.2022 18:00 | 32 : 19 | |||||||
19.02
19:00
ŽelezniÄar
Crvena zvezda
40
29
|
19.02.2022 19:00 | 40 : 29 | |||||||
19.02
19:00
SPD RadniÄki
Vojvodina
25
18
|
19.02.2022 19:00 | 25 : 18 |
19.02
18:00
Halas Jožef
RadniÄki BG
20
21
|
19.02.2022 18:00 | 20 : 21 | |||||||
19.02
15:30
PanÄevo
Prijepolje
32
24
|
19.02.2022 15:30 | 32 : 24 |
19.02
18:00
Vojvodina
Å abac
11
13
|
19.02.2022 18:00 | 11 : 13 | |||||||
19.02
20:00
BVK Crvena zvezda
Novi Beograd
14
13
|
19.02.2022 20:00 | 14 : 13 | |||||||
19.02
20:00
SPD RadniÄki
Partizan
13
12
|
19.02.2022 20:00 | 13 : 12 |
19.02
17:45
Zemun
Nais
9
10
|
19.02.2022 17:45 | 9 : 10 |
19.02
20:45
TaÅ”
BeÄej
14
7
|
19.02.2022 20:45 | 14 : 7 | |||||||
19.02
19:45
Mladost
Stari Grad
12
10
|
19.02.2022 19:45 | 12 : 10 | |||||||
19.02
19:45
NBG Vukovi
Rasina
20
7
|
19.02.2022 19:45 | 20 : 7 |
19.02
19:00
ŽAK
KoŔutnjak
19
10
|
19.02.2022 19:00 | 19 : 10 | |||||||
19.02
10:30
Singidunum
Sava
7
7
|
19.02.2022 10:30 | 7 : 7 | |||||||
19.02
20:00
Spartak Prozivka
DorÄol
15
7
|
19.02.2022 20:00 | 15 : 7 |
19.02
20:15
Klub 33
Banjica
1
7
|
19.02.2022 20:15 | 1 : 7 |
|
||||||
19.02
16:30
Beogradski
Hram
8
1
|
19.02.2022 16:30 | 8 : 1 |
|
19.02
16:00
Full Feel
LeteÄi Holandjanin
2
6
|
19.02.2022 16:00 | 2 : 6 |
|
19.02
16:30
Indians 2013
Fortuna
4
7
|
19.02.2022 16:30 | 4 : 7 |
|
19.02
18:00
KosjeriÄ
Metalac Kolorado
9
5
|
19.02.2022 18:00 | 9 : 5 | |||||||
19.02
16:15
Kragujevac Wild Boars
RB
3
5
|
19.02.2022 16:15 | 3 : 5 |
|
19.02
20:15
Å ljiviÄi
PP 192
6
2
|
19.02.2022 20:15 | 6 : 2 | |||||||
19.02
20:00
Zlatibor
Sjenica
12
6
|
19.02.2022 20:00 | 12 : 6 |
19.02
21:00
Bezbednost 192
AranÄelovac
3
6
|
19.02.2022 21:00 | 3 : 6 |
|
19.02
21:00
Konjarnik
BeÄej 2003
6
0
|
19.02.2022 21:00 | 6 : 0 | |||||||
19.02
19:30
Loznica Grad 2018
KalÄa
3
1
|
19.02.2022 19:30 | 3 : 1 | |||||||
19.02
19:00
Novi Pazar
Ivanjica
5
1
|
19.02.2022 19:00 | 5 : 1 | |||||||
19.02
19:00
Vranje
Zemun Samo pravo
8
1
|
19.02.2022 19:00 | 8 : 1 |
19.02
21:00
Ekonomac
Smederevo
9
1
|
19.02.2022 21:00 | 9 : 1 | |||||||
19.02
19:00
Jastrebac
Gvozdeni puk
4
1
|
19.02.2022 19:00 | 4 : 1 | |||||||
19.02
18:00
SAS
Palež
5
5
|
19.02.2022 18:00 | 5 : 5 |
19.02
19:15
Triglav
Crvena zvezda
5
1
|
19.02.2022 19:15 | 5 : 1 | |||||||
19.02
18:00
Hidria Jesenice
Sisak
8
2
|
19.02.2022 18:00 | 8 : 2 | |||||||
19.02
19:00
Slavija Junior
Bled
9
3
|
19.02.2022 19:00 | 9 : 3 |
19.02
17:15
MedveÅ”Äak Mladi
Celje
2
5
|
19.02.2022 17:15 | 2 : 5 | |||||||
19.02
13:30
Vojvodina
SŽ Olimpija
0
3
|
19.02.2022 13:30 | 0 : 3 |