XS
SM
MD
LG

1/16 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Kolubara
Lazarevac
1 : 2
Partizan
Beograd
Inđija
Inđija
0 : 2
Zemun
Zemun
Proleter
Novi Sad
1 : 1
Mladost (L)
Lučani
TSC
Bačka Topola
2 : 0
Rad
Beograd
Mladost (BJ)
Bački Jarak
0 : 2
Čukarički
Beograd
LFK Mladost
Lučani
0 : 2
Spartak ŽK
Subotica
Radnik
Surdulica
5 : 0
Radnički (P)
Pirot
Sinđelić
Beograd
1 : 0
Voždovac
Beograd
Javor Matis
Ivanjica
3 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Sloboda
Užice
0 : 3
Borac
Čačak
OFK Bačka
Bačka Palanka
1 : 1
Budućnost (D)
Dobanovci
Mačva
Šabac
1 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Radnički (N)
Niš
4 : 1
Bežanija
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
Teleoptik
Zemun
Dinamo
Vranje
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Napredak
Kruševac
2 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
Pred kolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Mladost (BJ)
Bački Jarak
3 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Trajal
Kruševac
0 : 1
Radnički (P)
Pirot
Mokra Gora
Zubin Potok
0 : 0
Sloboda
Užice
Kolubara
Lazarevac
2 : 0
Temnić 1924
Varvarin

Vojvodina
Novi Sad
27.10.2018
Dinamo
Vranje
Radnik
Surdulica
27.10.2018
Čukarički
Beograd
Partizan
Beograd
27.10.2018
Napredak
Kruševac
Mladost
Lučani
27.10.2018
Spartak ŽK
Subotica
Zemun
Zemun
27.10.2018
Voždovac
Beograd
Rad
Beograd
27.10.2018
Radnički (N)
Niš
Mačva
Šabac
27.10.2018
Crvena zvezda
Beograd
OFK Bačka
Bačka Palanka
27.10.2018
Proleter
Novi Sad

Zlatibor
Čajetina
27.10.2018
Inđija
Inđija
Javor Matis
Ivanjica
27.10.2018
Sinđelić
Beograd
Metalac
Gornji Milanovac
27.10.2018
Budućnost
Dobanovci
OFK Žarkovo
Beograd
27.10.2018
Bežanija
Beograd
TSC
Bačka Topola
27.10.2018
Novi Pazar
Novi Pazar
Bečej 1918
Bečej
27.10.2018
Radnički 1923
Kragujevac
Trajal
Kruševac
27.10.2018
Borac
Čačak
Teleoptik
Zemun
27.10.2018
Sloboda
Užice

Zrinjski
Mostar
27.10.2018
Čelik
Zenica
Željezničar
Sarajevo
28.10.2018
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
GOŠK
Gabela
27.10.2018
Sarajevo
Sarajevo
Sloboda
Tuzla
27.10.2018
Tuzla City
Simin Han
Mladost
Doboj-Kakanj
27.10.2018
Krupa
Krupa na Vrbasu
Radnik
Bijeljina
27.10.2018
Široki Brijeg
Široki Brijeg

Željezničar Sport Team
Banja Luka
Borac
Banja Luka
Kozara
Gradiška
Tekstilac
Derventa
Sutjeska
Foča
Podrinje
Janja
Drina
Zvornik
Rudar Prijedor
Prijedor
Sloga
Gornje Crnjelovo
Alfa
Modriča
Sloboda
Mrkonjić Grad
Slavija
Istočno Sarajevo

Mokra Gora
Zubin Potok
27.10.2018
13:30
Provo
Provo
FAP
Priboj
27.10.2018
13:30
Smederevo 1924
Smederevo
Loznica
Loznica
27.10.2018
13:30
Jedinstvo (Ub)
Ub
Jošanica
Novi Pazar
27.10.2018
13:30
Mladi radnik 1926
Požarevac
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
28.10.2018
13:30
Šumadija (A)
Aranđelovac
Tutin
Tutin
27.10.2018
13:30
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Polet (LJ)
Ljubić
28.10.2018
11:00
Sloga (PŽ)
Požega
Drina
Ljubovija
28.10.2018
13:30
Budućnost Krušik 2014
Valjevo

Mladost
Bački Jarak
27.10.2018
14:00
Cement
Beočin
ČSK Pivara
Čelarevo
27.10.2018
14:00
Srbobran
Srbobran
Dinamo 1945
Pančevo
27.10.2018
14:00
OFK Vršac
Vršac
Radnički (NP)
Nova Pazova
27.10.2018
14:00
Radnički (ZR)
Zrenjanin
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
27.10.2018
14:00
Železničar
Pančevo
Bratstvo 1946
Prigrevica
27.10.2018
14:00
Kabel
Novi Sad
Hajduk 1912
Kula
27.10.2018
14:00
Omladinac
Novi Banovci
Bačka 1901
Subotica
27.10.2018
14:00
Borac
Sakule
Crvena zvezda
Novi Sad
27.10.2018
14:00
Dunav
Stari Banovci

Pukovac
Pukovac
28.10.2018
14:00
SFS Borac
Paraćin
GFK Dubočica
Leskovac
27.10.2018
14:00
Jedinstvo (P)
Paraćin
Zaplanjac
Gadžin Han
28.10.2018
14:00
Budućnost
Popovac
Car Konstantin
Niš
28.10.2018
11:00
Radnički (P)
Pirot
Radnički (S)
Svilajnac
27.10.2018
14:00
Moravac Orion
Mrštane
Jedinstvo (B)
Bošnjace
27.10.2018
14:00
Dunav
Prahovo
Radan
Lebane
28.10.2018
14:00
Temnić 1924
Varvarin
OFK Sinđelić
Niš
27.10.2018
14:00
Jagodina Tabane
Jagodina
Trstenik PPT
Trstenik
27.10.2018
14:00
Rtanj
Boljevac

BSK Borča
Borča
27.10.2018
13:30
Radnički (NB)
Novi Beograd
Kolubara
Lazarevac
28.10.2018
13:30
Radnički (O)
Obrenovac
Brodarac
Novi Beograd
27.10.2018
13:30
Grafičar
Beograd
Crvena Zvezda
Mali Mokri Lug
28.10.2018
13:30
IMT
Novi Beograd
Zvezdara
Beograd
28.10.2018
13:30
Jedinstvo
Surčin
GSP Polet Dorćol
Beograd
27.10.2018
11:00
OFK Beograd
Beograd
Lokomotiva
Beograd
27.10.2018
13:30
BASK
Beograd
Prva Iskra
Barič
28.10.2018
11:00
Stepojevac Vaga
Stepojevac

Sloga
Zemun
27.08.2018
Crvena zvezda
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
27.08.2018
Radnički 1923
Kragujevac
Mašinac Trejs PZP
Niš
27.10.2018
Napredak
Kruševac
Požarevac
Požarevac
27.08.2018
Spartak
Subotica

Karađorđe
Topola
27.10.0218
Lavice Dubočica
Leskovac
Radnički 2012
Niš
27.10.0218
Mačva
Šabac
Kanjiža
Kanjiža
27.10.0218
Kolubara
Lazarevac
Zemun
Zemun
27.10.0218
Kolibri
Kuršumlija
Polet
Sivac
27.10.0218
Rad
Beograd

Radnički (N)
Niš
27.10.2018
Voždovac
Beograd
Dinamo (P)
Pančevo
27.10.2018
Čukarički
Beograd
OFK Beograd
Beograd
27.10.2018
Brodarac
Novi Beograd
Vojvodina
Novi Sad
27.10.2018
Inđija
Inđija
BASK
Beograd
27.10.2018
Crvena Zvezda
Beograd
Jedinstvo
Ub
27.10.2018
Trajal
Kruševac
Internacional
Beograd
27.10.2018
Partizan
Beograd
Rad
Beograd
27.10.2018
Spartak ŽK
Subotica

Real Niš
Niš
27.10.2018
Voždovac
Beograd
Teleoptik
Zemun
27.10.2018
Čukarički
Beograd
OFK Beograd
Beograd
27.10.2018
Brodarac
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
27.10.2018
Sloboda
Užice
Apolon 4
Kragujevac
27.10.2018
Crvena Zvezda
Beograd
Kiker
Kraljevo
27.10.2018
Radnički (Z)
Zrenjanin
Zemun
Zemun
27.10.2018
Partizan
Beograd
Rad
Beograd
27.10.2018
Spartak ŽK
Subotica

Brighton
Brighton
27.10.2018
16:00
Wolverhampton
Wolverhampton
Burnley
Burnley
28.10.2018
14:30
Chelsea
London
Crystal Palace
London
28.10.2018
14:30
Arsenal
London
Fulham
London
27.10.2018
16:00
AFC Bournemouth
Bournemouth
Leicester
Leicester
27.10.2018
18:30
West Ham United
London
Liverpool
Liverpool
27.10.2018
16:00
Cardiff City
Cardiff
Manchester United
Manchester
28.10.2018
17:00
Everton
Liverpool
Southampton
Southampton
27.10.2018
16:00
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
Tottenham Hotspur
London
29.10.2018
21:00
Manchester City
Manchester
Watford
Watford
27.10.2018
16:00
Huddersfield Town
Huddersfield

Barcelona
Barcelona
28.10.2018
16:15
Real Madrid
Madrid
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
28.10.2018
18:30
Villarreal
Villarreal
Athletic Club
Bilbao
27.10.2018
16:15
Valencia
Valencia
Atlético Madrid
Madrid
27.10.2018
20:45
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
Celta de Vigo
Vigo
27.10.2018
18:30
Eibar
Eibar
Girona
Girona
27.10.2018
13:00
Rayo Vallecano
Madrid
Getafe
Getafe (Madrid)
28.10.2018
12:00
Real Betis
Sevilla
Real Valladolid
Valladolid
26.10.2018
21:00
Espanyol
Barcelona
Sevilla
Sevilla
28.10.2018
20:45
Huesca
Huesca
Levante
Valencia
27.10.2018
18:30
Leganés
Leganés

Hoffenheim
Sinsheim
27.10.2018
18:30
Stuttgart
Stuttgart
Borussia Dortmund
Dortmund
27.10.2018
15:30
Hertha BSC
Berlin
RB Leipzig
Leipzig
28.10.2018
15:30
Schalke 04
Gelsenkirchen
Werder
Bremen
28.10.2018
18:00
Bayer Leverkusen
Leverkusen
Hannover 96
Hannover
27.10.2018
15:30
Augsburg
Augsburg
Freiburg
Freiburg im Breisgau
26.10.2018
20:30
Borussia Mönchengladbach
Mönchengladbach
Mainz 05
Mainz
27.10.2018
15:30
Bayern
München
Fortuna
Düsseldorf
27.10.2018
15:30
Wolfsburg
Wolfsburg
Nürnberg
Nürnberg
28.10.2018
13:30
Eintracht
Frankfurt am Main

Atalanta
Bergamo
27.10.2018
15:00
Parma
Parma
Cagliari
Cagliari
28.10.2018
15:00
Chievo
Verona
Empoli
Empoli
27.10.2018
18:00
Juventus
Torino
Genoa
Genova
28.10.2018
15:00
Udinese
Udine
Lazio
Roma
29.10.2018
20:30
Internazionale
Milano
Milan
Milano
28.10.2018
18:00
Sampdoria
Genova
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
28.10.2018
12:30
Bologna
Bologna
SPAL
Ferrara
28.10.2018
15:00
Frosinone
Frosinone
Torino
Torino
27.10.2018
20:30
Fiorentina
Firenze
Napoli
Napoli
28.10.2018
20:30
Roma
Roma

Amiens SC
Amiens
27.10.2018
20:00
Nantes
Nantes
Angers
Angers
27.10.2018
17:00
Olympique Lyonnais
Lyon
Bordeaux
Bordeaux
28.10.2018
17:00
Nice
Nice
Guingamp
Guingamp
27.10.2018
20:00
Strasbourg
Strasbourg
Lille
Villeneuve d'Ascq
27.10.2018
20:00
Caen
Caen
Monaco
Monaco
27.10.2018
20:00
Dijon
Dijon
Nîmes
Nîmes
26.10.2018
20:45
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
Rennes
Rennes
28.10.2018
15:00
Reims
Reims
Toulouse
Toulouse
27.10.2018
20:00
Montpellier
Montpellier
Olympique Marseille
Marseille
28.10.2018
21:00
PSG
Paris