17.10
19:05
Proleter
TSC
1
0
|
17.10.2021 19:05 | 1 : 0 | |||||||
17.10
17:00
Partizan
Radnik
2
0
|
17.10.2021 17:00 | 2 : 0 |
17.10
15:00
OFK BaÄka
RadniÄki (SM)
1
1
|
17.10.2021 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
17.10
15:00
Zlatibor
RFK GrafiÄar
2
0
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 0 | |||||||
17.10
15:00
Kabel
Loznica
1
1
|
17.10.2021 15:00 | 1 : 1 |
|
17.10
15:00
Borac (Å )
Feniks 1995
1
0
|
17.10.2021 15:00 | 1 : 0 | |||||||
17.10
15:00
Borac (S)
RadniÄki 1912
0
1
|
17.10.2021 15:00 | 0 : 1 |
17.10
14:30
SuŔica
BuduÄnost (A)
3
0
|
17.10.2021 14:30 | 3 : 0 |
17.10
10:00
BASK
LeŔtane
2
0
|
17.10.2021 10:00 | 2 : 0 | |||||||
17.10
15:00
Jedinstvo
Studentski grad
3
2
|
17.10.2021 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
17.10
10:00
Borac
Zemun
1
5
|
17.10.2021 10:00 | 1 : 5 |
17.10
14:30
Hajduk Veljko
Sloga (L)
1
0
|
17.10.2021 14:30 | 1 : 0 | |||||||
17.10
14:30
RadniÄki (S)
Vlasina
1
0
|
17.10.2021 14:30 | 1 : 0 | |||||||
17.10
14:30
Trayal
OFK Brzi Brod
2
1
|
17.10.2021 14:30 | 2 : 1 | |||||||
17.10
14:30
PÄinja
Jedinstvo (P)
1
2
|
17.10.2021 14:30 | 1 : 2 | |||||||
17.10
14:30
BuduÄnost (P)
TimoÄanin
3
1
|
17.10.2021 14:30 | 3 : 1 |
17.10
15:00
Borac
Kozara
3
1
|
17.10.2021 15:00 | 3 : 1 | |||||||
17.10
15:00
Omladinac FAM
Naftagas
2
0
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 0 |
17.10
15:00
BuduÄnost
Cement
0
0
|
17.10.2021 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
17.10
15:00
Sloboda
RFK Novi Sad 1921
1
2
|
17.10.2021 15:00 | 1 : 2 | |||||||
17.10
15:00
Hajduk
Donji Srem 2015
0
2
|
17.10.2021 15:00 | 0 : 2 | |||||||
17.10
15:00
Podunavac
Veternik
1
2
|
17.10.2021 15:00 | 1 : 2 | |||||||
17.10
15:00
Dunav
Sloga (T)
0
2
|
17.10.2021 15:00 | 0 : 2 |
|
17.10
15:00
Mladost (BP)
NjegoÅ”
5
0
|
17.10.2021 15:00 | 5 : 0 | |||||||
17.10
15:00
Mladost (T)
Preporod
1
0
|
17.10.2021 15:00 | 1 : 0 | |||||||
17.10
15:00
BaÄka (P)
Sloga
6
1
|
17.10.2021 15:00 | 6 : 1 | |||||||
17.10
15:00
Tavankut
BajŔa
3
0
|
17.10.2021 15:00 | 3 : 0 | |||||||
17.10
15:00
Vojvodina (BG)
StaniÅ”iÄ
3
4
|
17.10.2021 15:00 | 3 : 4 |
17.10
15:00
Komgrap
Lokomotiva
2
0
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 0 | |||||||
17.10
15:00
Crvena zvezda (MML)
Napredak
0
3
|
17.10.2021 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
17.10
15:00
BSK 1925
Torlak
0
1
|
17.10.2021 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
17.10
15:00
Zuce 2019
SremÄica
2
1
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
17.10
11:00
PKB
VinÄa
3
0
|
17.10.2021 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
17.10
15:00
PoŔtar Zvezdara
GSP Polet DorÄol
0
2
|
17.10.2021 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
17.10
15:00
Kosmaj
SinÄeliÄ
1
1
|
17.10.2021 15:00 | 1 : 1 |
|
17.10
14:30
Å umadija (T)
BuduÄnost
0
1
|
17.10.2021 14:30 | 0 : 1 |
|
||||||
17.10
14:30
JoŔanica
Tutin
4
1
|
17.10.2021 14:30 | 4 : 1 | |||||||
17.10
14:30
Polet
Mokra Gora
1
4
|
17.10.2021 14:30 | 1 : 4 |
|
17.10
14:30
Sloboda
Polimlje
3
0
|
17.10.2021 14:30 | 3 : 0 | |||||||
17.10
11:00
Polet (LJ)
Prijevor
6
0
|
17.10.2021 11:00 | 6 : 0 |
|
||||||
17.10
14:30
Jasen
Omladinac
1
1
|
17.10.2021 14:30 | 1 : 1 | |||||||
17.10
14:30
Zlatar
Polet (T)
6
3
|
17.10.2021 14:30 | 6 : 3 |
17.10
14:30
Mladost
OFK Divci
2
4
|
17.10.2021 14:30 | 2 : 4 |
|
||||||
17.10
14:30
Drina
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
0
3
|
17.10.2021 14:30 | 0 : 3 | |||||||
17.10
14:30
Zadrugar
Borac
2
1
|
17.10.2021 14:30 | 2 : 1 |
|
17.10
14:30
Sloga (B)
Äerdap
6
0
|
17.10.2021 14:30 | 6 : 0 |
|
||||||
17.10
14:30
OFK Mihajlovac
Mladi borac
7
1
|
17.10.2021 14:30 | 7 : 1 |
|
||||||
17.10
14:30
Rudar (S)
OFK Napredak
2
1
|
17.10.2021 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
17.10
14:30
Pomoravlje 1946
Å umadija
3
1
|
17.10.2021 14:30 | 3 : 1 |
|
||||||
17.10
14:30
OFK AranÄelovac 1979
Rudar 2001
4
1
|
17.10.2021 14:30 | 4 : 1 |
|
17.10
14:30
Jedinstvo (GM)
MaloŔiŔte
5
2
|
17.10.2021 14:30 | 5 : 2 |
|
||||||
17.10
14:30
Orljane
Rudar
2
1
|
17.10.2021 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
17.10
14:30
NaŔa krila 1936
Mladost (B)
1
1
|
17.10.2021 14:30 | 1 : 1 | |||||||
17.10
14:30
Morava
Aluminijum
8
1
|
17.10.2021 14:30 | 8 : 1 |
|
||||||
17.10
14:30
Pukovac
Bukovik
2
1
|
17.10.2021 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
17.10
14:30
OFK NiÅ”
OFK SinÄeliÄ
2
1
|
17.10.2021 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
17.10
11:00
Car Konstantin
OFK Napredak 1929
0
0
|
17.10.2021 11:00 | 0 : 0 |
|
||||||
17.10
14:30
Mladost (M)
Delijski Vis
4
2
|
17.10.2021 14:30 | 4 : 2 |
|
17.10
14:30
Jablanica
Moravac Orion
5
0
|
17.10.2021 14:30 | 5 : 0 |
|
||||||
17.10
14:30
Radan
Svetlost
2
3
|
17.10.2021 14:30 | 2 : 3 |
|
||||||
17.10
14:30
Trnovac
OFK Alakince
3
1
|
17.10.2021 14:30 | 3 : 1 |
|
17.10
14:30
Župa
OFK Lugomir
3
0
|
17.10.2021 14:30 | 3 : 0 |
|
||||||
17.10
14:30
Gradina
Jedinstvo 1936
0
3
|
17.10.2021 14:30 | 0 : 3 |
|
||||||
17.10
14:30
Juhor
Sloga (M)
0
1
|
17.10.2021 14:30 | 0 : 1 |
|
||||||
17.10
14:30
KuŔiljevo
Blagotin
2
0
|
17.10.2021 14:30 | 2 : 0 |
|
17.10
14:30
Jedinstvo (P)
BSK
3
3
|
17.10.2021 14:30 | 3 : 3 |
|
||||||
17.10
14:30
Rajko MitiÄ
Tanasko RajiÄ
1
2
|
17.10.2021 14:30 | 1 : 2 |
|
17.10
15:00
Lipar
Crvenka
1
0
|
17.10.2021 15:00 | 1 : 0 | |||||||
17.10
15:00
BuduÄnost (M)
Borac (BG)
3
0
|
17.10.2021 15:00 | 3 : 0 | |||||||
17.10
15:00
NaŔa Zvezda
Rusin
1
4
|
17.10.2021 15:00 | 1 : 4 | |||||||
17.10
15:00
Kordun
Polet
2
0
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 0 | |||||||
17.10
15:00
BuduÄnost (P)
BuduÄnost (G)
0
0
|
17.10.2021 15:00 | 0 : 0 |
17.10
15:30
BaÄka 1923
Crvena Zvezda
1
1
|
17.10.2021 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
17.10
15:30
TSK
JugoviÄ
3
2
|
17.10.2021 15:30 | 3 : 2 |
|
||||||
17.10
15:30
Dinamo
Omladinac
2
2
|
17.10.2021 15:30 | 2 : 2 |
|
||||||
17.10
15:30
FruŔkogorac
Tatra
2
2
|
17.10.2021 15:30 | 2 : 2 | |||||||
17.10
15:30
Jedinstvo
Petrovaradin
0
1
|
17.10.2021 15:30 | 0 : 1 |
17.10
15:00
Partizan (G)
Jugoslavija
4
1
|
17.10.2021 15:00 | 4 : 1 | |||||||
17.10
15:00
Spartak 1911
Potporanj
2
1
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 1 | |||||||
17.10
15:00
Vulturul
RadniÄki (K)
0
4
|
17.10.2021 15:00 | 0 : 4 | |||||||
17.10
15:00
Crvena zvezda
BuduÄnost (A)
2
1
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 1 | |||||||
17.10
15:00
Dolina
Dolovo
6
2
|
17.10.2021 15:00 | 6 : 2 |
17.10
15:00
Sremac (D)
Borac (K)
6
0
|
17.10.2021 15:00 | 6 : 0 |
|
||||||
17.10
15:00
Ljukovo
Hajduk
0
4
|
17.10.2021 15:00 | 0 : 4 |
|
||||||
17.10
15:00
Borac (M)
Sremac (V)
2
0
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 0 | |||||||
17.10
15:00
FruŔkogorac
Napredak
3
3
|
17.10.2021 15:00 | 3 : 3 | |||||||
17.10
15:00
RadniÄki
Sloga
3
2
|
17.10.2021 15:00 | 3 : 2 |
17.10
15:00
ObiliÄ (Z)
OFK Vrbas
1
2
|
17.10.2021 15:00 | 1 : 2 | |||||||
17.10
15:00
Sutjeska
Sloga
2
2
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 2 | |||||||
17.10
15:00
BuduÄnost
BaÄka
2
0
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 0 |
17.10
14:30
Polet
Mladi radnik 1940
2
1
|
17.10.2021 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
17.10
14:30
Borac 1932
Mladost 1948
2
0
|
17.10.2021 14:30 | 2 : 0 |
|
||||||
17.10
14:30
Podunavac
SASK
1
0
|
17.10.2021 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
17.10
14:30
GlavaÅ”
Osipaonica
3
0
|
17.10.2021 14:30 | 3 : 0 |
|
||||||
17.10
14:30
Sloga
Radnik
1
2
|
17.10.2021 14:30 | 1 : 2 |
|
17.10
15:00
VinÄa
Sloga (M)
4
1
|
17.10.2021 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
17.10
15:00
Plaskovac
Marjan
6
2
|
17.10.2021 15:00 | 6 : 2 |
|
||||||
17.10
15:00
Badnjevac
Banja 1957
0
1
|
17.10.2021 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
17.10
15:00
BSK
Omladinac (D.R.)
2
1
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
17.10
15:00
Å umadinac 1913
Jasenica
3
0
|
17.10.2021 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
17.10
15:00
Lokomotiva
Prvi srpski ustanak
5
0
|
17.10.2021 15:00 | 5 : 0 |
|
||||||
17.10
15:00
ŽSK
Trnava
4
2
|
17.10.2021 15:00 | 4 : 2 |
|
17.10
15:00
Urovica
RadniÄki (K)
2
0
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
17.10
15:00
Nemetali
MiloŔevo
3
2
|
17.10.2021 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
17.10
15:00
Branik
BSK
4
0
|
17.10.2021 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
17.10
15:00
Brestovac
Polet
9
1
|
17.10.2021 15:00 | 9 : 1 |
|
||||||
17.10
11:00
KljuÄ
Polom
4
1
|
17.10.2021 11:00 | 4 : 1 |
|
17.10
15:00
Progres
Mladost
3
2
|
17.10.2021 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
17.10
15:00
Donja Lomnica
Jedinstvo (Å )
6
0
|
17.10.2021 15:00 | 6 : 0 |
|
||||||
17.10
15:00
Polet
BuduÄnost
1
0
|
17.10.2021 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
17.10
15:00
Bratstvo
ZloÄudovo
0
3
|
17.10.2021 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
17.10
15:00
Umac
Kumarevo 65
6
0
|
17.10.2021 15:00 | 6 : 0 |
|
17.10
15:00
OFK Morava
Real
3
0
|
17.10.2021 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
17.10
15:00
BSK
Jedinstvo (B)
2
1
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
17.10
15:00
Veliko Trnjane
ŽelezniÄar
6
2
|
17.10.2021 15:00 | 6 : 2 |
|
||||||
17.10
15:00
Milanovo
Moravac
2
2
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
17.10
15:00
Sloboda
Sloga
3
0
|
17.10.2021 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
17.10
15:00
Mladost 1959
Mladi borac
6
1
|
17.10.2021 15:00 | 6 : 1 |
|
17.10
14:30
RadniÄki 1947
BaliÄevac
3
1
|
17.10.2021 14:30 | 3 : 1 | |||||||
17.10
14:30
TaskoviÄi
Zemljoradnik
4
0
|
17.10.2021 14:30 | 4 : 0 | |||||||
17.10
14:30
Polet
Moravac
1
3
|
17.10.2021 14:30 | 1 : 3 | |||||||
17.10
14:30
RadniÄki 1924
Palilula
1
3
|
17.10.2021 14:30 | 1 : 3 | |||||||
17.10
14:30
Pobeda
Rad
3
1
|
17.10.2021 14:30 | 3 : 1 |
17.10
15:00
Å ljivar
Velika Jasikova
3
0
|
17.10.2021 15:00 | 3 : 0 | |||||||
17.10
15:00
Kosovo
Hajduk
0
7
|
17.10.2021 15:00 | 0 : 7 | |||||||
17.10
15:00
TrebiÄ
FSU Kraljevica
2
0
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 0 | |||||||
17.10
15:00
GraniÄar
Omladinac
2
0
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 0 | |||||||
17.10
15:00
Rudar (P)
OFK Rtanj
3
0
|
17.10.2021 15:00 | 3 : 0 |
17.10
15:00
SebeÄevac
Vinogradar
0
2
|
17.10.2021 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
17.10
15:00
Sloga (Ä)
13. April
7
1
|
17.10.2021 15:00 | 7 : 1 |
|
||||||
17.10
15:00
TemniÄ 1924
Sloga (D)
3
0
|
17.10.2021 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
17.10
15:00
Äitluk
Jastrebac (VÅ )
2
1
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
17.10
13:00
Rubin
FUD
1
2
|
17.10.2021 13:00 | 1 : 2 | |||||||
17.10
15:00
Parunovac
BoŔnjane
2
3
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 3 |
|
||||||
17.10
15:00
Trudbenik
Gornji StepoÅ”
1
1
|
17.10.2021 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
17.10
15:00
MaÄkovac
Kupci
2
1
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 1 |
|
17.10
15:00
Vojvodina (NM)
Borac
1
0
|
17.10.2021 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
17.10
15:00
ASK
BuduÄnost
0
0
|
17.10.2021 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
17.10
15:00
Polet
Krajina
6
0
|
17.10.2021 15:00 | 6 : 0 | |||||||
17.10
15:00
Mladost (L)
ŽFK Banat
1
2
|
17.10.2021 15:00 | 1 : 2 | |||||||
17.10
15:00
Napredak
Vojvodina (B)
9
0
|
17.10.2021 15:00 | 9 : 0 | |||||||
17.10
15:00
Mladost (BD)
Rusanda
0
0
|
17.10.2021 15:00 | 0 : 0 |
17.10
13:30
Kolare
OFK Juhor 2016
3
0
|
17.10.2021 13:30 | 3 : 0 |
|
||||||
17.10
13:30
GFK Tabane
Morava
1
0
|
17.10.2021 13:30 | 1 : 0 | |||||||
17.10
13:30
Napredak
Sloga
2
0
|
17.10.2021 13:30 | 2 : 0 |
|
||||||
17.10
13:30
Moravac 2015
Partizan (G)
2
2
|
17.10.2021 13:30 | 2 : 2 |
|
||||||
17.10
13:30
Mladost
BuduÄnost (Ä)
1
0
|
17.10.2021 13:30 | 1 : 0 | |||||||
17.10
13:30
Partizan (M)
BuduÄnost (M)
1
1
|
17.10.2021 13:30 | 1 : 1 |
17.10
15:00
KrilaÅ”
Omladinac (Å )
0
4
|
17.10.2021 15:00 | 0 : 4 |
|
||||||
17.10
15:00
Borac (Ž)
Å apine
3
0
|
17.10.2021 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
17.10
15:00
ŽelezniÄar
Sloga (L)
4
0
|
17.10.2021 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
17.10
15:00
Mladost (R)
Žitkovica 2017
3
1
|
17.10.2021 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
17.10
15:00
Vihor
Sirakovo
5
0
|
17.10.2021 15:00 | 5 : 0 |
|
||||||
17.10
15:00
ObiliÄ
Borac (K)
0
1
|
17.10.2021 15:00 | 0 : 1 |
|
17.10
14:30
Pobeda
Gnjilan
0
2
|
17.10.2021 14:30 | 0 : 2 | |||||||
17.10
11:00
Zadrugar
Spartak
3
3
|
17.10.2021 11:00 | 3 : 3 |
|
||||||
17.10
14:30
DragoÅ”
Sloboda
3
1
|
17.10.2021 14:30 | 3 : 1 |
17.10
10:00
RadniÄki (R)
Strelac
0
0
|
17.10.2021 10:00 | 0 : 0 |
|
||||||
17.10
15:00
BuduÄnost (Z)
BSK 1926
1
4
|
17.10.2021 15:00 | 1 : 4 |
|
||||||
17.10
15:00
Beljina
OFK BuduÄnost
1
0
|
17.10.2021 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
17.10
15:00
Krtinska
Dimitrije TucoviÄ
2
3
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 3 |
|
17.10
15:00
Napredak
Podunavac
5
2
|
17.10.2021 15:00 | 5 : 2 |
|
||||||
17.10
15:00
Pudarci
Rabrovac
4
0
|
17.10.2021 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
17.10
15:00
Velika Krsna
Dunavac
1
1
|
17.10.2021 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
17.10
15:00
SUF KovaÄevac 1956
BoleÄ
1
1
|
17.10.2021 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
17.10
15:00
SUF Dubona
Å umadija 1962
0
3
|
17.10.2021 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
17.10
15:00
ZaklopaÄa
VrÄin
0
2
|
17.10.2021 15:00 | 0 : 2 |
|
17.10
15:00
Balkan Mirijevo
Siti Sport Klub
3
1
|
17.10.2021 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
17.10
15:00
PKB Kovilovo
Posavac TiŔma
0
2
|
17.10.2021 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
17.10
15:00
Dunav
Heroj Polet
4
0
|
17.10.2021 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
17.10
15:00
Umka
Beograd Karaburma
2
0
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 0 |
|
17.10
15:00
Slavija
Bratstvo 1975
2
0
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
17.10
15:00
KoŔutnjak
Kutlovo
3
2
|
17.10.2021 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
17.10
15:00
MarÅ”iÄ
Å umadinac
2
1
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
17.10
15:00
Jedinstvo
Borac (D)
1
5
|
17.10.2021 15:00 | 1 : 5 |
|
||||||
17.10
15:00
Srbija
Mladost (P)
2
0
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 0 |
|
17.10
14:30
Banjani
ZSK
5
1
|
17.10.2021 14:30 | 5 : 1 |
|
||||||
17.10
11:00
Proleter
KaÄer
3
3
|
17.10.2021 11:00 | 3 : 3 | |||||||
17.10
14:30
OFK OseÄina
Spartak 1924
1
0
|
17.10.2021 14:30 | 1 : 0 | |||||||
17.10
14:30
Žabari
Mladost (D)
1
4
|
17.10.2021 14:30 | 1 : 4 |
|
||||||
17.10
14:30
Iskra
Radnik
4
1
|
17.10.2021 14:30 | 4 : 1 |
|
||||||
17.10
14:30
TrliÄ
OFK JabuÄje
1
3
|
17.10.2021 14:30 | 1 : 3 |
|
||||||
17.10
14:30
OFK Senjak
Toplica
2
0
|
17.10.2021 14:30 | 2 : 0 |
|
17.10
14:30
Mladost
Stevan NeŔticki
1
1
|
17.10.2021 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
17.10
14:30
Crvena zastava
Sloboda
0
1
|
17.10.2021 14:30 | 0 : 1 |
|
||||||
17.10
14:30
Omladinac
Palilulac
1
2
|
17.10.2021 14:30 | 1 : 2 |
|
||||||
17.10
14:30
Proleter
Morava
4
0
|
17.10.2021 14:30 | 4 : 0 |
|
||||||
17.10
14:30
Planinac 1933
RadniÄki 1936
8
1
|
17.10.2021 14:30 | 8 : 1 |
|
17.10
15:00
Kej
DragaÄevo
3
3
|
17.10.2021 15:00 | 3 : 3 |
|
||||||
17.10
15:00
VoÄar
OvÄar
0
1
|
17.10.2021 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
17.10
15:00
GoruŔica
Jedinstvo
3
4
|
17.10.2021 15:00 | 3 : 4 |
|
||||||
17.10
15:00
Prilike
Slatina
2
2
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
17.10
15:00
Morava
Spartak 1976
3
2
|
17.10.2021 15:00 | 3 : 2 |
|
17.10
15:00
Ozrem
Orlovac 1932
3
0
|
17.10.2021 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
17.10
15:00
Rudar
Napredak
4
4
|
17.10.2021 15:00 | 4 : 4 | |||||||
17.10
15:00
Donja Vrbava
Mladost
1
2
|
17.10.2021 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
17.10
15:00
Zadrugar
Å umadija
4
3
|
17.10.2021 15:00 | 4 : 3 |
17.10
15:00
Tavnik
Jedinstvo 2017
2
0
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
17.10
15:00
Napredak
BuduÄnost
2
0
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
17.10
15:00
Mataruge
Ibar
1
4
|
17.10.2021 15:00 | 1 : 4 |
|
||||||
17.10
15:00
OFK Ras
Rudar
4
1
|
17.10.2021 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
17.10
15:00
Radnik
Proleter
0
1
|
17.10.2021 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
17.10
15:00
Ribnica
Omladinac (NS)
4
1
|
17.10.2021 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
17.10
15:00
OFK Progorelica
Zvezda
2
1
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 1 |
|
17.10
15:00
Milan OrliÄ
Jedinstvo (MZ)
1
0
|
17.10.2021 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
17.10
15:00
RadniÄki (Ko)
Vidojevica
4
4
|
17.10.2021 15:00 | 4 : 4 |
|
||||||
17.10
15:00
Podrinje
RadniÄki (Kl)
2
0
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 0 | |||||||
17.10
15:00
Lipolist
Jedinstvo (Å )
2
1
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
17.10
15:00
Majur
Sloga
2
2
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 2 | |||||||
17.10
15:00
KaraÄorÄe
Rudar
1
0
|
17.10.2021 15:00 | 1 : 0 | |||||||
17.10
15:00
GuÄevo 1929
Hajduk Stanko
1
0
|
17.10.2021 15:00 | 1 : 0 | |||||||
17.10
15:00
Drina
Cer
5
0
|
17.10.2021 15:00 | 5 : 0 |
17.10
14:30
AvijatiÄar Vranjani
Polet
0
2
|
17.10.2021 14:30 | 0 : 2 |
|
||||||
17.10
14:30
Bakionica
Jedinstvo
6
2
|
17.10.2021 14:30 | 6 : 2 |
|
||||||
17.10
14:30
OFK Kotroman
Plavi Tok
0
1
|
17.10.2021 14:30 | 0 : 1 |
|
||||||
17.10
14:30
SeÄica
Omladinac
1
5
|
17.10.2021 14:30 | 1 : 5 |
17.10
11:00
Prvi partizan
ViŔesava
0
4
|
17.10.2021 11:00 | 0 : 4 | |||||||
17.10
14:30
Lazarica
Rampa
0
2
|
17.10.2021 14:30 | 0 : 2 | |||||||
17.10
14:30
PeruÄac
Äajetina
0
0
|
17.10.2021 14:30 | 0 : 0 |
|
17.10
14:00
Lugina
BSK Bujanovac
3
0
|
17.10.2021 14:00 | 3 : 0 | |||||||
17.10
14:00
Vihor
Pavlovac
1
4
|
17.10.2021 14:00 | 1 : 4 |
|
||||||
17.10
14:00
Mineralac
RadniÄki 2021
4
3
|
17.10.2021 14:00 | 4 : 3 |
|
||||||
17.10
14:00
Levosoje
FSU Južna pruga
3
0
|
17.10.2021 14:00 | 3 : 0 |
|
||||||
17.10
14:00
Mladost (B)
Äelik
2
1
|
17.10.2021 14:00 | 2 : 1 |
|
17.10
DobriÄ
Kosovac
2
2
|
17.10.2021 | 2 : 2 | |||||||
17.10
OFK Kosanica
Polet
3
0
|
17.10.2021 | 3 : 0 | |||||||
17.10
Borac
Akademija 10
3
0
|
17.10.2021 | 3 : 0 | |||||||
17.10
Jastrebac
Spartak
5
0
|
17.10.2021 | 5 : 0 |
|
17.10
11:00
Kolubara 2
KoteŔica
3
0
|
17.10.2021 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
17.10
10:00
TeŔnjar
Rajac
0
1
|
17.10.2021 10:00 | 0 : 1 |
|
||||||
17.10
11:00
Polet
Rakac Stave
4
3
|
17.10.2021 11:00 | 4 : 3 |
|
||||||
17.10
11:00
OFK Povlen
PopadiÄ
2
4
|
17.10.2021 11:00 | 2 : 4 |
|
||||||
17.10
11:00
Stari drugari
Milenko PavloviÄ
4
0
|
17.10.2021 11:00 | 4 : 0 |
|
||||||
17.10
11:00
Lukavac
Jadar 2013
1
3
|
17.10.2021 11:00 | 1 : 3 |
|
17.10
15:00
TerekveÅ”
GraniÄar
3
0
|
17.10.2021 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
17.10
15:00
Kula
Omladinac (D)
6
0
|
17.10.2021 15:00 | 6 : 0 |
|
||||||
17.10
15:00
OFK Odžaci
Aleksa Å antiÄ
3
2
|
17.10.2021 15:00 | 3 : 2 | |||||||
17.10
15:00
Omladinac (B)
Polet
4
2
|
17.10.2021 15:00 | 4 : 2 |
|
||||||
17.10
15:00
Zadrugar
Mladost
0
3
|
17.10.2021 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
17.10
15:00
BSK
Hajduk
0
2
|
17.10.2021 15:00 | 0 : 2 |
|
17.10
15:00
Župski biseri
Garevina
2
3
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 3 |
|
||||||
17.10
15:00
Mladost
Stari Trstenik
2
4
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 4 |
|
||||||
17.10
15:00
Vinogradar
Velika Drenova
1
0
|
17.10.2021 15:00 | 1 : 0 | |||||||
17.10
15:00
14. Oktobar
Polet 57
0
4
|
17.10.2021 15:00 | 0 : 4 | |||||||
17.10
13:00
Donji Kopaonik
Poljoprivrednik
6
1
|
17.10.2021 13:00 | 6 : 1 |
|
17.10
15:00
Mundial
Glogonj
0
1
|
17.10.2021 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
17.10
15:00
Pobeda
Mladost (V)
2
4
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 4 |
|
||||||
17.10
15:00
RadniÄki (B)
Unirea
2
2
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
17.10
15:00
BSK BavaniŔte
Omladinac 1927
2
2
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
17.10
15:00
Omladinac (D)
Proleter (M)
2
1
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 1 |
|
17.10
14:30
NepriÄava
Å arbane
1
0
|
17.10.2021 14:30 | 1 : 0 | |||||||
17.10
14:30
Polet (T)
Jedinstvo (M)
2
0
|
17.10.2021 14:30 | 2 : 0 |
|
||||||
17.10
14:30
Pambukovica
Sovljak
2
2
|
17.10.2021 14:30 | 2 : 2 |
|
||||||
17.10
11:00
Omladinac (K)
Ratkovac
0
0
|
17.10.2021 11:00 | 0 : 0 |
|
||||||
17.10
14:30
Polet (DL)
Tvrdojevac
2
3
|
17.10.2021 14:30 | 2 : 3 |
|
||||||
17.10
14:30
Pepeljevac
OFK Paljuvi
1
4
|
17.10.2021 14:30 | 1 : 4 | |||||||
17.10
14:30
Mladost (V)
ÄuÄuge
3
3
|
17.10.2021 14:30 | 3 : 3 |
17.10
15:00
Srem
ÄSK Äortanovci
2
0
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 0 | |||||||
17.10
15:00
Polet
Å umar
0
3
|
17.10.2021 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
17.10
15:00
KruŔedol
Napredak
4
2
|
17.10.2021 15:00 | 4 : 2 |
|
||||||
17.10
15:00
Jedinstvo
FruŔkogorac
1
0
|
17.10.2021 15:00 | 1 : 0 |
|
17.10
15:00
OFK StajiÄevo
Potisje
4
1
|
17.10.2021 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
17.10
15:00
Tisa 1933
OFK Gradnulica
2
3
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 3 |
|
||||||
17.10
15:00
TamiÅ”
OFK Klek
4
1
|
17.10.2021 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
17.10
15:00
BileÄanin
RadniÄki 1911
1
3
|
17.10.2021 15:00 | 1 : 3 | |||||||
17.10
15:00
Partizan
MSK
0
3
|
17.10.2021 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
17.10
15:00
Lehel
Mladost
0
2
|
17.10.2021 15:00 | 0 : 2 |
17.10
11:00
JaŔunja
Navalin
4
0
|
17.10.2021 11:00 | 4 : 0 |
|
||||||
17.10
11:00
Lemind 1953
Badince
3
2
|
17.10.2021 11:00 | 3 : 2 |
|
17.10
15:00
Mladost (DB)
Prva Iskra
1
0
|
17.10.2021 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
17.10
15:00
7. Juli
SinÄeliÄ
5
1
|
17.10.2021 15:00 | 5 : 1 |
|
||||||
17.10
15:00
Sloga
Jelav
3
1
|
17.10.2021 15:00 | 3 : 1 | |||||||
17.10
15:00
TE GuÄevo
Jedinstvo
1
4
|
17.10.2021 15:00 | 1 : 4 | |||||||
17.10
15:00
Antimon
Velika Reka
2
1
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 1 |
|
17.10
15:00
Rojkovac
Polet
5
0
|
17.10.2021 15:00 | 5 : 0 | |||||||
17.10
15:00
Borac
OFK Zabrežje
3
1
|
17.10.2021 15:00 | 3 : 1 | |||||||
17.10
15:00
Skela
Rvati
4
2
|
17.10.2021 15:00 | 4 : 2 | |||||||
17.10
15:00
Partizan
Munja
4
5
|
17.10.2021 15:00 | 4 : 5 | |||||||
17.10
15:00
Posavina
Jedinstvo
2
3
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 3 |
17.10
14:00
SinÄeliÄ
Omladinac
3
1
|
17.10.2021 14:00 | 3 : 1 | |||||||
17.10
13:30
15. Avgust 1950
Beljanica
2
0
|
17.10.2021 13:30 | 2 : 0 | |||||||
17.10
14:00
Donja Mutnica
Planinac
6
2
|
17.10.2021 14:00 | 6 : 2 | |||||||
17.10
14:00
OFK Batinac
Pomoravlje
3
1
|
17.10.2021 14:00 | 3 : 1 | |||||||
17.10
14:00
RadniÄki
Å umadija
2
0
|
17.10.2021 14:00 | 2 : 0 |
17.10
18:00
Rekreativo 011
Busije
0
2
|
17.10.2021 18:00 | 0 : 2 |
|
||||||
17.10
10:00
Železnik 1930
Miljakovac
2
1
|
17.10.2021 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
17.10
15:00
SinÄeliÄ 2012
Zmaj Novi grad
2
3
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 3 |
|
||||||
17.10
15:00
Borac
Bežanija
2
0
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
17.10
15:00
Novi Beograd
Å umadinac
0
1
|
17.10.2021 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
17.10
15:00
Velika MoŔtanica
13. maj
3
1
|
17.10.2021 15:00 | 3 : 1 |
|
17.10
15:00
Pinosava
Bratstvo
4
3
|
17.10.2021 15:00 | 4 : 3 |
|
||||||
17.10
15:00
Palilulac
Mladi proleter
9
0
|
17.10.2021 15:00 | 9 : 0 |
|
||||||
17.10
10:00
OFK Lug 2020
Sveti Stefan
2
1
|
17.10.2021 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
17.10
15:00
Resnik
Minel
1
1
|
17.10.2021 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
17.10
15:00
OFK Crvenka
Avala 1939
1
5
|
17.10.2021 15:00 | 1 : 5 |
|
||||||
17.10
15:00
Pionir
KFK Ravna gora
0
3
|
17.10.2021 15:00 | 0 : 3 |
|
17.10
15:00
Divostin
DobraÄa
8
1
|
17.10.2021 15:00 | 8 : 1 |
|
||||||
17.10
15:00
Jadran
Äava
2
0
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
17.10
11:00
Seljak
OFK Bagremar
1
1
|
17.10.2021 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
17.10
15:00
21. oktobar
Kragujevac
0
4
|
17.10.2021 15:00 | 0 : 4 |
|
17.10
15:00
Jedinstvo
KruŔevica 1980
1
1
|
17.10.2021 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
17.10
15:00
Partizan
Sloga
0
0
|
17.10.2021 15:00 | 0 : 0 |
|
17.10
14:00
Ursule
Osaonica
0
2
|
17.10.2021 14:00 | 0 : 2 |
|
||||||
17.10
14:00
Å antarovac
Trnava
2
1
|
17.10.2021 14:00 | 2 : 1 |
|
||||||
17.10
14:00
Morava
VinoraÄa
1
1
|
17.10.2021 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
17.10
14:00
Mladost (K)
Mladost (G)
2
4
|
17.10.2021 14:00 | 2 : 4 |
17.10
15:00
Borac
Mladost (R)
1
1
|
17.10.2021 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
17.10
11:00
Kalipolje
B 2000
0
4
|
17.10.2021 11:00 | 0 : 4 |
|
||||||
17.10
15:00
Kopljari
Tulež
2
2
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
17.10
15:00
Mladost (J)
Gorski Car
7
2
|
17.10.2021 15:00 | 7 : 2 | |||||||
17.10
15:00
Å umadinac
VenÄani
3
0
|
17.10.2021 15:00 | 3 : 0 | |||||||
17.10
15:00
Å amot
TreŔnjevica
2
2
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 2 |
|
17.10
15:00
NeŔtin
Slavija (P)
2
3
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 3 |
|
||||||
17.10
15:00
Borac
Krivanj
0
2
|
17.10.2021 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
17.10
15:00
Orlovi
Soko
2
0
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
17.10
15:00
BaÄki Hajduk
Mladost
2
1
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
17.10
15:00
Kulpin
BaÄka (D)
1
4
|
17.10.2021 15:00 | 1 : 4 |
|
17.10
15:00
Mladost
Torpedo
2
0
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 0 | |||||||
17.10
15:00
Sloga
Omladinac
1
1
|
17.10.2021 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
17.10
15:00
Stojan Lazarac
Napredak
3
1
|
17.10.2021 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
17.10
15:00
Sloboda
Mladi borac
4
3
|
17.10.2021 15:00 | 4 : 3 |
|
||||||
17.10
15:00
BuduÄnost (PD)
Milicionar
2
0
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
17.10
15:00
DuŔko
BuduÄnost (Z)
1
3
|
17.10.2021 15:00 | 1 : 3 | |||||||
17.10
15:00
PetlovaÄa
Gorki
3
0
|
17.10.2021 15:00 | 3 : 0 |
|
17.10
15:00
Gruža
MiloÄajac
2
1
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
17.10
15:00
Kraljevo Hajduk
Lazac
1
3
|
17.10.2021 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
17.10
15:00
Jovo Kursula
Apolon 2018
2
3
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 3 |
|
||||||
17.10
15:00
PopoviÄi Vrnjci
Omladinac
0
3
|
17.10.2021 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
17.10
15:00
Jedinstvo (D)
Mineral 2015
2
2
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
17.10
15:00
Granit
Borac
2
6
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 6 |
|
17.10
15:00
VlaÅ”iÄ
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
3
2
|
17.10.2021 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
17.10
15:00
Å ipurske livade
TreŔnjevka
3
0
|
17.10.2021 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
17.10
15:00
Mrovska
Dobrava Žabar 2020
3
2
|
17.10.2021 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
17.10
15:00
Mladost (PP)
PriÄinoviÄ
0
3
|
17.10.2021 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
17.10
15:00
Sloga (K)
Sloga (M)
6
0
|
17.10.2021 15:00 | 6 : 0 |
|
||||||
17.10
15:00
Dobrava
DumaÄa
1
4
|
17.10.2021 15:00 | 1 : 4 |
|
||||||
17.10
15:00
Jevremovac
OFK Letnjikovac 1983
7
0
|
17.10.2021 15:00 | 7 : 0 |
17.10
14:30
Standard 2021
Novoselac
1
5
|
17.10.2021 14:30 | 1 : 5 |
|
||||||
17.10
14:30
Spartak
Mramor
0
2
|
17.10.2021 14:30 | 0 : 2 |
|
||||||
17.10
14:30
Supovac
Real NiÅ”
2
4
|
17.10.2021 14:30 | 2 : 4 |
|
||||||
17.10
14:30
Jasenovik 2018
Mezgraja
3
5
|
17.10.2021 14:30 | 3 : 5 |
|
||||||
17.10
14:30
Sloga (DT)
VrtiŔte
2
2
|
17.10.2021 14:30 | 2 : 2 | |||||||
17.10
14:30
Sloga 1948
Mladost
3
0
|
17.10.2021 14:30 | 3 : 0 |
|
17.10
15:00
TerekveÅ”
SU PodgrmeÄ
2
1
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
17.10
15:00
Omladinac
Roham
3
4
|
17.10.2021 15:00 | 3 : 4 |
|
||||||
17.10
15:00
1. Oktobar
Proleter
1
1
|
17.10.2021 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
17.10
15:00
Napredak
2. Oktobar
0
5
|
17.10.2021 15:00 | 0 : 5 |
|
17.10
15:00
Planinac
Prijatelji
|
17.10.2021 15:00 |
|
|||||||
17.10
15:00
Vujan
BuduÄnost
1
6
|
17.10.2021 15:00 | 1 : 6 |
|
||||||
17.10
15:00
Gladijator
Malba
2
2
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
17.10
15:00
Morava
Lugovi
0
0
|
17.10.2021 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
17.10
15:00
GauÄosi
MrŔinci
1
1
|
17.10.2021 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
17.10
15:00
Gavrilo Princip
Remont
0
5
|
17.10.2021 15:00 | 0 : 5 |
|
17.10
15:00
Batovac
Beli Orao
4
1
|
17.10.2021 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
17.10
15:00
LjubiÄevo
BSK 1931
0
3
|
17.10.2021 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
17.10
15:00
Mlava (B)
Napredak 1934
2
1
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
17.10
15:00
BariÄ
Mladi Borac
0
0
|
17.10.2021 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
17.10
15:00
Napredak (B)
Stig 1955
1
0
|
17.10.2021 15:00 | 1 : 0 |
|
17.10
15:00
Soko
Bata BuliÄ
0
2
|
17.10.2021 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
17.10
15:00
Sloga 1945
Napredak (S)
2
0
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
17.10
15:00
Pobeda 1953
Mladost (K)
6
1
|
17.10.2021 15:00 | 6 : 1 |
|
||||||
17.10
15:00
Manastirica
Jedinstvo (S)
2
4
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 4 |
|
||||||
17.10
15:00
Zadrugar 1947
Mlava (ML)
4
1
|
17.10.2021 15:00 | 4 : 1 |
|
17.10
11:00
Borac
Lokomotiva
6
0
|
17.10.2021 11:00 | 6 : 0 | |||||||
17.10
14:30
Mladost (PR)
BuduÄnost
7
1
|
17.10.2021 14:30 | 7 : 1 |
|
||||||
17.10
11:00
Temac
Padež
3
0
|
17.10.2021 11:00 | 3 : 0 |
|
17.10
11:00
Tempo
Borac
1
0
|
17.10.2021 11:00 | 1 : 0 | |||||||
17.10
11:00
Napredak 2012
Ratar
10
1
|
17.10.2021 11:00 | 10 : 1 | |||||||
17.10
14:30
Sloga
Polet
6
0
|
17.10.2021 14:30 | 6 : 0 | |||||||
17.10
11:00
Jedinstvo
Rudar 2016
4
1
|
17.10.2021 11:00 | 4 : 1 |
17.10
14:30
Stari Hrast 2018
Badljevica
1
3
|
17.10.2021 14:30 | 1 : 3 |
|
||||||
17.10
14:30
Skobalj
Jezava
2
1
|
17.10.2021 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
17.10
14:30
Vožd 2020
BuduÄnost
3
2
|
17.10.2021 14:30 | 3 : 2 |
|
||||||
17.10
14:30
Landol
Godomin
1
2
|
17.10.2021 14:30 | 1 : 2 |
|
||||||
17.10
14:30
Proleter 1947
Lunjevac
5
3
|
17.10.2021 14:30 | 5 : 3 |
|
17.10
14:30
Vrelo
DeviÄi
2
4
|
17.10.2021 14:30 | 2 : 4 |
|
||||||
17.10
14:30
Jelica
Sloga
1
3
|
17.10.2021 14:30 | 1 : 3 |
|
||||||
17.10
14:30
Brezova
RadniÄki
8
2
|
17.10.2021 14:30 | 8 : 2 |
|
17.10
15:00
Jadran
TromeÄa
9
0
|
17.10.2021 15:00 | 9 : 0 |
|
||||||
17.10
15:00
Jedinstvo (SK)
Tisa
4
0
|
17.10.2021 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
17.10
15:00
Slavija
Potisje
1
5
|
17.10.2021 15:00 | 1 : 5 |
|
||||||
17.10
15:00
GraniÄar
Å ampion
2
1
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
17.10
15:00
Jedinstvo (M)
Äoka
1
1
|
17.10.2021 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
17.10
15:00
Hajduk
HorgoÅ” 1911
2
3
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 3 |
|
17.10
15:00
BSK
OFK BaÄinci
0
3
|
17.10.2021 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
17.10
15:00
OFK BikiÄ
GraniÄar (A)
5
1
|
17.10.2021 15:00 | 5 : 1 |
|
||||||
17.10
15:00
Hajduk
GraniÄar (K)
3
0
|
17.10.2021 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
17.10
15:00
Srem
Jedinstvo
0
1
|
17.10.2021 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
17.10
15:00
LSK LaÄarak
OFK Zeka BuljubaŔa
1
3
|
17.10.2021 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
17.10
15:00
Erdevik 2017
FruŔka Gora
3
2
|
17.10.2021 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
17.10
15:00
ObiliÄ 1993
Zmaj
4
0
|
17.10.2021 15:00 | 4 : 0 |
|
17.10
14:30
Backovac Junajted
Semedraž
2
4
|
17.10.2021 14:30 | 2 : 4 |
|
||||||
17.10
14:30
Majdan
Brezak
1
2
|
17.10.2021 14:30 | 1 : 2 |
|
||||||
17.10
14:30
VelereÄ 94
Å ilopaj
7
1
|
17.10.2021 14:30 | 7 : 1 |
|
||||||
17.10
14:30
FC Stella Rossa
Takovski Ustanak
1
1
|
17.10.2021 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
17.10
14:30
Omladinac
Lunjevica
1
4
|
17.10.2021 14:30 | 1 : 4 |
|
||||||
17.10
14:30
Ozremica
Jablanica
3
3
|
17.10.2021 14:30 | 3 : 3 |
|
17.10
Arbanasce
Koprijan
7
0
|
17.10.2021 | 7 : 0 |
|
17.10
15:30
Hajduk 1950
Lokomotiva
2
5
|
17.10.2021 15:30 | 2 : 5 |
|
||||||
17.10
15:30
Bikovo
Udarnik ViŔnjevac
3
1
|
17.10.2021 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
17.10
15:30
PaliÄ
Vinogradar
3
0
|
17.10.2021 15:30 | 3 : 0 | |||||||
17.10
15:30
OFK Mala Bosna 2015
Solid
1
2
|
17.10.2021 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
17.10
15:30
Äantavir
SFU GraniÄar 024
2
0
|
17.10.2021 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
17.10
15:30
Elektrovojvodina
Žednik
7
1
|
17.10.2021 15:30 | 7 : 1 |
|
17.10
15:00
Omladinac
Banat (D)
0
3
|
17.10.2021 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
17.10
15:00
Dunav
Banat (I)
0
3
|
17.10.2021 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
17.10
15:00
Partizan
GraniÄar
3
1
|
17.10.2021 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
17.10
15:00
KaraÅ” (J)
Sloga (M)
3
1
|
17.10.2021 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
17.10
15:00
Polet
KaraÅ” (K)
0
2
|
17.10.2021 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
17.10
15:00
Å evac
Vitorul
2
1
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
17.10
15:00
Ratar
Borac (VS)
3
2
|
17.10.2021 15:00 | 3 : 2 |
17.10
14:30
Pobeda
BuduÄnost 1948
4
0
|
17.10.2021 14:30 | 4 : 0 |
|
||||||
17.10
12:00
Selevac 1919
Cerovac 2013
1
4
|
17.10.2021 12:00 | 1 : 4 |
|
||||||
17.10
14:30
Udarnik
Bukovac
3
3
|
17.10.2021 14:30 | 3 : 3 |
|
17.10
Sloga
ObiliÄ
4
0
|
17.10.2021 | 4 : 0 |
|
||||||
17.10
Omladinac
Karadjordje
3
0
|
17.10.2021 | 3 : 0 | |||||||
17.10
Bresje Superior
Mladost
1
2
|
17.10.2021 | 1 : 2 |
17.10
15:00
Sloga
Sloboda 2013
4
6
|
17.10.2021 15:00 | 4 : 6 |
|
||||||
17.10
15:00
Slemen
Mladost
1
0
|
17.10.2021 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
17.10
15:00
Jedinstvo
Rtanj
0
3
|
17.10.2021 15:00 | 0 : 3 |
|
17.10
14:30
Elid
Marina Kutina
0
3
|
17.10.2021 14:30 | 0 : 3 | |||||||
17.10
11:00
Moravac
Oko sokolovo
4
1
|
17.10.2021 11:00 | 4 : 1 |
|
17.10
15:00
Mladost
Pobeda
6
1
|
17.10.2021 15:00 | 6 : 1 |
|
||||||
17.10
15:00
Slavija
Proleter
1
3
|
17.10.2021 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
17.10
15:00
Sloboda
Tomislavci
0
1
|
17.10.2021 15:00 | 0 : 1 |
|
17.10
14:30
KoÄa AnÄelkoviÄ
Egeta
0
0
|
17.10.2021 14:30 | 0 : 0 |
|
||||||
17.10
14:30
Omladinac
Rtkovo
1
5
|
17.10.2021 14:30 | 1 : 5 |
|
17.10
12:00
Knjaz
Dobrinjac
1
0
|
17.10.2021 12:00 | 1 : 0 | |||||||
17.10
15:00
GlumaÄ
Gorobilje
4
1
|
17.10.2021 15:00 | 4 : 1 | |||||||
17.10
12:00
TreŔnjica
Napredak
1
2
|
17.10.2021 12:00 | 1 : 2 |
|
17.10
11:00
Gaglovo
Dedina
1
1
|
17.10.2021 11:00 | 1 : 1 |
|
||||||
17.10
11:00
Konjuh
Mudrakovac
2
1
|
17.10.2021 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
17.10
15:00
Kapidžija
Bukovica
3
0
|
17.10.2021 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
17.10
15:00
Rasina
Naupare
2
0
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
17.10
15:00
Žabare
Pepeljevac 1947
1
0
|
17.10.2021 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
17.10
11:00
Polet
Padež
4
3
|
17.10.2021 11:00 | 4 : 3 |
|
||||||
17.10
11:00
Modrica
Zmajevac
6
0
|
17.10.2021 11:00 | 6 : 0 |
|
17.10
15:30
ObiliÄ
Hajduk (Ä)
0
4
|
17.10.2021 15:30 | 0 : 4 |
|
||||||
17.10
15:30
Titel
Susek
1
3
|
17.10.2021 15:30 | 1 : 3 |
|
||||||
17.10
15:30
Hajduk (G)
OFK Hajduk
2
1
|
17.10.2021 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
17.10
15:30
Proleter
Moskva
4
0
|
17.10.2021 15:30 | 4 : 0 |
|
||||||
17.10
15:30
BaÄka
Borac
3
0
|
17.10.2021 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
17.10
15:30
Äenej
Vinogradar
0
0
|
17.10.2021 15:30 | 0 : 0 |
|
17.10
15:00
Sloven
Mladost 1935
3
2
|
17.10.2021 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
17.10
15:00
Lovac
Kupinovo
0
6
|
17.10.2021 15:00 | 0 : 6 |
|
||||||
17.10
15:00
Kameni
OFK BrestaÄ
1
5
|
17.10.2021 15:00 | 1 : 5 |
|
17.10
15:00
Jedinstvo 2014
Sloga
3
2
|
17.10.2021 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
17.10
15:00
Zlatica
Borac
0
5
|
17.10.2021 15:00 | 0 : 5 |
|
||||||
17.10
15:00
Proleter
KSK Konak 1926
6
3
|
17.10.2021 15:00 | 6 : 3 |
|
17.10
15:00
LjubiniÄ
Proleter
2
1
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 1 | |||||||
17.10
15:00
Belo Polje
OFK Urovci
0
3
|
17.10.2021 15:00 | 0 : 3 |
17.10
11:00
Provo 2015
Jedinstvo 2014
1
0
|
17.10.2021 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
17.10
15:00
Torpedo
Bobovik
1
5
|
17.10.2021 15:00 | 1 : 5 |
|
||||||
17.10
15:00
Polet
Belpos
5
3
|
17.10.2021 15:00 | 5 : 3 |
|
||||||
17.10
15:00
Hajduk
Skupljen 2013
9
0
|
17.10.2021 15:00 | 9 : 0 |
|
||||||
17.10
11:00
Petrovac 74
Mladost (Z)
3
0
|
17.10.2021 11:00 | 3 : 0 |
|
17.10
15:00
RuŔanj
OFK Borac
2
1
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 1 |
|
17.10
15:00
Apolon 4
Hajduk 1936
2
2
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
17.10
15:00
Jovanovac
Borba
3
3
|
17.10.2021 15:00 | 3 : 3 |
|
||||||
17.10
15:00
Å umadija
Kremenac
3
1
|
17.10.2021 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
17.10
15:00
Bukorovac
Azbest
2
6
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 6 |
|
17.10
15:00
Mladost 1981
ZgodaÄica
6
2
|
17.10.2021 15:00 | 6 : 2 |
|
||||||
17.10
15:00
Å umadija
Mladost 1925
4
1
|
17.10.2021 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
17.10
15:00
Stubal
Morava (S)
4
2
|
17.10.2021 15:00 | 4 : 2 |
|
17.10
15:00
Partizan (V)
Mladi radnik 1925
2
0
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
17.10
11:00
Stara ÄarÅ”ija
Biljanovac
5
1
|
17.10.2021 11:00 | 5 : 1 |
|
17.10
11:00
Omladinac (V)
Ratajac
6
2
|
17.10.2021 11:00 | 6 : 2 |
|
||||||
17.10
11:00
Borjak 2013
Mladost (MD)
0
2
|
17.10.2021 11:00 | 0 : 2 | |||||||
17.10
11:00
Velika Morava
Bresno Polje
1
2
|
17.10.2021 11:00 | 1 : 2 |
|
17.10
15:00
Jedinstvo
Hrtkovci
2
4
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 4 |
|
||||||
17.10
15:00
FruŔkogorac
Polet
2
4
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 4 |
|
||||||
17.10
15:00
Donji Petrovci
Borac
4
1
|
17.10.2021 15:00 | 4 : 1 |
|
17.10
15:00
Sloga (M)
Vojvodina
1
0
|
17.10.2021 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
17.10
15:00
Dunav
Sloga (K)
8
1
|
17.10.2021 15:00 | 8 : 1 |
|
||||||
17.10
15:00
Planinac
27. Oktobar
0
2
|
17.10.2021 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
17.10
15:00
Borac
Car UroÅ”
2
3
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 3 |
|
17.10
15:00
TeleÄka
PIK
1
1
|
17.10.2021 15:00 | 1 : 1 | |||||||
17.10
15:00
Polet
Sport
4
0
|
17.10.2021 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
17.10
15:00
Jedinstvo (R)
Jedinstvo LemeÅ”
2
1
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 1 |
|
17.10
13:30
Dražmirovac
Belica
4
1
|
17.10.2021 13:30 | 4 : 1 |
|
||||||
17.10
13:30
DomaÄin
Jedinstvo
1
6
|
17.10.2021 13:30 | 1 : 6 |
|
||||||
17.10
13:30
Napredak
Sloboda
1
4
|
17.10.2021 13:30 | 1 : 4 |
|
||||||
17.10
13:30
OFK DragoŔevac
Kolonija
2
5
|
17.10.2021 13:30 | 2 : 5 |
|
17.10
11:00
Gunjevac
Strelac 001
3
1
|
17.10.2021 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
17.10
11:00
Brezovica
Vrelo
0
0
|
17.10.2021 11:00 | 0 : 0 |
|
||||||
17.10
11:00
Dokmir
Zvizdar 2012
1
0
|
17.10.2021 11:00 | 1 : 0 | |||||||
17.10
11:00
Tulari
Vukona
1
0
|
17.10.2021 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
17.10
11:00
OFK Takovo
BuduÄnost 1995
2
2
|
17.10.2021 11:00 | 2 : 2 |
|
17.10
15:00
Bratstvo
GraniÄar
0
3
|
17.10.2021 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
17.10
15:00
OFK Bingula
SinÄeliÄ
0
2
|
17.10.2021 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
17.10
15:00
Jedinstvo (lj)
Omladinac
1
2
|
17.10.2021 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
17.10
15:00
Borac
Napredak
1
7
|
17.10.2021 15:00 | 1 : 7 |
|
||||||
17.10
15:00
Jedinstvo (M)
Jednota
7
0
|
17.10.2021 15:00 | 7 : 0 |
|
17.10
15:00
Polet
Istok 63
0
3
|
17.10.2021 15:00 | 0 : 3 | |||||||
17.10
15:00
ISK Izvor
Napredak (St)
3
0
|
17.10.2021 15:00 | 3 : 0 |
|
17.10
15:00
Napredak (Sv)
Sloboda
3
0
|
17.10.2021 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
17.10
15:00
Razvitak
Heroj
0
2
|
17.10.2021 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
17.10
15:00
BuduÄnost
Jedinstvo
1
1
|
17.10.2021 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
17.10
15:00
PotoÄac
Moravac
1
5
|
17.10.2021 15:00 | 1 : 5 |
|
17.10
15:00
BuduÄnost
Voja GaÄiÄ
2
2
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
17.10
15:00
Tempo
Borac
5
0
|
17.10.2021 15:00 | 5 : 0 | |||||||
17.10
15:00
Jedinstvo
Kolonija
2
1
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 1 |
|
17.10
14:30
BSK
OFK RadniÄki
3
0
|
17.10.2021 14:30 | 3 : 0 |
|
||||||
17.10
14:30
Sloga
Mladi borac
1
2
|
17.10.2021 14:30 | 1 : 2 |
|
17.10
14:30
Strmovo
OFK Borac
2
1
|
17.10.2021 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
17.10
14:30
Å umadinac
Mladi radnik
5
1
|
17.10.2021 14:30 | 5 : 1 |
|
||||||
17.10
14:30
Proleter
OFK Polet
1
4
|
17.10.2021 14:30 | 1 : 4 |
|
||||||
17.10
14:30
Mladost
20. Oktobar
2
3
|
17.10.2021 14:30 | 2 : 3 |
|
17.10
14:30
Polet
Sloga TOP
0
1
|
17.10.2021 14:30 | 0 : 1 | |||||||
17.10
14:30
Kumane
Mirko TomiÄ
1
1
|
17.10.2021 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
17.10
14:30
RadniÄki
Žika MarkoviÄ - UÄa
2
1
|
17.10.2021 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
17.10
14:30
Mladost 1970
Borac 2016
4
3
|
17.10.2021 14:30 | 4 : 3 | |||||||
17.10
14:30
BaŔtovan 2015
Dunavac 1929
0
5
|
17.10.2021 14:30 | 0 : 5 |
|
17.10
11:00
Brgule
Trnjaci 2021
1
1
|
17.10.2021 11:00 | 1 : 1 | |||||||
17.10
11:00
OFK Stublenica
MurgaÅ” 2012
3
1
|
17.10.2021 11:00 | 3 : 1 |
|
17.10
15:00
Pobeda
Mladost 1936
2
5
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 5 |
|
17.10
11:00
Mladost (DB)
Moravac
2
2
|
17.10.2021 11:00 | 2 : 2 |
|
17.10
14:30
Kolubara
IzviÄaÄ
2
0
|
17.10.2021 14:30 | 2 : 0 |
|
||||||
17.10
11:00
Stepanje
Borac
2
2
|
17.10.2021 11:00 | 2 : 2 |
|
17.10
10:00
Mlava (R)
Vukovac 98
2
2
|
17.10.2021 10:00 | 2 : 2 |
|
||||||
17.10
10:00
Sloga (J)
Borac (V)
0
5
|
17.10.2021 10:00 | 0 : 5 |
|
17.10
15:00
JanoŔik
Solunac
6
2
|
17.10.2021 15:00 | 6 : 2 |
|
||||||
17.10
15:00
Vladimirovac
Rapid
2
2
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
17.10
15:00
Banatul
Vojvodina
3
1
|
17.10.2021 15:00 | 3 : 1 | |||||||
17.10
15:00
Crvena zvezda
NaŔa Krajina
5
0
|
17.10.2021 15:00 | 5 : 0 |
17.10
10:00
BuduÄnost (B)
Proleter 1936
3
0
|
17.10.2021 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
17.10
10:00
Radoje DomanoviÄ
KrÄevac 04
7
0
|
17.10.2021 10:00 | 7 : 0 |
|
||||||
17.10
10:00
Jarmenovci
Maskar
1
7
|
17.10.2021 10:00 | 1 : 7 |
|
17.10
15:00
Sloga
Sloboda
5
0
|
17.10.2021 15:00 | 5 : 0 |
|
||||||
17.10
15:00
Planinac
Napredak 2021
3
2
|
17.10.2021 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
17.10
15:00
TrgovaÄki
Sparta
2
2
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 2 |
|
17.10
11:00
Proleter
Partizan
3
0
|
17.10.2021 11:00 | 3 : 0 | |||||||
17.10
11:00
CuljkoviÄ
Zadrugar
2
3
|
17.10.2021 11:00 | 2 : 3 |
|
17.10
11:00
Rudar
Borac BTG
1
3
|
17.10.2021 11:00 | 1 : 3 |
|
||||||
17.10
11:00
Jedinstvo
ZablaÄe
0
0
|
17.10.2021 11:00 | 0 : 0 |
|
||||||
17.10
11:00
Mladost Svileuva
MiŔar
0
1
|
17.10.2021 11:00 | 0 : 1 |
|
||||||
17.10
11:00
Korman
MetliÄ
3
1
|
17.10.2021 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
17.10
11:00
BojiÄ
Mladost Slatina
0
1
|
17.10.2021 11:00 | 0 : 1 |
|
17.10
15:00
Vojvoda Milenko
Pobeda
2
1
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
17.10
15:00
Proleter 1932
Sloga Vitez
0
1
|
17.10.2021 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
17.10
15:00
Sloga (D)
Metalac
2
3
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 3 |
|
17.10
15:00
Dunavac
Napredak
0
3
|
17.10.2021 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
17.10
15:00
Mip Majdan
Dunav
3
0
|
17.10.2021 15:00 | 3 : 0 | |||||||
17.10
15:00
Morava 1932
Margum
2
0
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
17.10
15:00
Sopot
Moravac 1933
5
2
|
17.10.2021 15:00 | 5 : 2 |
|
17.10
10:00
Beli Orlovi
Mladi radnik
1
1
|
17.10.2021 10:00 | 1 : 1 |
|
17.10
11:00
Vuk
Stolice
2
2
|
17.10.2021 11:00 | 2 : 2 |
|
||||||
17.10
11:00
GradiliŔte
Paskovac
0
6
|
17.10.2021 11:00 | 0 : 6 | |||||||
17.10
11:00
14. Oktobar
Granit
1
0
|
17.10.2021 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
17.10
11:00
Borac
Sloga
1
4
|
17.10.2021 11:00 | 1 : 4 |
|
||||||
17.10
11:00
Hajduk
KrajiŔnici
6
0
|
17.10.2021 11:00 | 6 : 0 |
|
||||||
17.10
11:00
Mladost GradiliŔte
Mladost (B)
3
4
|
17.10.2021 11:00 | 3 : 4 |
|
17.10
14:30
BujaÄiÄ
Ribnikar
1
4
|
17.10.2021 14:30 | 1 : 4 |
|
||||||
17.10
14:30
Sloga GoriÄ
Mladost
2
1
|
17.10.2021 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
17.10
14:30
Zadrugar
BeloŔevac
1
6
|
17.10.2021 14:30 | 1 : 6 |
|
17.10
11:00
Vrbica
Brezovac
1
3
|
17.10.2021 11:00 | 1 : 3 |
|
||||||
17.10
11:00
RaniloviÄ 1970
Partizan 1945
2
2
|
17.10.2021 11:00 | 2 : 2 |
|
17.10
15:00
Borac
Kosmajac
2
1
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
17.10
15:00
Selo Mladenovac
VlaŔka
0
6
|
17.10.2021 15:00 | 0 : 6 |
|
||||||
17.10
15:00
Omladinac
Markovac
1
1
|
17.10.2021 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
17.10
15:00
IvanÄa
Sloga
3
1
|
17.10.2021 15:00 | 3 : 1 |
|
17.10
15:00
Hajduk
UmÄari
5
2
|
17.10.2021 15:00 | 5 : 2 |
|
||||||
17.10
15:00
OFK Mladost
GroÄanski fudbalski klub
2
1
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 1 |
|
17.10
15:00
Jedinstvo
Mladost
0
1
|
17.10.2021 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
17.10
15:00
BuduÄnost
Sloga
2
6
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 6 |
|
||||||
17.10
15:00
Udarnik
Polet
5
2
|
17.10.2021 15:00 | 5 : 2 |
|
17.10
14:00
Napredak
Resavski Despoti
0
6
|
17.10.2021 14:00 | 0 : 6 |
17.10
11:00
Napredak (U)
Radnik
3
0
|
17.10.2021 11:00 | 3 : 0 | |||||||
17.10
11:00
Omladinac
Mladost
2
0
|
17.10.2021 11:00 | 2 : 0 | |||||||
17.10
11:00
OFK Napredak 1933
Bair
1
2
|
17.10.2021 11:00 | 1 : 2 |
17.10
14:30
Petrijevac
Zeppelin 026
0
2
|
17.10.2021 14:30 | 0 : 2 | |||||||
17.10
14:30
Drugovac
VuÄak
2
2
|
17.10.2021 14:30 | 2 : 2 | |||||||
17.10
14:30
ŽelezniÄar
OFK Slavija
8
0
|
17.10.2021 14:30 | 8 : 0 |
|
||||||
17.10
14:30
Vrbovac
Ravni Gaj
1
1
|
17.10.2021 14:30 | 1 : 1 |
|
17.10
13:30
PSS-192
Lipar
1
6
|
17.10.2021 13:30 | 1 : 6 |
|
||||||
17.10
10:00
Morava
SFK Glogovac
2
6
|
17.10.2021 10:00 | 2 : 6 |
17.10
17:00
Sarajevo
PosuŔje
1
0
|
17.10.2021 17:00 | 1 : 0 | |||||||
17.10
17:00
Å iroki Brijeg
Rudar Prijedor
2
1
|
17.10.2021 17:00 | 2 : 1 |
17.10
14:30
Omarska
Krupa
0
0
|
17.10.2021 14:30 | 0 : 0 |
17.10
15:00
GOÅ K
Goražde
2
1
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 1 |
|
17.10
18:00
Mornar
BuduÄnost
0
3
|
17.10.2021 18:00 | 0 : 3 | |||||||
17.10
17:00
Iskra
Rudar
1
0
|
17.10.2021 17:00 | 1 : 0 |
17.10
15:00
Cetinje
Mladost
0
1
|
17.10.2021 15:00 | 0 : 1 | |||||||
17.10
15:00
Berane
Grbalj
0
1
|
17.10.2021 15:00 | 0 : 1 | |||||||
17.10
15:00
Kom
Jedinstvo
0
1
|
17.10.2021 15:00 | 0 : 1 | |||||||
17.10
15:00
Arsenal
Bokelj
0
0
|
17.10.2021 15:00 | 0 : 0 | |||||||
17.10
15:00
OFK Titograd
Igalo
0
3
|
17.10.2021 15:00 | 0 : 3 |
17.10
14:30
Brskovo
Ibar
5
2
|
17.10.2021 14:30 | 5 : 2 |
|
||||||
17.10
14:30
Komovi
Gusinje
2
1
|
17.10.2021 14:30 | 2 : 1 |
|
17.10
10:00
Sloga (R)
Orjen
1
3
|
17.10.2021 10:00 | 1 : 3 |
|
||||||
17.10
15:00
Sloga (SB)
Hajduk
1
5
|
17.10.2021 15:00 | 1 : 5 |
|
||||||
17.10
10:00
LovÄen
Otrant Olympic
1
5
|
17.10.2021 10:00 | 1 : 5 |
|
17.10
15:30
Zabjelo
Internacional
0
0
|
17.10.2021 15:30 | 0 : 0 |
|
||||||
17.10
15:30
Ilarion
Crvena stijena
1
0
|
17.10.2021 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
17.10
15:30
Ilarion 2
Olympico
4
6
|
17.10.2021 15:30 | 4 : 6 |
|
||||||
17.10
15:30
Drezga
Ribnica
1
0
|
17.10.2021 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
17.10
15:30
Adria
OFK NikÅ”iÄ
0
2
|
17.10.2021 15:30 | 0 : 2 |
|
||||||
17.10
15:30
Polet Stars
Iskra 2
0
1
|
17.10.2021 15:30 | 0 : 1 |
|
17.10
15:00
Everton
West Ham United
0
1
|
17.10.2021 15:00 | 0 : 1 | |||||||
17.10
17:30
Newcastle United
Tottenham Hotspur
2
3
|
17.10.2021 17:30 | 2 : 3 |
17.10
13:00
Swansea City
Cardiff City
3
0
|
17.10.2021 13:00 | 3 : 0 |
17.10
21:00
Barcelona
Valencia
3
1
|
17.10.2021 21:00 | 3 : 1 | |||||||
17.10
16:15
Celta Vigo
Sevilla
0
1
|
17.10.2021 16:15 | 0 : 1 | |||||||
17.10
14:00
Rayo Vallecano
Elche
2
1
|
17.10.2021 14:00 | 2 : 1 | |||||||
17.10
18:30
Villarreal
Osasuna
1
2
|
17.10.2021 18:30 | 1 : 2 |
17.10
15:30
Bayer 04 Leverkusen
Bayern
1
5
|
17.10.2021 15:30 | 1 : 5 | |||||||
17.10
17:30
Augsburg
Arminia
1
1
|
17.10.2021 17:30 | 1 : 1 |
17.10
12:30
Cagliari
Sampdoria
3
1
|
17.10.2021 12:30 | 3 : 1 | |||||||
17.10
15:00
Empoli
Atalanta
1
4
|
17.10.2021 15:00 | 1 : 4 | |||||||
17.10
15:00
Genoa
Sassuolo
2
2
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 2 | |||||||
17.10
20:45
Juventus
Roma
1
0
|
17.10.2021 20:45 | 1 : 0 | |||||||
17.10
18:00
Napoli
Torino
1
0
|
17.10.2021 18:00 | 1 : 0 | |||||||
17.10
15:00
Udinese
Bologna
1
1
|
17.10.2021 15:00 | 1 : 1 |
17.10
15:00
Bordeaux
Nantes
1
1
|
17.10.2021 15:00 | 1 : 1 | |||||||
17.10
15:00
Brest
Reims
1
1
|
17.10.2021 15:00 | 1 : 1 | |||||||
17.10
20:45
Olympique Marseille
Lorient
4
1
|
17.10.2021 20:45 | 4 : 1 | |||||||
17.10
15:00
Metz
Rennes
0
3
|
17.10.2021 15:00 | 0 : 3 | |||||||
17.10
17:00
Montpellier
Lens
1
0
|
17.10.2021 17:00 | 1 : 0 | |||||||
17.10
15:00
Strasbourg
Saint-Ćtienne
5
1
|
17.10.2021 15:00 | 5 : 1 | |||||||
17.10
13:00
Troyes
Nice
1
0
|
17.10.2021 13:00 | 1 : 0 |
17.10
13:00
ŽFU Zvezda B 2018
Crvena zvezda
0
6
|
17.10.2021 13:00 | 0 : 6 |
17.10
17:00
Zemun
MaÄva
8
3
|
17.10.2021 17:00 | 8 : 3 | |||||||
17.10
15:00
ŽGFK Lavice DuboÄica
Kolubara
0
1
|
17.10.2021 15:00 | 0 : 1 | |||||||
17.10
15:00
Spartak DOO
KaraÄorÄe
8
0
|
17.10.2021 15:00 | 8 : 0 |
17.10
11:00
Jedinstvo (Ub)
ŽGFK Borac
0
2
|
17.10.2021 11:00 | 0 : 2 |
|
17.10
11:00
StajiÄevo 2017
Proleter
0
3
|
17.10.2021 11:00 | 0 : 3 | |||||||
17.10
11:00
Nova Kolonija
Banat
0
2
|
17.10.2021 11:00 | 0 : 2 |
|
17.10
13:30
Mladi radnik 1926
Å umadija 1903
0
0
|
17.10.2021 13:30 | 0 : 0 | |||||||
17.10
13:30
Mladost (L)
GFK Sloboda
6
2
|
17.10.2021 13:30 | 6 : 2 |
|
||||||
17.10
13:30
Sunrise Å abac
Novi Pazar
0
1
|
17.10.2021 13:30 | 0 : 1 |
|
||||||
17.10
13:30
Zlatibor
Sloga (K)
3
3
|
17.10.2021 13:30 | 3 : 3 |
|
||||||
17.10
13:30
RadniÄki (V)
Javor
4
1
|
17.10.2021 13:30 | 4 : 1 |
|
||||||
17.10
13:30
Jedinstvo
Sloga (P)
2
3
|
17.10.2021 13:30 | 2 : 3 | |||||||
17.10
13:30
Loznica
Metalac (GM)
1
1
|
17.10.2021 13:30 | 1 : 1 |
|
17.10
00:00
Jedinstvo
OFK Slatina
3
0
|
17.10.2021 00:00 | 3 : 0 |
|
||||||
17.10
Bor 1919
Napredak
0
7
|
17.10.2021 | 0 : 7 |
|
||||||
17.10
Morava 1918
TimoÄanin
1
3
|
17.10.2021 | 1 : 3 |
|
17.10
Dinamo
RadniÄki (P)
5
0
|
17.10.2021 | 5 : 0 |
|
||||||
17.10
OFK TopliÄanin
OFK RadniÄki
2
5
|
17.10.2021 | 2 : 5 |
|
17.10
10:00
Hajduk 1912
Kabel
3
2
|
17.10.2021 10:00 | 3 : 2 |
|
17.10
11:00
RadniÄki (Å )
Dinamo 1945
0
5
|
17.10.2021 11:00 | 0 : 5 |
|
||||||
17.10
10:00
GFK Sloven
Petrika
4
2
|
17.10.2021 10:00 | 4 : 2 |
|
||||||
17.10
10:00
OFK VrŔac
RadniÄki (SM)
4
0
|
17.10.2021 10:00 | 4 : 0 |
|
||||||
17.10
10:00
Omladinac
RadniÄki (NP)
3
1
|
17.10.2021 10:00 | 3 : 1 |
|
||||||
17.10
12:00
RadniÄki (Zr)
ŽelezniÄar
3
2
|
17.10.2021 12:00 | 3 : 2 |
|
||||||
17.10
09:00
InÄija
Petar PuaÄa
2
3
|
17.10.2021 09:00 | 2 : 3 |
|
17.10
10:00
Brodarac 2
OFK Žarkovo
8
1
|
17.10.2021 10:00 | 8 : 1 |
|
||||||
17.10
11:00
Internacional
Kolubara
3
0
|
17.10.2021 11:00 | 3 : 0 |
|
17.10
11:00
Grizzly ML
Smederevo 1924
3
0
|
17.10.2021 11:00 | 3 : 0 | |||||||
17.10
11:00
RadniÄki 1923
RSK
3
0
|
17.10.2021 11:00 | 3 : 0 |
17.10
12:00
OFK BeÄej 1918
Sofeks
1
0
|
17.10.2021 12:00 | 1 : 0 |
|
||||||
17.10
12:00
Jedinstvo (SP)
Borac (Å )
1
0
|
17.10.2021 12:00 | 1 : 0 |
|
17.10
10:00
RadniÄki (K)
BuduÄnost (A)
11
0
|
17.10.2021 10:00 | 11 : 0 | |||||||
17.10
10:00
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
OFK Senjak
4
0
|
17.10.2021 10:00 | 4 : 0 |
|
||||||
17.10
10:00
Jedinstvo Putevi
Novi Pazar
1
2
|
17.10.2021 10:00 | 1 : 2 |
|
||||||
17.10
10:00
Takovo
Crnokosa
7
0
|
17.10.2021 10:00 | 7 : 0 |
|
17.10
Stari Hrast 2018
Badljevica
13
0
|
17.10.2021 | 13 : 0 |
|
||||||
17.10
00:00
Proleter 1947
Lunjevac
3
3
|
17.10.2021 00:00 | 3 : 3 |
17.10
11:00
MaÄva
Voždovac
1
2
|
17.10.2021 11:00 | 1 : 2 |
17.10
10:00
Lokomotiva
Partizan
3
4
|
17.10.2021 10:00 | 3 : 4 |
|
||||||
17.10
13:00
Zemun
IMT
3
1
|
17.10.2021 13:00 | 3 : 1 |
|
17.10
10:00
BoleÄ
BASK
1
10
|
17.10.2021 10:00 | 1 : 10 |
|
||||||
17.10
10:00
RadniÄki (NB) 2
SinÄeliÄ 2
1
2
|
17.10.2021 10:00 | 1 : 2 |
|
17.10
11:00
Apolon 2018
Å umadija 1903
4
0
|
17.10.2021 11:00 | 4 : 0 |
|
||||||
17.10
10:00
Apolon 4
Borac 1926
3
2
|
17.10.2021 10:00 | 3 : 2 |
|
||||||
17.10
15:00
MaÄva
Sloga (K)
0
1
|
17.10.2021 15:00 | 0 : 1 | |||||||
17.10
11:00
RadniÄki (V)
Javor
0
3
|
17.10.2021 11:00 | 0 : 3 |
|
||||||
17.10
11:00
Jedinstvo
Savacijum
0
1
|
17.10.2021 11:00 | 0 : 1 |
17.10
Real NiÅ”
Vlasina
2
0
|
17.10.2021 | 2 : 0 |
|
||||||
17.10
GFK Jagodina
Timok 1919
6
1
|
17.10.2021 | 6 : 1 |
|
17.10
11:00
Spartak ŽK
OFK BaÄka
8
1
|
17.10.2021 11:00 | 8 : 1 |
|
||||||
17.10
12:00
Hajduk 1912
Kabel
0
1
|
17.10.2021 12:00 | 0 : 1 | |||||||
17.10
10:00
Prof. Bolesnikov
Vojvodina
1
8
|
17.10.2021 10:00 | 1 : 8 |
17.10
12:00
Podrinje
Dinamo 1945
6
1
|
17.10.2021 12:00 | 6 : 1 |
|
||||||
17.10
12:00
OFK VrŔac
RadniÄki (SM)
4
1
|
17.10.2021 12:00 | 4 : 1 |
|
||||||
17.10
12:00
Omladinac
Proleter 2006
2
2
|
17.10.2021 12:00 | 2 : 2 |
|
||||||
17.10
10:00
RadniÄki (Zr)
ŽelezniÄar
0
4
|
17.10.2021 10:00 | 0 : 4 |
|
17.10
20:15
RFK GrafiÄar
011
0
4
|
17.10.2021 20:15 | 0 : 4 |
|
||||||
17.10
11:30
IMT
SinÄeliÄ
0
1
|
17.10.2021 11:30 | 0 : 1 |
|
17.10
11:00
TrepÄa
Kiker
4
5
|
17.10.2021 11:00 | 4 : 5 |
|
||||||
17.10
15:00
Bane 1931
Novi Pazar
2
3
|
17.10.2021 15:00 | 2 : 3 |
17.10
10:00
Borac (Å )
OFK Kikinda
2
0
|
17.10.2021 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
17.10
10:00
Derby 2015
OFK Vrbas
2
1
|
17.10.2021 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
17.10
10:00
OFK JugoviÄ
Arena Su
2
0
|
17.10.2021 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
17.10
10:00
Mladost (L)
Petrika
2
4
|
17.10.2021 10:00 | 2 : 4 |
|
17.10
10:00
VGSK
Å umadija (A)
2
3
|
17.10.2021 10:00 | 2 : 3 |
|
||||||
17.10
10:00
Jasenica 2017
Arsenal
0
7
|
17.10.2021 10:00 | 0 : 7 | |||||||
17.10
10:00
ŽelezniÄar
Mladi radnik 1926
|
17.10.2021 10:00 | : | |||||||
17.10
10:00
OPK Rudar 1933
SuŔica
2
1
|
17.10.2021 10:00 | 2 : 1 | |||||||
17.10
10:00
Äerdap
RadniÄki 1923
1
9
|
17.10.2021 10:00 | 1 : 9 |
|
||||||
17.10
10:00
Smederevo 1924
Rudar (S)
6
0
|
17.10.2021 10:00 | 6 : 0 |
17.10
12:00
BuduÄnost
Zvezdara
|
17.10.2021 12:00 |
|
|||||||
17.10
12:00
Lestane
VinÄa
1
4
|
17.10.2021 12:00 | 1 : 4 |
|
17.10
10:00
Spartak 1976
Polimlje
5
0
|
17.10.2021 10:00 | 5 : 0 |
|
17.10
16:30
Borac (L)
TEK Sloga
4
0
|
17.10.2021 16:30 | 4 : 0 |
|
||||||
17.10
13:00
Kolubara
OFK Borac
5
0
|
17.10.2021 13:00 | 5 : 0 |
|
17.10
Armija SK
Kabel
4
3
|
17.10.2021 | 4 : 3 |
|
17.10
13:30
Brodarac
ÄukariÄki
2
5
|
17.10.2021 13:30 | 2 : 5 |
|
||||||
17.10
08:30
Rad
Milutinac
7
0
|
17.10.2021 08:30 | 7 : 0 |
|
||||||
17.10
14:00
IMT
ADA
0
1
|
17.10.2021 14:00 | 0 : 1 |
|
||||||
17.10
13:00
OLE
Partizan
1
0
|
17.10.2021 13:00 | 1 : 0 |
17.10
13:30
OFK Beograd 2
Å umadinac
6
1
|
17.10.2021 13:30 | 6 : 1 |
|
||||||
17.10
13:00
RadniÄki (NB) 2
BSK BorÄa
1
3
|
17.10.2021 13:00 | 1 : 3 |
|
17.10
10:00
Apolon 2018
Å umadija 1903
7
0
|
17.10.2021 10:00 | 7 : 0 | |||||||
17.10
10:00
Kiker
Kosmet
1
0
|
17.10.2021 10:00 | 1 : 0 |
|
||||||
17.10
10:00
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
0
2
|
17.10.2021 10:00 | 0 : 2 |
|
||||||
17.10
10:00
Apolon 4
SuŔica
3
1
|
17.10.2021 10:00 | 3 : 1 |
|
||||||
17.10
10:00
Rudar (KM)
Bubamara
1
2
|
17.10.2021 10:00 | 1 : 2 |
|
||||||
17.10
10:00
RadniÄki 1923
Pazar Juniors
2
0
|
17.10.2021 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
17.10
10:00
Sport Klub 99
Bane 1931
5
2
|
17.10.2021 10:00 | 5 : 2 |
|
17.10
10:00
Metalac
Polimlje
2
3
|
17.10.2021 10:00 | 2 : 3 |
|
||||||
17.10
10:00
Zlatibor
Sloga (P)
1
6
|
17.10.2021 10:00 | 1 : 6 |
|
||||||
17.10
10:00
GauÄosi
Sloboda (Ä)
1
2
|
17.10.2021 10:00 | 1 : 2 |
|
||||||
17.10
10:00
Sloga (BB)
Takovo
5
1
|
17.10.2021 10:00 | 5 : 1 |
|
||||||
17.10
10:00
Ares 2015
GFK Sloboda
5
1
|
17.10.2021 10:00 | 5 : 1 |
|
||||||
17.10
10:00
Borac 1926
Javor Matis
3
0
|
17.10.2021 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
17.10
10:00
Jedinstvo Putevi
Mladost (L)
3
1
|
17.10.2021 10:00 | 3 : 1 |
|
17.10
13:00
Trio
Timok 1919
0
4
|
17.10.2021 13:00 | 0 : 4 | |||||||
17.10
Kopernikus ŽelezniÄar
Trayal Knez Lazar
3
1
|
17.10.2021 | 3 : 1 |
|
||||||
17.10
RadniÄki (P)
Lider MGM
2
1
|
17.10.2021 | 2 : 1 |
|
||||||
17.10
Duel Juniors
SFS Borac
5
1
|
17.10.2021 | 5 : 1 |
|
17.10
14:00
Hajduk 1912
Spartak ŽK
2
4
|
17.10.2021 14:00 | 2 : 4 |
17.10
10:00
OFK VrŔac
RadniÄki (SM)
6
1
|
17.10.2021 10:00 | 6 : 1 |
|
||||||
17.10
10:00
Petrika
Sporto 023
1
1
|
17.10.2021 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
17.10
10:00
Jedinstvo (SP)
ODR
4
0
|
17.10.2021 10:00 | 4 : 0 |
|
||||||
17.10
10:00
GFK Sloven
RadniÄki (Å )
6
0
|
17.10.2021 10:00 | 6 : 0 |
|
17.10
10:45
OFK Beograd
Zemun
4
1
|
17.10.2021 10:45 | 4 : 1 |
|
||||||
17.10
10:30
Rad
Voždovac
0
1
|
17.10.2021 10:30 | 0 : 1 |
|
17.10
10:00
ŽelezniÄar
Senjak
0
2
|
17.10.2021 10:00 | 0 : 2 |
|
||||||
17.10
10:00
Sun Rise
Omladinac 2014
6
0
|
17.10.2021 10:00 | 6 : 0 |
|
||||||
17.10
14:30
Respekt
Savacium
2
1
|
17.10.2021 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
17.10
10:00
Ribnica
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
1
2
|
17.10.2021 10:00 | 1 : 2 |
|
17.10
10:00
Å umadija
Jasenica 2017
3
4
|
17.10.2021 10:00 | 3 : 4 |
|
||||||
17.10
10:00
AF ÄokiÄ
Mladi radnik 1926
4
3
|
17.10.2021 10:00 | 4 : 3 |
|
||||||
17.10
10:00
Plana
AF Duljaj
0
1
|
17.10.2021 10:00 | 0 : 1 |
|
||||||
17.10
10:00
OPK Rudar 1933
RSK
0
3
|
17.10.2021 10:00 | 0 : 3 |
|
||||||
17.10
10:00
Sloga 33
ŽelezniÄar
1
1
|
17.10.2021 10:00 | 1 : 1 | |||||||
17.10
10:00
Smederevo 1924
Zvižd
11
1
|
17.10.2021 10:00 | 11 : 1 |
|
||||||
17.10
10:00
PetliÄ SD 2006
Cepelin 026
2
7
|
17.10.2021 10:00 | 2 : 7 |
|
17.10
10:00
VuÄje
Real NiÅ”
1
8
|
17.10.2021 10:00 | 1 : 8 |
|
||||||
17.10
12:00
OFK TopliÄanin
OFK BuduÄnost 2020
2
2
|
17.10.2021 12:00 | 2 : 2 |
|
||||||
17.10
10:00
Mineralac
Radnik
1
3
|
17.10.2021 10:00 | 1 : 3 |
|
||||||
17.10
11:00
Filip FilipoviÄ
GFK DuboÄica
3
0
|
17.10.2021 11:00 | 3 : 0 | |||||||
17.10
10:00
Äekmin
SFK Morava
4
3
|
17.10.2021 10:00 | 4 : 3 |
|
||||||
17.10
10:30
OFK Kosanica
Lugina
6
2
|
17.10.2021 10:30 | 6 : 2 |
17.10
10:00
Sloga
MaÄva
4
1
|
17.10.2021 10:00 | 4 : 1 |
17.10
16:30
Akademija fudbala
Mladost
|
17.10.2021 16:30 |
|
|||||||
17.10
12:00
Mladost
Kolubara
1
7
|
17.10.2021 12:00 | 1 : 7 |
|
17.10
10:00
Prave Dame
Moskva
1
2
|
17.10.2021 10:00 | 1 : 2 |
17.10
12:00
Spartak d.o.o.
ModoÅ”
12
0
|
17.10.2021 12:00 | 12 : 0 |
17.10
10:00
TSC '10
ObiliÄ
4
0
|
17.10.2021 10:00 | 4 : 0 |
|
||||||
17.10
10:00
Tisa NjerÅ”
TSC '09
0
4
|
17.10.2021 10:00 | 0 : 4 |
|
17.10
10:00
BuduÄnost
Srem
5
0
|
17.10.2021 10:00 | 5 : 0 |
|
17.10
13:00
RadniÄki (R)
Kolubara 1
1
1
|
17.10.2021 13:00 | 1 : 1 |
|
||||||
17.10
14:30
Lazarevac
TEK Sloga
4
0
|
17.10.2021 14:30 | 4 : 0 |
|
||||||
17.10
13:00
Borac (L)
Å F IvanÄa
2
2
|
17.10.2021 13:00 | 2 : 2 |
|
17.10
10:00
TeŔnjar Stari Grad
OFK Senjak
0
6
|
17.10.2021 10:00 | 0 : 6 |
|
||||||
17.10
10:00
Vojvode
Zadrugar
0
2
|
17.10.2021 10:00 | 0 : 2 |
|
||||||
17.10
10:00
Jedinstvo (Ub)
BuduÄnost KruÅ”ik 014
8
0
|
17.10.2021 10:00 | 8 : 0 | |||||||
17.10
10:00
Pambukovica
Ribnica
0
0
|
17.10.2021 10:00 | 0 : 0 | |||||||
17.10
10:00
POFK ŽelezniÄar
Omladinac
2
6
|
17.10.2021 10:00 | 2 : 6 |
|
||||||
17.10
10:00
RadniÄki (V)
OFK Divci
3
0
|
17.10.2021 10:00 | 3 : 0 |
|
17.10
10:00
Pomoravlje 1946
ŽelezniÄar
2
7
|
17.10.2021 10:00 | 2 : 7 |
|
17.10
12:00
Vukovi
GFK Jagodina
3
3
|
17.10.2021 12:00 | 3 : 3 |
|
||||||
17.10
13:00
RadniÄki (S)
Junior
3
6
|
17.10.2021 13:00 | 3 : 6 |
|
17.10
12:00
Sloga (BB)
Zlatibor
4
0
|
17.10.2021 12:00 | 4 : 0 |
|
17.10
08:30
ŽFK Kolubara
Å F Lajkovac
0
5
|
17.10.2021 08:30 | 0 : 5 |
|
||||||
17.10
10:45
Kolubara 1
Napredak
3
0
|
17.10.2021 10:45 | 3 : 0 |
|
||||||
17.10
09:15
Kolubara 2
Lazarevac
2
1
|
17.10.2021 09:15 | 2 : 1 |
|
||||||
17.10
10:00
Omladinac
Akademija fudbala
1
1
|
17.10.2021 10:00 | 1 : 1 |
|
||||||
17.10
10:30
Å F Lajkovac
Kolubara 3
4
0
|
17.10.2021 10:30 | 4 : 0 |
|
17.10
08:30
Borac
UÅ”Äe Novi Beograd
5
0
|
17.10.2021 08:30 | 5 : 0 |
|
||||||
17.10
09:15
ŽelezniÄar
Mladost
3
0
|
17.10.2021 09:15 | 3 : 0 |
|
||||||
17.10
12:15
Akademija fudbala
Kolubara 1
4
1
|
17.10.2021 12:15 | 4 : 1 |
|
||||||
17.10
10:00
Omladinac
Kolubara 2
4
0
|
17.10.2021 10:00 | 4 : 0 |
|
||||||
17.10
11:30
Kolubara 2
Å F Lajkovac
1
5
|
17.10.2021 11:30 | 1 : 5 |
|
17.10
10:45
Akademija fudbala 1
Real 28 - 1
0
5
|
17.10.2021 10:45 | 0 : 5 |
|
||||||
17.10
12:15
Lazarevac 1
Real 28 -2
0
6
|
17.10.2021 12:15 | 0 : 6 |
|
||||||
17.10
11:30
Lazarevac 2
Akademija fudbala 2
0
7
|
17.10.2021 11:30 | 0 : 7 |
|
||||||
17.10
00:00
Kalimero
Å F Lajkovac
3
0
|
17.10.2021 00:00 | 3 : 0 |
|
17.10
12:00
Split
SC Derby
94
101
|
17.10.2021 12:00 | 94 : 101 | |||||||
17.10
17:00
Krka
Zadar
80
66
|
17.10.2021 17:00 | 80 : 66 | |||||||
17.10
18:00
Borac
Mega Mozzart
80
68
|
17.10.2021 18:00 | 80 : 68 | |||||||
17.10
19:00
FMP Meridian
Mornar Barsko zlato
83
81
|
17.10.2021 19:00 | 83 : 81 | |||||||
17.10
21:00
Crvena zvezda MTS
Cedevita Olimpija
79
64
|
17.10.2021 21:00 | 79 : 64 |
17.10
18:00
OKK Beograd
Zdravlje Leskovac
80
88
|
17.10.2021 18:00 | 80 : 88 | |||||||
17.10
18:00
Vojvodina
OKK Novi Pazar
85
59
|
17.10.2021 18:00 | 85 : 59 |
17.10
17:00
Spartak Office Shoes
Beovuk 72
112
63
|
17.10.2021 17:00 | 112 : 63 | |||||||
17.10
19:00
Proleter Naftagas
Žitko Basket
69
97
|
17.10.2021 19:00 | 69 : 97 |
17.10
21:30
Zvezdara
Barajevo
78
65
|
17.10.2021 21:30 | 78 : 65 | |||||||
17.10
19:00
Žarkovo
BKK RadniÄki
56
83
|
17.10.2021 19:00 | 56 : 83 |
17.10
15:00
Vizura
Rivers BM
61
96
|
17.10.2021 15:00 | 61 : 96 | |||||||
17.10
16:30
RadniÄki
Borac
74
76
|
17.10.2021 16:30 | 74 : 76 |
17.10
17:00
Sloga Elite
Svilajnac
87
79
|
17.10.2021 17:00 | 87 : 79 |
17.10
17:00
NiÅ”
Ratnici Target Sport
64
73
|
17.10.2021 17:00 | 64 : 73 |
17.10
17:20
Cerak
BorÄa
64
82
|
17.10.2021 17:20 | 64 : 82 | |||||||
17.10
12:00
Real
Gorica
78
83
|
17.10.2021 12:00 | 78 : 83 |
17.10
17:30
Barajevo
Mondo Basket
83
91
|
17.10.2021 17:30 | 83 : 91 |
17.10
18:00
Mix
ApaÄ
84
85
|
17.10.2021 18:00 | 84 : 85 |
|
||||||
17.10
18:00
MVP 3x3
ŽelezniÄar
78
90
|
17.10.2021 18:00 | 78 : 90 |
17.10
18:30
BabajiÄ
Play off
55
82
|
17.10.2021 18:30 | 55 : 82 | |||||||
17.10
18:00
Morava
Užice
82
78
|
17.10.2021 18:00 | 82 : 78 |
17.10
16:30
BagljaÅ”
Apatin
72
66
|
17.10.2021 16:30 | 72 : 66 | |||||||
17.10
17:30
Marina
I Came To Play
66
101
|
17.10.2021 17:30 | 66 : 101 |
17.10
18:00
KaraÄorÄevo
Akademik
67
75
|
17.10.2021 18:00 | 67 : 75 |
17.10
19:30
Jadran
Opovo 99
81
77
|
17.10.2021 19:30 | 81 : 77 | |||||||
17.10
16:30
Partizan
Å imanovci
91
80
|
17.10.2021 16:30 | 91 : 80 |
17.10
17:30
Stari Ras
GoÄ
69
62
|
17.10.2021 17:30 | 69 : 62 | |||||||
17.10
12:20
KruŔevac
KoÅ” 020
96
85
|
17.10.2021 12:20 | 96 : 85 |
17.10
16:00
Sloga (D)
Å umadija 2017
88
51
|
17.10.2021 16:00 | 88 : 51 |
17.10
14:00
Play Off
TrepÄa
34
44
|
17.10.2021 14:00 | 34 : 44 | |||||||
17.10
11:00
Užice
ŽelezniÄar
81
80
|
17.10.2021 11:00 | 81 : 80 |
17.10
13:00
Trstenik
Smederevo
35
48
|
17.10.2021 13:00 | 35 : 48 | |||||||
17.10
14:00
Svrljig
Hisar
51
68
|
17.10.2021 14:00 | 51 : 68 |
17.10
18:00
BorÄa
Proleter
43
92
|
17.10.2021 18:00 | 43 : 92 | |||||||
17.10
14:30
SO ŽKK
Ras
51
78
|
17.10.2021 14:30 | 51 : 78 |
17.10
15:00
Girl Basket
Jedinstvo
83
45
|
17.10.2021 15:00 | 83 : 45 | |||||||
17.10
RadniÄki
Delfin
20
0
|
17.10.2021 | 20 : 0 |
|
17.10
18:30
Duga
Art Basket
72
66
|
17.10.2021 18:30 | 72 : 66 | |||||||
17.10
17:00
Vojvodina 021
Partizan 1953
59
54
|
17.10.2021 17:00 | 59 : 54 |
17.10
20:00
Spartak
K
99
54
|
17.10.2021 20:00 | 99 : 54 | |||||||
17.10
15:00
Gimnazijalac
Srbobran
74
81
|
17.10.2021 15:00 | 74 : 81 | |||||||
17.10
16:30
Ljubovija
Sloga
51
58
|
17.10.2021 16:30 | 51 : 58 | |||||||
17.10
17:00
MileŔevka
Rudar 1903
87
55
|
17.10.2021 17:00 | 87 : 55 | |||||||
17.10
17:00
RadniÄki
Novosadska ŽKA
44
69
|
17.10.2021 17:00 | 44 : 69 |
17.10
17:00
Antena
FAP Livnica
3
0
|
17.10.2021 17:00 | 3 : 0 |
17.10
16:30
Partizan 2
RadniÄki 2
3
0
|
17.10.2021 16:30 | 3 : 0 | |||||||
17.10
17:00
Sloga 2015
Crnjanski
3
1
|
17.10.2021 17:00 | 3 : 1 |
17.10
17:00
Kikinda
Proleter
3
0
|
17.10.2021 17:00 | 3 : 0 | |||||||
17.10
15:30
Dunav Volley
Srem Iton
3
1
|
17.10.2021 15:30 | 3 : 1 |
17.10
18:00
TopliÄki Vitezovi
TopliÄanin
0
3
|
17.10.2021 18:00 | 0 : 3 | |||||||
17.10
19:30
Desetka
Pirot
3
0
|
17.10.2021 19:30 | 3 : 0 | |||||||
17.10
18:00
Radan
Jagodina
1
3
|
17.10.2021 18:00 | 1 : 3 | |||||||
17.10
18:00
Knjaževac
Hajduk Veljko
0
3
|
17.10.2021 18:00 | 0 : 3 |
17.10
17:30
RadniÄki
Mladi radnik
3
2
|
17.10.2021 17:30 | 3 : 2 | |||||||
17.10
18:00
Metalac Takovo
Spartak (S)
1
3
|
17.10.2021 18:00 | 1 : 3 |
17.10
19:00
Banat
Ribnica 2
3
0
|
17.10.2021 19:00 | 3 : 0 | |||||||
17.10
19:00
Å umadija
Vojvodina 2
1
3
|
17.10.2021 19:00 | 1 : 3 | |||||||
17.10
19:00
MOK TopliÄanin 97
Užice
3
0
|
17.10.2021 19:00 | 3 : 0 |
17.10
17:00
Desetka
Majdanpek FBC
3
0
|
17.10.2021 17:00 | 3 : 0 | |||||||
17.10
16:00
Radan
TopliÄanin
2
3
|
17.10.2021 16:00 | 2 : 3 | |||||||
17.10
13:00
Jagodina
Student
1
3
|
17.10.2021 13:00 | 1 : 3 |
17.10
17:00
Drina
Lotus
3
2
|
17.10.2021 17:00 | 3 : 2 |
17.10
16:00
Mladi radnik
Å abac 015
3
1
|
17.10.2021 16:00 | 3 : 1 | |||||||
17.10
20:00
Avala
Ribnica
0
3
|
17.10.2021 20:00 | 0 : 3 | |||||||
17.10
15:00
Mali Zvornik
Sloga 2016
3
0
|
17.10.2021 15:00 | 3 : 0 |
17.10
12:00
Odbojka 013
Srem 2
3
2
|
17.10.2021 12:00 | 3 : 2 | |||||||
17.10
13:00
Novi Sad 2
NS Volej Team
2
3
|
17.10.2021 13:00 | 2 : 3 | |||||||
17.10
18:30
Mladost 1979
Volley Stars
1
3
|
17.10.2021 18:30 | 1 : 3 | |||||||
17.10
12:00
Å trand Volej
FOK
2
3
|
17.10.2021 12:00 | 2 : 3 |
17.10
17:00
Partizan Soccerbet
ŽelezniÄar
0
3
|
17.10.2021 17:00 | 0 : 3 |
17.10
18:00
Omladinac
Crno Bele 011
3
0
|
17.10.2021 18:00 | 3 : 0 |
17.10
14:30
RadniÄki
Zlatibor
0
3
|
17.10.2021 14:30 | 0 : 3 | |||||||
17.10
17:00
Panonija
Vranje
1
3
|
17.10.2021 17:00 | 1 : 3 | |||||||
17.10
17:00
Valjevo
Dunav
3
0
|
17.10.2021 17:00 | 3 : 0 |
17.10
17:30
ObiliÄ
Crvena zvezda
22
23
|
17.10.2021 17:30 | 22 : 23 |
17.10
17:00
Jagodina
Metalac
27
27
|
17.10.2021 17:00 | 27 : 27 | |||||||
17.10
19:00
Vranje 1957
Jastrebac
29
26
|
17.10.2021 19:00 | 29 : 26 |
17.10
13:00
Smederevo
Kolubara
31
24
|
17.10.2021 13:00 | 31 : 24 | |||||||
17.10
19:30
SinÄeliÄ
Sivac 69
28
29
|
17.10.2021 19:30 | 28 : 29 | |||||||
17.10
18:00
Ub
Crvenka
31
30
|
17.10.2021 18:00 | 31 : 30 | |||||||
17.10
19:30
Sportski Centar Voždovac 2012
Vrbas
35
39
|
17.10.2021 19:30 | 35 : 39 |
17.10
19:00
RadniÄki 1958
Jabuka
33
28
|
17.10.2021 19:00 | 33 : 28 | |||||||
17.10
17:00
Slavija
Lavovi BP
35
25
|
17.10.2021 17:00 | 35 : 25 |
17.10
17:30
Metalac
Beli anÄeo
29
32
|
17.10.2021 17:30 | 29 : 32 | |||||||
17.10
13:00
Ub 2
Arilje
32
24
|
17.10.2021 13:00 | 32 : 24 |
17.10
15:00
Sloga
ParaÄin
31
19
|
17.10.2021 15:00 | 31 : 19 |
17.10
16:00
Udarnik
ORK Bor
28
46
|
17.10.2021 16:00 | 28 : 46 | |||||||
17.10
19:00
Jedinstvo 1974
Osipaonica
31
24
|
17.10.2021 19:00 | 31 : 24 | |||||||
17.10
18:00
Majdanpek
Äerdap
35
37
|
17.10.2021 18:00 | 35 : 37 |
17.10
18:00
Pirot
Knjaz 1957
41
44
|
17.10.2021 18:00 | 41 : 44 | |||||||
17.10
20:00
ŽitoraÄa
Progres
29
19
|
17.10.2021 20:00 | 29 : 19 |
17.10
21:30
Partizan 2
Crvena zvezda 2
28
29
|
17.10.2021 21:30 | 28 : 29 |
|
||||||
17.10
16:00
Studentski grad
Beograd
39
33
|
17.10.2021 16:00 | 39 : 33 |
|
||||||
17.10
21:30
SU Lavovi
RSU Akademija LeÄiÄ
31
26
|
17.10.2021 21:30 | 31 : 26 |
|
17.10
18:00
Zrenjanin
RadniÄki
31
22
|
17.10.2021 18:00 | 31 : 22 | |||||||
17.10
19:00
ŽSK 1955
GraniÄar
30
24
|
17.10.2021 19:00 | 30 : 24 | |||||||
17.10
13:30
Ruma
Dalmatinac
40
29
|
17.10.2021 13:30 | 40 : 29 |
17.10
15:00
RA Dinamo
Naftagas
50
15
|
17.10.2021 15:00 | 50 : 15 |
17.10
16:00
KljajiÄevo
GrafiÄar
17
21
|
17.10.2021 16:00 | 17 : 21 |
17.10
16:30
Hajduk
Srem (SM)
30
24
|
17.10.2021 16:30 | 30 : 24 |
17.10
18:00
Mokrin
Laki
30
23
|
17.10.2021 18:00 | 30 : 23 | |||||||
17.10
18:00
Krule
Proleter
20
35
|
17.10.2021 18:00 | 20 : 35 | |||||||
17.10
20:00
Ravangrad
Jadran
29
23
|
17.10.2021 20:00 | 29 : 23 | |||||||
17.10
17:00
Mladost
Spartak
22
32
|
17.10.2021 17:00 | 22 : 32 |
17.10
15:00
Loznica grad
KoŔutnjak
42
17
|
17.10.2021 15:00 | 42 : 17 | |||||||
17.10
15:00
Metalac 2015
Medicinar 2
25
21
|
17.10.2021 15:00 | 25 : 21 |
17.10
19:00
Jagodina 2
Bekament BB - 2
23
23
|
17.10.2021 19:00 | 23 : 23 | |||||||
17.10
18:00
SPD RadniÄki - 2
RadniÄki (S)
36
26
|
17.10.2021 18:00 | 36 : 26 | |||||||
17.10
15:00
Pazar 2003
Metalac
36
30
|
17.10.2021 15:00 | 36 : 30 |
17.10
17:30
ŽitoraÄa
Vlasotince
16
25
|
17.10.2021 17:30 | 16 : 25 | |||||||
17.10
17:00
Aleksinac
Remesiana
14
27
|
17.10.2021 17:00 | 14 : 27 |
17.10
19:00
Hajduk Veljko
Požarevac
24
29
|
17.10.2021 19:00 | 24 : 29 |
17.10
16:30
BeoÄin 1959
Halas Jožef 2
24
35
|
17.10.2021 16:30 | 24 : 35 |
17.10
13:30
Studentski grad
SU Hazena
18
18
|
17.10.2021 13:30 | 18 : 18 |
|
||||||
17.10
19:00
RadniÄki
Junior
31
30
|
17.10.2021 19:00 | 31 : 30 |
|
17.10
15:00
Medicinar
Vojvodina
27
30
|
17.10.2021 15:00 | 27 : 30 | |||||||
17.10
19:00
Bor RTB
Crvena zvezda
30
27
|
17.10.2021 19:00 | 30 : 27 | |||||||
17.10
18:30
Vrbas
Beograd
35
28
|
17.10.2021 18:30 | 35 : 28 |
17.10
19:00
BeÄej
Banjica
8
14
|
17.10.2021 19:00 | 8 : 14 |
17.10
21:00
KoŔutnjak
VraÄar
8
11
|
17.10.2021 21:00 | 8 : 11 | |||||||
17.10
18:30
Banja Luka
DorÄol
8
17
|
17.10.2021 18:30 | 8 : 17 |
17.10
14:15
Ekonomist
Intelektualac
4
0
|
17.10.2021 14:15 | 4 : 0 |
|
17.10
18:00
KosjeriÄ
Zlatar 033
6
2
|
17.10.2021 18:00 | 6 : 2 |
|
17.10
19:30
PP 192
Ares
7
3
|
17.10.2021 19:30 | 7 : 3 |
17.10
18:00
Leskovac
SAS
1
3
|
17.10.2021 18:00 | 1 : 3 | |||||||
17.10
20:30
Novi Sad
Gvozdeni puk
3
1
|
17.10.2021 20:30 | 3 : 1 | |||||||
17.10
20:30
Ekonomac
Nova Pazova
6
1
|
17.10.2021 20:30 | 6 : 1 |
17.10
15:00
Dinamo 1954
Vojvodina
53
29
|
17.10.2021 15:00 | 53 : 29 |