17.03
14:30
Mokra Gora
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
0
1
|
17.03.2018 14:30 | Mokra Gora | 0 : 1 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 | |||||
17.03
14:30
Mladi radnik 1926
Sloga (P)
0
0
|
17.03.2018 14:30 | Mladi radnik 1926 | 0 : 0 | Sloga (P) | |||||
17.03
14:30
FAP
Jedinstvo Putevi
4
0
|
17.03.2018 14:30 | FAP | 4 : 0 | Jedinstvo Putevi | |||||
17.03
14:30
KaraÄorÄe
ŽelezniÄar
1
1
|
17.03.2018 14:30 | KaraÄorÄe | 1 : 1 | ŽelezniÄar | |||||
17.03
14:30
Å umadija (A)
Polet
0
1
|
17.03.2018 14:30 | Å umadija (A) | 0 : 1 | Polet |
17.03
15:00
Timok
Rtanj
1
1
|
17.03.2018 15:00 | Timok | 1 : 1 | Rtanj | |||||
17.03
15:00
RadniÄki (S)
Ozren
2
0
|
17.03.2018 15:00 | RadniÄki (S) | 2 : 0 | Ozren | |||||
17.03
15:00
Moravac Orion
OFK SinÄeliÄ
1
2
|
17.03.2018 15:00 | Moravac Orion | 1 : 2 | OFK SinÄeliÄ | |||||
17.03
15:00
Jedinstvo (B)
Car Konstantin
1
1
|
17.03.2018 15:00 | Jedinstvo (B) | 1 : 1 | Car Konstantin |
17.03
14:30
Mladost (BJ)
Bratstvo 1946
1
3
|
17.03.2018 14:30 | Mladost (BJ) | 1 : 3 | Bratstvo 1946 | |||||
17.03
14:30
Crvena zvezda (NS)
Borac (S)
1
2
|
17.03.2018 14:30 | Crvena zvezda (NS) | 1 : 2 | Borac (S) | |||||
17.03
14:30
Dinamo 1945
RadniÄki (NP)
1
0
|
17.03.2018 14:30 | Dinamo 1945 | 1 : 0 | RadniÄki (NP) | |||||
17.03
14:30
BeÄej 1918
RadniÄki (Å )
4
0
|
17.03.2018 14:30 | BeÄej 1918 | 4 : 0 | RadniÄki (Å ) | |||||
17.03
14:30
Odžaci
Dunav
5
1
|
17.03.2018 14:30 | Odžaci | 5 : 1 | Dunav | |||||
17.03
14:30
Cement
ŽelezniÄar
1
0
|
17.03.2018 14:30 | Cement | 1 : 0 | ŽelezniÄar | |||||
17.03
14:30
Omladinac (NB)
RadniÄki (SM)
1
3
|
17.03.2018 14:30 | Omladinac (NB) | 1 : 3 | RadniÄki (SM) | |||||
17.03
14:30
RadniÄki (ZR)
BaÄka 1901
2
1
|
17.03.2018 14:30 | RadniÄki (ZR) | 2 : 1 | BaÄka 1901 |
17.03
14:30
BSK BorÄa
Sopot
1
1
|
17.03.2018 14:30 | BSK BorÄa | 1 : 1 | Sopot | |||||
17.03
10:00
BASK
Žarkovo
0
1
|
17.03.2018 10:00 | BASK | 0 : 1 | Žarkovo | |||||
17.03
13:00
Lokomotiva
RadniÄki (NB)
3
1
|
17.03.2018 13:00 | Lokomotiva | 3 : 1 | RadniÄki (NB) | |||||
17.03
14:30
Kolubara
RadniÄki (O)
1
0
|
17.03.2018 14:30 | Kolubara | 1 : 0 | RadniÄki (O) | |||||
17.03
11:00
GSP Polet DorÄol
OFK Beograd
2
1
|
17.03.2018 11:00 | GSP Polet DorÄol | 2 : 1 | OFK Beograd |
17.03
14:30
GoÄ
TrepÄa
2
0
|
17.03.2018 14:30 | GoÄ | 2 : 0 | TrepÄa |
17.03
14:30
Rudar 2001
Borac (Ž)
1
1
|
17.03.2018 14:30 | Rudar 2001 | 1 : 1 | Borac (Ž) | |||||
17.03
14:30
VGSK
Petar Dobrnjac
3
4
|
17.03.2018 14:30 | VGSK | 3 : 4 | Petar Dobrnjac | |||||
17.03
14:30
Sloga 33
Udarnik
4
0
|
17.03.2018 14:30 | Sloga 33 | 4 : 0 | Udarnik | |||||
17.03
14:30
Mladi borac
Homoljac
1
3
|
17.03.2018 14:30 | Mladi borac | 1 : 3 | Homoljac |
17.03
14:30
Ribnica
RadniÄki Stobex
0
0
|
17.03.2018 14:30 | Ribnica | 0 : 0 | RadniÄki Stobex | |||||
17.03
14:30
Sevojno
RadniÄki Gorenje
1
2
|
17.03.2018 14:30 | Sevojno | 1 : 2 | RadniÄki Gorenje | |||||
17.03
14:30
Sovljak
OFK Divci
0
4
|
17.03.2018 14:30 | Sovljak | 0 : 4 | OFK Divci | |||||
17.03
14:30
Sloga (BB)
Polimlje
2
1
|
17.03.2018 14:30 | Sloga (BB) | 2 : 1 | Polimlje |
17.03
15:00
Vranjska Banja
BuduÄnost (O)
3
0
|
17.03.2018 15:00 | Vranjska Banja | 3 : 0 | BuduÄnost (O) | |||||
17.03
15:00
Morava (VH)
Nebeski Andjeli
4
0
|
17.03.2018 15:00 | Morava (VH) | 4 : 0 | Nebeski Andjeli | |||||
17.03
15:00
GFK DuboÄica
Pusta Reka
0
1
|
17.03.2018 15:00 | GFK DuboÄica | 0 : 1 | Pusta Reka | |||||
17.03
15:00
Balkanski
Lužnica
3
0
|
17.03.2018 15:00 | Balkanski | 3 : 0 | Lužnica |
17.03
15:00
BSK
Rudar Alpos
0
0
|
17.03.2018 15:00 | BSK | 0 : 0 | Rudar Alpos | |||||
17.03
15:00
Brodoremont
Sloga
2
0
|
17.03.2018 15:00 | Brodoremont | 2 : 0 | Sloga | |||||
17.03
15:00
Svrljig
Äerdap
0
2
|
17.03.2018 15:00 | Svrljig | 0 : 2 | Äerdap |
17.03
15:00
Sloga (D)
Morava 1918
0
0
|
17.03.2018 15:00 | Sloga (D) | 0 : 0 | Morava 1918 | |||||
17.03
15:00
OFK Lugomir
Jedinstvo
0
0
|
17.03.2018 15:00 | OFK Lugomir | 0 : 0 | Jedinstvo | |||||
17.03
15:00
Kopaonik
Sloga (Ä)
5
1
|
17.03.2018 15:00 | Kopaonik | 5 : 1 | Sloga (Ä) | |||||
17.03
15:00
OFK Kosanica
LevaÄ
1
1
|
17.03.2018 15:00 | OFK Kosanica | 1 : 1 | LevaÄ | |||||
17.03
15:00
SFS Borac
Župa
1
0
|
17.03.2018 15:00 | SFS Borac | 1 : 0 | Župa |
17.03
14:30
RadniÄki (S)
OFK VrŔac
0
1
|
17.03.2018 14:30 | RadniÄki (S) | 0 : 1 | OFK VrÅ”ac | |||||
17.03
14:30
Begej
Jedinstvo (BK)
4
1
|
17.03.2018 14:30 | Begej | 4 : 1 | Jedinstvo (BK) | |||||
17.03
14:30
Sloboda (NK)
Vojvodina 1928
0
0
|
17.03.2018 14:30 | Sloboda (NK) | 0 : 0 | Vojvodina 1928 | |||||
17.03
14:30
Proleter
Sloga
3
2
|
17.03.2018 14:30 | Proleter | 3 : 2 | Sloga |
17.03
14:30
Sloga (E)
Sremac
1
0
|
17.03.2018 14:30 | Sloga (E) | 1 : 0 | Sremac |
17.03
14:30
Polet (K)
Preporod
2
0
|
17.03.2018 14:30 | Polet (K) | 2 : 0 | Preporod | |||||
17.03
14:30
Mladost Apa
Sloga (Ä)
2
1
|
17.03.2018 14:30 | Mladost Apa | 2 : 1 | Sloga (Ä) |
17.03
10:00
Brodarac
LeŔtane
1
4
|
17.03.2018 10:00 | Brodarac | 1 : 4 | LeŔtane | |||||
17.03
14:30
Napredak
Borac
2
0
|
17.03.2018 14:30 | Napredak | 2 : 0 | Borac | |||||
17.03
14:30
Milutinac
SremÄica
0
0
|
17.03.2018 14:30 | Milutinac | 0 : 0 | SremÄica |
17.03
15:00
Naftagas (E)
Omladinac FAM
2
1
|
17.03.2018 15:00 | Naftagas (E) | 2 : 1 | Omladinac FAM |
17.03
15:00
Partizan (U)
Vojvodina (Cr)
5
0
|
17.03.2018 15:00 | Partizan (U) | 5 : 0 | Vojvodina (Cr) | |||||
17.03
15:00
BAK
Vulturul
3
0
|
17.03.2018 15:00 | BAK | 3 : 0 | Vulturul | |||||
17.03
15:00
Jedinstvo SteviÄ
RadniÄki (B)
2
0
|
17.03.2018 15:00 | Jedinstvo SteviÄ | 2 : 0 | RadniÄki (B) |
17.03
14:30
1. Maj Ruma
Rudar
2
0
|
17.03.2018 14:30 | 1. Maj Ruma | 2 : 0 | Rudar |
17.03
15:30
Crvenka
Rusin
4
0
|
17.03.2018 15:30 | Crvenka | 4 : 0 | Rusin | |||||
17.03
15:30
Vojvodina
Hajduk Junior
3
0
|
17.03.2018 15:30 | Vojvodina | 3 : 0 | Hajduk Junior | |||||
17.03
15:30
StaniÅ”iÄ
Stari Grad
3
0
|
17.03.2018 15:30 | StaniÅ”iÄ | 3 : 0 | Stari Grad |
17.03
15:30
NjegoÅ”
Sutjeska
2
0
|
17.03.2018 15:30 | NjegoÅ” | 2 : 0 | Sutjeska | |||||
17.03
15:30
RadniÄki 1905
OFK Vrbas
0
0
|
17.03.2018 15:30 | RadniÄki 1905 | 0 : 0 | OFK Vrbas |
17.03
15:00
PoreÄ
Zlot
0
1
|
17.03.2018 15:00 | PoreÄ | 0 : 1 | Zlot | |||||
17.03
15:00
Brestovac
Rudna Glava
2
1
|
17.03.2018 15:00 | Brestovac | 2 : 1 | Rudna Glava |
17.03
15:00
BSK
Omladinac
3
0
|
17.03.2018 15:00 | BSK | 3 : 0 | Omladinac |
17.03
15:00
SindjeliÄ
Podrinje
2
4
|
17.03.2018 15:00 | SindjeliÄ | 2 : 4 | Podrinje |
17.03
15:00
Äitluk
Vinogradar
4
1
|
17.03.2018 15:00 | Äitluk | 4 : 1 | Vinogradar |
17.03
14:30
Jedinstvo (Lj)
Rudar (S)
2
0
|
17.03.2018 14:30 | Jedinstvo (Lj) | 2 : 0 | Rudar (S) | |||||
17.03
14:30
Polet (SD)
Äerdap
1
0
|
17.03.2018 14:30 | Polet (SD) | 1 : 0 | Äerdap |
17.03
15:00
Rudar
BuduÄnost
0
1
|
17.03.2018 15:00 | Rudar | 0 : 1 | BuduÄnost |
17.03
14:30
Crnokosa
Lazarica
4
0
|
17.03.2018 14:30 | Crnokosa | 4 : 0 | Lazarica |
17.03
14:30
Junior Novo Naselje
TrliÄ
0
0
|
17.03.2018 14:30 | Junior Novo Naselje | 0 : 0 | TrliÄ | |||||
17.03
14:30
Banjani
KaÄer
2
0
|
17.03.2018 14:30 | Banjani | 2 : 0 | KaÄer | |||||
17.03
14:30
OFK JabuÄje
Vrelo Sport
1
0
|
17.03.2018 14:30 | OFK JabuÄje | 1 : 0 | Vrelo Sport | |||||
17.03
14:30
Pepeljevac
TeŔnjar
3
0
|
17.03.2018 14:30 | Pepeljevac | 3 : 0 | TeŔnjar |
17.03
15:00
Äava
BuduÄnost
1
1
|
17.03.2018 15:00 | Äava | 1 : 1 | BuduÄnost | |||||
17.03
15:00
Jedinstvo
Kolonija
2
0
|
17.03.2018 15:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Kolonija |
17.03
15:00
Orljane
Crvena zvezda
5
1
|
17.03.2018 15:00 | Orljane | 5 : 1 | Crvena zvezda | |||||
17.03
15:00
RasovaÄa
Naisus 1977
3
2
|
17.03.2018 15:00 | RasovaÄa | 3 : 2 | Naisus 1977 |
17.03
15:00
Vulkan 1963
Mladost (M)
1
6
|
17.03.2018 15:00 | Vulkan 1963 | 1 : 6 | Mladost (M) | |||||
17.03
15:00
Palilulac
Rudar
0
3
|
17.03.2018 15:00 | Palilulac | 0 : 3 | Rudar |
17.03
15:00
FruŔkogorski partizan
Jedinstvo (R)
1
2
|
17.03.2018 15:00 | FruŔkogorski partizan | 1 : 2 | Jedinstvo (R) | |||||
17.03
15:00
Veternik
Vinogradar
0
0
|
17.03.2018 15:00 | Veternik | 0 : 0 | Vinogradar |
17.03
15:00
Midžor
Omladinac
3
2
|
17.03.2018 15:00 | Midžor | 3 : 2 | Omladinac |
17.03
15:00
Mlada krila
Tavnik
0
0
|
17.03.2018 15:00 | Mlada krila | 0 : 0 | Tavnik |
17.03
15:00
Beljanica
Rudar (SR)
3
1
|
17.03.2018 15:00 | Beljanica | 3 : 1 | Rudar (SR) |
17.03
15:00
Zenit
Mladost (T)
0
0
|
17.03.2018 15:00 | Zenit | 0 : 0 | Mladost (T) |
17.03
Jedinstvo
OFK Klek
1
2
|
17.03.2018 | Jedinstvo | 1 : 2 | OFK Klek | |||||
17.03
Zadrugar
OFK Gradnulica
3
0
|
17.03.2018 | Zadrugar | 3 : 0 | OFK Gradnulica | |||||
17.03
RadniÄki 1911
TamiÅ”
5
0
|
17.03.2018 | RadniÄki 1911 | 5 : 0 | TamiÅ” | |||||
17.03
Potisje
ASK
3
0
|
17.03.2018 | Potisje | 3 : 0 | ASK | |||||
17.03
ŽFK Banat
Zlatica
3
2
|
17.03.2018 | ŽFK Banat | 3 : 2 | Zlatica | |||||
17.03
MSK
OFK StajiÄevo
1
2
|
17.03.2018 | MSK | 1 : 2 | OFK StajiÄevo |
17.03
15:00
Velika Reka
Borac
0
0
|
17.03.2018 15:00 | Velika Reka | 0 : 0 | Borac |
17.03
14:30
Atakante
Rekreativo 011
2
0
|
17.03.2018 14:30 | Atakante | 2 : 0 | Rekreativo 011 |
17.03
15:00
Torpedo 1924
Mladost
3
3
|
17.03.2018 15:00 | Torpedo 1924 | 3 : 3 | Mladost |
17.03
14:30
Crvena Jabuka
OFK Stublenica
5
2
|
17.03.2018 14:30 | Crvena Jabuka | 5 : 2 | OFK Stublenica | |||||
17.03
14:30
KaleniÄ
Rubribreza
2
1
|
17.03.2018 14:30 | KaleniÄ | 2 : 1 | Rubribreza |
17.03
14:30
OFK BrÄanac
BujaÄiÄ
2
0
|
17.03.2018 14:30 | OFK BrÄanac | 2 : 0 | BujaÄiÄ |
17.03
15:00
Velika Drenova
Borac
2
1
|
17.03.2018 15:00 | Velika Drenova | 2 : 1 | Borac |
17.03
15:00
Gredetin
Polet (V)
2
5
|
17.03.2018 15:00 | Gredetin | 2 : 5 | Polet (V) | |||||
17.03
15:00
OFK Rutevac 1908
Jastrebac
0
2
|
17.03.2018 15:00 | OFK Rutevac 1908 | 0 : 2 | Jastrebac |
17.03
14:30
Rastina 1918
Omladinac (B)
3
1
|
17.03.2018 14:30 | Rastina 1918 | 3 : 1 | Omladinac (B) | |||||
17.03
14:30
Polet
Dinamo 1923
4
1
|
17.03.2018 14:30 | Polet | 4 : 1 | Dinamo 1923 |
17.03
14:30
Žitkovica 2017
Žika MarkoviÄ UÄa
3
0
|
17.03.2018 14:30 | Žitkovica 2017 | 3 : 0 | Žika MarkoviÄ UÄa |
17.03
Rade MiloÅ”eviÄ
Integral
1
2
|
17.03.2018 | Rade MiloÅ”eviÄ | 1 : 2 | Integral |
17.03
14:30
Stojnik
Mladost (G)
1
3
|
17.03.2018 14:30 | Stojnik | 1 : 3 | Mladost (G) |
17.03
15:30
Äoka
TornjoÅ”
0
5
|
17.03.2018 15:30 | Äoka | 0 : 5 | TornjoÅ” |
17.03
15:00
Sparta
Mladost (Z)
3
1
|
17.03.2018 15:00 | Sparta | 3 : 1 | Mladost (Z) | |||||
17.03
15:00
Belpos
Skupljen 2013
1
3
|
17.03.2018 15:00 | Belpos | 1 : 3 | Skupljen 2013 | |||||
17.03
15:00
Mrovska
Dragojevac
3
1
|
17.03.2018 15:00 | Mrovska | 3 : 1 | Dragojevac |
17.03
14:30
Mladost (DL)
Sloboda
1
3
|
17.03.2018 14:30 | Mladost (DL) | 1 : 3 | Sloboda | |||||
17.03
14:30
Gornje Sinkovce
JaŔunja
7
5
|
17.03.2018 14:30 | Gornje Sinkovce | 7 : 5 | JaŔunja | |||||
17.03
14:30
Navalin
Donja Lomnica
4
0
|
17.03.2018 14:30 | Navalin | 4 : 0 | Donja Lomnica |
17.03
16:30
Turekovac
Veternica
4
3
|
17.03.2018 16:30 | Turekovac | 4 : 3 | Veternica | |||||
17.03
16:30
Todorovce
Badince
5
1
|
17.03.2018 16:30 | Todorovce | 5 : 1 | Badince | |||||
17.03
16:30
Nomanica
Veliko Trnjane
0
2
|
17.03.2018 16:30 | Nomanica | 0 : 2 | Veliko Trnjane | |||||
17.03
16:30
Gornje Krajince
Atletiko
1
2
|
17.03.2018 16:30 | Gornje Krajince | 1 : 2 | Atletiko |
17.03
15:00
Zvizdar 2012
Pambukovica
0
4
|
17.03.2018 15:00 | Zvizdar 2012 | 0 : 4 | Pambukovica |
17.03
14:30
OFK GraÄanski
Vojvoda Milenko
1
1
|
17.03.2018 14:30 | OFK GraÄanski | 1 : 1 | Vojvoda Milenko |
17.03
15:00
Lomnica
Vratare
3
0
|
17.03.2018 15:00 | Lomnica | 3 : 0 | Vratare | |||||
17.03
15:00
Modrica
Padež
5
3
|
17.03.2018 15:00 | Modrica | 5 : 3 | Padež | |||||
17.03
15:00
Zmajevac
Polet (K)
3
0
|
17.03.2018 15:00 | Zmajevac | 3 : 0 | Polet (K) |
17.03
14:00
Sloga
Zvijezda 09
0
2
|
17.03.2018 14:00 | Sloga | 0 : 2 | Zvijezda 09 | |||||
17.03
14:00
Slavija
Rudar Prijedor
0
0
|
17.03.2018 14:00 | Slavija | 0 : 0 | Rudar Prijedor | |||||
17.03
14:00
Kozara
Sloboda
3
1
|
17.03.2018 14:00 | Kozara | 3 : 1 | Sloboda | |||||
17.03
14:00
ŽeljezniÄar
Drina
3
0
|
17.03.2018 14:00 | ŽeljezniÄar | 3 : 0 | Drina | |||||
17.03
14:00
Tekstilac
Sutjeska
2
0
|
17.03.2018 14:00 | Tekstilac | 2 : 0 | Sutjeska | |||||
17.03
14:00
Napredak
Podrinje
1
0
|
17.03.2018 14:00 | Napredak | 1 : 0 | Podrinje |
17.03
15:00
Krupa
Å iroki Brijeg
0
0
|
17.03.2018 15:00 | Krupa | 0 : 0 | Å iroki Brijeg | |||||
17.03
15:00
Zrinjski
ŽeljezniÄar
3
3
|
17.03.2018 15:00 | Zrinjski | 3 : 3 | ŽeljezniÄar |
17.03
15:00
Vitez
Sloboda
0
3
|
17.03.2018 15:00 | Vitez | 0 : 3 | Sloboda | |||||
17.03
17:00
Äelik
GOÅ K
2
0
|
17.03.2018 17:00 | Äelik | 2 : 0 | GOÅ K | |||||
17.03
15:00
Mladost
Borac
2
0
|
17.03.2018 15:00 | Mladost | 2 : 0 | Borac |
17.03
15:00
BuduÄnost
OFK Petrovac
1
1
|
17.03.2018 15:00 | BuduÄnost | 1 : 1 | OFK Petrovac | |||||
17.03
15:00
Kom
DeÄiÄ
1
2
|
17.03.2018 15:00 | Kom | 1 : 2 | DeÄiÄ | |||||
17.03
15:00
Iskra
Grbalj
1
3
|
17.03.2018 15:00 | Iskra | 1 : 3 | Grbalj | |||||
17.03
15:00
Zeta
Mladost
0
0
|
17.03.2018 15:00 | Zeta | 0 : 0 | Mladost |
17.03
15:00
Karioke
Bratstvo
0
3
|
17.03.2018 15:00 | Karioke | 0 : 3 | Bratstvo | |||||
17.03
15:00
BuduÄnost 2
GorŔtak
0
1
|
17.03.2018 15:00 | BuduÄnost 2 | 0 : 1 | GorÅ”tak |
17.03
16:00
Bournemouth
WBA
2
1
|
17.03.2018 16:00 | Bournemouth | 2 : 1 | WBA | |||||
17.03
16:00
Huddersfield
Crystal Palace
0
2
|
17.03.2018 16:00 | Huddersfield | 0 : 2 | Crystal Palace | |||||
17.03
18:30
Liverpool
Watford
5
0
|
17.03.2018 18:30 | Liverpool | 5 : 0 | Watford | |||||
17.03
16:00
Stoke
Everton
1
2
|
17.03.2018 16:00 | Stoke | 1 : 2 | Everton |
17.03
18:30
Real Sociedad
Getafe
1
2
|
17.03.2018 18:30 | Real Sociedad | 1 : 2 | Getafe | |||||
17.03
13:00
La CoruƱa
Las Palmas
1
1
|
17.03.2018 13:00 | La CoruƱa | 1 : 1 | Las Palmas | |||||
17.03
16:15
Valencia
AlavƩs
3
1
|
17.03.2018 16:15 | Valencia | 3 : 1 | AlavƩs | |||||
17.03
20:45
Real Betis
Espanyol
3
0
|
17.03.2018 20:45 | Real Betis | 3 : 0 | Espanyol |
17.03
15:30
Borussia Mƶnchengladbach
Hoffenheim
3
3
|
17.03.2018 15:30 | Borussia Mƶnchengladbach | 3 : 3 | Hoffenheim | |||||
17.03
15:30
Eintracht
Mainz 05
3
0
|
17.03.2018 15:30 | Eintracht | 3 : 0 | Mainz 05 | |||||
17.03
15:30
Augsburg
Werder
1
3
|
17.03.2018 15:30 | Augsburg | 1 : 3 | Werder | |||||
17.03
15:30
Hamburger SV
Hertha BSC
1
2
|
17.03.2018 15:30 | Hamburger SV | 1 : 2 | Hertha BSC | |||||
17.03
18:30
Wolfsburg
Schalke 04
0
1
|
17.03.2018 18:30 | Wolfsburg | 0 : 1 | Schalke 04 |
17.03
20:45
SPAL
Juventus
0
0
|
17.03.2018 20:45 | SPAL | 0 : 0 | Juventus | |||||
17.03
18:00
Udinese
Sassuolo
1
2
|
17.03.2018 18:00 | Udinese | 1 : 2 | Sassuolo |
17.03
20:00
Amiens SC
Troyes
1
1
|
17.03.2018 20:00 | Amiens SC | 1 : 1 | Troyes | |||||
17.03
20:00
Angers
Caen
3
0
|
17.03.2018 20:00 | Angers | 3 : 0 | Caen | |||||
17.03
17:00
Bordeaux
Rennes
0
2
|
17.03.2018 17:00 | Bordeaux | 0 : 2 | Rennes | |||||
17.03
20:00
Montpellier
Dijon
2
2
|
17.03.2018 20:00 | Montpellier | 2 : 2 | Dijon | |||||
17.03
20:00
Toulouse
Strasbourg
2
2
|
17.03.2018 20:00 | Toulouse | 2 : 2 | Strasbourg |
17.03
14:00
TemniÄ 1924
Proleter
0
1
|
17.03.2018 14:00 | TemniÄ 1924 | 0 : 1 | Proleter | |||||
17.03
14:00
InÄija
Dinamo
2
1
|
17.03.2018 14:00 | InÄija | 2 : 1 | Dinamo | |||||
17.03
15:30
Novi Pazar
ÄSK Pivara
1
0
|
17.03.2018 15:30 | Novi Pazar | 1 : 0 | ÄSK Pivara |
17.03
15:00
MaŔinac
Spartak
3
0
|
17.03.2018 15:00 | MaŔinac | 3 : 0 | Spartak |
17.03
14:00
RadniÄki 2012
Polet
2
1
|
17.03.2018 14:00 | RadniÄki 2012 | 2 : 1 | Polet |
17.03
11:00
Crvena zvezda
RadniÄki 1923
2
1
|
17.03.2018 11:00 | Crvena zvezda | 2 : 1 | RadniÄki 1923 | |||||
17.03
13:00
RadniÄki (P)
Rad
1
2
|
17.03.2018 13:00 | RadniÄki (P) | 1 : 2 | Rad | |||||
17.03
11:00
ÄukariÄki
Voždovac
3
3
|
17.03.2018 11:00 | ÄukariÄki | 3 : 3 | Voždovac | |||||
17.03
14:00
Napredak
InÄija
4
2
|
17.03.2018 14:00 | Napredak | 4 : 2 | InÄija | |||||
17.03
13:00
Vojvodina
Moravac Orion
2
1
|
17.03.2018 13:00 | Vojvodina | 2 : 1 | Moravac Orion |
17.03
13:00
BASK
Kolubara
8
0
|
17.03.2018 13:00 | BASK | 8 : 0 | Kolubara | |||||
17.03
11:30
Siti Sport Klub
Brodarac 2
1
1
|
17.03.2018 11:30 | Siti Sport Klub | 1 : 1 | Brodarac 2 | |||||
17.03
10:00
Zemun
Bežanija
3
2
|
17.03.2018 10:00 | Zemun | 3 : 2 | Bežanija | |||||
17.03
17:00
IMT
RadniÄki (NB)
1
0
|
17.03.2018 17:00 | IMT | 1 : 0 | RadniÄki (NB) |
17.03
12:00
Morava (VP)
Mladi radnik 1926
1
2
|
17.03.2018 12:00 | Morava (VP) | 1 : 2 | Mladi radnik 1926 | |||||
17.03
10:00
Mladi borac
Proleter Mihajlovac
1
0
|
17.03.2018 10:00 | Mladi borac | 1 : 0 | Proleter Mihajlovac | |||||
17.03
11:00
Proleter 1947
Jasenica 2017
0
8
|
17.03.2018 11:00 | Proleter 1947 | 0 : 8 | Jasenica 2017 | |||||
17.03
11:00
Karadjordje
Mladi radnik 1940
2
1
|
17.03.2018 11:00 | Karadjordje | 2 : 1 | Mladi radnik 1940 | |||||
17.03
10:00
Å umadija (A)
Smederevo 1924
4
1
|
17.03.2018 10:00 | Å umadija (A) | 4 : 1 | Smederevo 1924 |
17.03
13:00
BuduÄnost
Omladinac
2
10
|
17.03.2018 13:00 | BuduÄnost | 2 : 10 | Omladinac | |||||
17.03
11:30
PoŔtar 1930
VinÄa
6
1
|
17.03.2018 11:30 | PoÅ”tar 1930 | 6 : 1 | VinÄa | |||||
17.03
09:00
BSK 1925
Zmaj 1953
5
0
|
17.03.2018 09:00 | BSK 1925 | 5 : 0 | Zmaj 1953 | |||||
17.03
11:00
Srem
Trudbenik
0
2
|
17.03.2018 11:00 | Srem | 0 : 2 | Trudbenik |
17.03
11:00
Zvezdara
Minel
0
2
|
17.03.2018 11:00 | Zvezdara | 0 : 2 | Minel | |||||
17.03
15:00
Å umadinac
Beograd 1929
2
3
|
17.03.2018 15:00 | Å umadinac | 2 : 3 | Beograd 1929 | |||||
17.03
11:00
Stepojevac Vaga
GSP Polet
0
2
|
17.03.2018 11:00 | Stepojevac Vaga | 0 : 2 | GSP Polet | |||||
17.03
13:00
Posavina
BuduÄnost
1
0
|
17.03.2018 13:00 | Posavina | 1 : 0 | BuduÄnost | |||||
17.03
10:00
Avala
Palilulac
2
3
|
17.03.2018 10:00 | Avala | 2 : 3 | Palilulac |
17.03
15:45
011 MK
OFK Beograd MO
2
1
|
17.03.2018 15:45 | 011 MK | 2 : 1 | OFK Beograd MO | |||||
17.03
09:00
SinÄeliÄ MK
IMT MO
7
3
|
17.03.2018 09:00 | SinÄeliÄ MK | 7 : 3 | IMT MO |
17.03
14:00
Voždovac 2 MO
Lokomotiva 2 MO
4
0
|
17.03.2018 14:00 | Voždovac 2 MO | 4 : 0 | Lokomotiva 2 MO | |||||
17.03
10:00
Crvena zvezda MML MK
Zuce MK
0
3
|
17.03.2018 10:00 | Crvena zvezda MML MK | 0 : 3 | Zuce MK |
17.03
11:00
Jagodina
Teleoptik
0
2
|
17.03.2018 11:00 | Jagodina | 0 : 2 | Teleoptik | |||||
17.03
12:30
Partizan
Dinamo
9
0
|
17.03.2018 12:30 | Partizan | 9 : 0 | Dinamo | |||||
17.03
13:00
Vojvodina
Kiker
4
0
|
17.03.2018 13:00 | Vojvodina | 4 : 0 | Kiker | |||||
17.03
13:00
Novi Pazar
Zemun
1
0
|
17.03.2018 13:00 | Novi Pazar | 1 : 0 | Zemun | |||||
17.03
13:00
Crvena zvezda
Apolon 4
6
1
|
17.03.2018 13:00 | Crvena zvezda | 6 : 1 | Apolon 4 |
17.03
19:00
IMT
RadniÄki (O)
1
0
|
17.03.2018 19:00 | IMT | 1 : 0 | RadniÄki (O) | |||||
17.03
09:00
011
Teleoptik
1
9
|
17.03.2018 09:00 | 011 | 1 : 9 | Teleoptik |
17.03
11:00
GrafiÄar
Žarkovo
2
2
|
17.03.2018 11:00 | GrafiÄar | 2 : 2 | Žarkovo |
17.03
10:00
BuduÄnost
Zmaj 1953
0
1
|
17.03.2018 10:00 | BuduÄnost | 0 : 1 | Zmaj 1953 |
17.03
17:00
Crvena zvezda MK
Studenski grad MK
9
0
|
17.03.2018 17:00 | Crvena zvezda MK | 9 : 0 | Studenski grad MK | |||||
17.03
12:30
Brodarac MK
OFK Beograd MK
1
0
|
17.03.2018 12:30 | Brodarac MK | 1 : 0 | OFK Beograd MK | |||||
17.03
11:00
Mladenovac MK
Zemun MK
1
4
|
17.03.2018 11:00 | Mladenovac MK | 1 : 4 | Zemun MK | |||||
17.03
09:00
ÄukariÄki MK
RadniÄki NB MK
1
0
|
17.03.2018 09:00 | ÄukariÄki MK | 1 : 0 | RadniÄki NB MK | |||||
17.03
11:00
Voždovac MK
BSK BorÄa MK
2
0
|
17.03.2018 11:00 | Voždovac MK | 2 : 0 | BSK BorÄa MK |
17.03
13:45
011 MK
Voždovac B MK
3
7
|
17.03.2018 13:45 | 011 MK | 3 : 7 | Voždovac B MK | |||||
17.03
10:00
Nord Star MK
Kolubara MK
1
5
|
17.03.2018 10:00 | Nord Star MK | 1 : 5 | Kolubara MK |
17.03
16:00
OFK Beograd MK
LeŔtane MK
2
3
|
17.03.2018 16:00 | OFK Beograd MK | 2 : 3 | LeŔtane MK | |||||
17.03
10:00
Banja MK
Kosmaj MK
0
8
|
17.03.2018 10:00 | Banja MK | 0 : 8 | Kosmaj MK | |||||
17.03
15:00
Rakovica MK
Institut MK
2
0
|
17.03.2018 15:00 | Rakovica MK | 2 : 0 | Institut MK | |||||
17.03
12:30
OLE MK
Zemun MK
4
2
|
17.03.2018 12:30 | OLE MK | 4 : 2 | Zemun MK | |||||
17.03
13:00
Jedinstvo MK
Sopot MK
1
2
|
17.03.2018 13:00 | Jedinstvo MK | 1 : 2 | Sopot MK | |||||
17.03
11:00
Rad V MK
Bežanija MK
0
4
|
17.03.2018 11:00 | Rad V MK | 0 : 4 | Bežanija MK | |||||
17.03
10:00
SremÄica MK
RadniÄki (NB) MK
2
1
|
17.03.2018 10:00 | SremÄica MK | 2 : 1 | RadniÄki (NB) MK |
17.03
13:00
Rad
OFK Beograd
1
1
|
17.03.2018 13:00 | Rad | 1 : 1 | OFK Beograd | |||||
17.03
12:00
011
Voždovac
1
1
|
17.03.2018 12:00 | 011 | 1 : 1 | Voždovac | |||||
17.03
17:00
ÄukariÄki
Zemun
5
1
|
17.03.2018 17:00 | ÄukariÄki | 5 : 1 | Zemun | |||||
17.03
14:30
Brodarac
BSK 1925
5
0
|
17.03.2018 14:30 | Brodarac | 5 : 0 | BSK 1925 | |||||
17.03
10:00
Teleoptik
Partizan
0
0
|
17.03.2018 10:00 | Teleoptik | 0 : 0 | Partizan | |||||
17.03
15:00
Crvena zvezda
Kolubara
9
0
|
17.03.2018 15:00 | Crvena zvezda | 9 : 0 | Kolubara |
17.03
09:00
Lola
Studentski Grad
2
6
|
17.03.2018 09:00 | Lola | 2 : 6 | Studentski Grad | |||||
17.03
17:00
SinÄeliÄ
Dominus
2
3
|
17.03.2018 17:00 | SinÄeliÄ | 2 : 3 | Dominus | |||||
17.03
09:00
BSK
BASK
3
0
|
17.03.2018 09:00 | BSK | 3 : 0 | BASK |
17.03
10:00
Selo Mladenovac
VinÄa
3
0
|
17.03.2018 10:00 | Selo Mladenovac | 3 : 0 | VinÄa | |||||
17.03
11:00
Dunavac
Balkan
1
6
|
17.03.2018 11:00 | Dunavac | 1 : 6 | Balkan |
17.03
13:30
Graficar
Borac
1
2
|
17.03.2018 13:30 | Graficar | 1 : 2 | Borac | |||||
17.03
12:00
SinÄeliÄ
Novi Beograd
1
4
|
17.03.2018 12:00 | SinÄeliÄ | 1 : 4 | Novi Beograd |
17.03
11:00
RadniÄki (NB) MK
011 MK
3
0
|
17.03.2018 11:00 | RadniÄki (NB) MK | 3 : 0 | 011 MK | |||||
17.03
09:00
Brodarac MK
Crvena zvezda MK
0
3
|
17.03.2018 09:00 | Brodarac MK | 0 : 3 | Crvena zvezda MK | |||||
17.03
08:45
Internacional MK
DIF MK
5
1
|
17.03.2018 08:45 | Internacional MK | 5 : 1 | DIF MK |
17.03
09:00
Rad MK
Ada MK
2
3
|
17.03.2018 09:00 | Rad MK | 2 : 3 | Ada MK | |||||
17.03
10:30
Olimpik MK
Milutinac MK
9
2
|
17.03.2018 10:30 | Olimpik MK | 9 : 2 | Milutinac MK | |||||
17.03
12:30
OFK Beograd B MK
Voždovac B
3
0
|
17.03.2018 12:30 | OFK Beograd B MK | 3 : 0 | Voždovac B | |||||
17.03
15:00
RadniÄki PDM MK
GSP Polet MK
1
3
|
17.03.2018 15:00 | RadniÄki PDM MK | 1 : 3 | GSP Polet MK |
17.03
10:00
Jedinstvo MK
RadniÄki NB
0
1
|
17.03.2018 10:00 | Jedinstvo MK | 0 : 1 | RadniÄki NB | |||||
17.03
10:00
Ole MK
BASK MK
0
1
|
17.03.2018 10:00 | Ole MK | 0 : 1 | BASK MK | |||||
17.03
13:00
Srem MK
Lokomotiva MK
1
1
|
17.03.2018 13:00 | Srem MK | 1 : 1 | Lokomotiva MK | |||||
17.03
13:00
Crvena zvezda MML MK
Zemun B MK
7
2
|
17.03.2018 13:00 | Crvena zvezda MML MK | 7 : 2 | Zemun B MK |
17.03
09:00
RadniÄki (NB)
ÄukariÄki
0
2
|
17.03.2018 09:00 | RadniÄki (NB) | 0 : 2 | ÄukariÄki | |||||
17.03
14:30
SindjeliÄ
RadniÄki (O)
3
1
|
17.03.2018 14:30 | SindjeliÄ | 3 : 1 | RadniÄki (O) | |||||
17.03
16:30
Brodarac 1947
Rad
1
0
|
17.03.2018 16:30 | Brodarac 1947 | 1 : 0 | Rad |
17.03
09:00
Olimpik
BuduÄnost
4
0
|
17.03.2018 09:00 | Olimpik | 4 : 0 | BuduÄnost | |||||
17.03
15:00
Sindjelic 2012
Lola
3
2
|
17.03.2018 15:00 | Sindjelic 2012 | 3 : 2 | Lola | |||||
17.03
09:00
Crveni orao
Dominus
4
7
|
17.03.2018 09:00 | Crveni orao | 4 : 7 | Dominus |
17.03
13:30
Hajduk
Beograd 1929
0
1
|
17.03.2018 13:30 | Hajduk | 0 : 1 | Beograd 1929 |
17.03
10:00
Munja BariÄ
Borac
3
0
|
17.03.2018 10:00 | Munja BariÄ | 3 : 0 | Borac | |||||
17.03
10:00
Velika MoŔtanica
Žarkovo
2
3
|
17.03.2018 10:00 | Velika MoŔtanica | 2 : 3 | Žarkovo | |||||
17.03
12:00
Nord Star
Napredak
2
0
|
17.03.2018 12:00 | Nord Star | 2 : 0 | Napredak |
17.03
09:00
Kormoran
VinÄa
4
2
|
17.03.2018 09:00 | Kormoran | 4 : 2 | VinÄa | |||||
17.03
10:00
BoleÄ
VrÄin
3
0
|
17.03.2018 10:00 | BoleÄ | 3 : 0 | VrÄin | |||||
17.03
10:00
LeŔtane
Lokomotiva
0
4
|
17.03.2018 10:00 | LeŔtane | 0 : 4 | Lokomotiva |
17.03
10:30
Forza
Varga
2
13
|
17.03.2018 10:30 | Forza | 2 : 13 | Varga | |||||
17.03
12:30
Zemun
OFK Beograd
0
4
|
17.03.2018 12:30 | Zemun | 0 : 4 | OFK Beograd |
17.03
19:00
Vrbas
Jedinstvo
91
73
|
17.03.2018 19:00 | Vrbas | 91 : 73 | Jedinstvo | |||||
17.03
19:00
Hajduk
Dunav 2014
68
74
|
17.03.2018 19:00 | Hajduk | 68 : 74 | Dunav 2014 | |||||
17.03
19:00
Kris Kros
Topola
75
73
|
17.03.2018 19:00 | Kris Kros | 75 : 73 | Topola | |||||
17.03
19:00
RadniÄki
Sloven
53
74
|
17.03.2018 19:00 | RadniÄki | 53 : 74 | Sloven | |||||
17.03
20:00
Sveti ÄorÄe
Futog Tupanjac MD
86
69
|
17.03.2018 20:00 | Sveti ÄorÄe | 86 : 69 | Futog Tupanjac MD | |||||
17.03
16:00
Omladinac
Nova Pazova
79
82
|
17.03.2018 16:00 | Omladinac | 79 : 82 | Nova Pazova |
17.03
19:00
Zlatar
Prva Petoletka
103
76
|
17.03.2018 19:00 | Zlatar | 103 : 76 | Prva Petoletka | |||||
17.03
18:30
RadniÄki 1950
ParaÄin
86
62
|
17.03.2018 18:30 | RadniÄki 1950 | 86 : 62 | ParaÄin | |||||
17.03
18:00
ŽelezniÄar
Jagodina
101
88
|
17.03.2018 18:00 | ŽelezniÄar | 101 : 88 | Jagodina | |||||
17.03
20:00
Napredak Junior
RadniÄki VA
87
78
|
17.03.2018 20:00 | Napredak Junior | 87 : 78 | RadniÄki VA | |||||
17.03
18:00
Zekas 75
MileŔevac
94
78
|
17.03.2018 18:00 | Zekas 75 | 94 : 78 | MileŔevac |
17.03
18:00
Mladost Vesna
Radnik
61
70
|
17.03.2018 18:00 | Mladost Vesna | 61 : 70 | Radnik | |||||
17.03
18:00
Jugbasket
Junior
81
85
|
17.03.2018 18:00 | Jugbasket | 81 : 85 | Junior |
17.03
20:30
BKK RadniÄki
Ras
101
69
|
17.03.2018 20:30 | BKK RadniÄki | 101 : 69 | Ras | |||||
17.03
13:30
Slodes
Borac
66
63
|
17.03.2018 13:30 | Slodes | 66 : 63 | Borac | |||||
17.03
12:00
Torlak
BorÄa
61
55
|
17.03.2018 12:00 | Torlak | 61 : 55 | BorÄa | |||||
17.03
20:30
Astra
BASK
80
58
|
17.03.2018 20:30 | Astra | 80 : 58 | BASK |
17.03
17:30
Kadet
BagljaÅ”
65
70
|
17.03.2018 17:30 | Kadet | 65 : 70 | BagljaÅ” | |||||
17.03
19:30
Star
Petrovgrad
80
62
|
17.03.2018 19:30 | Star | 80 : 62 | Petrovgrad | |||||
17.03
17:30
Velika Kikinda
Vojvodina (BÅ )
70
65
|
17.03.2018 17:30 | Velika Kikinda | 70 : 65 | Vojvodina (BÅ ) |
17.03
18:30
Vojka
Opovo 99
65
82
|
17.03.2018 18:30 | Vojka | 65 : 82 | Opovo 99 | |||||
17.03
15:00
RU KoÅ”
Å imanovci
85
82
|
17.03.2018 15:00 | RU KoÅ” | 85 : 82 | Å imanovci |
17.03
19:00
Ub
Mix
55
66
|
17.03.2018 19:00 | Ub | 55 : 66 | Mix | |||||
17.03
16:00
Å abac
Student 014
103
55
|
17.03.2018 16:00 | Å abac | 103 : 55 | Student 014 | |||||
17.03
20:30
M015
ŽelezniÄar
86
82
|
17.03.2018 20:30 | M015 | 86 : 82 | ŽelezniÄar | |||||
17.03
18:00
OseÄina
Mladost 2014
83
69
|
17.03.2018 18:00 | OseÄina | 83 : 69 | Mladost 2014 |
17.03
20:15
Mladost
Užice
101
106
|
17.03.2018 20:15 | Mladost | 101 : 106 | Užice | |||||
17.03
15:00
GM-032
ÄaÄak 94
52
78
|
17.03.2018 15:00 | GM-032 | 52 : 78 | ÄaÄak 94 | |||||
17.03
18:00
Morava
Sloga
84
75
|
17.03.2018 18:00 | Morava | 84 : 75 | Sloga | |||||
17.03
17:00
Play off
Ivanjica
76
81
|
17.03.2018 17:00 | Play off | 76 : 81 | Ivanjica |
17.03
19:00
Požarevac
Svilajnac
64
52
|
17.03.2018 19:00 | Požarevac | 64 : 52 | Svilajnac | |||||
17.03
18:30
Sloga (PM)
Bane
80
65
|
17.03.2018 18:30 | Sloga (PM) | 80 : 65 | Bane | |||||
17.03
16:00
GoÄ
Stragari Å umadija
76
83
|
17.03.2018 16:00 | GoÄ | 76 : 83 | Stragari Å umadija | |||||
17.03
TrepÄa
Despot
20
0
|
17.03.2018 | TrepÄa | 20 : 0 | Despot | |||||
17.03
Sloga Elite
Stari Ras
75
58
|
17.03.2018 | Sloga Elite | 75 : 58 | Stari Ras |
17.03
17:00
Vlasotince
Mladost
74
71
|
17.03.2018 17:00 | Vlasotince | 74 : 71 | Mladost | |||||
17.03
20:00
Hisar
Hajduk Veljko
86
61
|
17.03.2018 20:00 | Hisar | 86 : 61 | Hajduk Veljko | |||||
17.03
18:00
Pusta Reka
KurŔumlija
82
66
|
17.03.2018 18:00 | Pusta Reka | 82 : 66 | KurŔumlija | |||||
17.03
20:00
Zicer
Vlasotince
64
66
|
17.03.2018 20:00 | Zicer | 64 : 66 | Vlasotince |
17.03
13:00
Barajevo
Mladost 2
78
63
|
17.03.2018 13:00 | Barajevo | 78 : 63 | Mladost 2 | |||||
17.03
17:45
LA Basket
BorÄa 2
86
69
|
17.03.2018 17:45 | LA Basket | 86 : 69 | BorÄa 2 | |||||
17.03
14:30
Sava
Vitez
59
97
|
17.03.2018 14:30 | Sava | 59 : 97 | Vitez |
17.03
18:00
Dynamic
Spartak
98
70
|
17.03.2018 18:00 | Dynamic | 98 : 70 | Spartak | |||||
17.03
19:30
KKK RadniÄki
Borac
78
107
|
17.03.2018 19:30 | KKK RadniÄki | 78 : 107 | Borac | |||||
17.03
18:00
VrŔac
OKK Beograd
92
55
|
17.03.2018 18:00 | VrŔac | 92 : 55 | OKK Beograd | |||||
17.03
20:00
Dunav
Sloga
87
74
|
17.03.2018 20:00 | Dunav | 87 : 74 | Sloga | |||||
17.03
18:30
Beovuk 72
TamiÅ”
73
107
|
17.03.2018 18:30 | Beovuk 72 | 73 : 107 | TamiÅ” |
17.03
17:00
Sloboda
Akademik
95
81
|
17.03.2018 17:00 | Sloboda | 95 : 81 | Akademik | |||||
17.03
19:30
Kolubara LA 2003
Mladost (SP)
73
70
|
17.03.2018 19:30 | Kolubara LA 2003 | 73 : 70 | Mladost (SP) | |||||
17.03
18:00
Žarkovo
Pirot
72
55
|
17.03.2018 18:00 | Žarkovo | 72 : 55 | Pirot | |||||
17.03
18:00
Zdravlje Leskovac
Proleter Naftagas
82
70
|
17.03.2018 18:00 | Zdravlje Leskovac | 82 : 70 | Proleter Naftagas | |||||
17.03
20:30
Konstantin
Napredak Bosphorus
71
74
|
17.03.2018 20:30 | Konstantin | 71 : 74 | Napredak Bosphorus | |||||
17.03
19:00
Klik
Smederevo 1953
98
61
|
17.03.2018 19:00 | Klik | 98 : 61 | Smederevo 1953 | |||||
17.03
19:00
Plana
Novi Pazar
69
96
|
17.03.2018 19:00 | Plana | 69 : 96 | Novi Pazar |
17.03
15:00
Play Off
Užice
59
42
|
17.03.2018 15:00 | Play Off | 59 : 42 | Užice | |||||
17.03
15:00
ÄA basket
Lim
82
47
|
17.03.2018 15:00 | ÄA basket | 82 : 47 | Lim | |||||
17.03
15:00
Ljubovija
Duga
77
58
|
17.03.2018 15:00 | Ljubovija | 77 : 58 | Duga | |||||
17.03
15:00
Prijepolje
Loznica
48
99
|
17.03.2018 15:00 | Prijepolje | 48 : 99 | Loznica | |||||
17.03
15:00
ŽelezniÄar
ZveÄan
20
0
|
17.03.2018 15:00 | ŽelezniÄar | 20 : 0 | ZveÄan |
17.03
17:45
Karaburma
Girl Basket
73
52
|
17.03.2018 17:45 | Karaburma | 73 : 52 | Girl Basket | |||||
17.03
Proleter 023
VoŔa
20
0
|
17.03.2018 | Proleter 023 | 20 : 0 | VoŔa |
17.03
Jedinstvo (NB)
TopolÄanka
0
20
|
17.03.2018 | Jedinstvo (NB) | 0 : 20 | TopolÄanka | |||||
17.03
17:00
Ruma 92
Crvena zvezda 2
20
0
|
17.03.2018 17:00 | Ruma 92 | 20 : 0 | Crvena zvezda 2 | |||||
17.03
12:00
Sivac
Bežanija
67
64
|
17.03.2018 12:00 | Sivac | 67 : 64 | Bežanija |
17.03
16:00
OKK Å abac
OseÄina
|
17.03.2018 16:00 | OKK Å abac | : | OseÄina | |||||
17.03
16:00
MIX 2
Lazarevac
|
17.03.2018 16:00 | MIX 2 | : | Lazarevac | |||||
17.03
16:00
MIX 1
Student 2
|
17.03.2018 16:00 | MIX 1 | : | Student 2 |
17.03
16:00
Student 1
LA Basket
|
17.03.2018 16:00 | Student 1 | : | LA Basket | |||||
17.03
16:00
Mionica
Valjevski
|
17.03.2018 16:00 | Mionica | : | Valjevski | |||||
17.03
16:00
ŽelezniÄar
Metalac
|
17.03.2018 16:00 | ŽelezniÄar | : | Metalac |
17.03
16:00
Student
LA Basket
|
17.03.2018 16:00 | Student | : | LA Basket | |||||
17.03
16:00
Mionica
MIX 2
|
17.03.2018 16:00 | Mionica | : | MIX 2 | |||||
17.03
16:00
ŽelezniÄar
Å uter
|
17.03.2018 16:00 | ŽelezniÄar | : | Å uter |
17.03
15:00
Ribnica 2
Bukovica Putevi
2
3
|
17.03.2018 15:00 | Ribnica 2 | 2 : 3 | Bukovica Putevi |
17.03
14:30
Antena
GraÄanica
3
2
|
17.03.2018 14:30 | Antena | 3 : 2 | GraÄanica |
17.03
18:00
Ozren
Vranje
0
3
|
17.03.2018 18:00 | Ozren | 0 : 3 | Vranje | |||||
17.03
17:30
Desetka
Radan
3
0
|
17.03.2018 17:30 | Desetka | 3 : 0 | Radan |
17.03
20:00
Hercegovina
Proleter
3
1
|
17.03.2018 20:00 | Hercegovina | 3 : 1 | Proleter | |||||
17.03
19:30
Partizan
Å id
3
2
|
17.03.2018 19:30 | Partizan | 3 : 2 | Å id | |||||
17.03
17:00
MagliÄ 1953
Mladost (NP)
1
3
|
17.03.2018 17:00 | MagliÄ 1953 | 1 : 3 | Mladost (NP) | |||||
17.03
15:00
Kulpin
Dunav Volley
2
3
|
17.03.2018 15:00 | Kulpin | 2 : 3 | Dunav Volley | |||||
17.03
19:00
Mladost (T)
Botafogo
3
1
|
17.03.2018 19:00 | Mladost (T) | 3 : 1 | Botafogo |
17.03
19:00
Hajduk Veljko 2
Knjaževac
2
3
|
17.03.2018 19:00 | Hajduk Veljko 2 | 2 : 3 | Knjaževac | |||||
17.03
17:00
Dunav Stars
Viner
3
0
|
17.03.2018 17:00 | Dunav Stars | 3 : 0 | Viner | |||||
17.03
Ozren 2
Timok 2
0
3
|
17.03.2018 | Ozren 2 | 0 : 3 | Timok 2 |
17.03
Novi Sad 2
Kikinda
0
3
|
17.03.2018 | Novi Sad 2 | 0 : 3 | Kikinda | |||||
17.03
Vrbas
Sloven
3
1
|
17.03.2018 | Vrbas | 3 : 1 | Sloven | |||||
17.03
Stražilovo
Mladost
1
3
|
17.03.2018 | Stražilovo | 1 : 3 | Mladost | |||||
17.03
Vest
Klek SrbijaŔume 2
0
3
|
17.03.2018 | Vest | 0 : 3 | Klek SrbijaŔume 2 |
17.03
18:15
As
Roda
3
2
|
17.03.2018 18:15 | As | 3 : 2 | Roda |
17.03
17:00
Napredak 037
VA-014 Gorenje
0
3
|
17.03.2018 17:00 | Napredak 037 | 0 : 3 | VA-014 Gorenje | |||||
17.03
15:00
Kosovska Mitrovica
Borac (St)
1
3
|
17.03.2018 15:00 | Kosovska Mitrovica | 1 : 3 | Borac (St) | |||||
17.03
19:00
Klek SrbijaŔume
Partizan
1
3
|
17.03.2018 19:00 | Klek SrbijaŔume | 1 : 3 | Partizan | |||||
17.03
19:00
Futog
ŽelezniÄar (Bg)
3
0
|
17.03.2018 19:00 | Futog | 3 : 0 | ŽelezniÄar (Bg) | |||||
17.03
19:00
Mladenovac
VGSK
3
0
|
17.03.2018 19:00 | Mladenovac | 3 : 0 | VGSK |
17.03
16:30
DuboÄica
Srem Iton
3
1
|
17.03.2018 16:30 | DuboÄica | 3 : 1 | Srem Iton | |||||
17.03
17:00
Timok
Banat
1
3
|
17.03.2018 17:00 | Timok | 1 : 3 | Banat | |||||
17.03
19:00
FAP Livnica
Užice
0
3
|
17.03.2018 19:00 | FAP Livnica | 0 : 3 | Užice | |||||
17.03
18:30
Loznica
BeÄej
3
0
|
17.03.2018 18:30 | Loznica | 3 : 0 | BeÄej |
17.03
17:00
Hajduk Veljko
Pirot
0
3
|
17.03.2018 17:00 | Hajduk Veljko | 0 : 3 | Pirot | |||||
17.03
15:00
Stampedo
Student
2
3
|
17.03.2018 15:00 | Stampedo | 2 : 3 | Student | |||||
17.03
18:00
Majdanpek FBC
Panda
0
3
|
17.03.2018 18:00 | Majdanpek FBC | 0 : 3 | Panda |
17.03
18:00
Mokra Gora
Novi Pazar
3
2
|
17.03.2018 18:00 | Mokra Gora | 3 : 2 | Novi Pazar | |||||
17.03
12:00
LeposaviÄ
TehniÄar
0
3
|
17.03.2018 12:00 | LeposaviÄ | 0 : 3 | TehniÄar |
17.03
20:00
Ruma
Volejstars
3
1
|
17.03.2018 20:00 | Ruma | 3 : 1 | Volejstars | |||||
17.03
12:00
Odbojka 013
Kikinda
3
1
|
17.03.2018 12:00 | Odbojka 013 | 3 : 1 | Kikinda | |||||
17.03
16:00
Futog vest
Elan Volej
3
0
|
17.03.2018 16:00 | Futog vest | 3 : 0 | Elan Volej | |||||
17.03
17:00
Panonija
Partizan
3
0
|
17.03.2018 17:00 | Panonija | 3 : 0 | Partizan |
17.03
13:00
AS
Mladi Radnik
3
1
|
17.03.2018 13:00 | AS | 3 : 1 | Mladi Radnik | |||||
17.03
12:00
RadniÄki
Å umadija
3
0
|
17.03.2018 12:00 | RadniÄki | 3 : 0 | Å umadija |
17.03
12:30
TehniÄar
Fortuna plus
0
3
|
17.03.2018 12:30 | TehniÄar | 0 : 3 | Fortuna plus |
17.03
18:00
Bor 2
Knjaževac
0
3
|
17.03.2018 18:00 | Bor 2 | 0 : 3 | Knjaževac |
17.03
12:00
Hercegovina
KrajiŔnik
2
3
|
17.03.2018 12:00 | Hercegovina | 2 : 3 | KrajiŔnik | |||||
17.03
16:30
ŽitiŔte
VrŔac
3
2
|
17.03.2018 16:30 | ŽitiŔte | 3 : 2 | VrŔac |
17.03
19:45
Star
Prvi Tempo
3
1
|
17.03.2018 19:45 | Star | 3 : 1 | Prvi Tempo | |||||
17.03
14:00
Blok Aut
Trijumf 2013
3
0
|
17.03.2018 14:00 | Blok Aut | 3 : 0 | Trijumf 2013 | |||||
17.03
12:00
NS Tim
Dunav Volej
3
0
|
17.03.2018 12:00 | NS Tim | 3 : 0 | Dunav Volej |
17.03
18:00
BeÄej
Slavija
1
3
|
17.03.2018 18:00 | BeÄej | 1 : 3 | Slavija | |||||
17.03
15:30
Merkur
Proleter
3
0
|
17.03.2018 15:30 | Merkur | 3 : 0 | Proleter |
17.03
14:45
Blok Aut
Partizan 2
0
3
|
17.03.2018 14:45 | Blok Aut | 0 : 3 | Partizan 2 | |||||
17.03
20:30
Spas
AS
2
3
|
17.03.2018 20:30 | Spas | 2 : 3 | AS |
17.03
13:30
Obrenovac
RadniÄki 2
3
0
|
17.03.2018 13:30 | Obrenovac | 3 : 0 | RadniÄki 2 |
17.03
18:00
Vranje
Futog
3
0
|
17.03.2018 18:00 | Vranje | 3 : 0 | Futog | |||||
17.03
20:00
Jedinstvo (U)
Takovo-Zvezda Helios
3
0
|
17.03.2018 20:00 | Jedinstvo (U) | 3 : 0 | Takovo-Zvezda Helios | |||||
17.03
19:30
Roda
Valjevo
3
0
|
17.03.2018 19:30 | Roda | 3 : 0 | Valjevo | |||||
17.03
18:00
Ub
Beograd
3
1
|
17.03.2018 18:00 | Ub | 3 : 1 | Beograd |
17.03
17:00
InÄija
Ivanjica
2
3
|
17.03.2018 17:00 | InÄija | 2 : 3 | Ivanjica | |||||
17.03
15:00
Sterija
Milenijum
3
0
|
17.03.2018 15:00 | Sterija | 3 : 0 | Milenijum | |||||
17.03
18:00
Zlatibor
Srbijanka 014
3
2
|
17.03.2018 18:00 | Zlatibor | 3 : 2 | Srbijanka 014 |
17.03
11:30
Obrenovac
Crnjanski
2
3
|
17.03.2018 11:30 | Obrenovac | 2 : 3 | Crnjanski | |||||
17.03
12:40
Blok Aut
Partizan
3
2
|
17.03.2018 12:40 | Blok Aut | 3 : 2 | Partizan | |||||
17.03
13:00
Crvena zvezda
AS
0
3
|
17.03.2018 13:00 | Crvena zvezda | 0 : 3 | AS | |||||
17.03
13:40
Lucky Star
Roda
0
3
|
17.03.2018 13:40 | Lucky Star | 0 : 3 | Roda |
17.03
10:20
Dunav
RadniÄki
3
0
|
17.03.2018 10:20 | Dunav | 3 : 0 | RadniÄki | |||||
17.03
12:05
Crnjanski
Pionir
3
0
|
17.03.2018 12:05 | Crnjanski | 3 : 0 | Pionir | |||||
17.03
15:30
Volleyland
ŽelezniÄar
3
0
|
17.03.2018 15:30 | Volleyland | 3 : 0 | ŽelezniÄar | |||||
17.03
10:20
Železnik 2012
Mladenovac
3
0
|
17.03.2018 10:20 | Železnik 2012 | 3 : 0 | Mladenovac | |||||
17.03
12:05
Kolubara
BG Volley
3
0
|
17.03.2018 12:05 | Kolubara | 3 : 0 | BG Volley | |||||
17.03
15:30
21. maj
Akademija Singidunum
3
0
|
17.03.2018 15:30 | 21. maj | 3 : 0 | Akademija Singidunum |
17.03
18:00
Metalac Gorenje
Beograd
27
29
|
17.03.2018 18:00 | Metalac Gorenje | 27 : 29 | Beograd | |||||
17.03
20:30
Rekreativo
Sloga
17
21
|
17.03.2018 20:30 | Rekreativo | 17 : 21 | Sloga | |||||
17.03
18:00
PKB
Smederevo
25
23
|
17.03.2018 18:00 | PKB | 25 : 23 | Smederevo |
17.03
19:00
ŽitoraÄa
ParaÄin
35
27
|
17.03.2018 19:00 | ŽitoraÄa | 35 : 27 | ParaÄin | |||||
17.03
17:00
Pirot
RadniÄki
27
28
|
17.03.2018 17:00 | Pirot | 27 : 28 | RadniÄki |
17.03
19:30
Vojvoda Stepa
Somborelektro
27
24
|
17.03.2018 19:30 | Vojvoda Stepa | 27 : 24 | Somborelektro | |||||
17.03
17:30
Nova Pazova 1957
PIK Prigrevica
30
19
|
17.03.2018 17:30 | Nova Pazova 1957 | 30 : 19 | PIK Prigrevica | |||||
17.03
19:00
RadniÄki (JT)
BuduÄnost
31
34
|
17.03.2018 19:00 | RadniÄki (JT) | 31 : 34 | BuduÄnost |
17.03
18:00
Palanka
Jedinstvo 1974
22
25
|
17.03.2018 18:00 | Palanka | 22 : 25 | Jedinstvo 1974 | |||||
17.03
19:00
Rudar 2
Smederevo 2
32
24
|
17.03.2018 19:00 | Rudar 2 | 32 : 24 | Smederevo 2 |
17.03
20:00
Ub
BariÄ
30
25
|
17.03.2018 20:00 | Ub | 30 : 25 | BariÄ |
17.03
17:00
Prijepolje
Knjaz MiloÅ” 2
24
26
|
17.03.2018 17:00 | Prijepolje | 24 : 26 | Knjaz MiloÅ” 2 |
17.03
15:30
Jagodina 2
Naisa 2
29
30
|
17.03.2018 15:30 | Jagodina 2 | 29 : 30 | Naisa 2 | |||||
17.03
18:00
Rtanj
Radan
20
19
|
17.03.2018 18:00 | Rtanj | 20 : 19 | Radan | |||||
17.03
19:00
RadniÄki
ŽitoraÄa
20
29
|
17.03.2018 19:00 | RadniÄki | 20 : 29 | ŽitoraÄa | |||||
17.03
16:00
Vlasotince
DuboÄica
24
27
|
17.03.2018 16:00 | Vlasotince | 24 : 27 | DuboÄica |
17.03
18:30
ORK Beograd
ORK Loznica
24
24
|
17.03.2018 18:30 | ORK Beograd | 24 : 24 | ORK Loznica |
17.03
17:00
Dolovo (Ž)
ObiliÄ
36
13
|
17.03.2018 17:00 | Dolovo (Ž) | 36 : 13 | ObiliÄ |
17.03
16:30
Klenak 09
JugoviÄ (Ž)
24
26
|
17.03.2018 16:30 | Klenak 09 | 24 : 26 | JugoviÄ (Ž) |
17.03
19:00
Bekament
Bor RTB
25
31
|
17.03.2018 19:00 | Bekament | 25 : 31 | Bor RTB | |||||
17.03
20:00
Kikinda
Mladost (NP)
22
27
|
17.03.2018 20:00 | Kikinda | 22 : 27 | Mladost (NP) |
17.03
19:30
ŽelezniÄar
Vrbas
28
33
|
17.03.2018 19:30 | ŽelezniÄar | 28 : 33 | Vrbas | |||||
17.03
18:30
Halas Jožef
Pirot
20
14
|
17.03.2018 18:30 | Halas Jožef | 20 : 14 | Pirot | |||||
17.03
16:30
PanÄevo
ZajeÄar 1949
22
27
|
17.03.2018 16:30 | PanÄevo | 22 : 27 | ZajeÄar 1949 | |||||
17.03
19:00
Proleter
Metalac
33
30
|
17.03.2018 19:00 | Proleter | 33 : 30 | Metalac |
17.03
19:00
Partizan RF
Jug CO
8
10
|
17.03.2018 19:00 | Partizan RF | 8 : 10 | Jug CO | |||||
17.03
18:00
Budva
Jadran Split
5
14
|
17.03.2018 18:00 | Budva | 5 : 14 | Jadran Split | |||||
17.03
19:30
Primorje EB
HAVK Mladost
5
18
|
17.03.2018 19:30 | Primorje EB | 5 : 18 | HAVK Mladost |
17.03
20:30
VA Cattaro
Å abac
7
10
|
17.03.2018 20:30 | VA Cattaro | 7 : 10 | Å abac | |||||
17.03
18:00
Zadar 1952
Solaris
5
12
|
17.03.2018 18:00 | Zadar 1952 | 5 : 12 | Solaris | |||||
17.03
20:00
Nais
Valjevo
12
7
|
17.03.2018 20:00 | Nais | 12 : 7 | Valjevo | |||||
17.03
17:00
Vojvodina
MedveÅ”Äak
6
6
|
17.03.2018 17:00 | Vojvodina | 6 : 6 | MedveÅ”Äak |
17.03
Stari Grad
Banjica
5
16
|
17.03.2018 | Stari Grad | 5 : 16 | Banjica |
17.03
BeÄej
TENT
13
11
|
17.03.2018 | BeÄej | 13 : 11 | TENT | 1:0 | ||||
17.03
Singidunum
Dunav
3
4
|
17.03.2018 | Singidunum | 3 : 4 | Dunav | 0:1 |
17.03
19:00
Jastrebac
FON
3
3
|
17.03.2018 19:00 | Jastrebac | 3 : 3 | FON |
17.03
20:45
Forum
Srpska
3
5
|
17.03.2018 20:45 | Forum | 3 : 5 | Srpska |
17.03
16:30
Kragujevac 2011
Ekonomac 2
0
2
|
17.03.2018 16:30 | Kragujevac 2011 | 0 : 2 | Ekonomac 2 |
17.03
18:30
BSK
Miners
0
5
|
17.03.2018 18:30 | BSK | 0 : 5 | Miners |
17.03
18:30
Dolap
Zadrugar 2017
7
3
|
17.03.2018 18:30 | Dolap | 7 : 3 | Zadrugar 2017 | |||||
17.03
21:00
BabuŔnica 2011
Ozren
3
3
|
17.03.2018 21:00 | BabuŔnica 2011 | 3 : 3 | Ozren | |||||
17.03
16:20
AS
Prokuplje
2
1
|
17.03.2018 16:20 | AS | 2 : 1 | Prokuplje |
17.03
18:30
Partizan
BRK Crvena Zvezda
27
26
|
17.03.2018 18:30 | Partizan | 27 : 26 | BRK Crvena Zvezda |