01.10
15:30
Omladinac
TSC
2
1
|
01.10.2016 15:30 | Omladinac | 2 : 1 | TSC | |||||
01.10
15:30
Radnički (SM)
Radnički (Zr)
3
1
|
01.10.2016 15:30 | Radnički (SM) | 3 : 1 | Radnički (Zr) | |||||
01.10
15:30
Bačka 1901
Crvena zvezda (NS)
3
1
|
01.10.2016 15:30 | Bačka 1901 | 3 : 1 | Crvena zvezda (NS) | |||||
01.10
15:30
Bratstvo 1946
Radnički (NP)
3
1
|
01.10.2016 15:30 | Bratstvo 1946 | 3 : 1 | Radnički (NP) | |||||
01.10
15:30
Radnički (Š)
Borac (S)
0
1
|
01.10.2016 15:30 | Radnički (Š) | 0 : 1 | Borac (S) | |||||
01.10
15:30
Sloga
Dunav
1
2
|
01.10.2016 15:30 | Sloga | 1 : 2 | Dunav | |||||
01.10
15:30
Cement
Vršac
2
0
|
01.10.2016 15:30 | Cement | 2 : 0 | Vršac |
01.10
15:30
Smederevo 1924
Šumadija 1903
4
0
|
01.10.2016 15:30 | Smederevo 1924 | 4 : 0 | Šumadija 1903 | |||||
01.10
15:30
Karađorđe (T)
FAP
4
1
|
01.10.2016 15:30 | Karađorđe (T) | 4 : 1 | FAP | |||||
01.10
15:30
Loznica
Železničar
2
0
|
01.10.2016 15:30 | Loznica | 2 : 0 | Železničar | |||||
01.10
15:30
Zlatibor (Č)
Šapine
1
2
|
01.10.2016 15:30 | Zlatibor (Č) | 1 : 2 | Šapine | |||||
01.10
15:30
Budućnost Krušik 2014
Radnički 1923
1
1
|
01.10.2016 15:30 | Budućnost Krušik 2014 | 1 : 1 | Radnički 1923 |
01.10
15:30
OFK Sinđelić
Car Konstantin
0
0
|
01.10.2016 15:30 | OFK Sinđelić | 0 : 0 | Car Konstantin | |||||
01.10
15:30
Ozren
Trstenik PPT
0
1
|
01.10.2016 15:30 | Ozren | 0 : 1 | Trstenik PPT | |||||
01.10
15:30
Jedinstvo (B)
Timok
1
1
|
01.10.2016 15:30 | Jedinstvo (B) | 1 : 1 | Timok | |||||
01.10
15:30
Jedinstvo (P)
Pukovac
4
0
|
01.10.2016 15:30 | Jedinstvo (P) | 4 : 0 | Pukovac | |||||
01.10
15:30
Radnički (S)
Tabane 1970
2
3
|
01.10.2016 15:30 | Radnički (S) | 2 : 3 | Tabane 1970 |
01.10
15:30
Radnički (O)
Radnički (NB)
0
0
|
01.10.2016 15:30 | Radnički (O) | 0 : 0 | Radnički (NB) | |||||
01.10
15:30
IMT
Dorćol
4
1
|
01.10.2016 15:30 | IMT | 4 : 1 | Dorćol | |||||
01.10
15:30
Sopot
Crvena Zvezda
2
1
|
01.10.2016 15:30 | Sopot | 2 : 1 | Crvena Zvezda | |||||
01.10
15:30
Teleoptik
Brodarac 1947
2
3
|
01.10.2016 15:30 | Teleoptik | 2 : 3 | Brodarac 1947 | |||||
01.10
10:00
BASK
GSP Polet
2
1
|
01.10.2016 10:00 | BASK | 2 : 1 | GSP Polet |
01.10
15:30
Polet (K)
Budućnost (G)
2
2
|
01.10.2016 15:30 | Polet (K) | 2 : 2 | Budućnost (G) | |||||
01.10
15:30
Potisje
Tekstilac
7
0
|
01.10.2016 15:30 | Potisje | 7 : 0 | Tekstilac | |||||
01.10
15:30
Sloga (Č)
Tisa (A)
3
1
|
01.10.2016 15:30 | Sloga (Č) | 3 : 1 | Tisa (A) | |||||
01.10
15:30
Mladost APA
Tavankut
2
3
|
01.10.2016 15:30 | Mladost APA | 2 : 3 | Tavankut | |||||
01.10
15:30
Srbobran
Bečej 1918
0
0
|
01.10.2016 15:30 | Srbobran | 0 : 0 | Bečej 1918 |
01.10
15:30
Budućnost (SC)
Polet (N)
2
1
|
01.10.2016 15:30 | Budućnost (SC) | 2 : 1 | Polet (N) | |||||
01.10
15:30
Vršac united
Radnički (S)
4
3
|
01.10.2016 15:30 | Vršac united | 4 : 3 | Radnički (S) | |||||
01.10
15:30
Radnički (K)
Sloboda
3
1
|
01.10.2016 15:30 | Radnički (K) | 3 : 1 | Sloboda | |||||
01.10
15:30
Kozara
Dolina
8
0
|
01.10.2016 15:30 | Kozara | 8 : 0 | Dolina | |||||
01.10
15:30
Jedinstvo (NB)
Dinamo 1945
1
1
|
01.10.2016 15:30 | Jedinstvo (NB) | 1 : 1 | Dinamo 1945 |
01.10
15:30
Jedinstvo (SP)
Hajduk 1925 Podunavac
2
2
|
01.10.2016 15:30 | Jedinstvo (SP) | 2 : 2 | Hajduk 1925 Podunavac | |||||
01.10
15:30
Veternik
Sremac Vojka
2
5
|
01.10.2016 15:30 | Veternik | 2 : 5 | Sremac Vojka | |||||
01.10
15:30
Sloga
ŽSK
7
2
|
01.10.2016 15:30 | Sloga | 7 : 2 | ŽSK |
01.10
15:30
Takovo
Radnički (K)
1
1
|
01.10.2016 15:30 | Takovo | 1 : 1 | Radnički (K) | |||||
01.10
15:30
Sloboda (Č)
Arsenal
2
1
|
01.10.2016 15:30 | Sloboda (Č) | 2 : 1 | Arsenal | |||||
01.10
15:30
Sloga
Karađorđe
1
0
|
01.10.2016 15:30 | Sloga | 1 : 0 | Karađorđe |
01.10
15:30
Gruža
Borac 1932
5
0
|
01.10.2016 15:30 | Gruža | 5 : 0 | Borac 1932 | |||||
01.10
15:30
Radnički 1926
Borac (Ž)
3
0
|
01.10.2016 15:30 | Radnički 1926 | 3 : 0 | Borac (Ž) | |||||
01.10
15:30
Šumadija (A)
Proleter
1
0
|
01.10.2016 15:30 | Šumadija (A) | 1 : 0 | Proleter | |||||
01.10
15:30
VGSK
Petar Dobrnjac
2
0
|
01.10.2016 15:30 | VGSK | 2 : 0 | Petar Dobrnjac |
01.10
15:30
Ribnica
Sloga 1940 (BB)
0
2
|
01.10.2016 15:30 | Ribnica | 0 : 2 | Sloga 1940 (BB) |
01.10
15:30
Timočanin
Rtanj
0
2
|
01.10.2016 15:30 | Timočanin | 0 : 2 | Rtanj | |||||
01.10
15:30
Đerdap
Svrljig
2
3
|
01.10.2016 15:30 | Đerdap | 2 : 3 | Svrljig | |||||
01.10
15:30
BSK
Napredak
4
2
|
01.10.2016 15:30 | BSK | 4 : 2 | Napredak |
01.10
15:30
SFS Borac
Jedinstvo
2
1
|
01.10.2016 15:30 | SFS Borac | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
01.10
15:30
Žitorađa
Levač
3
2
|
01.10.2016 15:30 | Žitorađa | 3 : 2 | Levač | |||||
01.10
15:30
OFK Kosanica
OFK Topličanin
1
3
|
01.10.2016 15:30 | OFK Kosanica | 1 : 3 | OFK Topličanin | |||||
01.10
15:30
Morava 1918
OFK Lugomir
0
1
|
01.10.2016 15:30 | Morava 1918 | 0 : 1 | OFK Lugomir |
01.10
15:30
Nebeski andjeli
GFK Dubočica
1
4
|
01.10.2016 15:30 | Nebeski andjeli | 1 : 4 | GFK Dubočica | |||||
01.10
15:30
Lužnica
Vranjska Banja
1
1
|
01.10.2016 15:30 | Lužnica | 1 : 1 | Vranjska Banja | |||||
01.10
15:30
Sloga (L)
Mladost (M)
3
0
|
01.10.2016 15:30 | Sloga (L) | 3 : 0 | Mladost (M) |
01.10
15:30
Obilić
Bajša
3
1
|
01.10.2016 15:30 | Obilić | 3 : 1 | Bajša |
01.10
15:30
Polet (S)
Lipar
1
1
|
01.10.2016 15:30 | Polet (S) | 1 : 1 | Lipar |
01.10
15:30
Jedinstvo Stević
Sloga (BNS)
1
4
|
01.10.2016 15:30 | Jedinstvo Stević | 1 : 4 | Sloga (BNS) | |||||
01.10
15:30
BAK
Polet
0
0
|
01.10.2016 15:30 | BAK | 0 : 0 | Polet |
01.10
15:30
OFK Kikinda
Begej
1
1
|
01.10.2016 15:30 | OFK Kikinda | 1 : 1 | Begej | |||||
01.10
15:30
Proleter 2006
Bilećanin
5
1
|
01.10.2016 15:30 | Proleter 2006 | 5 : 1 | Bilećanin |
01.10
16:00
1. Maj Ruma
FK Graničar 1924
6
0
|
01.10.2016 16:00 | 1. Maj Ruma | 6 : 0 | FK Graničar 1924 | |||||
01.10
16:00
Partizan
Napredak
1
1
|
01.10.2016 16:00 | Partizan | 1 : 1 | Napredak | |||||
01.10
16:00
Sloven
Mitros
2
1
|
01.10.2016 16:00 | Sloven | 2 : 1 | Mitros |
01.10
15:00
Omladinac
Jugović
1
1
|
01.10.2016 15:00 | Omladinac | 1 : 1 | Jugović | |||||
01.10
15:00
OFK Sirig
Petrovaradin
2
0
|
01.10.2016 15:00 | OFK Sirig | 2 : 0 | Petrovaradin | |||||
01.10
15:00
Mladost
TSK
0
2
|
01.10.2016 15:00 | Mladost | 0 : 2 | TSK |
01.10
16:00
Omladinac
Rudar
3
2
|
01.10.2016 16:00 | Omladinac | 3 : 2 | Rudar |
01.10
16:00
Jadran
Borac
1
1
|
01.10.2016 16:00 | Jadran | 1 : 1 | Borac |
01.10
15:30
Backovac Junajted
Zadrugar
5
1
|
01.10.2016 15:30 | Backovac Junajted | 5 : 1 | Zadrugar | |||||
01.10
19:00
LFK Mladost
Napredak
3
0
|
01.10.2016 19:00 | LFK Mladost | 3 : 0 | Napredak | |||||
01.10
15:30
Slatina
Jedinstvo (K)
4
0
|
01.10.2016 15:30 | Slatina | 4 : 0 | Jedinstvo (K) |
01.10
15:00
Radnik
Zvečan
1
5
|
01.10.2016 15:00 | Radnik | 1 : 5 | Zvečan |
01.10
15:30
Mladi borac
Šumadija
3
1
|
01.10.2016 15:30 | Mladi borac | 3 : 1 | Šumadija | |||||
01.10
15:30
Cerovac 2013
Omladinac
0
0
|
01.10.2016 15:30 | Cerovac 2013 | 0 : 0 | Omladinac |
01.10
15:30
Đerdap
Krilaš
3
1
|
01.10.2016 15:30 | Đerdap | 3 : 1 | Krilaš | |||||
01.10
15:30
Polet (SD)
Rudar (S)
1
2
|
01.10.2016 15:30 | Polet (SD) | 1 : 2 | Rudar (S) | |||||
01.10
15:30
Trgovački
Rudar 2001
2
4
|
01.10.2016 15:30 | Trgovački | 2 : 4 | Rudar 2001 |
01.10
15:00
Radnički Šabački
Mladi Borac
1
0
|
01.10.2016 15:00 | Radnički Šabački | 1 : 0 | Mladi Borac | |||||
01.10
15:00
Sindjelić
Mačva 2005
4
1
|
01.10.2016 15:00 | Sindjelić | 4 : 1 | Mačva 2005 |
01.10
15:30
Junior Novo Naselje
Banjani
1
0
|
01.10.2016 15:30 | Junior Novo Naselje | 1 : 0 | Banjani |
01.10
14:30
Prvi partizan
Višesava
3
1
|
01.10.2016 14:30 | Prvi partizan | 3 : 1 | Višesava |
01.10
15:30
Poreč
Polom
0
2
|
01.10.2016 15:30 | Poreč | 0 : 2 | Polom | |||||
01.10
15:30
Zlot
Rudna Glava
7
1
|
01.10.2016 15:30 | Zlot | 7 : 1 | Rudna Glava |
01.10
15:30
Crvena Zvezda
Radnički 1924
5
2
|
01.10.2016 15:30 | Crvena Zvezda | 5 : 2 | Radnički 1924 |
01.10
15:30
OFK Knjaz
Trebič
6
0
|
01.10.2016 15:30 | OFK Knjaz | 6 : 0 | Trebič |
01.10
15:00
Resavac
Dragocvet
2
2
|
01.10.2016 15:00 | Resavac | 2 : 2 | Dragocvet |
01.10
15:30
Nikodije Stojanović Tatko
Veterani Jastrebac
6
1
|
01.10.2016 15:30 | Nikodije Stojanović Tatko | 6 : 1 | Veterani Jastrebac | |||||
01.10
15:30
Trbunje
Jastrebac
0
2
|
01.10.2016 15:30 | Trbunje | 0 : 2 | Jastrebac |
01.10
15:30
Polet
Borac
1
2
|
01.10.2016 15:30 | Polet | 1 : 2 | Borac |
01.10
15:30
Aluminijum
Vulkan
1
6
|
01.10.2016 15:30 | Aluminijum | 1 : 6 | Vulkan | |||||
01.10
15:30
AZ Borac 2014
Vrtište
4
1
|
01.10.2016 15:30 | AZ Borac 2014 | 4 : 1 | Vrtište |
01.10
15:30
Zvezda
Padež
3
3
|
01.10.2016 15:30 | Zvezda | 3 : 3 | Padež | |||||
01.10
15:30
Vladimir Durković
Gnjilan
5
0
|
01.10.2016 15:30 | Vladimir Durković | 5 : 0 | Gnjilan |
01.10
15:30
Jedinstvo (Š)
Mladi Borac
0
2
|
01.10.2016 15:30 | Jedinstvo (Š) | 0 : 2 | Mladi Borac |
01.10
15:30
Biljači
Ternoci
0
5
|
01.10.2016 15:30 | Biljači | 0 : 5 | Ternoci | |||||
01.10
15:30
Levosoje
Južna pruga
0
3
|
01.10.2016 15:30 | Levosoje | 0 : 3 | Južna pruga |
01.10
15:30
Mladost (C)
Mladost (B)
2
2
|
01.10.2016 15:30 | Mladost (C) | 2 : 2 | Mladost (B) | |||||
01.10
15:30
Šumadija
Strelac
3
1
|
01.10.2016 15:30 | Šumadija | 3 : 1 | Strelac | |||||
01.10
15:30
Napredak
BSK
4
2
|
01.10.2016 15:30 | Napredak | 4 : 2 | BSK | |||||
01.10
15:30
Zabrežje
TEK Sloga
1
4
|
01.10.2016 15:30 | Zabrežje | 1 : 4 | TEK Sloga |
01.10
15:00
Rudar Stenjevac
Borac 1805
2
1
|
01.10.2016 15:00 | Rudar Stenjevac | 2 : 1 | Borac 1805 |
01.10
15:30
Pobeda 1976
Ratar
4
6
|
01.10.2016 15:30 | Pobeda 1976 | 4 : 6 | Ratar | |||||
01.10
15:30
OFK Sloga (D)
Polet (R)
1
2
|
01.10.2016 15:30 | OFK Sloga (D) | 1 : 2 | Polet (R) | |||||
01.10
15:30
Gredetin
Jastrebac
0
4
|
01.10.2016 15:30 | Gredetin | 0 : 4 | Jastrebac |
01.10
15:30
Napredak 1976
Sloga
3
0
|
01.10.2016 15:30 | Napredak 1976 | 3 : 0 | Sloga | |||||
01.10
15:30
Bukovik
Hajduk
2
0
|
01.10.2016 15:30 | Bukovik | 2 : 0 | Hajduk |
01.10
15:30
Studenski Grad
Busije
1
1
|
01.10.2016 15:30 | Studenski Grad | 1 : 1 | Busije | |||||
01.10
15:30
Sparta Železnik
Atakante
3
1
|
01.10.2016 15:30 | Sparta Železnik | 3 : 1 | Atakante |
01.10
16:00
Jedinstvo
Iskra
1
1
|
01.10.2016 16:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Iskra | |||||
01.10
16:00
Sloboda
Pobeda
4
6
|
01.10.2016 16:00 | Sloboda | 4 : 6 | Pobeda |
01.10
15:30
Jedinstvo (M)
Graničar
1
5
|
01.10.2016 15:30 | Jedinstvo (M) | 1 : 5 | Graničar |
01.10
15:30
Crvenka
Graničar (R)
3
0
|
01.10.2016 15:30 | Crvenka | 3 : 0 | Graničar (R) | |||||
01.10
15:30
Stanišić
Omladinac (B)
6
1
|
01.10.2016 15:30 | Stanišić | 6 : 1 | Omladinac (B) |
01.10
15:30
Tvrdjava
Kulpin
1
1
|
01.10.2016 15:30 | Tvrdjava | 1 : 1 | Kulpin |
01.10
15:00
RFK Novi Sad 1921
Moskva
3
0
|
01.10.2016 15:00 | RFK Novi Sad 1921 | 3 : 0 | Moskva | |||||
01.10
15:00
Centar
Jedinstvo
1
7
|
01.10.2016 15:00 | Centar | 1 : 7 | Jedinstvo | |||||
01.10
15:00
Železničar
Fruškogorski partizan
1
2
|
01.10.2016 15:00 | Železničar | 1 : 2 | Fruškogorski partizan |
01.10
16:30
Grdica
Mladost (V)
0
2
|
01.10.2016 16:30 | Grdica | 0 : 2 | Mladost (V) |
01.10
16:00
OFK Bagremar
21. oktobar
1
0
|
01.10.2016 16:00 | OFK Bagremar | 1 : 0 | 21. oktobar | |||||
01.10
16:00
Maršić
Seljak
3
1
|
01.10.2016 16:00 | Maršić | 3 : 1 | Seljak | |||||
01.10
16:00
Košutnjak
Erdoglija
1
1
|
01.10.2016 16:00 | Košutnjak | 1 : 1 | Erdoglija | |||||
01.10
16:00
Divostin
Zastava
3
5
|
01.10.2016 16:00 | Divostin | 3 : 5 | Zastava | |||||
01.10
16:00
21. oktobar
Maršić
1
0
|
01.10.2016 16:00 | 21. oktobar | 1 : 0 | Maršić | |||||
01.10
16:00
Kremenac
OFK Bagremar
1
2
|
01.10.2016 16:00 | Kremenac | 1 : 2 | OFK Bagremar | |||||
01.10
16:00
Korićani
OFK Žeželj
5
3
|
01.10.2016 16:00 | Korićani | 5 : 3 | OFK Žeželj | |||||
01.10
16:00
Azbest
Hajduk
2
3
|
01.10.2016 16:00 | Azbest | 2 : 3 | Hajduk |
01.10
15:00
Bjelica
Gradina
3
0
|
01.10.2016 15:00 | Bjelica | 3 : 0 | Gradina |
01.10
14:30
Sparta
Velereč 94
1
0
|
01.10.2016 14:30 | Sparta | 1 : 0 | Velereč 94 |
01.10
15:30
Železničar Kusadak
Beli Orlovi
2
0
|
01.10.2016 15:30 | Železničar Kusadak | 2 : 0 | Beli Orlovi |
01.10
15:30
Omladinac (V)
BSK
2
1
|
01.10.2016 15:30 | Omladinac (V) | 2 : 1 | BSK |
01.10
15:30
Rade Milošević
Omladinac (S)
5
4
|
01.10.2016 15:30 | Rade Milošević | 5 : 4 | Omladinac (S) |
01.10
15:30
Jedinstvo (LJ)
Kurjače
2
1
|
01.10.2016 15:30 | Jedinstvo (LJ) | 2 : 1 | Kurjače |
01.10
15:00
Milicionar
Mladost (MM)
8
0
|
01.10.2016 15:00 | Milicionar | 8 : 0 | Mladost (MM) | |||||
01.10
15:00
Torpedo
Sloga (D)
3
0
|
01.10.2016 15:00 | Torpedo | 3 : 0 | Sloga (D) |
01.10
15:00
Jadar (S)
Velika Reka
1
4
|
01.10.2016 15:00 | Jadar (S) | 1 : 4 | Velika Reka |
01.10
15:30
Mladost
OFK Stublenica
1
2
|
01.10.2016 15:30 | Mladost | 1 : 2 | OFK Stublenica | |||||
01.10
15:30
Rubribreza
OFK Paljuvi
1
1
|
01.10.2016 15:30 | Rubribreza | 1 : 1 | OFK Paljuvi | |||||
01.10
15:30
Kalenić
Crvena Jabuka
3
2
|
01.10.2016 15:30 | Kalenić | 3 : 2 | Crvena Jabuka | |||||
01.10
15:30
Polet (DL)
Gunjevac
4
0
|
01.10.2016 15:30 | Polet (DL) | 4 : 0 | Gunjevac |
01.10
15:00
Tara
Policajac 92
|
01.10.2016 15:00 | Tara | : | Policajac 92 | |||||
01.10
15:00
GP Zlatibor
Raketa
8
1
|
01.10.2016 15:00 | GP Zlatibor | 8 : 1 | Raketa |
01.10
15:30
Budućnost
Sloga
1
1
|
01.10.2016 15:30 | Budućnost | 1 : 1 | Sloga | |||||
01.10
15:30
Gornji Stepoš
Jedinstvo 1936
0
2
|
01.10.2016 15:30 | Gornji Stepoš | 0 : 2 | Jedinstvo 1936 | |||||
01.10
15:30
BSK
Čarapan
0
3
|
01.10.2016 15:30 | BSK | 0 : 3 | Čarapan | |||||
01.10
15:30
Kapidžija
Borac
5
1
|
01.10.2016 15:30 | Kapidžija | 5 : 1 | Borac | |||||
01.10
15:30
Dedina
Bukovica
6
3
|
01.10.2016 15:30 | Dedina | 6 : 3 | Bukovica |
01.10
15:30
Heroj Polet
Dedinje
1
0
|
01.10.2016 15:30 | Heroj Polet | 1 : 0 | Dedinje | |||||
01.10
15:30
Poštar
Pionir
3
1
|
01.10.2016 15:30 | Poštar | 3 : 1 | Pionir |
01.10
16:00
Mladost (G)
Vis
0
9
|
01.10.2016 16:00 | Mladost (G) | 0 : 9 | Vis |
01.10
15:30
Nišavac
Sloga
2
8
|
01.10.2016 15:30 | Nišavac | 2 : 8 | Sloga | |||||
01.10
15:30
Senjak
Jerma
1
0
|
01.10.2016 15:30 | Senjak | 1 : 0 | Jerma |
01.10
15:30
Omladinac
Stevan Nešticki
3
1
|
01.10.2016 15:30 | Omladinac | 3 : 1 | Stevan Nešticki |
01.10
15:30
Toplica
Mekiš
0
0
|
01.10.2016 15:30 | Toplica | 0 : 0 | Mekiš | |||||
01.10
15:30
Moravac
Knežica
3
2
|
01.10.2016 15:30 | Moravac | 3 : 2 | Knežica |
01.10
15:30
Kastrum
OFK Rtanj 2016
2
4
|
01.10.2016 15:30 | Kastrum | 2 : 4 | OFK Rtanj 2016 | |||||
01.10
15:30
Kosovo
Polet 1959
2
2
|
01.10.2016 15:30 | Kosovo | 2 : 2 | Polet 1959 |
01.10
Polet
Mladost
2
4
|
01.10.2016 | Polet | 2 : 4 | Mladost | |||||
01.10
Blagotin
Goša
11
0
|
01.10.2016 | Blagotin | 11 : 0 | Goša |
01.10
15:30
OFK Povlen
Bujačić
0
3
|
01.10.2016 15:30 | OFK Povlen | 0 : 3 | Bujačić | |||||
01.10
15:30
Paune
Dupljaj 2016
1
1
|
01.10.2016 15:30 | Paune | 1 : 1 | Dupljaj 2016 | |||||
01.10
11:00
Mladi radnik
Zadrugar
2
0
|
01.10.2016 11:00 | Mladi radnik | 2 : 0 | Zadrugar | |||||
01.10
15:30
Lukavac
Gradac Pričević
4
3
|
01.10.2016 15:30 | Lukavac | 4 : 3 | Gradac Pričević | |||||
01.10
15:30
Sloga Gorić
Žabari
0
3
|
01.10.2016 15:30 | Sloga Gorić | 0 : 3 | Žabari | |||||
01.10
15:30
Dupljaj
Mali korak
1
3
|
01.10.2016 15:30 | Dupljaj | 1 : 3 | Mali korak | |||||
01.10
15:30
Rakac Stave
Beloševac
2
1
|
01.10.2016 15:30 | Rakac Stave | 2 : 1 | Beloševac |
01.10
15:30
Gaglovo
Kruševica
6
0
|
01.10.2016 15:30 | Gaglovo | 6 : 0 | Kruševica | |||||
01.10
15:30
Padež
Vratare
6
0
|
01.10.2016 15:30 | Padež | 6 : 0 | Vratare |
01.10
15:30
Nomanica
Badince
5
3
|
01.10.2016 15:30 | Nomanica | 5 : 3 | Badince | |||||
01.10
15:30
Todorovce
Rudar 1973
4
0
|
01.10.2016 15:30 | Todorovce | 4 : 0 | Rudar 1973 | |||||
01.10
15:30
Gornje Sinkovce
Moravac (P)
3
2
|
01.10.2016 15:30 | Gornje Sinkovce | 3 : 2 | Moravac (P) | |||||
01.10
15:30
Turekovac
Gornje Krajince
3
1
|
01.10.2016 15:30 | Turekovac | 3 : 1 | Gornje Krajince |
01.10
15:30
Zabrđe 1936
Radnik
0
1
|
01.10.2016 15:30 | Zabrđe 1936 | 0 : 1 | Radnik | |||||
01.10
15:30
Veliko Laole
Dobrnje
5
3
|
01.10.2016 15:30 | Veliko Laole | 5 : 3 | Dobrnje | |||||
01.10
15:30
Soko
Burovac
3
0
|
01.10.2016 15:30 | Soko | 3 : 0 | Burovac |
01.10
15:30
Brana Paunović 1933
Mladost (L)
2
4
|
01.10.2016 15:30 | Brana Paunović 1933 | 2 : 4 | Mladost (L) | |||||
01.10
15:30
Jedinstvo
Udarnik 2015
4
1
|
01.10.2016 15:30 | Jedinstvo | 4 : 1 | Udarnik 2015 | |||||
01.10
15:30
Manastirica
Vukan
2
0
|
01.10.2016 15:30 | Manastirica | 2 : 0 | Vukan | |||||
01.10
15:30
Omladinac B
Napredak
0
2
|
01.10.2016 15:30 | Omladinac B | 0 : 2 | Napredak |
01.10
15:30
Rudar Kostolac 2008
Sloga (Du)
0
5
|
01.10.2016 15:30 | Rudar Kostolac 2008 | 0 : 5 | Sloga (Du) | |||||
01.10
15:30
Dunav
Metalac
5
1
|
01.10.2016 15:30 | Dunav | 5 : 1 | Metalac |
01.10
15:00
Beljanica
Zelenika
11
0
|
01.10.2016 15:00 | Beljanica | 11 : 0 | Zelenika |
01.10
15:30
Mladost
Sloga
3
0
|
01.10.2016 15:30 | Mladost | 3 : 0 | Sloga | |||||
01.10
15:30
Naša Krajina
Gaj
3
3
|
01.10.2016 15:30 | Naša Krajina | 3 : 3 | Gaj | |||||
01.10
15:30
Solunac
Graničar
0
4
|
01.10.2016 15:30 | Solunac | 0 : 4 | Graničar |
01.10
15:30
Mladost
Rujišnik
2
7
|
01.10.2016 15:30 | Mladost | 2 : 7 | Rujišnik | |||||
01.10
15:30
Kamenorezac 76
Morava
2
3
|
01.10.2016 15:30 | Kamenorezac 76 | 2 : 3 | Morava | |||||
01.10
15:30
Stara Čaršija
Omladinac
2
0
|
01.10.2016 15:30 | Stara Čaršija | 2 : 0 | Omladinac |
01.10
15:30
OFK Borac
OFK Juhor 2016
5
2
|
01.10.2016 15:30 | OFK Borac | 5 : 2 | OFK Juhor 2016 |
01.10
15:00
Granit
Mladost (G)
0
6
|
01.10.2016 15:00 | Granit | 0 : 6 | Mladost (G) | |||||
01.10
15:00
Luk
Sloga
4
2
|
01.10.2016 15:00 | Luk | 4 : 2 | Sloga |
01.10
16:00
Bogutovačka Banja
Bane 1931
7
4
|
01.10.2016 16:00 | Bogutovačka Banja | 7 : 4 | Bane 1931 |
01.10
15:30
Borac
Mladost (J)
0
2
|
01.10.2016 15:30 | Borac | 0 : 2 | Mladost (J) |
01.10
16:00
Mladost(P)
Kotlenik
2
1
|
01.10.2016 16:00 | Mladost(P) | 2 : 1 | Kotlenik | |||||
01.10
16:00
Mladi Radnik
Jedinstvo
1
4
|
01.10.2016 16:00 | Mladi Radnik | 1 : 4 | Jedinstvo |
01.10
15:00
Omladinac
Šumice
0
1
|
01.10.2016 15:00 | Omladinac | 0 : 1 | Šumice |
01.10
15:30
Bojić
Metlić
3
0
|
01.10.2016 15:30 | Bojić | 3 : 0 | Metlić | |||||
01.10
15:30
Maovi MH
Zablaće
4
2
|
01.10.2016 15:30 | Maovi MH | 4 : 2 | Zablaće |
01.10
15:30
Borac BTG
Korman
3
2
|
01.10.2016 15:30 | Borac BTG | 3 : 2 | Korman |
01.10
15:30
Partizan
POFK Letnjikovac
12
0
|
01.10.2016 15:30 | Partizan | 12 : 0 | POFK Letnjikovac | |||||
01.10
15:30
Culjković
Napredak
8
1
|
01.10.2016 15:30 | Culjković | 8 : 1 | Napredak |
01.10
15:30
Velika Morava
Parcane
1
3
|
01.10.2016 15:30 | Velika Morava | 1 : 3 | Parcane |
01.10
15:30
Polet
Udarnik
1
1
|
01.10.2016 15:30 | Polet | 1 : 1 | Udarnik |
01.10
15:30
Budućnost
Jasenovac
0
4
|
01.10.2016 15:30 | Budućnost | 0 : 4 | Jasenovac | |||||
01.10
15:30
Pobeda 1953
Vrelo 1971
1
3
|
01.10.2016 15:30 | Pobeda 1953 | 1 : 3 | Vrelo 1971 |
01.10
15:00
Sloga DB
Vrhpolje
3
0
|
01.10.2016 15:00 | Sloga DB | 3 : 0 | Vrhpolje |
01.10
15:00
Trešnjevica
Tulež
5
2
|
01.10.2016 15:00 | Trešnjevica | 5 : 2 | Tulež | |||||
01.10
15:00
Misača
Vrbica
0
3
|
01.10.2016 15:00 | Misača | 0 : 3 | Vrbica |
01.10
Nepričava
Ratkovac
0
0
|
01.10.2016 | Nepričava | 0 : 0 | Ratkovac | |||||
01.10
Strmovo 1968
Sloga
2
3
|
01.10.2016 | Strmovo 1968 | 2 : 3 | Sloga |
01.10
15:00
Lipar
Oniks
2
0
|
01.10.2016 15:00 | Lipar | 2 : 0 | Oniks | |||||
01.10
15:00
Domaćin
Sloboda
0
2
|
01.10.2016 15:00 | Domaćin | 0 : 2 | Sloboda | |||||
01.10
15:00
Dobra Voda
Dražmirovac
3
0
|
01.10.2016 15:00 | Dobra Voda | 3 : 0 | Dražmirovac |
01.10
14:30
Crvena Zastava
Skela
1
4
|
01.10.2016 14:30 | Crvena Zastava | 1 : 4 | Skela | |||||
01.10
14:30
Munja
Trstenica
2
2
|
01.10.2016 14:30 | Munja | 2 : 2 | Trstenica | |||||
01.10
14:30
Tornado
Roma
1
1
|
01.10.2016 14:30 | Tornado | 1 : 1 | Roma | |||||
01.10
14:30
Zadrugar
Proleter
1
4
|
01.10.2016 14:30 | Zadrugar | 1 : 4 | Proleter |
01.10
15:00
Petka
Dimitrije Tucović
4
1
|
01.10.2016 15:00 | Petka | 4 : 1 | Dimitrije Tucović |
01.10
15:00
Dečić
Grbalj
1
0
|
01.10.2016 15:00 | Dečić | 1 : 0 | Grbalj | |||||
01.10
15:00
Iskra
Sutjeska
0
3
|
01.10.2016 15:00 | Iskra | 0 : 3 | Sutjeska | |||||
01.10
15:00
OFK Petrovac
Zeta
1
1
|
01.10.2016 15:00 | OFK Petrovac | 1 : 1 | Zeta | |||||
01.10
15:00
Jedinstvo
Bokelj
1
0
|
01.10.2016 15:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Bokelj | |||||
01.10
15:00
Lovćen
Mladost
0
0
|
01.10.2016 15:00 | Lovćen | 0 : 0 | Mladost |
01.10
14:00
Fair Play
OFK Borac
0
3
|
01.10.2016 14:00 | Fair Play | 0 : 3 | OFK Borac | |||||
01.10
14:00
Pljevlja 97
Petnjica
4
0
|
01.10.2016 14:00 | Pljevlja 97 | 4 : 0 | Petnjica |
01.10
15:30
Gorštak
Zabjelo
3
0
|
01.10.2016 15:30 | Gorštak | 3 : 0 | Zabjelo |
01.10
15:00
Inđija
Radnički
0
1
|
01.10.2016 15:00 | Inđija | 0 : 1 | Radnički | |||||
01.10
15:00
Kolubara
Proleter
0
0
|
01.10.2016 15:00 | Kolubara | 0 : 0 | Proleter | |||||
01.10
15:00
BSK Borča
Sloboda
0
2
|
01.10.2016 15:00 | BSK Borča | 0 : 2 | Sloboda | |||||
01.10
15:00
ČSK Pivara
Mačva
1
0
|
01.10.2016 15:00 | ČSK Pivara | 1 : 0 | Mačva | |||||
01.10
15:00
OFK Beograd
Dinamo
3
3
|
01.10.2016 15:00 | OFK Beograd | 3 : 3 | Dinamo | |||||
01.10
15:00
Budućnost
Jagodina
2
4
|
01.10.2016 15:00 | Budućnost | 2 : 4 | Jagodina |
01.10
16:00
Hull
Chelsea
0
2
|
01.10.2016 16:00 | Hull | 0 : 2 | Chelsea | |||||
01.10
16:00
Sunderland
WBA
1
1
|
01.10.2016 16:00 | Sunderland | 1 : 1 | WBA | |||||
01.10
16:00
Watford
Bournemouth
2
2
|
01.10.2016 16:00 | Watford | 2 : 2 | Bournemouth | |||||
01.10
16:00
West Ham
Middlesbrough
1
1
|
01.10.2016 16:00 | West Ham | 1 : 1 | Middlesbrough | |||||
01.10
13:30
Swansea
Liverpool
1
2
|
01.10.2016 13:30 | Swansea | 1 : 2 | Liverpool |
01.10
15:30
Bayern
Köln
1
1
|
01.10.2016 15:30 | Bayern | 1 : 1 | Köln | |||||
01.10
15:30
Hertha BSC
Hamburger SV
2
0
|
01.10.2016 15:30 | Hertha BSC | 2 : 0 | Hamburger SV | |||||
01.10
15:30
Ingolstadt
Hoffenheim
1
2
|
01.10.2016 15:30 | Ingolstadt | 1 : 2 | Hoffenheim | |||||
01.10
15:30
Darmstadt 98
Werder
2
2
|
01.10.2016 15:30 | Darmstadt 98 | 2 : 2 | Werder | |||||
01.10
15:30
Freiburg
Eintracht
1
0
|
01.10.2016 15:30 | Freiburg | 1 : 0 | Eintracht | |||||
01.10
18:30
Bayer Leverkusen
Borussia Dortmund
2
0
|
01.10.2016 18:30 | Bayer Leverkusen | 2 : 0 | Borussia Dortmund |
01.10
18:00
Pescara
Chievo
0
2
|
01.10.2016 18:00 | Pescara | 0 : 2 | Chievo | |||||
01.10
20:45
Udinese
Lazio
0
3
|
01.10.2016 20:45 | Udinese | 0 : 3 | Lazio |
01.10
17:00
PSG
Bordeaux
2
0
|
01.10.2016 17:00 | PSG | 2 : 0 | Bordeaux | |||||
01.10
20:00
Lille
Nancy
1
0
|
01.10.2016 20:00 | Lille | 1 : 0 | Nancy | |||||
01.10
20:00
Dijon
Montpellier
3
3
|
01.10.2016 20:00 | Dijon | 3 : 3 | Montpellier | |||||
01.10
20:00
Nantes
Bastia
1
0
|
01.10.2016 20:00 | Nantes | 1 : 0 | Bastia | |||||
01.10
20:00
Caen
Toulouse
1
0
|
01.10.2016 20:00 | Caen | 1 : 0 | Toulouse | |||||
01.10
20:00
Metz
Monaco
0
7
|
01.10.2016 20:00 | Metz | 0 : 7 | Monaco |
01.10
13:00
Granada
Leganés
0
1
|
01.10.2016 13:00 | Granada | 0 : 1 | Leganés | |||||
01.10
16:15
Sevilla
Alavés
2
1
|
01.10.2016 16:15 | Sevilla | 2 : 1 | Alavés | |||||
01.10
18:30
Osasuna
Las Palmas
2
2
|
01.10.2016 18:30 | Osasuna | 2 : 2 | Las Palmas | |||||
01.10
20:45
La Coruña
Sporting Gijón
2
1
|
01.10.2016 20:45 | La Coruña | 2 : 1 | Sporting Gijón |
01.10
13:00
Trijumf
Mačva
3
1
|
01.10.2016 13:00 | Trijumf | 3 : 1 | Mačva | |||||
01.10
13:00
ŽGFK Lavice Dubočica
Polet
0
0
|
01.10.2016 13:00 | ŽGFK Lavice Dubočica | 0 : 0 | Polet | |||||
01.10
11:00
Kolibri
Jagodina
3
2
|
01.10.2016 11:00 | Kolibri | 3 : 2 | Jagodina |
01.10
Radnički 2012
Levač
4
1
|
01.10.2016 | Radnički 2012 | 4 : 1 | Levač |
01.10
Bačka Žabalj
Radnički 1919
2
1
|
01.10.2016 | Bačka Žabalj | 2 : 1 | Radnički 1919 | |||||
01.10
15:30
Metalmania
Sremice
16
2
|
01.10.2016 15:30 | Metalmania | 16 : 2 | Sremice |
01.10
15:30
Požega
Slatke male
7
1
|
01.10.2016 15:30 | Požega | 7 : 1 | Slatke male | |||||
01.10
15:30
Kolubara
Šabac
7
0
|
01.10.2016 15:30 | Kolubara | 7 : 0 | Šabac | |||||
01.10
15:30
Unafortuna
Sloga 036
1
5
|
01.10.2016 15:30 | Unafortuna | 1 : 5 | Sloga 036 | |||||
01.10
15:30
Karađorđe
Bukovička Banja
9
1
|
01.10.2016 15:30 | Karađorđe | 9 : 1 | Bukovička Banja |
01.10
14:00
Spartak ŽK
Radnički (V)
8
0
|
01.10.2016 14:00 | Spartak ŽK | 8 : 0 | Radnički (V) | |||||
01.10
15:30
Lokomotiva
Radnički (N)
0
0
|
01.10.2016 15:30 | Lokomotiva | 0 : 0 | Radnički (N) | |||||
01.10
11:00
Brodarac
Jagodina
4
2
|
01.10.2016 11:00 | Brodarac | 4 : 2 | Jagodina | |||||
01.10
13:00
Napredak
Partizan
0
6
|
01.10.2016 13:00 | Napredak | 0 : 6 | Partizan | |||||
01.10
11:00
Voždovac
OFK Beograd
1
1
|
01.10.2016 11:00 | Voždovac | 1 : 1 | OFK Beograd | |||||
01.10
11:00
Rad
Radnički (P)
3
1
|
01.10.2016 11:00 | Rad | 3 : 1 | Radnički (P) | |||||
01.10
11:00
Mačva
Crvena zvezda
1
4
|
01.10.2016 11:00 | Mačva | 1 : 4 | Crvena zvezda |
01.10
11:00
Partizan
Sloga (K)
1
0
|
01.10.2016 11:00 | Partizan | 1 : 0 | Sloga (K) | |||||
01.10
Novi Pazar
Jošanica
0
0
|
01.10.2016 | Novi Pazar | 0 : 0 | Jošanica | |||||
01.10
16:00
Budućnost (K)
Radnički 1923
2
2
|
01.10.2016 16:00 | Budućnost (K) | 2 : 2 | Radnički 1923 |
01.10
10:00
Radnički Stobex
Jedinstvo
0
7
|
01.10.2016 10:00 | Radnički Stobex | 0 : 7 | Jedinstvo |
01.10
15:30
Karadjordje
Šapine
4
2
|
01.10.2016 15:30 | Karadjordje | 4 : 2 | Šapine | |||||
01.10
15:30
Radnički 1926
VGSK
1
2
|
01.10.2016 15:30 | Radnički 1926 | 1 : 2 | VGSK | |||||
01.10
15:30
Smederevo 1924
Šumadija
5
0
|
01.10.2016 15:30 | Smederevo 1924 | 5 : 0 | Šumadija | |||||
01.10
15:30
Morava
Mladi borac
3
0
|
01.10.2016 15:30 | Morava | 3 : 0 | Mladi borac | |||||
01.10
15:30
Sloga 33
Homoljac
3
2
|
01.10.2016 15:30 | Sloga 33 | 3 : 2 | Homoljac |
01.10
13:00
Bežanija
Siti Sport Klub
3
0
|
01.10.2016 13:00 | Bežanija | 3 : 0 | Siti Sport Klub | |||||
01.10
15:00
Žarkovo
IM Rakovica
1
2
|
01.10.2016 15:00 | Žarkovo | 1 : 2 | IM Rakovica | |||||
01.10
16:00
BASK
Internacional
0
4
|
01.10.2016 16:00 | BASK | 0 : 4 | Internacional |
01.10
10:00
Železničar
Begej
5
1
|
01.10.2016 10:00 | Železničar | 5 : 1 | Begej |
01.10
10:00
Vojvodina
Radnički (SM)
2
1
|
01.10.2016 10:00 | Vojvodina | 2 : 1 | Radnički (SM) |
01.10
10:00
Hajduk junior
Krila Krajine
1
0
|
01.10.2016 10:00 | Hajduk junior | 1 : 0 | Krila Krajine |
01.10
12:00
Partizan
Stari Tamiš
5
1
|
01.10.2016 12:00 | Partizan | 5 : 1 | Stari Tamiš |
01.10
11:00
Borac (St)
Borac (Sa)
3
0
|
01.10.2016 11:00 | Borac (St) | 3 : 0 | Borac (Sa) | |||||
01.10
12:00
Jugoslavija
Polet
5
2
|
01.10.2016 12:00 | Jugoslavija | 5 : 2 | Polet | |||||
01.10
11:00
Glogonj
Strela
0
13
|
01.10.2016 11:00 | Glogonj | 0 : 13 | Strela | |||||
01.10
16:00
Dolina
Omladinac 1927
3
0
|
01.10.2016 16:00 | Dolina | 3 : 0 | Omladinac 1927 |
01.10
10:00
Napredak
Mladi radnik 1940
1
5
|
01.10.2016 10:00 | Napredak | 1 : 5 | Mladi radnik 1940 |
01.10
12:00
Vrčin
Grafičar
0
5
|
01.10.2016 12:00 | Vrčin | 0 : 5 | Grafičar | |||||
01.10
10:00
Srem
Brodarac 1947
1
3
|
01.10.2016 10:00 | Srem | 1 : 3 | Brodarac 1947 | |||||
01.10
10:30
011
Omladinac
0
0
|
01.10.2016 10:30 | 011 | 0 : 0 | Omladinac | |||||
01.10
16:00
PKB
BSK 1925
3
0
|
01.10.2016 16:00 | PKB | 3 : 0 | BSK 1925 |
01.10
11:00
Milutinac
DIF
1
3
|
01.10.2016 11:00 | Milutinac | 1 : 3 | DIF | |||||
01.10
16:00
Dunavac Grocka
Minel
3
2
|
01.10.2016 16:00 | Dunavac Grocka | 3 : 2 | Minel |
01.10
20:00
Brodarac MK
Zemun MK
0
3
|
01.10.2016 20:00 | Brodarac MK | 0 : 3 | Zemun MK | |||||
01.10
09:00
BSK Borča MK
Voždovac MK
2
5
|
01.10.2016 09:00 | BSK Borča MK | 2 : 5 | Voždovac MK |
01.10
13:00
Zemun
Moravac Orion
2
1
|
01.10.2016 13:00 | Zemun | 2 : 1 | Moravac Orion | |||||
01.10
13:30
Brodarac
Jagodina
2
1
|
01.10.2016 13:30 | Brodarac | 2 : 1 | Jagodina | |||||
01.10
10:00
Studentski Grad
OFK Beograd
1
1
|
01.10.2016 10:00 | Studentski Grad | 1 : 1 | OFK Beograd | |||||
01.10
13:00
Rad
Real Niš
5
2
|
01.10.2016 13:00 | Rad | 5 : 2 | Real Niš | |||||
01.10
13:30
Kiker
Crvena zvezda
0
2
|
01.10.2016 13:30 | Kiker | 0 : 2 | Crvena zvezda |
01.10
Apolon 4
Radnički 1923
1
0
|
01.10.2016 | Apolon 4 | 1 : 0 | Radnički 1923 | |||||
01.10
13:00
Bane
Rudar
6
1
|
01.10.2016 13:00 | Bane | 6 : 1 | Rudar | |||||
01.10
Tutin
Šumadija 1903
1
1
|
01.10.2016 | Tutin | 1 : 1 | Šumadija 1903 |
01.10
12:00
Budućnost-Krušik 2014
Loznica
3
1
|
01.10.2016 12:00 | Budućnost-Krušik 2014 | 3 : 1 | Loznica | |||||
01.10
12:00
Drina
Donjošorac Sunrise
1
1
|
01.10.2016 12:00 | Drina | 1 : 1 | Donjošorac Sunrise | |||||
01.10
11:00
Senjak
Radnički (V)
2
0
|
01.10.2016 11:00 | Senjak | 2 : 0 | Radnički (V) |
01.10
15:30
Mihajlovac 1934
Petar Dobrnjac
2
1
|
01.10.2016 15:30 | Mihajlovac 1934 | 2 : 1 | Petar Dobrnjac | |||||
01.10
15:30
Karadjordje
Šapine
3
1
|
01.10.2016 15:30 | Karadjordje | 3 : 1 | Šapine | |||||
01.10
15:30
Petlić 2006
Šumadija
4
1
|
01.10.2016 15:30 | Petlić 2006 | 4 : 1 | Šumadija | |||||
01.10
15:30
GFK Jasenice 1911
Radnički 1926
3
0
|
01.10.2016 15:30 | GFK Jasenice 1911 | 3 : 0 | Radnički 1926 |
01.10
10:00
Teleoptik
Lokomotiva
0
0
|
01.10.2016 10:00 | Teleoptik | 0 : 0 | Lokomotiva | |||||
01.10
10:00
Radnicki (NB)
Sindjelic
2
0
|
01.10.2016 10:00 | Radnicki (NB) | 2 : 0 | Sindjelic | |||||
01.10
10:00
Radnički (O)
Kolubara
6
0
|
01.10.2016 10:00 | Radnički (O) | 6 : 0 | Kolubara | |||||
01.10
10:00
BSK
BSK 1925
2
0
|
01.10.2016 10:00 | BSK | 2 : 0 | BSK 1925 | |||||
01.10
10:00
BASK
Internacional
0
2
|
01.10.2016 10:00 | BASK | 0 : 2 | Internacional | |||||
01.10
10:00
Voždovac
Mladenovac
8
0
|
01.10.2016 10:00 | Voždovac | 8 : 0 | Mladenovac | |||||
01.10
10:00
PKB
011
0
1
|
01.10.2016 10:00 | PKB | 0 : 1 | 011 |
01.10
12:00
Dinamo 1945
Vršac
1
3
|
01.10.2016 12:00 | Dinamo 1945 | 1 : 3 | Vršac |
01.10
12:00
Radnički (NP)
Indeks
2
4
|
01.10.2016 12:00 | Radnički (NP) | 2 : 4 | Indeks | |||||
01.10
12:00
Vojvodina
RFK N.S. 1921
1
0
|
01.10.2016 12:00 | Vojvodina | 1 : 0 | RFK N.S. 1921 | |||||
01.10
12:00
Petar Puača
Inđija
1
0
|
01.10.2016 12:00 | Petar Puača | 1 : 0 | Inđija |
01.10
10:00
ŽAK junior
Radnički (S)
2
1
|
01.10.2016 10:00 | ŽAK junior | 2 : 1 | Radnički (S) |
01.10
11:00
Podunavac
Polet
4
4
|
01.10.2016 11:00 | Podunavac | 4 : 4 | Polet | |||||
01.10
15:30
Omladinac
Cerovac 2013
0
3
|
01.10.2016 15:30 | Omladinac | 0 : 3 | Cerovac 2013 | |||||
01.10
15:30
7.juli
Crvena zvezda
2
4
|
01.10.2016 15:30 | 7.juli | 2 : 4 | Crvena zvezda | |||||
01.10
15:30
Budućnost
Bresje Superior
0
3
|
01.10.2016 15:30 | Budućnost | 0 : 3 | Bresje Superior |
01.10
16:00
Napredak
PSK Putinci
2
1
|
01.10.2016 16:00 | Napredak | 2 : 1 | PSK Putinci | |||||
01.10
16:00
Borac
Jedinstvo
0
3
|
01.10.2016 16:00 | Borac | 0 : 3 | Jedinstvo | |||||
01.10
16:00
Donji Petrovci
Rudar
0
8
|
01.10.2016 16:00 | Donji Petrovci | 0 : 8 | Rudar | |||||
01.10
16:00
Hrtkovci
Mladost
4
1
|
01.10.2016 16:00 | Hrtkovci | 4 : 1 | Mladost |
01.10
16:00
Borac
Tempo
0
5
|
01.10.2016 16:00 | Borac | 0 : 5 | Tempo | |||||
01.10
16:00
Mladost (O)
Slavia
3
0
|
01.10.2016 16:00 | Mladost (O) | 3 : 0 | Slavia | |||||
01.10
10:00
Radnički
Mladost (V)
3
2
|
01.10.2016 10:00 | Radnički | 3 : 2 | Mladost (V) |
01.10
10:00
Jedinstvo
Strelac
1
0
|
01.10.2016 10:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Strelac | |||||
01.10
13:00
Posavina
Buducnost
0
12
|
01.10.2016 13:00 | Posavina | 0 : 12 | Buducnost | |||||
01.10
13:00
Polet
Zadrugar
3
1
|
01.10.2016 13:00 | Polet | 3 : 1 | Zadrugar |
01.10
10:00
Cer
Jadar
0
5
|
01.10.2016 10:00 | Cer | 0 : 5 | Jadar | |||||
01.10
12:00
Jadar 1961
Loznica
0
5
|
01.10.2016 12:00 | Jadar 1961 | 0 : 5 | Loznica | |||||
01.10
15:00
Podrinje
Mladost
3
0
|
01.10.2016 15:00 | Podrinje | 3 : 0 | Mladost | |||||
01.10
10:00
Borac
Jedinstvo
1
2
|
01.10.2016 10:00 | Borac | 1 : 2 | Jedinstvo |
01.10
16:30
Vinca
Graficar
6
1
|
01.10.2016 16:30 | Vinca | 6 : 1 | Graficar | |||||
01.10
10:00
Dorcol
GSP Polet
1
2
|
01.10.2016 10:00 | Dorcol | 1 : 2 | GSP Polet | |||||
01.10
10:00
Bežanija
Beograd 1929
4
1
|
01.10.2016 10:00 | Bežanija | 4 : 1 | Beograd 1929 |
01.10
10:00
Torlak
Palilulac
1
4
|
01.10.2016 10:00 | Torlak | 1 : 4 | Palilulac |
01.10
15:00
Sinđelić MK
Studentski grad MK
1
1
|
01.10.2016 15:00 | Sinđelić MK | 1 : 1 | Studentski grad MK | |||||
01.10
15:45
Brodarac MK
BSK Borča MK
2
2
|
01.10.2016 15:45 | Brodarac MK | 2 : 2 | BSK Borča MK | |||||
01.10
13:00
BASK MK
Voždovac MK
2
0
|
01.10.2016 13:00 | BASK MK | 2 : 0 | Voždovac MK |
01.10
Brodarac MK
Rad MK
1
2
|
01.10.2016 | Brodarac MK | 1 : 2 | Rad MK | |||||
01.10
Crvena Zvezda MML MK
Internacional MK
|
01.10.2016 | Crvena Zvezda MML MK | : | Internacional MK | |||||
01.10
011 MK
OFK Beograd MK
3
2
|
01.10.2016 | 011 MK | 3 : 2 | OFK Beograd MK | |||||
01.10
IMT MK
Šumadija 1962 MK
4
2
|
01.10.2016 | IMT MK | 4 : 2 | Šumadija 1962 MK | |||||
01.10
Voždovac MK
Leštane MK
10
0
|
01.10.2016 | Voždovac MK | 10 : 0 | Leštane MK | |||||
01.10
FSFV MK
Lokomotiva MK
|
01.10.2016 | FSFV MK | : | Lokomotiva MK |
01.10
10:00
Zmaj 1953 MK
13. Maj MK
1
3
|
01.10.2016 10:00 | Zmaj 1953 MK | 1 : 3 | 13. Maj MK |
01.10
13:00
Novi Pazar
Sloga (K)
3
2
|
01.10.2016 13:00 | Novi Pazar | 3 : 2 | Sloga (K) | |||||
01.10
Apolon 4
Radnički 1923
2
0
|
01.10.2016 | Apolon 4 | 2 : 0 | Radnički 1923 | |||||
01.10
15:00
Bane
Kiker
1
0
|
01.10.2016 15:00 | Bane | 1 : 0 | Kiker | |||||
01.10
12:00
Tutin
AS
1
3
|
01.10.2016 12:00 | Tutin | 1 : 3 | AS | |||||
01.10
13:00
Sport Klub 99
Pazar Juniors
1
1
|
01.10.2016 13:00 | Sport Klub 99 | 1 : 1 | Pazar Juniors |
01.10
10:00
Savacijum
OFK Osečina
5
1
|
01.10.2016 10:00 | Savacijum | 5 : 1 | OFK Osečina | |||||
01.10
10:00
Budućnost-Krušik 2014
Loznica
3
0
|
01.10.2016 10:00 | Budućnost-Krušik 2014 | 3 : 0 | Loznica | |||||
01.10
10:00
Drina
Donjošorac Sunrise
0
1
|
01.10.2016 10:00 | Drina | 0 : 1 | Donjošorac Sunrise |
01.10
15:30
Kolonija 11421
Petlić 2006
0
10
|
01.10.2016 15:30 | Kolonija 11421 | 0 : 10 | Petlić 2006 | |||||
01.10
15:30
Presing
Morava
7
2
|
01.10.2016 15:30 | Presing | 7 : 2 | Morava | |||||
01.10
15:30
Pinkum
AF Djokić
11
0
|
01.10.2016 15:30 | Pinkum | 11 : 0 | AF Djokić | |||||
01.10
15:30
Cepelin 026
AF Duljaj
6
1
|
01.10.2016 15:30 | Cepelin 026 | 6 : 1 | AF Duljaj | |||||
01.10
15:30
Šumadija
Bačinac
4
2
|
01.10.2016 15:30 | Šumadija | 4 : 2 | Bačinac | |||||
01.10
15:30
Smederevo 1924
Sloga 33
5
0
|
01.10.2016 15:30 | Smederevo 1924 | 5 : 0 | Sloga 33 | |||||
01.10
15:30
Zvižd
Plana
2
4
|
01.10.2016 15:30 | Zvižd | 2 : 4 | Plana |
01.10
10:00
Teleoptik
Zemun
2
1
|
01.10.2016 10:00 | Teleoptik | 2 : 1 | Zemun | |||||
01.10
10:00
Rad
FSFV
2
1
|
01.10.2016 10:00 | Rad | 2 : 1 | FSFV | |||||
01.10
10:00
BSK
Partizan
0
5
|
01.10.2016 10:00 | BSK | 0 : 5 | Partizan | |||||
01.10
10:00
OFK Beograd
011
1
1
|
01.10.2016 10:00 | OFK Beograd | 1 : 1 | 011 | |||||
01.10
10:00
Crvena zvezda
Brodarac
3
0
|
01.10.2016 10:00 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Brodarac | |||||
01.10
10:00
Čukarički
Vozdovac
1
0
|
01.10.2016 10:00 | Čukarički | 1 : 0 | Vozdovac |
01.10
10:00
Radnički (NP)
Indeks
0
4
|
01.10.2016 10:00 | Radnički (NP) | 0 : 4 | Indeks | |||||
01.10
10:00
Vojvodina
RFK N.S. 1921
8
0
|
01.10.2016 10:00 | Vojvodina | 8 : 0 | RFK N.S. 1921 | |||||
01.10
10:00
Petar Puača
Inđija
3
1
|
01.10.2016 10:00 | Petar Puača | 3 : 1 | Inđija |
01.10
10:00
Dinamo 1945
Vršac
5
1
|
01.10.2016 10:00 | Dinamo 1945 | 5 : 1 | Vršac | |||||
01.10
10:00
Bečkerek 023
Železničar
1
6
|
01.10.2016 10:00 | Bečkerek 023 | 1 : 6 | Železničar |
01.10
11:00
CFK
TSC
6
2
|
01.10.2016 11:00 | CFK | 6 : 2 | TSC |
01.10
16:00
Borac 1932
Sloboda
7
3
|
01.10.2016 16:00 | Borac 1932 | 7 : 3 | Sloboda | |||||
01.10
16:00
SASK
Udarnik
12
0
|
01.10.2016 16:00 | SASK | 12 : 0 | Udarnik | |||||
01.10
16:00
Osipaonica
Proleter
10
4
|
01.10.2016 16:00 | Osipaonica | 10 : 4 | Proleter |
01.10
10:00
Jadar 07 II
Vidojevica
9
0
|
01.10.2016 10:00 | Jadar 07 II | 9 : 0 | Vidojevica |
01.10
11:30
Spartak
Proleter
23
0
|
01.10.2016 11:30 | Spartak | 23 : 0 | Proleter |
01.10
17:00
Stenli
Spartak 1911
7
1
|
01.10.2016 17:00 | Stenli | 7 : 1 | Spartak 1911 |
01.10
11:00
Vojvodina
Vulturul
3
8
|
01.10.2016 11:00 | Vojvodina | 3 : 8 | Vulturul | |||||
01.10
10:00
Crvena zvezda
Sloga
1
8
|
01.10.2016 10:00 | Crvena zvezda | 1 : 8 | Sloga | |||||
01.10
10:00
Jedinstvo
BAK
1
3
|
01.10.2016 10:00 | Jedinstvo | 1 : 3 | BAK | |||||
01.10
12:00
Vršac united
Hajdučica
9
0
|
01.10.2016 12:00 | Vršac united | 9 : 0 | Hajdučica |
01.10
10:00
Radnički Stobeks
Podrinje
6
2
|
01.10.2016 10:00 | Radnički Stobeks | 6 : 2 | Podrinje |
01.10
10:30
Obrenovac 1905
Buducnost
1
1
|
01.10.2016 10:30 | Obrenovac 1905 | 1 : 1 | Buducnost |
01.10
11:00
Rudar Kostolac 2008
Radnički 1926
3
5
|
01.10.2016 11:00 | Rudar Kostolac 2008 | 3 : 5 | Radnički 1926 |
01.10
13:00
Hajduk
Jedinstvo 1945
7
0
|
01.10.2016 13:00 | Hajduk | 7 : 0 | Jedinstvo 1945 | |||||
01.10
15:00
Provo
Borac
5
5
|
01.10.2016 15:00 | Provo | 5 : 5 | Borac |
01.10
09:00
Postar 1930
Beograd 1929
0
4
|
01.10.2016 09:00 | Postar 1930 | 0 : 4 | Beograd 1929 | |||||
01.10
10:00
Balkan
Banja
6
1
|
01.10.2016 10:00 | Balkan | 6 : 1 | Banja | |||||
01.10
Obilic
Hajduk
0
3
|
01.10.2016 | Obilic | 0 : 3 | Hajduk | |||||
01.10
10:00
OLE
Palilulac
4
2
|
01.10.2016 10:00 | OLE | 4 : 2 | Palilulac |
01.10
13:00
Radnički NB
Kolubara
4
4
|
01.10.2016 13:00 | Radnički NB | 4 : 4 | Kolubara | |||||
01.10
13:00
Internacional
BASK
6
3
|
01.10.2016 13:00 | Internacional | 6 : 3 | BASK | |||||
01.10
12:00
Sindjelic
Dominus
0
3
|
01.10.2016 12:00 | Sindjelic | 0 : 3 | Dominus |
01.10
12:30
Studenski grad MK
OFK Beograd MK
0
5
|
01.10.2016 12:30 | Studenski grad MK | 0 : 5 | OFK Beograd MK | |||||
01.10
10:00
Čukarički MK
Rad MK
2
0
|
01.10.2016 10:00 | Čukarički MK | 2 : 0 | Rad MK | |||||
01.10
14:00
Crvena zvezda MK
Altina MK
5
0
|
01.10.2016 14:00 | Crvena zvezda MK | 5 : 0 | Altina MK |
01.10
15:30
Vrčin MK
Beograd 1929 MK
4
0
|
01.10.2016 15:30 | Vrčin MK | 4 : 0 | Beograd 1929 MK | |||||
01.10
10:00
Dunav MK
Selo Mladenovac MK
0
11
|
01.10.2016 10:00 | Dunav MK | 0 : 11 | Selo Mladenovac MK | |||||
01.10
09:00
Sinđelić MK
Dunavac MK
1
10
|
01.10.2016 09:00 | Sinđelić MK | 1 : 10 | Dunavac MK |
01.10
11:00
Napredak MK
PKB MK
7
0
|
01.10.2016 11:00 | Napredak MK | 7 : 0 | PKB MK |
01.10
Tempo MK
ŽFK Crvena zvezda MK
2
5
|
01.10.2016 | Tempo MK | 2 : 5 | ŽFK Crvena zvezda MK | |||||
01.10
Radnički NB
Fer Plej 06 MK
2
2
|
01.10.2016 | Radnički NB | 2 : 2 | Fer Plej 06 MK | |||||
01.10
Olimpik MK
Borac MK
13
2
|
01.10.2016 | Olimpik MK | 13 : 2 | Borac MK | |||||
01.10
Dušanovac MK
Mungosi MK
9
2
|
01.10.2016 | Dušanovac MK | 9 : 2 | Mungosi MK |
01.10
10:00
Teleoptik
Čukarički
1
0
|
01.10.2016 10:00 | Teleoptik | 1 : 0 | Čukarički | |||||
01.10
10:00
BSK 1925
Kolubara
1
0
|
01.10.2016 10:00 | BSK 1925 | 1 : 0 | Kolubara | |||||
01.10
10:00
OFK Beograd
Radnički (NB)
4
0
|
01.10.2016 10:00 | OFK Beograd | 4 : 0 | Radnički (NB) | |||||
01.10
10:00
Brodarac 1947
Radnički (O)
2
1
|
01.10.2016 10:00 | Brodarac 1947 | 2 : 1 | Radnički (O) |
01.10
10:00
Jadar 07
Loznica I
3
0
|
01.10.2016 10:00 | Jadar 07 | 3 : 0 | Loznica I | |||||
01.10
10:00
Loznica II
Pčelinjo
0
8
|
01.10.2016 10:00 | Loznica II | 0 : 8 | Pčelinjo |
01.10
10:00
Arena SU
TSC
1
0
|
01.10.2016 10:00 | Arena SU | 1 : 0 | TSC |
01.10
10:00
Zabrezje
Urovci
0
0
|
01.10.2016 10:00 | Zabrezje | 0 : 0 | Urovci | |||||
01.10
10:00
Zvezda
Rvati
3
0
|
01.10.2016 10:00 | Zvezda | 3 : 0 | Rvati |
01.10
10:00
POFK Čivija
Donjošorac
3
0
|
01.10.2016 10:00 | POFK Čivija | 3 : 0 | Donjošorac | |||||
01.10
10:00
Jedinstvo 1945
Rađevac
0
7
|
01.10.2016 10:00 | Jedinstvo 1945 | 0 : 7 | Rađevac | |||||
01.10
10:00
POFK Savacium
Sunrise Šabac
|
01.10.2016 10:00 | POFK Savacium | : | Sunrise Šabac | |||||
01.10
10:00
Mačva
Mačva 2005
1
0
|
01.10.2016 10:00 | Mačva | 1 : 0 | Mačva 2005 |
01.10
10:00
Bačka
Potisje
4
2
|
01.10.2016 10:00 | Bačka | 4 : 2 | Potisje |
01.10
FK Presing
FK Napredak
3
1
|
01.10.2016 | FK Presing | 3 : 1 | FK Napredak | |||||
01.10
FK AF Đokić
FK Plana
0
0
|
01.10.2016 | FK AF Đokić | 0 : 0 | FK Plana | |||||
01.10
FK Petlić
FK Sloga 33
4
2
|
01.10.2016 | FK Petlić | 4 : 2 | FK Sloga 33 | |||||
01.10
FK Trgovački
FK Strai Grad
4
0
|
01.10.2016 | FK Trgovački | 4 : 0 | FK Strai Grad |
01.10
11:00
Jedinstvo
Bezanija
3
2
|
01.10.2016 11:00 | Jedinstvo | 3 : 2 | Bezanija | |||||
01.10
13:00
Lola
Dominus
0
4
|
01.10.2016 13:00 | Lola | 0 : 4 | Dominus | |||||
01.10
16:00
Srem
Sinjdjelic
2
2
|
01.10.2016 16:00 | Srem | 2 : 2 | Sinjdjelic |
01.10
16:30
Zvezdara
Hajduk
1
5
|
01.10.2016 16:30 | Zvezdara | 1 : 5 | Hajduk | |||||
01.10
16:00
OLE
Sindjelic
5
0
|
01.10.2016 16:00 | OLE | 5 : 0 | Sindjelic | |||||
01.10
12:00
IMT B
Postar
5
1
|
01.10.2016 12:00 | IMT B | 5 : 1 | Postar |
01.10
15:00
DIF
Trijumf
2
0
|
01.10.2016 15:00 | DIF | 2 : 0 | Trijumf | |||||
01.10
11:00
Karioke
Borac
2
1
|
01.10.2016 11:00 | Karioke | 2 : 1 | Borac |
01.10
10:00
Petlic
Vinca
8
0
|
01.10.2016 10:00 | Petlic | 8 : 0 | Vinca | |||||
01.10
10:00
Crvena Zvezda MML
Lokomotiva B
1
1
|
01.10.2016 10:00 | Crvena Zvezda MML | 1 : 1 | Lokomotiva B |
01.10
12:30
Torlak
Lokomotiva V
2
1
|
01.10.2016 12:30 | Torlak | 2 : 1 | Lokomotiva V | |||||
01.10
10:00
IMT
Milutinac
5
1
|
01.10.2016 10:00 | IMT | 5 : 1 | Milutinac |
01.10
Gučevo 2016
Jadar
4
4
|
01.10.2016 | Gučevo 2016 | 4 : 4 | Jadar | |||||
01.10
Loznica 06
ŠF Lipnica - Bradić
4
3
|
01.10.2016 | Loznica 06 | 4 : 3 | ŠF Lipnica - Bradić |
01.10
Podrinje
Borac
2
1
|
01.10.2016 | Podrinje | 2 : 1 | Borac | |||||
01.10
Radnički Stobeks 06
Gučevo
2
1
|
01.10.2016 | Radnički Stobeks 06 | 2 : 1 | Gučevo |
01.10
10:00
Radnicki
Pobeda
1
0
|
01.10.2016 10:00 | Radnicki | 1 : 0 | Pobeda | |||||
01.10
11:00
Duboko
Skela
2
1
|
01.10.2016 11:00 | Duboko | 2 : 1 | Skela | |||||
01.10
12:00
Posavina
Buducnost
0
9
|
01.10.2016 12:00 | Posavina | 0 : 9 | Buducnost |
01.10
FK Presing
FK Napredak
8
2
|
01.10.2016 | FK Presing | 8 : 2 | FK Napredak | |||||
01.10
FK AF Đokić
FK Plana
2
8
|
01.10.2016 | FK AF Đokić | 2 : 8 | FK Plana | |||||
01.10
FK Petlić
FK Sloga 33
1
3
|
01.10.2016 | FK Petlić | 1 : 3 | FK Sloga 33 | |||||
01.10
FK Trgovački
FK Stari Grad
0
7
|
01.10.2016 | FK Trgovački | 0 : 7 | FK Stari Grad |
01.10
19:00
Akademik
Kris Kros
92
80
|
01.10.2016 19:00 | Akademik | 92 : 80 | Kris Kros | |||||
01.10
17:00
Nova Pazova
Dunav 2014
63
68
|
01.10.2016 17:00 | Nova Pazova | 63 : 68 | Dunav 2014 | |||||
01.10
19:00
Radnički
Sloven
92
67
|
01.10.2016 19:00 | Radnički | 92 : 67 | Sloven | |||||
01.10
19:00
Jedinstvo
Železničar
73
63
|
01.10.2016 19:00 | Jedinstvo | 73 : 63 | Železničar | |||||
01.10
19:00
Topola
Sveti Đorđe
66
81
|
01.10.2016 19:00 | Topola | 66 : 81 | Sveti Đorđe | |||||
01.10
16:30
Stara Pazova
Hajduk
93
80
|
01.10.2016 16:30 | Stara Pazova | 93 : 80 | Hajduk |
01.10
20:30
Petrovgrad
Sivac
68
85
|
01.10.2016 20:30 | Petrovgrad | 68 : 85 | Sivac |
01.10
16:30
Partizan
Jadran
70
101
|
01.10.2016 16:30 | Partizan | 70 : 101 | Jadran | |||||
01.10
19:00
Omladinac
BNS
98
60
|
01.10.2016 19:00 | Omladinac | 98 : 60 | BNS | |||||
01.10
20:50
Vojka
Dinamo
43
78
|
01.10.2016 20:50 | Vojka | 43 : 78 | Dinamo | |||||
01.10
17:00
Pink
Opovo 99
0
20
|
01.10.2016 17:00 | Pink | 0 : 20 | Opovo 99 | |||||
01.10
21:00
Jedinstvo
Lokomotiva 2016
98
72
|
01.10.2016 21:00 | Jedinstvo | 98 : 72 | Lokomotiva 2016 |
01.10
17:00
Krka
Karpoš Sokoli
81
64
|
01.10.2016 17:00 | Krka | 81 : 64 | Karpoš Sokoli | |||||
01.10
19:00
Mornar
Partizan NIS
57
58
|
01.10.2016 19:00 | Mornar | 57 : 58 | Partizan NIS |
01.10
15:00
Zvečan
Play Off
20
0
|
01.10.2016 15:00 | Zvečan | 20 : 0 | Play Off | |||||
01.10
18:30
Duga
ČA basket
90
48
|
01.10.2016 18:30 | Duga | 90 : 48 | ČA basket |
01.10
13:30
Radnički
Kikinda
59
44
|
01.10.2016 13:30 | Radnički | 59 : 44 | Kikinda | |||||
01.10
19:00
Karaburma
Sivac
109
29
|
01.10.2016 19:00 | Karaburma | 109 : 29 | Sivac |
01.10
16:30
Topolčanka
Stara Pazova
52
78
|
01.10.2016 16:30 | Topolčanka | 52 : 78 | Stara Pazova | |||||
01.10
17:00
Proleter
Girl Basket
61
69
|
01.10.2016 17:00 | Proleter | 61 : 69 | Girl Basket | |||||
01.10
20:00
Jadran
Hajduk
34
90
|
01.10.2016 20:00 | Jadran | 34 : 90 | Hajduk |
01.10
19:00
ŽSK
Sivac
32
29
|
01.10.2016 19:00 | ŽSK | 32 : 29 | Sivac | |||||
01.10
20:00
Jabuka
Banatski Karlovac
32
34
|
01.10.2016 20:00 | Jabuka | 32 : 34 | Banatski Karlovac |
01.10
18:00
Loznica
Rekreativo
20
21
|
01.10.2016 18:00 | Loznica | 20 : 21 | Rekreativo | |||||
01.10
19:00
Jedinstvo 1974
PKB
29
29
|
01.10.2016 19:00 | Jedinstvo 1974 | 29 : 29 | PKB |
01.10
20:30
ORK Bor
Hajduk Veljko
24
25
|
01.10.2016 20:30 | ORK Bor | 24 : 25 | Hajduk Veljko | |||||
01.10
19:00
Radnički
Jagodina
34
40
|
01.10.2016 19:00 | Radnički | 34 : 40 | Jagodina | |||||
01.10
20:00
Jastrebac
Bela Palanka
29
39
|
01.10.2016 20:00 | Jastrebac | 29 : 39 | Bela Palanka |
01.10
17:00
Radnički 2
Župa 54
30
29
|
01.10.2016 17:00 | Radnički 2 | 30 : 29 | Župa 54 | |||||
01.10
19:00
Lokomotiva
Arilje
10
0
|
01.10.2016 19:00 | Lokomotiva | 10 : 0 | Arilje | |||||
01.10
19:00
Karađorđe
Prva Petoletka
27
29
|
01.10.2016 19:00 | Karađorđe | 27 : 29 | Prva Petoletka | |||||
01.10
19:00
Mladost
Napredak
32
29
|
01.10.2016 19:00 | Mladost | 32 : 29 | Napredak |
01.10
18:30
Gučevo
BASK Soko
23
45
|
01.10.2016 18:30 | Gučevo | 23 : 45 | BASK Soko |
01.10
16:00
Borac
Kljajićevo
20
15
|
01.10.2016 16:00 | Borac | 20 : 15 | Kljajićevo |
01.10
20:00
Senta
Jedinstvo
32
25
|
01.10.2016 20:00 | Senta | 32 : 25 | Jedinstvo |
01.10
17:00
Unirea
Omladinac (I)
26
26
|
01.10.2016 17:00 | Unirea | 26 : 26 | Omladinac (I) | |||||
01.10
18:00
Omladinac (D)
Glogonj
53
14
|
01.10.2016 18:00 | Omladinac (D) | 53 : 14 | Glogonj |
01.10
19:00
Jugović
Vojvodina
26
29
|
01.10.2016 19:00 | Jugović | 26 : 29 | Vojvodina | |||||
01.10
19:00
Dinamo
Partizan
31
26
|
01.10.2016 19:00 | Dinamo | 31 : 26 | Partizan | |||||
01.10
20:00
Sloga
Spartak Vojput
28
24
|
01.10.2016 20:00 | Sloga | 28 : 24 | Spartak Vojput | |||||
01.10
19:00
Rudar
Morava
26
25
|
01.10.2016 19:00 | Rudar | 26 : 25 | Morava |
01.10
18:00
Dubočica 54
Inđija
25
15
|
01.10.2016 18:00 | Dubočica 54 | 25 : 15 | Inđija | |||||
01.10
19:00
Priboj
Proleter
19
19
|
01.10.2016 19:00 | Priboj | 19 : 19 | Proleter | |||||
01.10
19:30
Kolubara
Sindjelić
24
26
|
01.10.2016 19:30 | Kolubara | 24 : 26 | Sindjelić | |||||
01.10
19:00
Mokra Gora
Vranje 1957
36
30
|
01.10.2016 19:00 | Mokra Gora | 36 : 30 | Vranje 1957 | |||||
01.10
18:00
Topličanin
Novi Pazar
24
24
|
01.10.2016 18:00 | Topličanin | 24 : 24 | Novi Pazar |
01.10
20:00
Loznica grad
ORK Loznica
27
26
|
01.10.2016 20:00 | Loznica grad | 27 : 26 | ORK Loznica | |||||
01.10
19:00
Petrovac
Rudar
24
20
|
01.10.2016 19:00 | Petrovac | 24 : 20 | Rudar | |||||
01.10
15:30
Kučevo
Mačva
30
21
|
01.10.2016 15:30 | Kučevo | 30 : 21 | Mačva |
01.10
18:00
Jastrebac
Žitorađa
29
25
|
01.10.2016 18:00 | Jastrebac | 29 : 25 | Žitorađa | |||||
01.10
19:00
Đerdap
Naisa 2
28
31
|
01.10.2016 19:00 | Đerdap | 28 : 31 | Naisa 2 |
01.10
19:00
Deronje
Želja
17
13
|
01.10.2016 19:00 | Deronje | 17 : 13 | Želja | |||||
01.10
16:00
Apatin
Mokrin
22
21
|
01.10.2016 16:00 | Apatin | 22 : 21 | Mokrin |
01.10
14:00
Lehel
Naftagas
13
24
|
01.10.2016 14:00 | Lehel | 13 : 24 | Naftagas |
01.10
18:30
Medicinar
Jagodina
36
24
|
01.10.2016 18:30 | Medicinar | 36 : 24 | Jagodina | |||||
01.10
19:00
Bor RTB
Naisa
21
20
|
01.10.2016 19:00 | Bor RTB | 21 : 20 | Naisa | |||||
01.10
19:00
Bekament Bukovička Banja
Sloga
34
28
|
01.10.2016 19:00 | Bekament Bukovička Banja | 34 : 28 | Sloga |
01.10
19:00
Minaqua Vojvodina
Požarevac
32
24
|
01.10.2016 19:00 | Minaqua Vojvodina | 32 : 24 | Požarevac | |||||
01.10
19:00
Župa
Metalac
20
21
|
01.10.2016 19:00 | Župa | 20 : 21 | Metalac | |||||
01.10
19:00
Vrbas
Voždovac 1955
28
28
|
01.10.2016 19:00 | Vrbas | 28 : 28 | Voždovac 1955 |
01.10
18:30
FON
Leteći Holandjanin
3
5
|
01.10.2016 18:30 | FON | 3 : 5 | Leteći Holandjanin | |||||
01.10
18:30
Kalča
Kopernikus SAS
12
3
|
01.10.2016 18:30 | Kalča | 12 : 3 | Kopernikus SAS |
01.10
18:00
ECE Celje
Medvescak
8
3
|
01.10.2016 18:00 | ECE Celje | 8 : 3 | Medvescak | |||||
01.10
19:15
Triglav
Playboy Slavija
5
2
|
01.10.2016 19:15 | Triglav | 5 : 2 | Playboy Slavija |
01.10
17:00
Sport Club Csíkszereda
DVTK Jegesmedvék
1
4
|
01.10.2016 17:00 | Sport Club Csíkszereda | 1 : 4 | DVTK Jegesmedvék | |||||
01.10
17:30
ASC Corona Brasov
Dunarea Galati
12
4
|
01.10.2016 17:30 | ASC Corona Brasov | 12 : 4 | Dunarea Galati | |||||
01.10
19:00
MAC Budapest
Hokej klub Beograd
7
2
|
01.10.2016 19:00 | MAC Budapest | 7 : 2 | Hokej klub Beograd |