21.10
11:00
Sloga (PM)
Seljak
6
0
|
21.10.2012 11:00 | 6 : 0 | |||||||
21.10
11:00
Polet (LJ)
Rudar
1
1
|
21.10.2012 11:00 | 1 : 1 |
|
21.10
15:00
TrgovaÄki
Car Konstantin
2
3
|
21.10.2012 15:00 | 2 : 3 |
|
||||||
21.10
15:00
DuboÄica 1923
Radnik
1
2
|
21.10.2012 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
21.10
15:00
RadniÄki (S)
Sloga
1
3
|
21.10.2012 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
21.10
15:00
Kopaonik
Borac (B)
1
0
|
21.10.2012 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
21.10
15:00
RadniÄki (P)
Hajduk Veljko
2
0
|
21.10.2012 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
21.10
15:00
Morava (Ä)
ŽitoraÄa
1
0
|
21.10.2012 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
21.10
15:00
Dinamo
OFK SinÄeliÄ
0
0
|
21.10.2012 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
21.10
15:00
Trstenik PPT
Moravac Orion
2
2
|
21.10.2012 15:00 | 2 : 2 |
|
21.10
15:00
Cement
Sloga
1
1
|
21.10.2012 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
21.10
15:00
PaliÄ
BaÄka Topola
1
0
|
21.10.2012 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
21.10
15:00
RadniÄki (Å )
Dunav
2
1
|
21.10.2012 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
21.10
15:00
Srem
Dolina
0
1
|
21.10.2012 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
21.10
15:00
ÄSK Pivara
RadniÄki (SM)
0
0
|
21.10.2012 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
21.10
15:00
Jedinstvo (SP)
Senta
1
4
|
21.10.2012 15:00 | 1 : 4 |
|
||||||
21.10
15:00
Tekstilac
Dinamo
1
0
|
21.10.2012 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
21.10
15:00
Mladost
RadniÄki (S)
1
0
|
21.10.2012 15:00 | 1 : 0 |
|
21.10
14:00
BASK
SindjeliÄ
2
3
|
21.10.2012 14:00 | 2 : 3 |
|
||||||
21.10
14:00
PKB
Å umadija
2
3
|
21.10.2012 14:00 | 2 : 3 |
|
||||||
21.10
14:00
Sopot
Žarkovo
0
2
|
21.10.2012 14:00 | 0 : 2 |
|
||||||
21.10
14:00
DorÄol
Zemun
0
2
|
21.10.2012 14:00 | 0 : 2 |
|
||||||
21.10
14:00
Srem
BuduÄnost
3
3
|
21.10.2012 14:00 | 3 : 3 |
|
||||||
21.10
14:00
RadniÄki
Turbina
2
0
|
21.10.2012 14:00 | 2 : 0 |
|
||||||
21.10
14:00
KovaÄevac
Železnik
1
1
|
21.10.2012 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
21.10
11:00
Hajduk
Balkan
0
0
|
21.10.2012 11:00 | 0 : 0 |
|
21.10
14:30
Tutin
Metalac
1
0
|
21.10.2012 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
21.10
14:30
Vodojaža
Prijevor
4
0
|
21.10.2012 14:30 | 4 : 0 |
|
||||||
21.10
14:30
KaraÄorÄe
JoŔanica ND 2011
2
0
|
21.10.2012 14:30 | 2 : 0 |
|
||||||
21.10
14:30
Orlovac
Omladinac (Z)
0
0
|
21.10.2012 14:30 | 0 : 0 |
|
||||||
21.10
14:30
Takovo
Å umadija 1903
0
2
|
21.10.2012 14:30 | 0 : 2 |
|
||||||
21.10
14:30
Polet (T)
Omladinac
0
0
|
21.10.2012 14:30 | 0 : 0 |
|
21.10
14:30
Å umadinac 1913
Morava
2
1
|
21.10.2012 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
21.10
14:30
Udarnik
Homoljac
3
1
|
21.10.2012 14:30 | 3 : 1 |
|
||||||
21.10
14:30
Borac
ObiliÄ
2
1
|
21.10.2012 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
21.10
14:30
VGSK
Mladi radnik
1
2
|
21.10.2012 14:30 | 1 : 2 |
|
||||||
21.10
14:30
Zvižd
Å umadinac (B)
0
2
|
21.10.2012 14:30 | 0 : 2 |
|
21.10
14:30
Zlatar
MiloÅ” Pocerac
1
0
|
21.10.2012 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
21.10
14:30
Sloga (S)
BuduÄnost
2
1
|
21.10.2012 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
21.10
14:30
OFK OseÄina
Sloga (P)
3
2
|
21.10.2012 14:30 | 3 : 2 |
|
||||||
21.10
14:30
Sevojno
KaÄer
4
0
|
21.10.2012 14:30 | 4 : 0 |
|
||||||
21.10
14:30
Ribnica
Loznica 1919
1
2
|
21.10.2012 14:30 | 1 : 2 |
|
21.10
15:00
ZloÄudovo
Pukovac
1
0
|
21.10.2012 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
21.10
15:00
BSK Bujanovac
Rudar Alpos
2
1
|
21.10.2012 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
21.10
15:00
Vlasina
Lužnica
3
0
|
21.10.2012 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
21.10
15:00
Zaplanjac
VuÄje
6
1
|
21.10.2012 15:00 | 6 : 1 |
|
21.10
15:00
Župa
Napredak (D)
4
0
|
21.10.2012 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
21.10
15:00
Rembas
BoŔnjane
3
0
|
21.10.2012 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
21.10
15:00
Pepeljevac
Kablovi
0
2
|
21.10.2012 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
21.10
15:00
Jedinstvo
Majdanpek
3
2
|
21.10.2012 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
21.10
15:00
RadniÄki (L)
Dragocvet
6
0
|
21.10.2012 15:00 | 6 : 0 |
|
||||||
21.10
15:00
OFK Bor
Ozren
0
0
|
21.10.2012 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
21.10
15:00
TimoÄanin
Juhor
4
0
|
21.10.2012 15:00 | 4 : 0 |
|
21.10
15:00
Borac
Jedinstvo (NB)
3
1
|
21.10.2012 15:00 | 3 : 1 |
|
21.10
10:00
ŽelezniÄar
Resnik
4
2
|
21.10.2012 10:00 | 4 : 2 |
|
||||||
21.10
14:00
Bulbulderac
Posavac
2
2
|
21.10.2012 14:00 | 2 : 2 |
|
||||||
21.10
14:00
RadniÄki (NB)
GSP Polet
1
0
|
21.10.2012 14:00 | 1 : 0 |
|
||||||
21.10
10:00
RadniÄki (R)
GrafiÄar
1
3
|
21.10.2012 10:00 | 1 : 3 |
|
||||||
21.10
14:00
SremÄica
LepuŔnica
0
0
|
21.10.2012 14:00 | 0 : 0 |
|
21.10
Pazar Juniors 2011
Kraljevo Hajduk
2
1
|
21.10.2012 | 2 : 1 |
|
||||||
21.10
Radnik
Grdica
0
4
|
21.10.2012 | 0 : 4 |
|
||||||
21.10
Polet
Ibar
0
0
|
21.10.2012 | 0 : 0 |
|
||||||
21.10
Mataruge
BraÄa VukoviÄ
1
0
|
21.10.2012 | 1 : 0 |
|
||||||
21.10
RadniÄki
BuduÄnost
0
3
|
21.10.2012 | 0 : 3 |
|
||||||
21.10
Granit
Vrnjci
3
0
|
21.10.2012 | 3 : 0 |
|
21.10
14:30
Å umadija
Å umadinac
0
2
|
21.10.2012 14:30 | 0 : 2 |
|
||||||
21.10
14:30
Kolonija
Partizan
6
0
|
21.10.2012 14:30 | 6 : 0 |
|
||||||
21.10
14:30
Erdoglija 1931
Jadran
0
1
|
21.10.2012 14:30 | 0 : 1 |
|
||||||
21.10
14:30
KoriÄani
BuduÄnost
2
0
|
21.10.2012 14:30 | 2 : 0 |
|
||||||
21.10
14:30
SuŔica
Äava
3
0
|
21.10.2012 14:30 | 3 : 0 |
|
||||||
21.10
14:30
Sloga
Jedinstvo
0
1
|
21.10.2012 14:30 | 0 : 1 |
|
||||||
21.10
14:30
Vinogradi DB
MarÅ”iÄ
2
2
|
21.10.2012 14:30 | 2 : 2 |
|
||||||
21.10
14:30
Seljak
Arsenal
2
5
|
21.10.2012 14:30 | 2 : 5 |
|
21.10
15:30
Vujan
Spartak
1
2
|
21.10.2012 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
21.10
15:30
Napredak
FK Rudar Bresnica 1927
2
2
|
21.10.2012 15:30 | 2 : 2 |
|
||||||
21.10
15:30
DragaÄevo
Lunjevica
1
0
|
21.10.2012 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
21.10
15:30
OvÄar
Brezak
1
0
|
21.10.2012 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
21.10
15:30
Morava
Mladost
0
1
|
21.10.2012 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
21.10
15:30
Jedinstvo (GG)
Donja Vrbava
1
1
|
21.10.2012 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
21.10
15:30
Kotraža Franc Komerc
Miokovci
2
0
|
21.10.2012 15:30 | 2 : 0 |
|
21.10
14:30
Mladi Borac
Sloga (D)
4
0
|
21.10.2012 14:30 | 4 : 0 |
|
||||||
21.10
14:30
Crni Vrh
Mlava
3
0
|
21.10.2012 14:30 | 3 : 0 |
|
||||||
21.10
14:30
Vihor
Petar Dobrnjac
3
1
|
21.10.2012 14:30 | 3 : 1 |
|
||||||
21.10
14:30
Makce
Mladost
4
3
|
21.10.2012 14:30 | 4 : 3 |
|
||||||
21.10
14:30
Sloga (B)
Napredak
2
0
|
21.10.2012 14:30 | 2 : 0 |
|
||||||
21.10
14:30
Borac
Beli Orao
3
1
|
21.10.2012 14:30 | 3 : 1 |
|
||||||
21.10
14:30
Omladinac
Polet
2
0
|
21.10.2012 14:30 | 2 : 0 |
|
||||||
21.10
14:30
Integral
ŽelezniÄar
1
3
|
21.10.2012 14:30 | 1 : 3 |
|
21.10
11:00
ŽelezniÄar
Omladinac
6
0
|
21.10.2012 11:00 | 6 : 0 |
|
||||||
21.10
15:00
BuduÄnost
Radnik
2
1
|
21.10.2012 15:00 | 2 : 1 | |||||||
21.10
15:00
Å umadinac
Sloboda
0
1
|
21.10.2012 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
21.10
15:00
Polet
Pobeda
2
1
|
21.10.2012 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
21.10
15:00
Borac
Selevac
3
0
|
21.10.2012 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
21.10
15:00
Proleter
Osipaonica
1
0
|
21.10.2012 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
21.10
15:00
Napredak
GlavaÅ”
2
3
|
21.10.2012 15:00 | 2 : 3 |
|
||||||
21.10
15:00
Bresje Superior
Å umadija
5
1
|
21.10.2012 15:00 | 5 : 1 |
|
21.10
15:00
Sloga
Bare
2
3
|
21.10.2012 15:00 | 2 : 3 |
|
||||||
21.10
15:00
Banja
Lepenica
1
1
|
21.10.2012 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
21.10
15:00
Å atornja
KaraÄorÄe
3
0
|
21.10.2012 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
21.10
15:00
Bokanja
AranÄelovac
1
1
|
21.10.2012 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
21.10
10:00
Å umadija
Marjan
2
0
|
21.10.2012 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
21.10
15:00
VinÄa
Beli orlovi
1
4
|
21.10.2012 15:00 | 1 : 4 |
|
||||||
21.10
10:00
Å umadinac
Partizan
5
2
|
21.10.2012 10:00 | 5 : 2 |
|
21.10
15:00
Provo
Jedinstvo (V)
3
2
|
21.10.2012 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
21.10
15:00
Drina
Mladi Borac
0
0
|
21.10.2012 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
21.10
15:00
Radjevac
Jedinstvo (Å )
2
3
|
21.10.2012 15:00 | 2 : 3 |
|
||||||
21.10
15:00
Mladost (DD)
RadniÄki
4
1
|
21.10.2012 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
21.10
15:00
Antimon
Lipolist
1
0
|
21.10.2012 15:00 | 1 : 0 |
|
21.10
14:30
Vrujci
Sovljak
2
2
|
21.10.2012 14:30 | 2 : 2 |
|
||||||
21.10
14:30
TeŔnjar
Tulari
4
0
|
21.10.2012 14:30 | 4 : 0 |
|
||||||
21.10
14:30
OFK Divci
Brezovica
0
0
|
21.10.2012 14:30 | 0 : 0 |
|
||||||
21.10
14:30
TrliÄ
Polet
2
1
|
21.10.2012 14:30 | 2 : 1 |
|
21.10
14:30
Omladinac
SeÄica
3
0
|
21.10.2012 14:30 | 3 : 0 |
|
||||||
21.10
14:30
Polimlje
Ariljska rampa
4
0
|
21.10.2012 14:30 | 4 : 0 |
|
||||||
21.10
14:30
Polet
ŽelezniÄar
5
3
|
21.10.2012 14:30 | 5 : 3 |
|
||||||
21.10
14:30
ViŔesava
Jedinstvo
6
1
|
21.10.2012 14:30 | 6 : 1 |
|
||||||
21.10
14:30
Zlatibor
Crnokosa
3
3
|
21.10.2012 14:30 | 3 : 3 |
|
21.10
15:00
Borac
Mladost (B)
1
0
|
21.10.2012 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
21.10
15:00
Zemljoradnik
Polet
3
0
|
21.10.2012 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
21.10
15:00
RasovaÄa
Moravica
3
0
|
21.10.2012 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
21.10
15:00
RadniÄki 1924 (K)
Palilula
2
1
|
21.10.2012 15:00 | 2 : 1 |
|
21.10
13:00
Pavlovac
Alakince
4
3
|
21.10.2012 13:00 | 4 : 3 |
|
||||||
21.10
15:00
Besa
BiljaÄa
2
0
|
21.10.2012 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
21.10
15:00
Vranjska Banja
Morava
0
5
|
21.10.2012 15:00 | 0 : 5 |
|
||||||
21.10
15:00
As
Levosoje
3
1
|
21.10.2012 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
21.10
15:00
Ternoci
Nebeski Andjeli
2
2
|
21.10.2012 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
21.10
15:00
Mladost (B)
Kondiva
0
1
|
21.10.2012 15:00 | 0 : 1 |
21.10
15:00
Mladost (PR)
Zadrugar
0
5
|
21.10.2012 15:00 | 0 : 5 |
|
||||||
21.10
15:00
Vladimir DurkoviÄ
Jedinstvo (P)
1
1
|
21.10.2012 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
21.10
15:00
Gnjilan
Napredak
1
1
|
21.10.2012 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
21.10
15:00
Sloga
Spartak
1
0
|
21.10.2012 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
21.10
15:00
DragoÅ”
Jedinstvo (BP)
1
3
|
21.10.2012 15:00 | 1 : 3 |
|
21.10
15:00
Svetlost
DunÄerski
4
0
|
21.10.2012 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
21.10
15:00
Kosovac
Omladinac
0
0
|
21.10.2012 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
21.10
15:00
Pobeda
Trbunje
3
3
|
21.10.2012 15:00 | 3 : 3 |
|
||||||
21.10
15:00
DobriÄ
Jastrebac
1
3
|
21.10.2012 15:00 | 1 : 3 |
|
21.10
15:00
Rudar
Morava
3
2
|
21.10.2012 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
21.10
15:00
BuduÄnost
Brzi Brod
0
0
|
21.10.2012 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
21.10
15:00
Crvena zastava
Proleter
3
0
|
21.10.2012 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
21.10
15:00
Sloboda
Mladost
5
0
|
21.10.2012 15:00 | 5 : 0 |
|
21.10
15:00
BobiŔte
Mladi Borac
1
0
|
21.10.2012 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
21.10
15:00
Å umadija
Gradac
2
0
|
21.10.2012 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
21.10
15:00
Jablanica
Plantaža
4
1
|
21.10.2012 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
21.10
15:00
Progres
OFK Morava
3
3
|
21.10.2012 15:00 | 3 : 3 |
|
||||||
21.10
15:00
Mladost
Sloga
1
4
|
21.10.2012 15:00 | 1 : 4 |
|
||||||
21.10
15:00
Jedinstvo (GS)
Jedinstvo (B)
6
2
|
21.10.2012 15:00 | 6 : 2 |
|
21.10
14:00
Napredak (S)
Morava
1
2
|
21.10.2012 14:00 | 1 : 2 |
|
||||||
21.10
14:00
Jedinstvo
VinoraÄa
2
0
|
21.10.2012 14:00 | 2 : 0 |
|
||||||
21.10
14:00
Mladost (D)
Mladost (J)
3
2
|
21.10.2012 14:00 | 3 : 2 |
|
||||||
21.10
14:00
SindjeliÄ
Bratstvo
3
2
|
21.10.2012 14:00 | 3 : 2 |
|
||||||
21.10
14:00
Lugomir
SFS Borac
4
1
|
21.10.2012 14:00 | 4 : 1 |
|
||||||
21.10
14:00
LevaÄ
Mladost (K)
3
0
|
21.10.2012 14:00 | 3 : 0 |
|
||||||
21.10
14:00
Buducnost
KuŔiljevo
5
1
|
21.10.2012 14:00 | 5 : 1 |
|
21.10
11:00
KljuÄ
Slatina
2
0
|
21.10.2012 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
21.10
15:00
Rajac
Rudar
3
4
|
21.10.2012 15:00 | 3 : 4 |
|
||||||
21.10
15:00
Radujevac
RadniÄki
3
1
|
21.10.2012 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
21.10
15:00
Branik
Brestovac
0
1
|
21.10.2012 15:00 | 0 : 1 |
|
21.10
15:00
Velika Jasikova
Rgotina
5
2
|
21.10.2012 15:00 | 5 : 2 |
|
||||||
21.10
15:00
TrebiÄ
Rudar
0
5
|
21.10.2012 15:00 | 0 : 5 |
|
||||||
21.10
15:00
Polet
OsniÄ
3
2
|
21.10.2012 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
21.10
15:00
Rudar (VÄ)
Borac
2
5
|
21.10.2012 15:00 | 2 : 5 |
|
||||||
21.10
15:00
Omladinac
Midžor
1
2
|
21.10.2012 15:00 | 1 : 2 |
|
21.10
14:30
Jastrebac
Trajal
1
0
|
21.10.2012 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
21.10
14:30
Å anac
Jedinstvo 1936
3
1
|
21.10.2012 14:30 | 3 : 1 |
|
||||||
21.10
14:30
Poljoprivrednik
Mladost
2
2
|
21.10.2012 14:30 | 2 : 2 |
|
||||||
21.10
14:30
Gradina
Jovan Kursula
4
0
|
21.10.2012 14:30 | 4 : 0 |
|
||||||
21.10
14:30
Sloga (Ä)
Sloga (D)
2
0
|
21.10.2012 14:30 | 2 : 0 |
|
21.10
14:30
BaÄka (P)
Tavankut
3
0
|
21.10.2012 14:30 | 3 : 0 |
|
||||||
21.10
14:30
BaÄka (M)
Äoka
0
2
|
21.10.2012 14:30 | 0 : 2 |
|
||||||
21.10
14:30
Äantavir
Proleter
0
3
|
21.10.2012 14:30 | 0 : 3 |
|
||||||
21.10
14:30
Tisa
Vinogradar
2
0
|
21.10.2012 14:30 | 2 : 0 |
|
21.10
15:00
Napredak
Crvena zvezda (VS)
2
2
|
21.10.2012 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
21.10
15:00
Jedinstvo
Begej
0
3
|
21.10.2012 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
21.10
15:00
Vojvodina (P)
Krajina
4
1
|
21.10.2012 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
21.10
15:00
OFK Gradnulica
Mladost
2
1
|
21.10.2012 15:00 | 2 : 1 |
|
21.10
15:30
Borac
Vojvodina
2
0
|
21.10.2012 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
21.10
15:30
Slavija (K)
VrŔac United
0
2
|
21.10.2012 15:30 | 0 : 2 |
|
||||||
21.10
15:30
Sloga (BNS)
Tempo
9
1
|
21.10.2012 15:30 | 9 : 1 |
|
||||||
21.10
15:30
Polet
BuduÄnost (BB)
3
0
|
21.10.2012 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
21.10
15:30
Partizan (G)
Jugoslavija
0
0
|
21.10.2012 15:30 | 0 : 0 |
|
||||||
21.10
15:30
RadniÄki (B)
Mladost
2
0
|
21.10.2012 15:30 | 2 : 0 |
|
21.10
15:00
Kordun
GraniÄar (R)
1
0
|
21.10.2012 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
21.10
15:00
Omladinac (D)
Mladost (K)
4
0
|
21.10.2012 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
21.10
15:00
PIK Prigrevica
Mladost APA
1
0
|
21.10.2012 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
21.10
15:00
BSK
Kula
2
0
|
21.10.2012 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
21.10
15:00
Zadrugar
GraniÄar (G)
1
0
|
21.10.2012 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
21.10
15:00
Hajduk
Sloga
1
3
|
21.10.2012 15:00 | 1 : 3 |
|
21.10
14:00
Jedinstvo
Petrovaradin
3
2
|
21.10.2012 14:00 | 3 : 2 |
|
||||||
21.10
14:00
BaÄka
Stari Grad
3
0
|
21.10.2012 14:00 | 3 : 0 |
|
||||||
21.10
14:00
Vojvodina
Borac
0
3
|
21.10.2012 14:00 | 0 : 3 |
|
||||||
21.10
14:00
ObiliÄ
TSK
0
3
|
21.10.2012 14:00 | 0 : 3 |
|
||||||
21.10
14:00
Omladinac
Kabel
0
1
|
21.10.2012 14:00 | 0 : 1 |
|
21.10
Jadran
Hajduk (V)
2
1
|
21.10.2012 | 2 : 1 |
|
||||||
21.10
Donji Petrovci
LSK LaÄarak
2
0
|
21.10.2012 | 2 : 0 |
|
||||||
21.10
Ljukovo
Partizan
0
1
|
21.10.2012 | 0 : 1 |
|
||||||
21.10
GraniÄar
RadniÄki
0
0
|
21.10.2012 | 0 : 0 |
|
||||||
21.10
Kupinovo
Hajduk 1932
3
2
|
21.10.2012 | 3 : 2 |
|
||||||
21.10
Sloven (S)
Å umar
2
1
|
21.10.2012 | 2 : 1 |
|
21.10
14:00
Borac (O)
Å umadija
0
2
|
21.10.2012 14:00 | 0 : 2 |
|
||||||
21.10
14:00
Rudar
Prva Iskra
1
2
|
21.10.2012 14:00 | 1 : 2 |
|
||||||
21.10
14:00
OFK Zabrežje
Brodarac
0
0
|
21.10.2012 14:00 | 0 : 0 |
|
||||||
21.10
14:00
BaÄevac
13. Maj
2
0
|
21.10.2012 14:00 | 2 : 0 |
|
||||||
21.10
14:00
Zmaj 1953
Jedinstvo
1
0
|
21.10.2012 14:00 | 1 : 0 |
|
||||||
21.10
14:00
VrÄin
Milutinac
2
1
|
21.10.2012 14:00 | 2 : 1 |
|
||||||
21.10
14:00
PKB Kovilovo
Selo Mladenovac
1
2
|
21.10.2012 14:00 | 1 : 2 |
|
||||||
21.10
14:00
Strelac
PoŔtar Zvezdara
1
1
|
21.10.2012 14:00 | 1 : 1 |
|
21.10
15:00
Napredak
OFK Ras
1
0
|
21.10.2012 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
21.10
15:00
Morava(S)
Tavnik
2
1
|
21.10.2012 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
21.10
15:00
Äibukovac
Jedinstvo
2
5
|
21.10.2012 15:00 | 2 : 5 |
|
||||||
21.10
15:00
Gruža
ŽiÄa
2
5
|
21.10.2012 15:00 | 2 : 5 |
|
||||||
21.10
15:00
Stubal
Morava(M)
1
0
|
21.10.2012 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
21.10
15:00
Magnohrom
Å umadija
5
3
|
21.10.2012 15:00 | 5 : 3 |
|
||||||
21.10
15:00
Zvezda
Partizan
2
1
|
21.10.2012 15:00 | 2 : 1 |
|
21.10
14:00
KoŔutnjak
OFK Bagremar
0
2
|
21.10.2012 14:00 | 0 : 2 |
|
||||||
21.10
14:00
Å umarice 2008
Hajduk
1
4
|
21.10.2012 14:00 | 1 : 4 |
|
||||||
21.10
14:00
21. oktobar
Kremenac
1
0
|
21.10.2012 14:00 | 1 : 0 |
|
||||||
21.10
14:00
Mladost TeferiÄ
Sloga
0
1
|
21.10.2012 14:00 | 0 : 1 |
|
||||||
21.10
14:00
Kutlovo
Botunje
4
0
|
21.10.2012 14:00 | 4 : 0 |
|
||||||
21.10
14:00
Srbija
Borac
2
2
|
21.10.2012 14:00 | 2 : 2 |
|
||||||
21.10
14:00
Azbest
Mladost
5
1
|
21.10.2012 14:00 | 5 : 1 |
|
||||||
21.10
14:00
Seljak
DobraÄa
1
4
|
21.10.2012 14:00 | 1 : 4 |
|
21.10
15:30
Malba
Parmenac
0
2
|
21.10.2012 15:30 | 0 : 2 |
|
||||||
21.10
15:30
ÄaÄak 94
PremeÄa
1
2
|
21.10.2012 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
21.10
15:30
Planinac
Strelac
2
6
|
21.10.2012 15:30 | 2 : 6 |
|
||||||
21.10
15:30
Mladost
Morava
2
0
|
21.10.2012 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
21.10
15:30
BuduÄnost
Rakova
4
2
|
21.10.2012 15:30 | 4 : 2 |
|
21.10
13:30
Vrelo
Brezova
0
1
|
21.10.2012 13:30 | 0 : 1 |
|
||||||
21.10
13:30
Prilike
Sloga
4
3
|
21.10.2012 13:30 | 4 : 3 |
|
||||||
21.10
11:00
Gradina
Dedinje Junajted
4
1
|
21.10.2012 11:00 | 4 : 1 |
|
||||||
21.10
13:30
Bjelica
GoruŔica
0
4
|
21.10.2012 13:30 | 0 : 4 | |||||||
21.10
13:30
RadniÄki
Bratstvo
2
1
|
21.10.2012 13:30 | 2 : 1 | |||||||
21.10
13:30
Jedinstvo
Jelica
3
2
|
21.10.2012 13:30 | 3 : 2 |
|
21.10
14:30
Takovski Ustanak
Å ilopaj
1
1
|
21.10.2012 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
21.10
14:30
Å umadija
Mladost 09
3
6
|
21.10.2012 14:30 | 3 : 6 |
|
||||||
21.10
14:30
VelereÄ 94
Ozrem
4
2
|
21.10.2012 14:30 | 4 : 2 |
|
||||||
21.10
14:30
Majdan
Jablanica
1
0
|
21.10.2012 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
21.10
14:30
BaÄkovac Junajted
Mladi Rudar
2
1
|
21.10.2012 14:30 | 2 : 1 |
|
21.10
14:30
Jedinstvo (D)
Dunavac (K)
1
0
|
21.10.2012 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
21.10
14:30
Borac
Basarac
3
1
|
21.10.2012 14:30 | 3 : 1 |
|
||||||
21.10
14:30
Sloga
Jedinstvo (LJ)
5
4
|
21.10.2012 14:30 | 5 : 4 |
|
||||||
21.10
14:30
Desine
Polet
1
1
|
21.10.2012 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
21.10
14:30
Napredak
Žitkovica
2
0
|
21.10.2012 14:30 | 2 : 0 |
|
||||||
21.10
14:30
Dunavac (P)
RSK
1
4
|
21.10.2012 14:30 | 1 : 4 |
|
21.10
14:30
Omladinac (B)
Rudar (K)
1
2
|
21.10.2012 14:30 | 1 : 2 |
|
||||||
21.10
14:30
KrilaÅ”
DragoÅ”
0
0
|
21.10.2012 14:30 | 0 : 0 |
|
||||||
21.10
14:30
Mladost
BuduÄnost (V)
2
1
|
21.10.2012 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
21.10
14:30
RadniÄki
Zadrugar
0
2
|
21.10.2012 14:30 | 0 : 2 |
|
||||||
21.10
14:30
BuduÄnost (A)
Rudar (S)
1
3
|
21.10.2012 14:30 | 1 : 3 |
|
||||||
21.10
14:30
Polet
TrgovaÄki
1
3
|
21.10.2012 14:30 | 1 : 3 |
|
21.10
Palanka
BaÄinac
1
4
|
21.10.2012 | 1 : 4 |
|
||||||
21.10
Proleter
BuduÄnost
2
1
|
21.10.2012 | 2 : 1 |
|
||||||
21.10
Udarnik
Beli Orlovi
1
1
|
21.10.2012 | 1 : 1 |
|
21.10
14:30
Kolarac
Skobalj
2
1
|
21.10.2012 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
21.10
14:30
Sloga
BuduÄnost
1
5
|
21.10.2012 14:30 | 1 : 5 |
|
||||||
21.10
14:30
VuÄak
SASK
0
2
|
21.10.2012 14:30 | 0 : 2 |
|
||||||
21.10
14:30
Slavija
Jedinstvo
1
1
|
21.10.2012 14:30 | 1 : 1 |
|
21.10
14:30
Ravni Gaj
7. Jul
1
2
|
21.10.2012 14:30 | 1 : 2 |
|
||||||
21.10
14:30
Drugovac
Lunjevac
2
0
|
21.10.2012 14:30 | 2 : 0 |
|
21.10
14:30
Sloga
RadniÄki
3
0
|
21.10.2012 14:30 | 3 : 0 |
|
||||||
21.10
14:30
Pobeda 1938
Mladost MG
0
0
|
21.10.2012 14:30 | 0 : 0 |
|
||||||
21.10
14:30
ŽSK
Crvena zvezda
4
0
|
21.10.2012 14:30 | 4 : 0 |
|
||||||
21.10
11:00
KaraÄorÄe
BSK
4
2
|
21.10.2012 11:00 | 4 : 2 |
|
||||||
21.10
14:30
Å umadija
BeÄevica
4
2
|
21.10.2012 14:30 | 4 : 2 |
|
||||||
21.10
14:30
Pobeda
Omladinac
2
2
|
21.10.2012 14:30 | 2 : 2 |
|
||||||
21.10
14:30
Grivac
Mladost
2
1
|
21.10.2012 14:30 | 2 : 1 |
|
21.10
11:00
B 2000
Sloga
2
2
|
21.10.2012 11:00 | 2 : 2 |
|
||||||
21.10
14:30
Kopljari
Mladi rudar
3
0
|
21.10.2012 14:30 | 3 : 0 |
|
||||||
21.10
14:30
Proleter
Jasenica
4
2
|
21.10.2012 14:30 | 4 : 2 |
|
||||||
21.10
14:30
Plaskovac
Maskar
2
0
|
21.10.2012 14:30 | 2 : 0 |
|
21.10
15:00
Velika Reka
Jedinstvo (Z)
2
0
|
21.10.2012 15:00 | 2 : 0 | |||||||
21.10
15:00
Cer
Hajduk
4
2
|
21.10.2012 15:00 | 4 : 2 |
|
||||||
21.10
15:00
Sloga (LÅ )
Cerova
3
0
|
21.10.2012 15:00 | 3 : 0 | |||||||
21.10
15:00
Stolice
Borac (L)
3
2
|
21.10.2012 15:00 | 3 : 2 | |||||||
21.10
11:00
Studenac
Jadar 1961
4
2
|
21.10.2012 11:00 | 4 : 2 | |||||||
21.10
15:00
Borac (K)
Sloga (K)
1
1
|
21.10.2012 15:00 | 1 : 1 |
21.10
15:00
Omladinac
DuŔko
1
4
|
21.10.2012 15:00 | 1 : 4 |
|
||||||
21.10
15:00
Torpedo 1924
Napredak (MB)
5
2
|
21.10.2012 15:00 | 5 : 2 |
|
||||||
21.10
15:00
Napredak (R)
Milicionar
1
2
|
21.10.2012 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
21.10
11:00
Majur
Premijer
4
1
|
21.10.2012 11:00 | 4 : 1 |
|
||||||
21.10
15:00
Drina
Sloboda
1
0
|
21.10.2012 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
21.10
15:00
Proleter
Sloga
6
3
|
21.10.2012 15:00 | 6 : 3 |
|
||||||
21.10
15:00
Napredak (BP)
BMR PetlovaÄa
1
1
|
21.10.2012 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
21.10
15:00
Partizan
BuduÄnost
1
1
|
21.10.2012 15:00 | 1 : 1 |
|
21.10
15:00
Mrovska
Dobrava
1
1
|
21.10.2012 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
21.10
15:00
Korman
Galeb
2
1
|
21.10.2012 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
21.10
15:00
VlaÅ”iÄ
DumaÄa
4
2
|
21.10.2012 15:00 | 4 : 2 |
|
||||||
21.10
15:00
PriÄinoviÄ
OFK Jelen
6
2
|
21.10.2012 15:00 | 6 : 2 |
|
||||||
21.10
15:00
KaraÄorÄe
Mladost (PP)
0
2
|
21.10.2012 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
21.10
15:00
Pocerina
Mladost (Z)
3
0
|
21.10.2012 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
21.10
15:00
CeriÄ
OFK Varna
8
1
|
21.10.2012 15:00 | 8 : 1 |
|
||||||
21.10
15:00
Borac
Sloga
0
1
|
21.10.2012 15:00 | 0 : 1 |
|
21.10
14:30
Mladost
Toplica
2
4
|
21.10.2012 14:30 | 2 : 4 |
|
||||||
21.10
14:30
Orao
VeliŔevac
0
3
|
21.10.2012 14:30 | 0 : 3 |
|
||||||
21.10
14:30
Spartak 1924
Gornji Lajkovac
4
1
|
21.10.2012 14:30 | 4 : 1 |
|
||||||
21.10
14:30
Borac
Mionica
3
1
|
21.10.2012 14:30 | 3 : 1 |
|
||||||
21.10
14:30
Liplje
Rajac
2
4
|
21.10.2012 14:30 | 2 : 4 |
|
||||||
21.10
14:30
DuÄiÄ
Jedinstvo
3
3
|
21.10.2012 14:30 | 3 : 3 |
|
21.10
14:30
ÄuÄuge
OFK Stublenica
3
1
|
21.10.2012 14:30 | 3 : 1 |
|
||||||
21.10
14:30
Vrelo
Gunjevac
3
1
|
21.10.2012 14:30 | 3 : 1 |
|
||||||
21.10
14:30
Omladinac
Brgule
3
1
|
21.10.2012 14:30 | 3 : 1 |
|
||||||
21.10
14:30
Jedinstvo
Sloga
2
1
|
21.10.2012 14:30 | 2 : 1 |
|
21.10
14:30
Mladost
Milenko PavloviÄ
1
0
|
21.10.2012 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
21.10
14:30
KoteŔica
Mladi radnik
2
0
|
21.10.2012 14:30 | 2 : 0 |
|
||||||
21.10
14:30
Zadrugar
Lukavac
5
3
|
21.10.2012 14:30 | 5 : 3 |
|
||||||
21.10
14:30
Gradac
Polet
1
4
|
21.10.2012 14:30 | 1 : 4 |
|
21.10
15:00
Luna AvijatiÄar
TreŔnjica
3
0
|
21.10.2012 15:00 | 3 : 0 | |||||||
21.10
15:00
Pobeda
Lazarica
2
5
|
21.10.2012 15:00 | 2 : 5 |
|
||||||
21.10
15:00
Ježevica
Blagaja
1
2
|
21.10.2012 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
21.10
15:00
Savinac
Gorobilje
1
0
|
21.10.2012 15:00 | 1 : 0 |
|
21.10
15:00
Borac (SD)
Napredak
0
4
|
21.10.2012 15:00 | 0 : 4 |
|
||||||
21.10
15:00
Plavi tok
GlumaÄ
1
1
|
21.10.2012 15:00 | 1 : 1 |
|
21.10
15:00
Lokomotiva
Provalija
2
2
|
21.10.2012 15:00 | 2 : 2 |
|
21.10
15:00
Äegar 1946
Mladost 1954 (DM)
4
2
|
21.10.2012 15:00 | 4 : 2 |
|
||||||
21.10
15:00
Supovac
Sloga
4
0
|
21.10.2012 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
21.10
15:00
Mladost (DK)
Stevan NeŔticki
0
0
|
21.10.2012 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
21.10
15:00
Vulkan 1936
RadniÄki 1936
4
0
|
21.10.2012 15:00 | 4 : 0 |
|
21.10
15:00
Veternica 1926
RadniÄki
4
1
|
21.10.2012 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
21.10
11:00
Lemind 1953
Gornje Krajince
1
0
|
21.10.2012 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
21.10
15:00
Kumarevo 65
ŽelezniÄar
3
1
|
21.10.2012 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
21.10
15:00
Napredak
Navalin
0
3
|
21.10.2012 15:00 | 0 : 3 |
|
21.10
14:00
MedveÄa
BSK
2
1
|
21.10.2012 14:00 | 2 : 1 |
|
||||||
21.10
14:00
Istok 63
Kupinovac
1
3
|
21.10.2012 14:00 | 1 : 3 |
|
||||||
21.10
14:00
Kolare
Sloga
2
3
|
21.10.2012 14:00 | 2 : 3 |
|
||||||
21.10
14:00
Polet
Å umadinac
2
0
|
21.10.2012 14:00 | 2 : 0 |
|
||||||
21.10
14:00
Mladost
OFK Tabane
0
0
|
21.10.2012 14:00 | 0 : 0 |
|
||||||
21.10
14:00
Crni Vrh
Ursule
2
0
|
21.10.2012 14:00 | 2 : 0 |
|
||||||
21.10
14:00
Mladi radnik
Napredak
1
2
|
21.10.2012 14:00 | 1 : 2 |
|
21.10
14:30
Rubin
Beli Orlovi
6
0
|
21.10.2012 14:30 | 6 : 0 |
|
||||||
21.10
14:30
UÅ”Äe
Donji Kopaonik
4
0
|
21.10.2012 14:30 | 4 : 0 |
|
||||||
21.10
14:30
Omladinac
Borac
6
2
|
21.10.2012 14:30 | 6 : 2 |
|
||||||
21.10
14:30
Sloga
Mladost (T)
6
0
|
21.10.2012 14:30 | 6 : 0 |
|
||||||
21.10
14:30
Župski biseri
Mladi radnik
1
4
|
21.10.2012 14:30 | 1 : 4 |
|
||||||
21.10
14:30
Vinogradar
BaŔtovan
5
3
|
21.10.2012 14:30 | 5 : 3 |
|
21.10
15:00
OFK Ribare
13. April
1
1
|
21.10.2012 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
21.10
15:00
MaÄkovac
Gornji StepoÅ”
3
1
|
21.10.2012 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
21.10
15:00
Dedina
Äitluk
4
1
|
21.10.2012 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
21.10
15:00
Rasina
DuÅ”an RistiÄ
3
0
|
21.10.2012 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
21.10
15:00
Sloga
BeloviÄ
5
0
|
21.10.2012 15:00 | 5 : 0 |
|
||||||
21.10
15:00
Kupci
Mudrakovac
0
0
|
21.10.2012 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
21.10
15:00
Kapidžija
Dvorane
1
0
|
21.10.2012 15:00 | 1 : 0 |
|
21.10
14:30
Poljoprivrednik
Mala Bosna
1
0
|
21.10.2012 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
21.10
14:30
Udarnik
BaÄka 1901 B
4
1
|
21.10.2012 14:30 | 4 : 1 | |||||||
21.10
14:30
ÄurÄin
Elektrovojvodina
2
4
|
21.10.2012 14:30 | 2 : 4 |
|
||||||
21.10
14:30
Žednik
Subotica
1
5
|
21.10.2012 14:30 | 1 : 5 | |||||||
21.10
14:30
Hajduk
Lokomotiva
1
0
|
21.10.2012 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
21.10
14:30
Bratstvo
Solid
0
2
|
21.10.2012 14:30 | 0 : 2 |
|
21.10
14:30
EÄÅ”eg
Olimpija
0
2
|
21.10.2012 14:30 | 0 : 2 |
|
||||||
21.10
14:30
Pobeda
MiÄunovo
1
4
|
21.10.2012 14:30 | 1 : 4 |
|
||||||
21.10
14:30
Mladost
Sokolac
0
5
|
21.10.2012 14:30 | 0 : 5 |
|
21.10
14:30
Å ampion
Hajduk
4
0
|
21.10.2012 14:30 | 4 : 0 |
|
||||||
21.10
14:30
Olimpija
Slavija
6
0
|
21.10.2012 14:30 | 6 : 0 |
|
||||||
21.10
14:30
GraniÄar
Tromedja
2
2
|
21.10.2012 14:30 | 2 : 2 |
|
||||||
21.10
14:30
Sloga
Jedinstvo
5
2
|
21.10.2012 14:30 | 5 : 2 |
|
21.10
15:00
ŽAK
2. Oktobar
0
1
|
21.10.2012 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
21.10
15:00
Polet
Borac
1
1
|
21.10.2012 15:00 | 1 : 1 |
|
21.10
15:00
BuduÄnost
Terekves
3
0
|
21.10.2012 15:00 | 3 : 0 | |||||||
21.10
15:00
Proleter
Bega
2
2
|
21.10.2012 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
21.10
15:00
Omladinac
Olimpija
2
0
|
21.10.2012 15:00 | 2 : 0 |
|
21.10
15:30
BSK BavaniŔte
Omladinac (O)
2
1
|
21.10.2012 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
21.10
15:30
Stari TamiÅ”
Borac
5
1
|
21.10.2012 15:30 | 5 : 1 |
|
||||||
21.10
15:30
Proleter
Dolovo
2
5
|
21.10.2012 15:30 | 2 : 5 |
|
||||||
21.10
15:30
Omladinac (D)
Polet
0
3
|
21.10.2012 15:30 | 0 : 3 | |||||||
21.10
15:30
Plavi Dunav
Unirea
0
4
|
21.10.2012 15:30 | 0 : 4 |
|
||||||
21.10
15:30
Mladost
Spartak
2
2
|
21.10.2012 15:30 | 2 : 2 |
|
21.10
15:30
Hajduk
KaraÅ” (Š)
2
0
|
21.10.2012 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
21.10
15:30
Borac (VG)
Potporanj
3
0
|
21.10.2012 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
21.10
15:30
Vitorul
Partizan (U)
1
0
|
21.10.2012 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
21.10
15:30
Crvena zvezda
Vinogradar
0
1
|
21.10.2012 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
21.10
15:30
Å evac
Borac (VS)
1
2
|
21.10.2012 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
21.10
15:30
Ratar
HajduÄica
2
1
|
21.10.2012 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
21.10
15:30
BuduÄnost (A)
KaraÅ” (K)
6
1
|
21.10.2012 15:30 | 6 : 1 |
|
||||||
21.10
15:30
Jedinstvo
Dunav
13
0
|
21.10.2012 15:30 | 13 : 0 |
|
21.10
15:00
TerekveÅ”
Aleksa Å antiÄ
3
1
|
21.10.2012 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
21.10
15:00
OFK Å ikara
Jedinstvo (K)
5
0
|
21.10.2012 15:00 | 5 : 0 |
|
||||||
21.10
15:00
Rusin
OFK Metalac
7
0
|
21.10.2012 15:00 | 7 : 0 |
|
||||||
21.10
15:00
ŽAK
Dunav
3
1
|
21.10.2012 15:00 | 3 : 1 | |||||||
21.10
15:00
Dinamo
Lipar
2
0
|
21.10.2012 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
21.10
15:00
Jedinstvo (R)
Panonija
1
1
|
21.10.2012 15:00 | 1 : 1 |
|
21.10
15:00
Susek
FruŔkogorac
1
3
|
21.10.2012 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
21.10
15:00
Borac
Mladost
1
3
|
21.10.2012 15:00 | 1 : 3 | |||||||
21.10
15:00
Äenej
FruŔkogorski partizan
1
2
|
21.10.2012 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
21.10
Proleter
Dinamo
0
1
|
21.10.2012 | 0 : 1 |
|
||||||
21.10
Sremac
BaÄka
0
3
|
21.10.2012 | 0 : 3 |
|
||||||
21.10
15:00
OFK Sirig
OFK Futog
2
4
|
21.10.2012 15:00 | 2 : 4 |
21.10
Jedinstvo
Proleter
0
3
|
21.10.2012 | 0 : 3 |
|
||||||
21.10
15:00
Mladost
Iskra
1
1
|
21.10.2012 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
21.10
Mladost Radost
BuduÄnost
3
1
|
21.10.2012 | 3 : 1 |
|
||||||
21.10
BeÄej
Napredak
4
0
|
21.10.2012 | 4 : 0 |
|
21.10
15:00
Hajduk (Ä)
MiletiÄ
6
1
|
21.10.2012 15:00 | 6 : 1 |
|
||||||
21.10
15:00
ObiliÄ
Jedinstvo
3
3
|
21.10.2012 15:00 | 3 : 3 |
|
||||||
21.10
15:00
Sloga
Hajduk (G)
0
1
|
21.10.2012 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
21.10
15:00
Titel
ŽSK
1
2
|
21.10.2012 15:00 | 1 : 2 |
|
21.10
14:00
Krivanj
Krila Krajine
2
2
|
21.10.2012 14:00 | 2 : 2 |
|
||||||
21.10
14:00
MagliÄ
BuduÄnost
0
6
|
21.10.2012 14:00 | 0 : 6 | |||||||
21.10
14:00
BaÄka
KaraÄorÄevo
3
1
|
21.10.2012 14:00 | 3 : 1 |
|
||||||
21.10
14:00
Kulpin
Soko
1
1
|
21.10.2012 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
21.10
14:00
Slavija
Vojvodina
1
5
|
21.10.2012 14:00 | 1 : 5 |
|
||||||
21.10
14:00
BaÄki Hajduk
BuduÄnost
2
1
|
21.10.2012 14:00 | 2 : 1 |
|
21.10
13:30
Napredak (P)
GraniÄar (G)
3
0
|
21.10.2012 13:30 | 3 : 0 |
|
||||||
21.10
13:30
ŽelezniÄar
Napredak (V)
1
0
|
21.10.2012 13:30 | 1 : 0 |
|
||||||
21.10
13:30
Hrtkovci
Dunav
3
3
|
21.10.2012 13:30 | 3 : 3 |
|
||||||
21.10
13:30
Jedinstvo (P)
BuduÄnost
0
2
|
21.10.2012 13:30 | 0 : 2 |
|
||||||
21.10
13:30
Borac
Sloboda
2
1
|
21.10.2012 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
21.10
13:30
Lovac
GraniÄar (K)
3
3
|
21.10.2012 13:30 | 3 : 3 |
|
||||||
21.10
13:30
Sloga
Jedinstvo (R)
2
0
|
21.10.2012 13:30 | 2 : 0 |
|
||||||
21.10
13:30
OFK Zeka BuljubaŔa
Podunavac
3
0
|
21.10.2012 13:30 | 3 : 0 |
|
21.10
14:00
Stepojevac VAGA
Mladost (Ä)
3
0
|
21.10.2012 14:00 | 3 : 0 |
|
||||||
21.10
14:00
VraniÄ
TEK Sloga
2
0
|
21.10.2012 14:00 | 2 : 0 |
|
||||||
21.10
14:00
Beljina
Mladost (B)
1
4
|
21.10.2012 14:00 | 1 : 4 |
|
21.10
14:00
BoleÄ
Velika Krsna
1
1
|
21.10.2012 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
21.10
14:00
Podunavac
Pudarci
3
0
|
21.10.2012 14:00 | 3 : 0 |
|
||||||
21.10
14:00
Napredak
Mladost
5
0
|
21.10.2012 14:00 | 5 : 0 |
|
||||||
21.10
14:00
Rabrovac
Dunavac
1
2
|
21.10.2012 14:00 | 1 : 2 |
|
21.10
14:00
Crvenka
Torlak
2
1
|
21.10.2012 14:00 | 2 : 1 |
|
||||||
21.10
14:00
Dunav
Banja
0
0
|
21.10.2012 14:00 | 0 : 0 |
|
||||||
21.10
14:00
Å umadinac
RuŔanj
3
2
|
21.10.2012 14:00 | 3 : 2 |
|
||||||
21.10
14:00
Napredak
Institut
1
1
|
21.10.2012 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
21.10
14:00
Borac
Pionir
3
6
|
21.10.2012 14:00 | 3 : 6 |
|
||||||
21.10
10:00
Å eÄeranac Ada
Policajac
0
2
|
21.10.2012 10:00 | 0 : 2 |
|
||||||
21.10
14:00
Studenski Grad
SindjeliÄ
2
3
|
21.10.2012 14:00 | 2 : 3 |
|
21.10
14:00
DobriÄ
NS Tatko
6
5
|
21.10.2012 14:00 | 6 : 5 |
|
||||||
21.10
14:00
Sloga
Padina
3
0
|
21.10.2012 14:00 | 3 : 0 |
|
||||||
21.10
14:00
Jastrebac
BaliÄevac
3
5
|
21.10.2012 14:00 | 3 : 5 |
|
||||||
21.10
14:00
Naisus
Mladost
7
1
|
21.10.2012 14:00 | 7 : 1 |
|
||||||
21.10
14:00
Aleksandrovo
Koprijan
1
3
|
21.10.2012 14:00 | 1 : 3 |
|
21.10
15:00
Egeta
Rtkovo
1
5
|
21.10.2012 15:00 | 1 : 5 |
|
||||||
21.10
15:00
KoÄa AndjelkoviÄ
Lokomotiva
6
0
|
21.10.2012 15:00 | 6 : 0 |
|
||||||
21.10
15:00
Pontes
KladuŔnica
1
3
|
21.10.2012 15:00 | 1 : 3 |
|
||||||
21.10
15:00
Omladinac
Napredak
0
2
|
21.10.2012 15:00 | 0 : 2 |
|
21.10
15:00
VukaŔinovac
Kraljevo
3
3
|
21.10.2012 15:00 | 3 : 3 |
|
21.10
15:30
OFK Sloga
Tempo
4
3
|
21.10.2012 15:30 | 4 : 3 | |||||||
21.10
15:00
Feniks 2012
Polet
2
4
|
21.10.2012 15:00 | 2 : 4 |
21.10
11:00
OFK TamniÄ
Urovica
0
3
|
21.10.2012 11:00 | 0 : 3 |
|
||||||
21.10
15:00
Polet
Smedovac
3
4
|
21.10.2012 15:00 | 3 : 4 | |||||||
21.10
15:00
Mladost
Srbovo
4
1
|
21.10.2012 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
21.10
11:00
Malajnica
MiloŔevo
0
1
|
21.10.2012 11:00 | 0 : 1 |
|
||||||
21.10
15:00
Vidrovac
Äubra
4
2
|
21.10.2012 15:00 | 4 : 2 |
|
||||||
21.10
15:00
Ratar
Kovilovo
1
6
|
21.10.2012 15:00 | 1 : 6 |
|
||||||
21.10
15:00
Slatina
GraniÄar
6
0
|
21.10.2012 15:00 | 6 : 0 |
21.10
15:00
Mladost 1925
PopoviÄi
1
0
|
21.10.2012 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
21.10
11:00
MiloÄajac
Jovo Kursula
1
3
|
21.10.2012 11:00 | 1 : 3 |
|
||||||
21.10
15:00
ZgodaÄica
Real
1
3
|
21.10.2012 15:00 | 1 : 3 |
|
21.10
14:00
Stari momci
Divostin
4
2
|
21.10.2012 14:00 | 4 : 2 |
|
||||||
21.10
14:00
Å umadija 1934
Velika Sugubina
2
0
|
21.10.2012 14:00 | 2 : 0 |
|
||||||
21.10
14:00
Zastava
Trmbas
6
1
|
21.10.2012 14:00 | 6 : 1 |
|
||||||
21.10
14:00
Äuriselac
Žeželj
2
0
|
21.10.2012 14:00 | 2 : 0 |
|
21.10
14:30
Pobeda
Borac
3
0
|
21.10.2012 14:30 | 3 : 0 |
|
||||||
21.10
14:30
Napredak (B)
Sloga (L)
2
3
|
21.10.2012 14:30 | 2 : 3 |
|
||||||
21.10
14:30
Napredak (N)
Proleter
4
1
|
21.10.2012 14:30 | 4 : 1 |
|
||||||
21.10
14:30
Mlava
Mip Majdan
1
2
|
21.10.2012 14:30 | 1 : 2 |
|
||||||
21.10
14:30
Dizel
Stig
1
1
|
21.10.2012 14:30 | 1 : 1 |
|
||||||
21.10
14:30
Sloga (D)
Sopot
1
2
|
21.10.2012 14:30 | 1 : 2 |
|
||||||
21.10
14:30
Dunav
Zemljoradnik
4
2
|
21.10.2012 14:30 | 4 : 2 |
|
21.10
14:00
BariÄ
RadniÄki
2
0
|
21.10.2012 14:00 | 2 : 0 |
|
||||||
21.10
14:00
Žika MarkoviÄ UÄa
Kumane
5
0
|
21.10.2012 14:00 | 5 : 0 |
|
||||||
21.10
14:00
Pek
Polet
1
3
|
21.10.2012 14:00 | 1 : 3 |
|
||||||
21.10
14:00
ElektriÄar
Ram
4
2
|
21.10.2012 14:00 | 4 : 2 |
|
||||||
21.10
14:00
Sloga TOP
KurjaÄe
3
2
|
21.10.2012 14:00 | 3 : 2 |
|
21.10
14:30
Mladost
Udarnik
9
2
|
21.10.2012 14:30 | 9 : 2 |
|
||||||
21.10
14:30
Proleter
Omladinac
1
4
|
21.10.2012 14:30 | 1 : 4 |
|
||||||
21.10
14:30
Sloga
Napredak
0
4
|
21.10.2012 14:30 | 0 : 4 |
|
||||||
21.10
14:30
BSK
Jedinstvo
4
3
|
21.10.2012 14:30 | 4 : 3 |
|
||||||
21.10
14:30
BuduÄnost
Pomoravlje
1
2
|
21.10.2012 14:30 | 1 : 2 |
|
21.10
15:00
MisaÄa
VenÄani
2
1
|
21.10.2012 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
21.10
10:00
Vrbica
Brezovac
3
3
|
21.10.2012 10:00 | 3 : 3 |
|
21.10
15:00
Prva Iskra
Milan OrliÄ
4
4
|
21.10.2012 15:00 | 4 : 4 |
|
||||||
21.10
15:00
Jelav
TE GuÄevo
0
3
|
21.10.2012 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
21.10
15:00
Granit
Sloga
3
0
|
21.10.2012 15:00 | 3 : 0 |
|
21.10
11:00
BuduÄnost
Maovi MH
5
2
|
21.10.2012 11:00 | 5 : 2 |
|
||||||
21.10
11:00
Culjkovic
Omladinac
1
1
|
21.10.2012 11:00 | 1 : 1 |
|
21.10
11:00
Mladost (SV)
Žabar
2
1
|
21.10.2012 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
21.10
11:00
DuŔan Silni
MetliÄ
4
1
|
21.10.2012 11:00 | 4 : 1 |
|
||||||
21.10
11:00
Mladost (SL)
Volujac
0
2
|
21.10.2012 11:00 | 0 : 2 |
|
||||||
21.10
11:00
Sava
ZablaÄe
0
1
|
21.10.2012 11:00 | 0 : 1 |
|
21.10
11:00
Dragojevac
Bobovik Skupljen
4
0
|
21.10.2012 11:00 | 4 : 0 |
|
||||||
21.10
11:00
Torpedo
Sloga Trgosped .M.
3
1
|
21.10.2012 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
21.10
11:00
Krnule 09
Mladost
4
0
|
21.10.2012 11:00 | 4 : 0 |
|
||||||
21.10
15:00
Sloga 1949 .Mat.
Hajduk
3
0
|
21.10.2012 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
21.10
15:00
Tresnjevka
Petrovac 74
2
0
|
21.10.2012 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
21.10
15:00
Sloga .R.
Polet
2
1
|
21.10.2012 15:00 | 2 : 1 |
|
21.10
11:00
MurgaÅ”
Vukona
1
0
|
21.10.2012 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
21.10
Kolubara
Rudar
5
4
|
21.10.2012 | 5 : 4 |
|
||||||
21.10
Sloga
Dokmir
0
3
|
21.10.2012 | 0 : 3 |
|
||||||
21.10
Pambukovica
Zvizdar
6
1
|
21.10.2012 | 6 : 1 |
|
21.10
14:30
Rakac Stave
Borac
8
2
|
21.10.2012 14:30 | 8 : 2 |
|
||||||
21.10
14:30
Paune
BeloŔevac
1
2
|
21.10.2012 14:30 | 1 : 2 |
|
||||||
21.10
14:30
Dupljaj
OFK Povlen
1
0
|
21.10.2012 14:30 | 1 : 0 |
|
21.10
11:00
Mladost (K)
JaŔunja
4
1
|
21.10.2012 11:00 | 4 : 1 |
|
21.10
15:00
Moravac
Brza
0
4
|
21.10.2012 15:00 | 0 : 4 |
|
||||||
21.10
15:00
Vrhunac
Bratstvo
1
3
|
21.10.2012 15:00 | 1 : 3 |
|
21.10
15:00
Morava
Mladi borac
3
0
|
21.10.2012 15:00 | 3 : 0 | |||||||
21.10
15:00
RadniÄki
Mladi Radnik
2
1
|
21.10.2012 15:00 | 2 : 1 |
|
21.10
14:00
Rudar Stenjevac
Resavac
6
2
|
21.10.2012 14:00 | 6 : 2 |
|
||||||
21.10
14:00
OFK DvoriŔte
Resava
2
1
|
21.10.2012 14:00 | 2 : 1 |
|
21.10
15:00
Napredak
Bresje
5
0
|
21.10.2012 15:00 | 5 : 0 |
|
||||||
21.10
15:00
Juhor
Kolonija
3
0
|
21.10.2012 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
21.10
15:00
Sloga
Ribnik
4
1
|
21.10.2012 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
21.10
15:00
Lipar
Partizan (M)
6
1
|
21.10.2012 15:00 | 6 : 1 |
|
||||||
21.10
15:00
Sloboda
Partizan (G)
3
1
|
21.10.2012 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
21.10
15:00
Morava
Jedinstvo
5
0
|
21.10.2012 15:00 | 5 : 0 |
|
21.10
14:00
Gradac
14. Oktobar
4
3
|
21.10.2012 14:00 | 4 : 3 |
|
||||||
21.10
14:00
Kiseljak
Parcane
2
1
|
21.10.2012 14:00 | 2 : 1 |
|
21.10
14:00
Zdravinje
Zmajevac
5
3
|
21.10.2012 14:00 | 5 : 3 |
|
21.10
15:00
Bukovica
SebeÄevac
3
3
|
21.10.2012 15:00 | 3 : 3 |
|
||||||
21.10
15:00
Polet (K)
Lipovac
4
1
|
21.10.2012 15:00 | 4 : 1 |
|
||||||
21.10
15:00
Grkljane
Polet (Å )
1
2
|
21.10.2012 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
21.10
15:00
Jablanica
Å titari
0
0
|
21.10.2012 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
21.10
15:00
Rasinac
Drugari
2
1
|
21.10.2012 15:00 | 2 : 1 |
|
21.10
11:00
Srnje
PakaŔnica
4
1
|
21.10.2012 11:00 | 4 : 1 |
|
21.10
15:00
Lehel
Mladost
0
3
|
21.10.2012 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
21.10
15:00
Naftagas
Omladinac
3
1
|
21.10.2012 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
21.10
15:00
Proleter 2006
MSK
0
2
|
21.10.2012 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
21.10
15:00
OFK Klek
ŽFK Banat
1
0
|
21.10.2012 15:00 | 1 : 0 |
|
21.10
14:00
OFK Stajicevo
Jedinstvo
0
1
|
21.10.2012 14:00 | 0 : 1 |
|
21.10
15:30
Barice
Vladimirovac
3
3
|
21.10.2012 15:30 | 3 : 3 |
|
||||||
21.10
15:30
Gaj
JanoŔik
1
4
|
21.10.2012 15:30 | 1 : 4 |
|
||||||
21.10
15:30
NaŔa Krajina
Sloga
1
3
|
21.10.2012 15:30 | 1 : 3 |
|
||||||
21.10
15:30
Solunac
GraniÄar
1
1
|
21.10.2012 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
21.10
15:30
Lokve
Crvena Zvezda
2
1
|
21.10.2012 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
21.10
15:30
Banat
Vojvodina
0
4
|
21.10.2012 15:30 | 0 : 4 |
|
21.10
15:30
Jedinstvo
Omladinac
4
2
|
21.10.2012 15:30 | 4 : 2 |
|
||||||
21.10
15:30
Partizan
Pobeda
1
1
|
21.10.2012 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
21.10
15:30
Vojvodina
Banat
2
2
|
21.10.2012 15:30 | 2 : 2 |
|
21.10
Sremac
Sloga (Z)
7
0
|
21.10.2012 | 7 : 0 |
|
||||||
21.10
Sloga (Ä)
OFK Bosut
0
0
|
21.10.2012 | 0 : 0 |
|
||||||
21.10
Borac (VR)
Hajduk
0
4
|
21.10.2012 | 0 : 4 |
|
||||||
21.10
NoÄaj
Mitros
0
0
|
21.10.2012 | 0 : 0 |
|
21.10
Sloga
Borac
4
1
|
21.10.2012 | 4 : 1 |
|
||||||
21.10
KruŔedol
Sremac
3
1
|
21.10.2012 | 3 : 1 |
|
||||||
21.10
PSK Putinci
FruŔka Gora
0
1
|
21.10.2012 | 0 : 1 |
|
||||||
21.10
FruŔkogorac
Napredak
0
2
|
21.10.2012 | 0 : 2 |
|
||||||
21.10
OFK Kraljevci
Mladost
1
0
|
21.10.2012 | 1 : 0 |
|
21.10
Borac (J)
Sloga
1
0
|
21.10.2012 | 1 : 0 |
|
||||||
21.10
FruŔkogorac
RadniÄki 2
0
4
|
21.10.2012 | 0 : 4 |
|
||||||
21.10
Polet
ÄSK Äortanovci
0
2
|
21.10.2012 | 0 : 2 |
|
21.10
15:30
SinÄeliÄ
Jedinstvo (Lj)
8
0
|
21.10.2012 15:30 | 8 : 0 |
|
||||||
21.10
15:30
Borac
Sremac
2
1
|
21.10.2012 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
21.10
15:30
OFK Bingula
Jednota
3
0
|
21.10.2012 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
21.10
15:30
Jedinstvo (M)
GraniÄar
1
0
|
21.10.2012 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
21.10
15:30
OFK BaÄinci
Omladinac (M)
3
0
|
21.10.2012 15:30 | 3 : 0 |
|
||||||
21.10
15:30
FruŔkogorac
Bratstvo
8
1
|
21.10.2012 15:30 | 8 : 1 |
|
||||||
21.10
15:30
Omladinac (B)
OFK BikiÄ
0
3
|
21.10.2012 15:30 | 0 : 3 |
|
21.10
14:00
GraniÄar
Mladost
3
1
|
21.10.2012 14:00 | 3 : 1 |
|
||||||
21.10
14:00
Kameni
Sremac
2
3
|
21.10.2012 14:00 | 2 : 3 |
|
||||||
21.10
14:00
Sloboda
OFK BrestaÄ
1
3
|
21.10.2012 14:00 | 1 : 3 |
|
||||||
21.10
14:00
Srem
Vitez
8
1
|
21.10.2012 14:00 | 8 : 1 |
|
21.10
14:30
BuduÄnost
Å umadija
0
1
|
21.10.2012 14:30 | 0 : 1 |
|
||||||
21.10
14:30
Mladi Radnik
Mladi Borac
2
1
|
21.10.2012 14:30 | 2 : 1 |
|
||||||
21.10
14:30
Sloga
Proleter
4
0
|
21.10.2012 14:30 | 4 : 0 |
|
21.10
14:00
Skela
Posavina
1
4
|
21.10.2012 14:00 | 1 : 4 |
|
||||||
21.10
14:00
Trstenica
Poljane
2
0
|
21.10.2012 14:00 | 2 : 0 |
|
||||||
21.10
14:00
Belo Polje
Jedinstvo
2
1
|
21.10.2012 14:00 | 2 : 1 |
|
||||||
21.10
14:00
Urovci
Omladinac
1
1
|
21.10.2012 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
21.10
14:00
Zadrugar
VukiÄevica
1
2
|
21.10.2012 14:00 | 1 : 2 |
|
21.10
14:00
BSK 2012
BUSK
0
0
|
21.10.2012 14:00 | 0 : 0 |
|
||||||
21.10
14:00
Busije
Borac
8
0
|
21.10.2012 14:00 | 8 : 0 |
|
||||||
21.10
14:00
Kozara
Pobednik
1
4
|
21.10.2012 14:00 | 1 : 4 |
|
||||||
21.10
14:00
Novi Beograd
OFK PetrovÄiÄ
1
5
|
21.10.2012 14:00 | 1 : 5 |
|
||||||
21.10
11:00
GAK
Sparta
2
0
|
21.10.2012 11:00 | 2 : 0 |
|
||||||
21.10
10:00
Olimpija
Mladi proleter
2
3
|
21.10.2012 10:00 | 2 : 3 |
|
21.10
11:00
Å umice
Stojan Lazarac
0
2
|
21.10.2012 11:00 | 0 : 2 |
|
||||||
21.10
11:00
Radnik
Mladost (MM)
1
0
|
21.10.2012 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
21.10
11:00
Mladost (O)
Napredak
3
0
|
21.10.2012 11:00 | 3 : 0 |
21.10
Polet (LJ)
Mladost
2
1
|
21.10.2012 | 2 : 1 |
|
||||||
21.10
Jedinstvo
Kusovac
1
3
|
21.10.2012 | 1 : 3 |
|
21.10
14:30
Homolje
Neresnica
4
3
|
21.10.2012 14:30 | 4 : 3 |
|
||||||
21.10
14:30
Radenka
Kaona
4
2
|
21.10.2012 14:30 | 4 : 2 |
|
||||||
21.10
14:30
Sloga
Pionir Zelenik
8
2
|
21.10.2012 14:30 | 8 : 2 |
|
21.10
15:00
7. Juli
Bratstvo
2
7
|
21.10.2012 15:00 | 2 : 7 |
21.10
15:00
Vlaska
Omladinac
2
0
|
21.10.2012 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
21.10
15:00
Senaja
OFK Student
1
0
|
21.10.2012 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
21.10
15:00
Markovac
Sloga
3
2
|
21.10.2012 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
21.10
15:00
Borac
Napredak
2
2
|
21.10.2012 15:00 | 2 : 2 |
|
||||||
21.10
15:00
Kosmajac
ŠepŔin
1
1
|
21.10.2012 15:00 | 1 : 1 |
|
21.10
13:00
Mladost
Planinac
3
0
|
21.10.2012 13:00 | 3 : 0 | |||||||
21.10
13:00
Car UroÅ”
Borac
1
3
|
21.10.2012 13:00 | 1 : 3 |
|
||||||
21.10
13:00
Polet
27. Oktobar
12
2
|
21.10.2012 13:00 | 12 : 2 |
|
21.10
14:30
Dimitrije Tucovic
BSK
0
0
|
21.10.2012 14:30 | 0 : 0 |
|
||||||
21.10
14:30
Mladost
Lazarevac
2
0
|
21.10.2012 14:30 | 2 : 0 |
|
||||||
21.10
14:30
OFK Sokolovo
Strmovo
0
2
|
21.10.2012 14:30 | 0 : 2 |
|
||||||
21.10
14:30
Borac
Petka
0
1
|
21.10.2012 14:30 | 0 : 1 |
|
21.10
14:00
Borac
Sloga
2
1
|
21.10.2012 14:00 | 2 : 1 |
|
||||||
21.10
14:00
LjubiniÄ
Crvena Zastava
1
0
|
21.10.2012 14:00 | 1 : 0 |
|
||||||
21.10
14:00
Polet Grabovac
Partizan Draževac
2
1
|
21.10.2012 14:00 | 2 : 1 |
|
||||||
21.10
14:00
Proleter
Duboko
1
1
|
21.10.2012 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
21.10
14:00
Baljevac
Pobeda
1
0
|
21.10.2012 14:00 | 1 : 0 |
|
21.10
14:00
TrgoviŔte
Mladost
1
1
|
21.10.2012 14:00 | 1 : 1 |
|
||||||
21.10
14:00
Drugarstvo
Gorica
3
0
|
21.10.2012 14:00 | 3 : 0 |
21.10
14:00
Stepanje
NepriÄava
3
0
|
21.10.2012 14:00 | 3 : 0 | |||||||
21.10
14:00
Ratkovac
Polet
1
0
|
21.10.2012 14:00 | 1 : 0 |
|
21.10
14:30
ZveÄan
Radnik
3
0
|
21.10.2012 14:30 | 3 : 0 |
|
21.10
15:00
Heroj
BuduÄnost
4
3
|
21.10.2012 15:00 | 4 : 3 |
|
||||||
21.10
15:00
Omladinac
Napredak
0
3
|
21.10.2012 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
21.10
15:00
Popovac
Hajduk
1
1
|
21.10.2012 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
21.10
15:00
Mladost (GM)
Radnik
0
5
|
21.10.2012 15:00 | 0 : 5 |
|
||||||
21.10
15:00
Polet
Å umadija
4
4
|
21.10.2012 15:00 | 4 : 4 |
|
||||||
21.10
15:00
Radnicki
Mladost (R)
4
1
|
21.10.2012 15:00 | 4 : 1 |
|
21.10
Meteor
SinÄeliÄ
3
0
|
21.10.2012 | 3 : 0 | |||||||
21.10
Badnjevac
Mladost
3
0
|
21.10.2012 | 3 : 0 |
21.10
14:30
Sloga
Napredak
1
0
|
21.10.2012 14:30 | 1 : 0 |
|
||||||
21.10
14:30
Slemen
Bukovik
1
0
|
21.10.2012 14:30 | 1 : 0 |
|
21.10
14:00
ÄobanÄe
Grabovica
6
2
|
21.10.2012 14:00 | 6 : 2 |
|
||||||
21.10
14:00
Vrhpolje
Mladost
2
8
|
21.10.2012 14:00 | 2 : 8 |
|
21.10
15:00
Kosovo
OFK 019 ZajeÄar
1
1
|
21.10.2012 15:00 | 1 : 1 |
|
21.10
15:00
Mladost (R)
Vražogrnci
2
3
|
21.10.2012 15:00 | 2 : 3 |
|
||||||
21.10
15:00
Mladi Gorani
ObiliÄ
2
2
|
21.10.2012 15:00 | 2 : 2 |
|
21.10
15:00
MekiÅ”
Doljevac
3
5
|
21.10.2012 15:00 | 3 : 5 |
|
21.10
15:00
PoneÅ”
Mineralac
0
2
|
21.10.2012 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
21.10
15:00
Rudar
Ropotovo
2
4
|
21.10.2012 15:00 | 2 : 4 |
|
21.10
15:00
GraÄanica
Brezovica
3
1
|
21.10.2012 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
21.10
15:00
Äaglavica
RadniÄki
7
2
|
21.10.2012 15:00 | 7 : 2 |
|
||||||
21.10
15:00
Polet
Gracko
0
3
|
21.10.2012 15:00 | 0 : 3 |
|
||||||
21.10
15:00
Sitnica
Plemetina
0
1
|
21.10.2012 15:00 | 0 : 1 |
|
21.10
14:00
LisoviÄ 1977
OFK Borac
1
2
|
21.10.2012 14:00 | 1 : 2 |
|
||||||
21.10
14:00
Veliki Borak
Mladost Gaj 2011
2
0
|
21.10.2012 14:00 | 2 : 0 |
|
21.10
12:00
Kalemegdan
Ravangrad
3
0
|
21.10.2012 12:00 | 3 : 0 |
|
21.10
14:30
ŽFK MaÄvanka
ŽFK Jerina
0
3
|
21.10.2012 14:30 | 0 : 3 |
|
21.10
11:00
Napredak
RadniÄki 1923
5
2
|
21.10.2012 11:00 | 5 : 2 |
|
21.10
10:00
Kabel
Novi Sad
1
3
|
21.10.2012 10:00 | 1 : 3 |
|
21.10
11:00
Metalac (K)
Novi Pazar
0
3
|
21.10.2012 11:00 | 0 : 3 |
|
||||||
21.10
11:00
GoÄ
Metalac (GM)
0
1
|
21.10.2012 11:00 | 0 : 1 |
|
||||||
21.10
13:30
Sloga
Mladost
0
1
|
21.10.2012 13:30 | 0 : 1 |
|
21.10
11:30
GlavaÅ”
Udarnik
4
2
|
21.10.2012 11:30 | 4 : 2 |
|
21.10
10:00
Dobrica
VrŔac
0
8
|
21.10.2012 10:00 | 0 : 8 | |||||||
21.10
10:00
RadniÄki (K)
Partizan (G)
4
1
|
21.10.2012 10:00 | 4 : 1 |
21.10
Mladi radnik (P)
Mladi radnik (R)
5
0
|
21.10.2012 | 5 : 0 |
|
||||||
21.10
Smederevo
Morava
3
0
|
21.10.2012 | 3 : 0 |
|
21.10
14:30
Savacijum
BuduÄnost
3
0
|
21.10.2012 14:30 | 3 : 0 | |||||||
21.10
14:30
Letnjikovac
Radnicki
1
12
|
21.10.2012 14:30 | 1 : 12 |
|
21.10
12:00
BaÄka 1901
Spartak ZV
1
3
|
21.10.2012 12:00 | 1 : 3 |
|
||||||
21.10
12:00
Novi Sad
Dinamo
2
0
|
21.10.2012 12:00 | 2 : 0 |
|
||||||
21.10
12:00
VrŔac
BaÄka Topola
3
2
|
21.10.2012 12:00 | 3 : 2 |
|
||||||
21.10
12:00
RadniÄki (S)
Proleter 2006
2
0
|
21.10.2012 12:00 | 2 : 0 |
|
21.10
12:30
BaÄka (P)
Tavankut
0
2
|
21.10.2012 12:30 | 0 : 2 |
|
||||||
21.10
12:30
BaÄka (M)
Äoka
1
2
|
21.10.2012 12:30 | 1 : 2 |
|
||||||
21.10
12:30
Äantavir
Proleter
1
1
|
21.10.2012 12:30 | 1 : 1 |
|
||||||
21.10
12:30
Tisa
Vinogradar
4
2
|
21.10.2012 12:30 | 4 : 2 |
|
21.10
13:00
Å umadija
Morava
3
2
|
21.10.2012 13:00 | 3 : 2 |
|
||||||
21.10
Pinkum
Smederevo
0
3
|
21.10.2012 | 0 : 3 |
|
21.10
13:30
Javor
Mladost
2
0
|
21.10.2012 13:30 | 2 : 0 |
|
||||||
21.10
13:30
Metalac (K)
Novi Pazar
1
2
|
21.10.2012 13:30 | 1 : 2 |
|
||||||
21.10
13:30
Bane
Å umadija 1903
2
1
|
21.10.2012 13:30 | 2 : 1 |
|
||||||
21.10
13:30
Jedinstvo Putevi
BuduÄnost
8
0
|
21.10.2012 13:30 | 8 : 0 |
|
||||||
21.10
13:30
Sloga (K)
FAP
6
0
|
21.10.2012 13:30 | 6 : 0 |
|
||||||
21.10
13:30
ÄaÄak 94
Metalac (GM)
1
1
|
21.10.2012 13:30 | 1 : 1 | |||||||
21.10
13:30
Sloga (BB)
Sevojno
2
1
|
21.10.2012 13:30 | 2 : 1 |
|
21.10
12:00
Jedinstvo
Radnicki Stobex
3
0
|
21.10.2012 12:00 | 3 : 0 |
|
||||||
21.10
12:00
Jedinstvo
KruŔik
0
4
|
21.10.2012 12:00 | 0 : 4 |
|
||||||
21.10
12:00
Savacijum
RadniÄki
4
0
|
21.10.2012 12:00 | 4 : 0 |
|
21.10
Rudar (B)
Nacional
2
3
|
21.10.2012 | 2 : 3 |
|
||||||
21.10
Pazar Juniors 2011
Pazar Juniors "Ajax"
4
1
|
21.10.2012 | 4 : 1 |
|
21.10
10:00
Novi Sad
Dinamo
2
0
|
21.10.2012 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
21.10
10:00
VrŔac
BaÄka Topola
1
5
|
21.10.2012 10:00 | 1 : 5 |
|
||||||
21.10
10:00
RadniÄki (S)
Proleter 2006
2
3
|
21.10.2012 10:00 | 2 : 3 |
|
21.10
11:00
Mladost Radost
Subotica
1
3
|
21.10.2012 11:00 | 1 : 3 |
|
||||||
21.10
10:00
ObiliÄ
Tavankut
10
1
|
21.10.2012 10:00 | 10 : 1 |
|
21.10
GlavaÅ”
Udarnik
0
3
|
21.10.2012 | 0 : 3 |
|
21.10
10:00
Seljak
AF Duljaj
2
3
|
21.10.2012 10:00 | 2 : 3 |
|
||||||
21.10
Smederevo
Panter
8
0
|
21.10.2012 | 8 : 0 |
|
||||||
21.10
10:00
Å umadija
Badnjevac
0
2
|
21.10.2012 10:00 | 0 : 2 | |||||||
21.10
10:00
Plana
GFK Jasenica 1911
2
2
|
21.10.2012 10:00 | 2 : 2 | |||||||
21.10
Pinkum
Rudar
5
1
|
21.10.2012 | 5 : 1 |
|
21.10
12:00
RadniÄki
Spartak
4
2
|
21.10.2012 12:00 | 4 : 2 |
|
21.10
10:00
Jedinstvo
Osecina
1
0
|
21.10.2012 10:00 | 1 : 0 |
|
||||||
21.10
10:00
Å abac
Drina
2
1
|
21.10.2012 10:00 | 2 : 1 |
|
||||||
21.10
10:00
Savacijum
RadniÄki
1
0
|
21.10.2012 10:00 | 1 : 0 |
|
21.10
11:00
Granit
Pazar Juniors
0
6
|
21.10.2012 11:00 | 0 : 6 |
|
||||||
21.10
11:00
Kosmet
Rudar (KM)
3
0
|
21.10.2012 11:00 | 3 : 0 |
|
||||||
21.10
11:00
JoŔanica
OFK Vlada DimitrijeviÄ
4
3
|
21.10.2012 11:00 | 4 : 3 |
|
||||||
21.10
11:00
OFK Ras
Tutin
3
1
|
21.10.2012 11:00 | 3 : 1 |
|
||||||
21.10
11:00
OFK LeŔak
Rudar (B)
6
2
|
21.10.2012 11:00 | 6 : 2 |
|
21.10
10:00
Radnicki 1923 I
Å umadija 1903
4
0
|
21.10.2012 10:00 | 4 : 0 |
|
||||||
21.10
10:00
Apolon 4 I
Radnicki 1923 II
2
1
|
21.10.2012 10:00 | 2 : 1 |
|
21.10
14:30
Pinkum
Panter
6
1
|
21.10.2012 14:30 | 6 : 1 |
|
||||||
21.10
09:00
Mladi Radnik
Presing
1
2
|
21.10.2012 09:00 | 1 : 2 |
|
||||||
21.10
14:00
Sloga
ObiliÄ
5
0
|
21.10.2012 14:00 | 5 : 0 |
|
21.10
10:00
Jasenica 1911
Kostolac 2008
11
1
|
21.10.2012 10:00 | 11 : 1 |
|
||||||
21.10
10:00
Mladi radnik
Presing
0
6
|
21.10.2012 10:00 | 0 : 6 |
|
||||||
21.10
15:00
Sloga
ObiliÄ
0
1
|
21.10.2012 15:00 | 0 : 1 |
|
21.10
17:00
Cibona
Zadar
90
81
|
21.10.2012 17:00 | 90 : 81 | |||||||
21.10
18:00
Å iroki WWin
Krka
73
68
|
21.10.2012 18:00 | 73 : 68 | |||||||
21.10
20:00
BuduÄnost VOLI
Partizan mts
62
81
|
21.10.2012 20:00 | 62 : 81 |
21.10
20:00
Å umadija
Äelarevo
97
72
|
21.10.2012 20:00 | 97 : 72 | |||||||
21.10
17:00
Jagodina 2001
Student
87
84
|
21.10.2012 17:00 | 87 : 84 |
21.10
18:00
Novi Pazar Junior
Jagodina
3
0
|
21.10.2012 18:00 | 3 : 0 |
21.10
16:00
Ribnica 2
Metalac Takovo
3
1
|
21.10.2012 16:00 | 3 : 1 |
21.10
12:00
Milenijum
Desetka
0
3
|
21.10.2012 12:00 | 0 : 3 | |||||||
21.10
17:00
Pirot
Knjaževac
0
3
|
21.10.2012 17:00 | 0 : 3 |
21.10
VA 014
Loznica
3
1
|
21.10.2012 | 3 : 1 |
21.10
BavaniŔte
Srem Iton
3
0
|
21.10.2012 | 3 : 0 |
21.10
19:00
Jedinstvo (U)
NIS Spartak
0
3
|
21.10.2012 19:00 | 0 : 3 | |||||||
21.10
18:00
Varadin
Crvena Zvezda
0
3
|
21.10.2012 18:00 | 0 : 3 |
21.10
18:00
Lazarevac
Crnokosa Artos
0
3
|
21.10.2012 18:00 | 0 : 3 |
21.10
17:00
Tajm
Tutin Stil Jasen
3
2
|
21.10.2012 17:00 | 3 : 2 | |||||||
21.10
12:00
Borac
Zlatibor
2
3
|
21.10.2012 12:00 | 2 : 3 |
21.10
12:00
Arilje
LuÄani
0
3
|
21.10.2012 12:00 | 0 : 3 |
|
21.10
Valjevo
VGSK
3
1
|
21.10.2012 | 3 : 1 | |||||||
21.10
Smederevo
Imlek
3
1
|
21.10.2012 | 3 : 1 | |||||||
21.10
Spartak
Spas
3
0
|
21.10.2012 | 3 : 0 |
21.10
Omladinac
Dunav
1
3
|
21.10.2012 | 1 : 3 | |||||||
21.10
Ruma
Iton Srem Tempo
1
3
|
21.10.2012 | 1 : 3 |
21.10
18:30
ŽelezniÄar
Mladost
24
24
|
21.10.2012 18:30 | 24 : 24 |
|
21.10
16:00
DuboÄica 54
ORK Bor
33
25
|
21.10.2012 16:00 | 33 : 25 |
21.10
16:30
SindjeliÄ
Primus Car DuŔan
21
20
|
21.10.2012 16:30 | 21 : 20 |
21.10
17:00
RadniÄki 2
Mokra Gora
33
34
|
21.10.2012 17:00 | 33 : 34 |
21.10
19:00
Rembas
Majdanpek
28
24
|
21.10.2012 19:00 | 28 : 24 |
|
21.10
20:00
Max Sport
RadniÄki 1949
35
30
|
21.10.2012 20:00 | 35 : 30 |
|
||||||
21.10
19:30
Crvena Zvezda
RadniÄki Svilajnac
29
31
|
21.10.2012 19:30 | 29 : 31 |
|
21.10
19:00
Sloga
RTB Bor
30
27
|
21.10.2012 19:00 | 30 : 27 | |||||||
21.10
18:00
Crveni krst
Pirot
27
22
|
21.10.2012 18:00 | 27 : 22 |