Žarko Arsić je postavio novu vest
Lider Srpske Lige Istok nastavlja sa pobedama.

U kruševačkom derbiji   Meševo je  dočekalo  lidera  Srpske Lige Istok ekipu  Trajal koji  nema  poraz  u  dosadašnjem  delu  prvenstva. Beskorvajni je  doveo  Trajal do  prednostu  u  10 minutu da  bi  u  nadoknadi  prvog  poluvremena  Trajal  postigo  još  dva  gola prvo  Ilić u  45 + 1  a  zatim  i  Lazar Nikolić u  45+2. Meševo  je  uspelo  da  smanji rezultat  na 1:3  preko  Ognjena  Jovanovića  u  59  minutu  sto  je  i bio  konačan rezultat utakmice .

MEŠEVO – TRAJAL 1:3 (0:3)

Kruševac – SC Jedinstvo1936. Sudija:Nemanja Arsić(Leskovac). Strelci :O.Jovanović u 59 minutu za Meševo ,Beskorvajni u 10  minutu ,Ilić u 45+1, L.Nikolić u45+2 zaTrajal. Žuti kartoni:Milosavljević (Meševo),Beskorvajni(Trajal).

MEŠEVO:Luk.Marković,Milosavljević,Radovanović ,J.Marković(Savić),Deljanin(Cojić) ,Žiža,Milićević,Luk.Marković(Ristić),Živić, Đokić(O.Jovanović),Anđelković(Ivandekić).

TRAJAL: A.Simić,Jovanović,Punoševac,Vojinović,Ilić,Đurović,L.Nikolić,Beskorvajni(Dedijer),Rašković, B.Simić(Đorđević),Gogić.

Detalji sa utakmice-foto:FK Meševo.