29.12.2007 16:30 BojanKG

Radnički u polufinalu KUP-a Srbije

Lagano, bez prolivene kapi znoja, odbojkaši Radničkog su se plasirali u polufinale KUP-a Srbije drugom pobedom u poslednja tri dana nad slabom ekipom Partizana sa 3:0. U sredu je bilo 3:1, tako da je ukupan skor 6:1 i sasvim zaslužen plasman na "Final Four". Šta reći o utakmici u kojoj je igrao samo jedan tim. Prva dva seta istovetna 25:16, dok u trećem kada je na...

29.12.2007 12:37 srbijasport.net

Ribnica se plasirala na finalni turnir Kupa Srbije

Ribnica je nakon tri godine na finalnom turniru Kupa Srbije. Već posle maksimalne pobede u Pančevu moglo se naslutiti ko ide u polufinale. U Kraljevu su to domaći i potvrdili. Meč je trener Ribnice, Dragan Đorđević počeo sa najjačom Å”estorkom u želji da osvoji prvi set koji bi garantovao prolaz dalje. To su ā€œmusketariā€ i učinili dozvolivÅ”i gostima da u njemu osvoje samo 11 poena. Sredinom...