PŽL: Gol za Ginisa

Fudbalerke Spartaka su kolo pre završetka sezone u prednosti 6 bodova od drugoplasirane ekipe, pa su praktično i teoretski odbranile treću uzastopnu šampionsku titulu. Kuriozitet utakmice 21. kola Prve lige za dame između ekipa ŽFK Spartak - ŽFK Požarevac, u kojoj su "plave golubice" na domaćem terenu sa 7:0 porazile soludnu ekipu ŽFK Požarevca, polufinalistu nacionalnog kupa, ostaće zabeležena u analima ženskog fudbala po najbrže postignutom pogotku. Spartakova šestica, Gaelle Enganamouit Deborah, postigla je gol sa polovine terena na samom početku utakmice nakon nekoliko sekundi od sudijskog zvižduka.

Pogledajte video:

Golove za ŽFK Spartak su postigle: Gaelle Enganamouit Deborah (1. i 79. minutu), Jelena Čanković (4. i 59. minutu), Violeta Slović (14. i 55. minutu) i Kristina Krstić (82. minutu).

Novi Bečej 2 : 5 LASK Crvena zvezda
Nives 0 : 12 Napredak
Mašinac PZP 5 : 0 Šabac
Lemind Lavice 0 : 2 Sloga
Spartak 7 : 0 Požarevac