Brusjani porazom od Vinogradara ispali iz kup takmičenja

U osmini finala kupa u Zleginju sastali su se Vinogradar iz Zleginja i OFK Kopaonik 1931 iz Brusa. Gosti iz Brusa poveli su u 15. minutu golom Danilovića. Maksić je izjednačio u 18. minutu na 1:1.

Domaćin je od 27. minuta igrao sa igračem manje jer je Luka Zdravković zaradio dva zuta kartona, a zatim i crveni karton. Vinogradar je pobedonosni gol postigao u 84. minutu a strelac je bio Miloš Milovanović na asistenciju Maksića.

VINOGRADAR - OFK KOPAONIK 1931 2:1 (1:1)

Zleginje - Stadion Vinogradara. Gledalaca:50. Sudija: Dusan Stojanović (Kruševac). Strelci: Maksić u 18, Milovanović u 84. minutu za Vinogradar, Danilović u 15. minutu za OFK Kopaonik 1931. Žuti kartoni: Zdravković, Mitić (Vinogradar), Danilović, U.Knezević, Čaloveić (OFK Kopaonik1931). Igrač utakmice: Maksić.

VINOGRADAR: Radulac, Mitić, Gašić, Radović, D.Nikolić (Miladinović), S.Knežević (A.Petković), Maksić (D.Petković), Marković, Zdravković, Pavlović, L.Vukojević (Milovanović).
OFK KOPAONIK1931: I.Nikolić, Milo.Mitrović (Stanisavljević), U.Knezević, Mehmedi, Danilović, M.Nikolić, Planiničić (L.Milisavljević), Čaloveić, P.Vukojević, Todorović (N.Zdravković), Burgić.

Gradina : Rubin
OFK Kopaonik 1931 : Jastrebac
Trudbenik : Sloga (L)
Parunovac : Dedina
Bošnjane : Sloga (D)
13. April : Gornji Stepoš