OFK Kopaonik 1931 odigrao pripremnu utakmicu protiv omladinaca Trayala

Novi zonaš ekipa OFK Kopaonik-a 1931- foto : OFK Kopaonik1931

OFK Kopaonik 1931 je na stadionu Borca u Bivolju odigrao prvu pripremnu utakmicu protiv omladinaca Trajala i poraženi su rezultatom 2:1.

Po rečima šefa stručnog štaba Voičeta Markovića odigrali su "vukovi" prvo poluvreme veoma dobro Vukojević ih je doveo u vođstvo prelepim golom iz slobodnog udarca.

U drugom poluvremenu Brusjani su promašili nekoliko veoma dobrih šansi pre svega Marjana Nikolića i Vukojevića, omladinci Trajala su bolje odigrali drugo poluvreme i na kraju pobedili.

OFK Kopaonik 1931 već u nedelju ima novu proveru od 17:30 odmeriće snage sa srpskoligašem ekipom Jošanice 1979 iz Novog Pazara biće to prilika da se sa veoma dobrom ekipom još dodatno uigraju pred početak prvenstva koje startuje u avgustu.