OFK Kopaonik pobedio Gornji Stepoš u Kupu FSRO

Ekipa OFK Kopaonika 1931 pre početka utakmice - foto: Žarko Arsić

OFK Kopaonik 1931 je u Kup utakmici pobedio ekipu Gornjeg Stepoša rezultatom 0:3. Brusjani su već u prvom poluvremenu rešili pitanje pobednika Vukojević je doveo OFK Kopaonik u vođstvo u 15. minutu, da isti igrač u 23. minutu duplirao prednos jedenjeg prvaka Prve rasinske okružne lige. Konačan rezultat je postavio Danilović u 38. minutu utakmice.

GORNJI STEPOŠ - OFK KOPAONIK 1931 0:3 (0:3)

Kruševac-Stadion SC Borac u Bivolju. Gledalaca: 50. Sudija: Slaviša Jakovljević (Kruševac). Strelci: Vukojević 15. i 23, Danilović 38. minutu. Žuti kartoni: Milosavljević, Aleksić, Marković (Gornji Stepoš), Kovačević, Burgić, Mil. Mitrović (OFK Kopaonik). Igrač utakmice: Vukojević.

GORNJI STEPOŠ: Anđelović, Dačić, Đokić, Mar.Milosavljević, Dal.Janjić, Dimitrijević, Aleksić, Duš.Janjić, Marković, Velj.Milosavljević, Đokić.

OFK KOPAONIK1931: Jovanović, Todorović, U.Knežević, Danilović (Mil.Mitrović), Vilimonović (Mil.Nikolić), Mar.Nikolić, Vukojević (Milisavljević), Kovalević, Burgić, Zdravković, Mehmedi.

Gradina : Rubin
OFK Kopaonik 1931 1 : 1 Jastrebac
Trudbenik : Sloga (L)
Parunovac : Dedina
Bošnjane : Sloga (D)
13. April : Gornji Stepoš