Omladinci Čukaričkog slavili protiv Vojvodine za vrh tabele

Omladinci Čukaričkog slavili protiv Vojvodine za vrh tabele-VeljkoRadosavljević-

Omladinska selekcija Čukaričkog igra sjajno ove sezone. Posle Partizana mladi Brđani slavili su u derbi meču i protiv Vojvodine u gostima – 3:1. Ekipa Pavla Delibašića je je odlično ušla u sezonu, u deset odigranih mečeva ima devet pobeda i samo jedan poraz, pa je trenutno na prvom mestu na tabeli, ispred ekipe IMT-a.

U sportskom centru „Vujadin Boškov“ viđen je vrlo kvalitetan meč, u kojem je Čukarički imao gol prednosti posle prvog poluvremena, u 35. minutu pogodio je Veljko Radosavljević. Novosađani su izjednačili preko Sukačeva u 52, ali je potom ponovo na scenu stupio Radosavljević, koji je sa još dva gola u 68. i 78. minutu kompletirao het-trik za vrlo važnu pobedu.

Crvena zvezda 2 : 1 RFK Grafičar
Jedinstvo (Ub) 2 : 7 Partizan
Radnički (N) 1 : 3 Radnički 1923
Vojvodina 1 : 3 Čukarički
Spartak ŽK 0 : 0 IMT
Brodarac 2 : 0 Radnički (NB)
Voždovac 1 : 0 Zemun
Novi Pazar 3 : 2 Mladost (L)