OFK Kopaonik održao čas fudbala gostima iz Ugljareva

FS Rasinskog okruga - foto: fsro.org.rs

U odloženoj utakmici 26. kola OFK Kopaonik je dočekao ekipu  Omladinca iz Ugljareva. Održali su čas fudbala domaći fudbaleri gostima iz Ugljareva. Domaćin je odlično počeo utakmicu sa dve veoma dobre šanse Aldena Mehmedija u 11. minutu kada odlično izvodi slobodan udarac i Bučića koji pogađa prečku u 15. minutu. Glavni sudija Nikola Miljković od početka je tolerisao oštru igru gostiju u 19. minutu nije pokazao žuti karton Vesiću kada jegrubo  startovao nad mladim Zdravkovićem. Domaćin je poveo u 22. minutu utakmice Kovačević loptu glavom šalje do Vukojevića koji beži odbrani Omladinca i  postiže gol za 1:0. Bućić  je u 28. minutu veoma preciznim šutom iz slobodnog udarca pogadio dalji ugao za 2:0 golman gostiju Petrović samo je  pogledom ispratio loptu kako završava iz njegovih leđa. Imao je Vukojević priliku i u 39. minutu kada izvodi slobodan udarac lopta pogađa živi zid i odlazi  pored leve stative. Pred sam kraj poluvremena Danilović je raspalio sa pola terena a lopta prolazi tik iznad prečke gola Petrovića.

U drugom poluvremenu domaćin je nastavio da napada u 50. minutu posle gužve u petercu domaćina loptu izbija Kovačević ona dolaži do Vukojevića koji vara istrčalog golmana gostiju i postiže gol za 3:0. Do kraja Vukojević se upisao po treći put u strelce u 79. minutu posle odličnog proigravanja Danilovića za konačnih 4:0.

OFK Kopaonik - Omladinac (U) 4:0 (2:0)

Brus Gradski Stadion. Gledalaca: 300.Sudija: Nikola Miljković (Aleksandrovac) 6,5. Strelci: Vukojević u 22, 50. i 79. minutu, Bučić u 28. minutu. Žuti  kartoni: Paunović, Beljić (Omladinac). Igrač utakmice: Vukojević.

OFK Kopaonik 1931: Nikolić 7, N.Knežević 7 (Milićević 6,5), Bučić 7,5 (Đokić 6,5), U.Knežević 7,5 (Stanisavljević 6,5), Danilović 7,5, Vilimonović 7, Vukojević 8, Kovačević 7, 5, Burgić 7(Terzić 7), Zdravković 7 (Čolić-), Mehmedi 7.

Omladinac: Petrović 6,5, Crnoglavac 6,5 (Jovanović-), Simić 6,5, Paunović 6,5, Obradović 6, Vesić 6, Vukdanović 6,5 (Bulatović -) Glišić 7 ,Đukić 6,5 (Seočanac-), Beljić 7, Ignjatijević 6,5 (Milunović -).

Beli Orlovi 4 : 0 Velika Drenova
OFK Kopaonik 1931 4 : 0 Omladinac
Borac 1 : 1 Mladost (T)
Ribnik 2 : 5 Garevina
Jezero 2017 3 : 2 Mladost (DK)
Donji Kopaonik 5 : 1 Stari Trstenik