FUD osvojio nova tri boda na gostovanju u Bošnjanu

FK FUD - foto: Žarko Arsić

Ekipa FUD-a ostvarila je još jednu pobedu ovog puta u Bošnjanu. Dobro se držala ekipa Bošnjana od napada gostiju iz Brusa sve do 28. minuta kada je  Pavlović savladao golmana Tomića, da bi u 31. minutu Nikolić po drugi put primorao Tomića da vadi loptu iz mreže.

Nikolić je u drugom poluvremenu samo potvrdio dobru igru gostujuće ekipe svojim drugim golom za konačnih 3:0.

Bošnjane - FUD 0:3 (0:2)

Bošnjane-Gledalaca:50. Sudija: Stevan Milenković 7. Strelci: Nikolić u 31. i 56 , Pavlović u 28. minutu. Žuti kartoni: Miletić (Bošnjane). Igra utakmice: Nikolić.

Bošnjane: Tomić 6, Davidović 6,5, Živković 6,5, Milojević 6,5, Miletić 6,5, Agatonović 6,5, Milanović 6,5, Šljivić 6,5, Vidojević 7, Maksimović 6,5, Jovanović 6,5.

FUD: Jovanović- Čaloveić 7, A.Obradović 7, Nikolić 7,5, Pavlović 7,5, Karadžić 7, Vračarević 7, S.Obradović 7, N.Obradović 7, Deljanin 7, Simić 7.

Rubin 2 : 0 Sloga (L)
Bošnjane 0 : 3 FUD
Polet 57 3 : 1 Trudbenik
Jastrebac 0 : 1 Parunovac
Sloga (D) 0 : 0 Sloga (Ć)
13. April 3 : 6 Temnić 1924