Utakmicu u Velikom Šiljegovcu obeležila tri autogola!

Da na jednoj utakmici mogu da se postignu tri autogola dešavalo se veoma retko, a da je i to moguće pokazalo se na današnjem meču u Velikom Šiljegovcu gde je Jastrebac dočekao ekipu FUD-a iz Brusa.

Prvo su gosti došli u prednost u 9. minutu utakmice kada je Milutinović nespretno reagovao i loptu smestio u sopstvenu mrežu za 0:1 i sa tim rezultatom se otišlo na odmor. Mogli su gosti da u prvih 50 minuta igre da napune mrežu domaće ekipe i tako reše pitanje pobednika, ali su usledili pomašaji a nakon toga i kazna.

U drugom poluvremenu domaćin stiže do izjednjačenja kada gosti takođe postižu autogol, tačnije Stefan Obradović u 56. minutu za 1:1. Na kraju  domaćin srećno stiže do preokreta kada u 58. minutu Darko Čaloveić postiže autogol za pobedu domaćina 2:1. Posle primljenih golova gosti su ponovo mogli da izjednače rezultat, ali šanse Lukovića i Nikolića bilo je teže promašiti nego pogoditi.

Jastrebac (VŠ) - FUD 2:1 (0:1)

Veliki Šiljegovac-Stadion Jastrebca. Gledalaca:150. Sudija: Milenko Dimitrijević (Trstenik) 7,5. Strelci: S.Obradović 56.(AG), Čaloveić 58. (AG) za Jastrebac, Milutinović (AG) za FUD. Žuti katroni: A. Milenković, Milićević (Jastrebac), Luković , Karadžić (FUD).

Igrač utakmice Jevgenijević.

Jastrebac(VŠ): Pešić 6, Rajković 6,5, Migrić 6,5, Aleks.Milenković 6,5, Aleks.Milenković 6,5, Miljković 6,5 (Ilić 6), Krstić 6,5, Milićević 6,5 (Mihajlović 6), Jevgenijević 7, Ivković 6,5 (Kostić-), Milutinović 6.

FUD: Jovanović 6 ,Čaloveić 6 (Vuković -), Jelić 6,5 Rakićević 6,5 Nikolić 6, Pavlović 6,5 (N.Obradović-), Vračarević 6,5, S.Obradović 6 (Karadžić -), Deljanin 6,5, Simić 6,5 (Zdravković-), Luković 6 (Đorđević-).

Bošnjane 2 : 1 Sloga (L)
Polet 57 1 : 0 Rubin
Jastrebac 2 : 1 FUD
Sloga (D) 0 : 0 Trudbenik
13. April 7 : 3 Parunovac
Dedina 1 : 1 Temnić 1924