Srebrna medalja za Tamaru Đorđević

Na održanom Međunarodnom džudo turniru u Aleksincu takmičilo se 416 džudista iz 55 klubova iz Srbije, Crne Gore, Severne Makedonije, BIH, Bugarske, Slovenije i Švedske.

Džudo klub "Goč" iz Vrnjačke Banje imao je dva svoja takmičara. Lazar Dimitrijević nije uspeo da osvoji medalju u konkurenciji kadeta do 73 kg, u kojoj je bilo 15 takmičara. U konkurenciji kadetkinja Teodora Đorđević je u kategoriji +70 kg je osvojila srebrnu medalju. Ona je u četvrtfinalu pobedila takmičarku Beogradske ’’Žandarmerije’’ Jovanu Marković, u polufinalu je savladala Saru Šainović, a u finalu je izgubila meč od Jovane Milošević članice Beogradske ’’Žandarmerije’’ i tako joj je pripala srebrna medalja, saznajemo od predsednika Džudo kluba ’’Goč’’ iz Vrnjačke Banje Zorana Stamenića.