10.11.2012 S.Blagojević.

PTM zona: Bošnjane - Jedinstvo 1:3

Posle bolje igre tokom cele utakmice Paraćinci zasluženo nose bodove iz Bošnjana. Više su želeli pobedu više trčali i pokazali da su daleko spremnija ekipa od domaćina. Gosti su došli u vođstvo u 22 minutu pošto je posle lepe dubinske lopte Stanković izašao sam ispred golmana Markovića i bez problema ga matirao za 0: 1. Borba se potom

rasplamsala ali bez većih šansi vredi zabeležiti šut Jovana Simonovića u 33 minutu na gol gostiju ali pored gola. Drugo poluvreme potpuno je pripalo gostima najpre je Bojan Anđelković danas najbolji na terenu primio jedan pas Stankovića na nekih 16 metara grudima uneo loptu u šesnaesterac i raspalio po njoj u suprotan levi gornji ugao Markovića za 0: 2. Domaći su tada krenuli u totalnu ofanzivu pošto je u igru ušao još jedan špic ali to je smanjilo samo rezultat na 1: 2 u 77 minutu pošto je idealan centaršut Dragana Miletića Jelić glavom smestio u mrežu. Totalna ofanziva domaćih otvorila je gostima prostor za još jednu kontru pa je u 85 minutu Urošević majstorski rešio utakmicu svojim golom za konačnih 1: 3 i velike brige domaćina ali i konačan prodor jednog od favorita za titulu prvaka ekipe Jedinstva u sami vrh. Na slici detalj sa utakmice: U 30 minutu utakmicu je zbog teže povrede napustio jedan od najboljih igrača Jedinstva Nenad Petrović.

Strelci: 0:1 Stanković u 22, 0:2 Anđelković u 56 , 1:2 Jelić u 77, 1:3 Urošević u 85 minutu. Igralište Bošnjana, gledalaca 200. Sudija Marko Radičević (Bor) 8. Opomenuti igrači: Milenović, Pešić i Marjanović (Bošnjane), Gajić (Jedinstvo). Igrač utakmice: Bojan Anđelković (Jedinstvo).

BOŠNjANE: Marković 6, 5, Mihajlović 6, 5. Mihajlo Simonović 5 (Jelić 6, 5), Dejan Miletić 6, Milenović 5, 5, Milić 6. Marjanović 6, 5 (Milenković-), Milovan Jovanović 6 (Dragan Miletić 6, 5), Pešić 6, 5, Krstić 5, 5, Jovan Simonović 6. JEDINSTVO: Milošević 7, Stević 6, 5 (Urošević 7), Trifunović 7 (Dašić-), Anđelković 8, Gajić 7, Dušan Urošević 7, Vukmanović 7, Petrović- (Nikola Marković 7), Stanković 7, 5, Milan Marković 7, Milenković 7.

Župa 2 : 0 Dragocvet
Ozren 2 : 1 Majdanpek
Juhor 2 : 0 Đerdap
Timočanin 6 : 1 Kablovi
OFK Bor 0 : 3 Bošnjane
Radnički (L) 5 : 1 Napredak (D)
Jedinstvo 8 : 0 Rembas