Velika pobeda OFK Stajićeva u prvom baraž meču

U prvoj utakmici baraža za popunu zrenjaninske Područne lige, Stajićevljani su bili ubedljivi protiv Novobečejaca i imali prilike da više od tri lopte smeste iza leđa golmana Đorđa Marića. Na krilima navijača, domaći tim je diktirao tempo, bio u ofanzivi i u finišu prvog dela došao do vođstva.

Slavko Marković je probio po boku i povratnom loptom uposlio Luku Arsića koji je, preciznim udarcem, naciljao ugao za 1:0. U nastavku izabranici trenera Aleksandra Markoskog još dva puta su savladali gostujućeg golmana.

U 77. minutu kapiten Aleksandar Stanić, snažno je šutirao iskosa, Marić je loptu odbio, a Milan Sekulić je brzo reagovao i sa peterca udvosturčio prednost.

Desetak minuta kasnije, rezervista Nemanja Stefanov postavio je konačan rezultat. Marko Perović je dugim pasom pronašao Dejana Otaševića, koji je asistirao Stefanovu za 3:0 i veliku prednost pred revanš, naredne nedelje, kraj obale Tise.

OFK STAJIĆEVO: Čanak, Otašević, Trošić, Joksimović, Oprijan, Stanić, Perović, Markoski, Denčić, Arsić, Sekulić, Vukajlović, Marković, Stefanov.

JEDINSTVO (NB): Marić, Farkaš, Maksimović, M. Pecarski, Eremić, Matić, Dokman, Maleš, Veselinović, N. Pecarski, Vrebalov, Stojanov, Koledin, Nikolić.

Jedinstvo (NB) 8 : 0 Omladinac
SU Podgrmeč 2 : 3 1. Oktobar
Roham 4 : 6 Napredak
Proleter 3 : 5 2. Oktobar