Jezero uknjižilo tri boda u Počekvini

Jezero nastavlja sa dobrom igrom naročito na gostovanju u Počekovini gde su nadigrali ekipu Poljoprivrednika i zasluženo slavili rezultatom 0:2. Prvi gol postigo je Tomić u 28. minutu, a pobedu je potvrdio Ralić u 76. minutu. Da kažemo i to da je sudija Petar Živić odsudio sam utakmicu bez svojih pomoćnika što se dešava u nižim ligama kao što je ova.

Poljoprivrednik - Jezero 0:2 (0:1)

Počekovina - Gledalaca:150. Sudija: Petar Živić (Kruševac). Strelci:Tomić u 28, Ralić u 76. minutu. Žuti kartoni: Mladenović, Kostić (Poljoprivrednik), Stevanović, Punoševac (Jezero).

Popljoprivrednik: Radović, Lević, Kostić, Pantelić, Rakovac, Ignjatović, V.Punoševac, Mladenović, Krstić, Đokić, Garović,

Jezero: Grčak, N.Punoševac, Marković, F.Bogićević, Stevanović, Simić, Trošić, Danilović, Tomić, M.Ralić, D.Ralić.

Mladost 3 : 2 Župski biseri
Garevina 3 : 3 Vinogradar
Stari Trstenik 3 : 1 Varvarin
Velika Drenova 3 : 0 14. Oktobar
Borac 4 : 0 Donji Kopaonik
Polet 57 4 : 0 Ribnik