OFK Kopaonik 1931 posle pobede nad Poljoprivrednikom blizu prelaska u Prvu rasinsku ligu

FS Rasinskog okruga - foto: fsro.org.rs

Loše su ušli u utakmicu domaći fudbaleri. Pokušao je Kovačević glavom u 36. minutu ali brani golman gostiju Radović. Iskoristili su gosti slabu igru  domaće ekipe na početku utakmice i u 39. minutu Đokić ubacije loptu, a Lazarević postiže gol za prednost gostiju 0:1.  Uspeli su domaći fudbaleri da se trgnu pa su preko Vukojevića stigli do izjednjačenja u 42. minutu za 1:1.

Fizičku nadmoć pokazali su domaći igrači u  drugom poluvremenu kada na polovini drugog dela Nemanja Knežević odlično centrira, a Vukojević glavom šutira lopta udara u stativu a golman Radović  je hvata na gol liniji. Imala je domaća ekipa još  jednu dobru  šansu Vilimonović proigrava Nenada Đokića koji šutira preko gola. Domaćin je preokrenuo rezultat u 83. minutu Mehmedi prihvata loptu na polovini terena prolazi nekoliko igrača šutira golman odbija loptu, a na nju natrčava Zdravković i šalje je u mrežu za 2:1. Do kraja Vilimonović je potvrdio pobedu domaće ekipe golom u 88. minutu utakmice za konačnih 3:1.

U narednom kolu OFK Kopaonik1931 je slobodan, a u poslednjem kolu domaćin je ekipi Kamenorezca 76 iz Dublja, kada će prvaku Druge rasinske okružne lige biti uručen pehar.

OFK Kopaonik1931 - FK Poljoprivrednik 3:1 (1:1)

Brus-Gradski Stadion. Gldalaca: 50. Sudija: Dejan Miletić (Kruševac) 6,5. Streci: Vukojević u 42, Zdravković u 83, Vilimonović u 88. minutu za OFK Kopaonik1931, a Lazarević u 39. minutu za Poljoprivrednik. Žuti kartoni: Milovanović, Rakovac (Poljoprivrednik). Igrač utakmice: Kovačević.

OFK Kopaonik 1931: Nikolić 7, N.Knežević 7, U.Knežević 7,5, N.Đokić 7 (od 80. min Mitrović -), Vilimonović 7, Vukojević 7, Kovačević 8, Burgić 7,5, Zdravković 7,5, Mehmedi 7,5, S.Đokić - (od 32. min Terzić 7).

Poljoprivrednik: Radović 7, Ignjatović 6,5, Kostić 6,5, Alurović 6,5, Batoćanin 6 (od 55. min Krstić -), Mladenović 6,5, Milovanović 6,5, R.Rakovac 6,5, L.Đokić 7(od  70. min N.Rakovac-), Todorović 6,5, Lazarević 7 (od 55 Pantelić-).

Beli Orlovi 5 : 2 Garevina
Mladost (T) 1 : 4 Mladost (DK)
Omladinac 5 : 1 Vinogradar
Velika Drenova 3 : 1 Stari Trstenik
OFK Kopaonik 1931 3 : 1 Poljoprivrednik
Ribnik 1 : 7 Kamenorezac 76