Podela bodova u Aranđelovcu

U 9. kolu Međuopštinske lige Aranđelovac Topola fudbaleri Sloge odigrali su sa ekipom B 2000 nerešeno 2: 2. Obe ekipe u meč su ušle posle nešto slabijih rezultata. Domaći su hteli prekid serije od tri uzastopna poraza. Gostujući fudbaleri su želei da pokažu da je šokantan poraz od fenjeraša na tabeli u prethodnom kolu bio samo delo loše sportske sreće, pa su u meč ušli nešto odlučnije. Ipak, prvu izgledniju priliku imali su domaći u 5. minutu, kada je S. Toćilovac sa 10-ak metara šutirao pored gola. Gosti su uzvraitli u 8. minutu preko  J. Petrovića  koji je sa 20-ak metara šutirao pravo u golmana I. Petrovića. Domaći fudbaleri su došli u vođstvo u 16. minutu. Preković je dijagonalom pronašao S. Točilovca, koji je sa 10-ak metara savladao Jelesijevića. Nakon promašaja Č. Petroviča u 18. i Antonijevića u 20. minutu, gosti su ipak stigli do izjednačenja. Antonijević je izveo slobodan udarac sa 25 metara i savladao Petrovića. Posle prekršaja nad Č. Petrovićem, B. Točilovac je dobio crveni karton u 37. minutu.

U drugom poluvremenu gosti su konstantno napadali i brojčanu prednost uspeli da materijalizuju u 62. minutu. M. Pavković je sa 10-ak metara savladao golmana Petrovića. Fudbaleri Sloge su do gola mogli i u 68. minutu, ali je šut Pavkovića odbranio Petrović. Gosti su bili u šansi i u 73. i 78. minutu, ali je Antonijević u oba navrata šutirao pored gola. Za brojne promašaje gosti su kažnjeni u 80. minutu. S Točilovac je postigao svoj drugi gil na utakmici i poravnao rezultat. Do kraja meča nije bilo značajnijih dešavanja na terenu, pa su ekipe podelile bodove.

B 2000 (Aranđelovac) - Sloga (Zagorica) 2: 2. Igralište u Aranđelovcu. Gledalaca oko 50. Delegat: Dragan Perkić (Aranđelovac). Glavni sudija: Milan Milovanović, pomoćnici: Predrag Jorgić i Nenad Rafailović (svi iz Aranđelovca). Strelci: Srđan Toćilovac u 16. i 80. minutu za B 2000, a Antonijević u 22. i Miloš Pavković u 62. minutu za Slogu. Žuti kartoni: Ležaja, S. Točilovac, Radojičič (B 2000) Jelesijević, Antonijević, J. Petrović, A. Pavković (Sloga). Crveni karton: B. Točilovac (B2000).

B 2000: I. Petrović, Preković, Ležaja, Zarić, Mijatović, S. Točilovac, B. Točilovac, Lukić, Đurđević (od 46. Savić), Radojičić, Vojičić.

Sloga: Jelesijević, Gajić, Dimitrijević, Vesić, A. Pavković, Stevanović, J. Petrović, Babić, M. Pavković, Antonijević, Č. Petrović (od 72. Ivanović).

Sloga 4 : 0 B 2000
Mladost 1 : 2 BSK
Mladi rudar 3 : 3 Kopljari
Radoje Domanović 2 : 0 Trešnjevica
Prvi srpski ustanak 4 : 0 Omladinac
Jasenica 2 : 2 Proleter