FUD pobedio ekipu Sebečevca

Posle nerešenog rezultata u Zleginju ekipi FUD-a su kola krenula nizbrdo i vezali su tri uzastopna poraza što ih je znatno udaljilo od prvog mesta. FUD se proteklog vikenda vratio na pobednički kolosek kod kuće su savladali ekipu Sebečevca rezultatom 3:0. Domaćin je poveo u 42. minutu golom Zdravkovića.

U drugom poluvremenu domaćin je duplirao prednost u 55. minutu veoma lepim golom Pavlovića. Konačan rezultat i pobedu FUD-a postavio je solo prodorom mladi Filip Ignjatović za  konačnih 3:0. FUD je posle ove pobede četvrti na tabeli sa 46 bodova.

FUD - Sebečevac 3:0 ( 1:0)

Brus-Gradski stadion. Gledalaca 50. Sudija: Ljubiša Jakovljević (Kruševac). Strelci: Zdravković 44, Pavlović 55, Ignjatović 78. minutu. Igrač utakmice: Pavlović (FUD).

FUD: Jovanović,Jelić, Vukajlović, Nikolić, Simić (od 83. minuta Knežević), Pavlović, Vračarević (od 50. minuta Rakočević), Luković, Mitrović, Zdravković, Ignjatović (od 83. minuta Terzić).
Sebečevac: Petković, Pantić, Simonović, Miletić, J.Milutinović, Simić (od 78. minuta Šelmić), Lazić, Milojević, Đorđević, Nenezić, M.Milutinović.

Vinogradar 1 : 0 Sloga (D)
Jastrebac (VŠ) 4 : 0 13. April
FUD 3 : 0 Sebečevac
Sloga (L) 1 : 1 Sloga (Ć)
Bošnjane 0 : 1 Temnić 1924
Gornji Stepoš 3 : 1 Čitluk
Kupci 5 : 2 Rubin
Mačkovac 7 : 2 Mladost (T)