Trsteničani nerešenim rezultatom razočarali navijače na stadionu kraj Morave

Detalj sa meča - foto: Dragan Ivanović

U nastavku prvenstva Zone "Zapad" fudbaleri Trstenika PPT su danas odigrali zaostalu utakmicu 16. kola i razočarali su malobrojne navijače, odigravši nerešeno sa ekipom Juhora iz Obreža 1:1.

Pogodak kapitena Nenada Vasića u 10. minutu za 1:0 posle bolje igre domaćih nagoveštavao je pobedu pa je ovim rezultatom završeno prvo poluvreme. Trsteničani su i u drugom delu susreta dominirali ali nisu uspeli da i pored zrelih prilika postignu drugi pogodak i osiguraju nova tri boda. Uspevali su tako sve do 85. minuta utakmice da sačuvaju vođstvo, a onda hlada tuš i izjednačenje 1:1 strelac za goste bio je Nenad Milunović. Domaći fudbaleri su pokušavali do kraja meča da postignu pogodak ali bezuspešno.

Trsteničani su trenutno na trećem mestu tabele sa 30 osvojenih bodova, dok su gosti iz Obreža i dalje u opasnoj zoni za ispadanje iz lige sa osvojenih 14 bodova i nalaze se na 14. mestu. U narednom 17. kolu Trstenik PPT gostuje u Kušiljevu kod istoimenog kluba dok Juhor u derbiju dna tabele dočekuje  ekipu Gradine iz Pejovca.

Utakmicu 16. kola između Trstenik PPT i Juhor iz Obreža vodio je glavni sudija Dragan Maritić iz Ćuprije sa pomoćnicima Nenadom Božićem iz Zavidovića i Nenadom  Todorovićem iz Jagodine. Delegat i kontrolor ove utakmice bio je  Bojan Terzić.