Fudbaleri Trstenika deklasirali goste iz Obreža

Detalj sa utakmice u Trsteniku - foto: D.Ivanović

Izabranici šefa stručnog štaba Trstenik PPT Milana Milića boljom i dominantnom igrom tokom cele utakmice, deklasirali su gostujući ntim Juhor iz Obreža u okviru 12. kola Zone ’’Zapad’’ visokim rezultatom 10:0 i sada se nalaze na drugom mestu tabele sa 30 bodova, odnosno samo bodom manje od lidera Morave iz Ćuprije sa kojim se sastaju u narednom 13. kolu koje će biti ujedno i derbi jesenje polusezone.

Pobeda trsteničana nije dolazila u pitanje. Pogodke za domaći tim postigli su Milorad Savić u prvom minutu, Nikola Panić u 20. zatim kapiten Nenad Vasić sa het trikom u 28,36. i 50. minutu utakmice. U 40. minutu u listu strelaca se upisao i Martin Marisavljević, a onda isto tako i Nikola Miljković het trik u 48, 62. i 72. minutu. Stefan Đonić je matirao golmana gostiju u 69. minutu utakmice.

Na kraju pomenimo i arbitre glavni sudija bio je Nikola Bogdanović iz Ćuprije, sa pomoćnicima Milošem Bujančevićem iz Ćuprije i Markom Spasićem iz Jagodine. Delegat i kontrolor ovog susreta bio je Vladan Stevanović