Konjarnik nastavio pobedonosni niz, savladane i Nišlije

Nakon velikog prošlonedeljnog uspeha i pobede nad šampionom FON-om, ekipi Konjarnika u Šumice stigao je niški Vinter sport koji je nanizao 4 uzastopna poraza. Bodreni vernim navijačima iz prvog napada Konjarnik dolazi u vođstvo. Posle akcije Ljujića i Ristanovića, ovaj drugi je sa metra loptu ubacio u gol. Domaći i u nastavku stvaraju, ali i propuštaju dobre prilike, dok gosti nisu nijednom pripretili domaćem golmanu Drndareviću. Na odmor se otišlo minimalcem iz prvog minuta.

Kao u prvom i na startu drugog dela odmah uzbuđenje. Arsić u 22. minutu sa dva metra pogađa stativu gola Nišlija. Konjarnik i pored vođstva više drži loptu u svojim nogama, a u 26. minutu ga uvećava preko raspoloženog Bosnića. Minut kasnije Ristanović pogađa prečku šutem sa 10 metara, drugi put za kratko vreme okvir gola spašava goste.

Konjarnik apsolutno gospodari terenom, a drugim golom brzonog Bosnića u 29. minutu odlazi na velikih tri razlike, na opšte oduševljenje domaće publike. Poslednji pogodak na utakmici delo je Šljukića u zadnjem minutu susreta, za konačnih 4:0.

Ovom pobedom Konjarnik je overio tri prethodno osvojena boda protiv šampiona FON-a i sada se sa 12 bodova nalazi u gornjem delu tabele. Sledećeg vikenda Konjarnik ide u Vranje, dok se u Nišu igra lokalni derbi Vinter sport - Kalča.

KONJARNIK - VINTER SPORT 4:0 (1:0)

SALA: USC VOŽDOVAC - ŠUMICE. GLEDALACA: 200. SUDIJE: Stanković Dalibor i Martinović Marko. STRELCI: Ristanović 1, Bosnić 26. i 29. i Šljukić 40.min (Konjarnik). ŽUTI KARTON: Bosnić (Konjarnik).

KONJARNIK: Drndarević, Milosavljević, Ristanović, Ljujić, Šljukić - rezerve: Ljutica, Ivić, Vićić, Arsić, Bosnić, Marsenić, Stanković, Krstić, Ratković.

VINTER SPORT: Đorđević, Ristić, Radenković, Jovanović, Marjanović - rezerve: Ljubić, Stojanović, Stanković, Arsenijević, Anev, Maksimović.

Novi Pazar 3 : 3 Bečej 2003
Loznica Grad 2018 3 : 2 Vranje
Konjarnik 4 : 0 Winter sport
Kalča 0 : 9 FON
Ivanjica 5 : 3 Zemun Samo pravo