Polet Nakovo siguran protiv Borca

U pretposlednjem 14. kolu PFL Zrenjanin Polet je u Nakovu dočekao ekipu Borca iz Aleksandrova i ostvario pobedu od 5-2.

Pred oko 100 gledalaca po lepom i sunčanom danu Polet iako oslabljeni ne igranjem osam igrača dočekao je Borac i momci koji su bili na terenu su skroz opravdali poverenje trenera Saše Kresoje. Na samom početku Babić je domaće doveo u vođstvo pogotkom iz slobodnog udarca. Kapiten Draganov je postigao još dva pogotka do kraja poluvremena za 3-0 i sa tim rezultatom se otišlo na odmor.

U nastavku domaćin se opušta i igrači Borca smanjuju na 3-1. Nakon toga Inđić postiže još dva pogotka i gosti između toga još jedan za konačnih 5-2.

Ovom pobedom Nakovčani ostaju lideri na tabeli i prvom pratiocu kikindskom ŽAK-u  beže jedan bod, a trećeplasiranom ŽFK Banatu dva boda.

U poslednjem kolu popularna "Barcelona" gostuje u Mokrinu ekipi Delije.