Miladinović: Bili smo bolji, ali ne i konkretniji

Dobra utakmica, dve sjajne ekipe. Prekaljena ekipa iz Kruševca sa dosta iskusnih igračica poput (Suzane Petronijević, Marije Lisinac... ) koje su dugo igrale super ligu za žene, popunjena mladim igračicama deluje dosta dobro, protiv Piroćanki, kojima je ovo u šest dana trći meč sa istim rosterom.

Od samog starta utakmice Piroćanke su nametnule svoj način i stil igre, bile bolje, ređale se šanse ali gola nije bilo pa se na poluvreme otišlo sa 0:0.

Drugo poluvreme preslikano, Piroćanke se pitaju za sve, dobra igra, i gol u 65. minutu Andrijane Pejčić. Nastavilo se u istom ritmu, kad smo svi mislili da je već gotovo, kontra Kruševljanki, sjajna Suzana Petronijević gura loptu iza leđa odbrane Jedinstva, a Jeleni Raičević nije bilo teško da matira Draganu Kirkov. .

Kako trener Jedinstva 2014 iz Pirota Miladinović kaže:
- Nije mala stavar doneti bod sa gostovanja, ali imali smo sve u našim rukama. Zaključak svega ovoga je "bili smo bolji, ali nismo bili konkretni"!

Radnički 1923 9 : 1 Levač
Zemun 8 : 3 Mačva
ŽGFK Lavice Dubočica 0 : 1 Kolubara
Spartak DOO 8 : 0 Karađorđe
Napredak Junior 2018 1 : 1 Jedinstvo 2014