Torlak nastavio pobedonosnu seriju

Meč u Kumodražu započeo je obostranom angažovanošću ekipa, mada je jaka košava dosta ometala igru. Na prvu šansu se čekalo do 13. minuta. Rakonjac je sa krila uputio centaršut na peterac, Knežević šutira glavom, zamalo kraj gola gostiju. Domaći atakuju sve ozbiljnije, a Radojević u 17. minutu sa 18 metara gađa sam ugao gola Nikolića, koji krajnjim naporom uspeva da loptu izbaci u korner.

Drugi deo prvog poluvremena utakmica je izgubila na intezitetu, gosti su jedini put pripretili preko Lazara Ljubevića u 41. minutu, ali njegov šut sa 13-14 metara je završio visoko iznad gola.

Mnogo angažovanije domaći kreću u nastavku što im se isplatilo u 53. minutu. Posle centaršuta Rakonjca loše su odreagovali golman Nikolić i half Popadić koji postiže autogol. Gosti od 65. minuta ostaju sa igračem manje, ali samo 3 minuta kasnije su uspeli da izjednače. Posle udarca iz ugla najviši u skoku je Prelić i loptu glavom šalje u nebranjeni deo gola za 1:1.

Najagilniji igrač domaćih Rakonjac u 73. minutu lepo centrira do Ilijazija, a ovaj sa oko 12-13 metara šutira zamalo neprecizno. Torlak na sve načine pokušava da dođe ponovo u vođstvo, a to im uspeva u 76. minutu. Asistent je neumorni Rakonjac, a egzekutor za desetak metara spretni Popović.

Od 88. minuta i domaći igraju sa 10 igrača, što gosti pokušavaju da iskoristie i izjednače rezultat. Međutim ostalo je malo vremena pa u tome nisu uspeli, tri vredna boda ostaju u Kumodražu. Torlak će narednog vikenda biti gost fenjerašu u Batajnici, a Mokrolužani dočekuju Napredak iz Medoševca.

TORLAK - CRVENA ZVEZDA (MML) 2:1 (0:0)

STADION: FK Torlak. GLEDALACA: 50. GL.SUDIJA: Kapor Uroš. POM.SUDIJE: Ignjatović Jordan i Maričić Miloš. STRELCI: Popadić 53. (a.g.) i Popović 76.min (Torlak), Prelić 68.min (C.Zvezda MML). ŽUTI KARTONI: Denić, Radojević, Jevtić, Popović, Malić i Rakonjac (Torlak),  Prelić, Đokić i S.Ljubević (C.Zvezda MML). CRVENI KARTONI: Malić 88.min (drugi žuti) (Torlak), S.Ljubević 65.min (drugi žuti) (C.Zvezda MML).

TORLAK: Jevtić, Rakonjac, Ilijazi, Denić, Avemarija (Đokić), Malić, Mačužić (Josipović), Popović (Paunović), Knežević, Radojević, Pajković.

CRVENA ZVEZDA (MML): Nikolić, Adamović (Anka), Radisavljević, Đokić, Popadić, S.Ljubević, Ivković, L.Ljubević (Novković), Prelić (Petrović), Radulović, Janić (Mitić).