Zaslužena pobeda Kamenorezca na igralištu u Dublju

U okviru 15. prvenstvenog kola Druge Rasinske okružne lige u Dublju su susret odigrali stari rivali Kamenorezac 76 i ekipa Velike Drenove. U otvorenoj, prosečnoj igri obostrano neiskorišćenim šansama ekipe su se nadmudrivale, ali je domaći tim bio uspešniji i slavio reyultatom 4:1, poluvreme 2:0.

Fer i korektnoj igri doprinelo je i kvalitetno i dobro suđenje arbitra Aleksandra Novičića, kome su pomagale dve mlade dame Mina Matić i Milica Jevtić. Dužnost delegata profesionalno je obavio kao mnogo puta do sada Slobodan Obradović.

Domaći su došli u vođstvo u 31. minutu pogodkom kapitena Nikole Pecića, koji je povećao vođstvo svoga tima 2:0 u 36. minutu, to je bio rezultat poluvremena. U nastavku ista igra a gledaoci su videli još tri pogodka, dva u mreži gostiju i jedan u golu domaćih. Treći pogodak pao je u 47. minutu a strelac je bio agilni Stefan Simić, u 76. minutu 4:0 strelac Đorđe Andrijašević, dok je u 86. minutu mrežu Kamenorezca pogodio i Đorđe Vukojević preciznim udarcem sa ivice šesnaesterca i tako ublažio poraz svog tima.

Posle ove utakmice Kamenorezac 76 se nalazi na 10. mestu tabele sa 18 bodova, a Velika Drenova na 14. mestu sa 7 bodova. U narednom 15. kolu dubljani gostuju u Pojatama kod ekipe Omladinca, a Velika Drenova kući dočekuje ekipu Beli orlovi iz Tobolca. Dubljani imaju utakmicu manje koju će odigrati 14. novembra sa ekipom Omladinaca iz Ugljareva na svom terenu.

Kamenorezac 76 4 : 1 Velika Drenova
Beli Orlovi 2 : 2 Poljoprivrednik
Gradac 0 : 3 Omladinac (U)
Stari Trstenik 3 : 4 Župski biseri
Rubin 3 : 3 14. Oktobar
Borac 0 : 3 Polet 57
Jezero 3 : 0 Vinogradar