Savladan Partizan posle preokreta

Spartak je pred svojim navijačima uspeo da savlada Partizan u utakmici koja je obilovala golovima. Istakli su se Nikolić u redovima domaćina i Stevanović kod crno-belih sa po dva postignuta gola, ali veća želja ekipe Spartaka donela je na kraju radost subotičkoj publici.

Početak utakmice nije nagoveštavao goleadu. Prvi pokuašj imao je Partizan u 8. minutu preko Stevanovića čiji šut lako brani mladi Dokić. Četiri minuta kasnije Stevanović je odlično izveo slobodan udarac sa oko 20 metara i loptu poslao u mrežu za 0:1.

Spartak Ždrepčeva Krv – Partizan 3:2 (1:2)

Gradski stadion u Subotici. Gledalaca: oko 1,300. Sudija: Zoran Široki. Strelci: 0:1 Stevanović (12.), 1:1 Nikolić (29.), 1:2 Stevanović (44.), 2:2  Nikolić (57.), 3:2 Denković (69.)

Spartak Ždrepčeva krv: Dokić, Ivančević, Srećković (78. Jovanović), Vidaković, Denković (90. Vujanović), Dunđerski, Marčić, Urošević, Vidović, Bijelović (46. Šormaz – 89. Baić), Nikolić

Partizan: Stojković, Brežančić, Ostojić, S. Pavlović,, Miletić (73. Smiljanić), Šćekić, Zdjelar (46. Souma), L. Pavlović, Asano (59. Lakčević – 77. Vitas), Stevanović, Sadik (59. Matić).

Javor Matis 1 : 3 Vojvodina
Čukarički 0 : 1 Inđija
Spartak ŽK 3 : 2 Partizan
Mladost 2 : 1 Mačva
Voždovac 1 : 0 Napredak
Radnički (N) 4 : 3 Rad