Fudbaleri pirotskog Jedinstva, konačno kompletni, pobeda nije izostala!

Posle utakmica u kojima su u Jedinstvu imali velike probleme, konačno je u nedeljnom meču bilo sve kako bi ustvari trebalo da bude na svakoj utakmici. Domaći su nastupili brojčano kompletni što je rezultiralo pobedom.

Očekivalo se više od Borana, koji su na prethodnoj utakmici sa ekipom Tanasko Rajić ostavili veoma dobar utisak.

Pirotski zonaš je "problem" rešio već u prvom delu, što se kasnije pokazalo dovoljnim. Mada, treba istaći da je i borski golman Stojčić jedan od "krivaca" zbog čega njegov tim nije poražen ubedljivije .

Meč je odigran u veoma korektnoj atmosferi, a dama s pištaljkom je veoma dobro "podelila pravdu"!

Vredni  predsednik  Saša Popović bio je i u ulozi trenera jer Stanko Nedeljković iz privatnih razloga nije mogao da vodi tim.

Zona Istok 10. kolo: Jedinstvo - OFK Bor 1919   2:0 (2:0)

Strelci:  1:0 Petković  jedanaesterac u 32. minutu, 2:0 Milošević u 42. minutu.