Kadeti Čukaričkog sjajni, protiv Vrščana brojali do deset!

Kadeti Čukaričkog sjajni, protiv Vrščana brojali do deset!--

Kadeti Čukaričkog ostvarili su ubedljivu pobedu, treću u tri meča ove sezone, protiv OFK Vršca. Izabranici Nikice Klinčarskog bili su neumoljivi, spakovali su deset lopti iza leđa golmana gostujućeg tima, Radakovića. Seriju je otvorio Ognjen Ajdar u 17. minutu, a do kraja prvog poluvremena još petorica igrača belo-crnih uspevalo je da pogodi mrežu Vrščana. Činili su to redom, Petković, Denić, Spasojević, te potom u poslednja dva minuta prvog dela, Radić i Grgić.

U nastavku Kličnarski je izvršio svih pet izmena, ali je njegova ekipa nastavila da igra u visokom ritmu. Najmlađi u timu Brđana Spasojević je pogodio već na startu drugog poluvremena, upisao se potom i rezervista Bibić, te je i Grgić postigao svoj drugi, a deveto gol za Čukarički, u 65. minutu. Do kraja meča desetka belo-crnih, za koju se pobrinuo još jedan igrač sa klupe, Džejlan Rašljanin.

Čukarički – OFK Vršac 10:0 (6:0)

Strelci: 1:0 – Ajdar u 17, 2:0 – Petković u 26, 3:0 – Denić u 28, 4:0 – Spasojević u 38, 5:0 – Radić u 43, 6:0 – Grgić u 44, 7:0 – Spasojević u 47, 8:0 – Bibić u 61, 9:0 – Grgić u 65, 10:0 – Rašljanin u 90. minutu.

Teren: SC Rakovica. Gledalaca: 150. Sudija: Andrija Stojanović. Pomoćnici: Novak Novaković i Goran Bogićević. Žuti karton: Golijanin (Čukarički).

ČUKARIČKI: Janjić, Mihajlović, Savić, Hiti, Denić, Radić (od 61. Radojević), Miladinović (od 67. Bogićević), Spasojević (od 54. Golijanin), Grgić (od 71. Rašljanin), Ajdar (od 46. Bibić).

OFK VRŠAC: Radaković, Tošić, Dugić (od 61. Šušnjar), Vranić, Borisavljević, Mioško (od 46. Caran), Maksimović (od 46. Milićević), Vranješ, Grbić (od 46. Sekulić), Necin (od 65. Stanić), Nikolić.

Spartak ŽK 1 : 4 Partizan
Teleoptik 3 : 3 Crvena zvezda
Vojvodina 1 : 1 Real Niš
Čukarički 10 : 0 OFK Vršac
Kiker 2 : 0 Apolon 4
Radnički (N) 1 : 0 Brodarac