Zvezda vodi 1:0 u polufinalu

Odbojkaši Crvene zvezde ostvarili su pobedu u prvom meču polufinalne serije plej-ofa BPŠ Superlige Srbije protiv Spartaka iz Subotice rezultatom 3:2, po setovima 22:25, 25:20, 16:25, 25:19, 15:13.

Crveno beli su tokom čitavog meča jurili prednost gostiju, stizali, izjednačavali rezultat i na kraju u petom setu preokrenuli i pobedili na startu plej-ofa.

CRVENA ZVEZDA – SPARTAK (S) 3:2 (22:25, 25:20, 16:25, 25:19, 15:13)

Beograd – Dvorana: USC Voždovac. Gledalaca: 150. Sudije: Vladimir Simonović i Tomislav Popović. Trajanje meča: 115 minuta.

CRVENA ZVEZDA: Meljanac, Jevtić (libero), Petković, Mašulović 15, Petrović 1, Nejić 23, Sinđelić 7, Jovanović, Dodić 16, Andonović 2, D. Pavlović 16. Nisu igrali: Đurđević, Tadić, N. Pavlović. Trener: Tomislav Kukanjac.

SPARTAK: Milović (libero), Arsenoski 5, Jungić 2, Veselinović 21, Simić 11, Medan, Kecman 9, Tumbas 5, Ilić 12. Nisu igrali: Peić, Seizović, Dulić. Trener: Igor Zakić.

Radnički 3 : 0 Mladi radnik
Crvena Zvezda 3 : 0 Spartak (Su)
Vojvodina 3 : 1 Jedinstvo (SP)