Zona Morava: Golman Manić junak remija na Brdu

Na Bunjačkom brdu remi koji je, čini se, bio po volji za oba rivala. Gosti iz Kosovske Mitrovice bili su dominantniji u prvom poluvremenu kada su stvorili nekoliko prilika za pogodak. To što se mreža domaćina nije zatresla najviše zasluga ima, ovoga puta, odlični vratar Manić. On je branio zaista fenomenalno i u nekoliko navrata na čudesan način zaustavljao šuteve fudbalera Trepče.

Jedan od ataka gostiju na gol Karadjordja

U nastavku druga slika. Istina gosti su i dalje napadali ali su fudbaleri Karađorđa bili odlični najpre u odbrambenim zadacima a potom i u kontrama kojima su ozbiljno pripretili vrlo dobrom protivniku iako su u finišu prvog dela ostali sa deset igrača jer je posle jedne gužve iz igre isključen Vuković. Iz jednog takvog napada je i postignut pogodak. Arsenijević je na volšeban način prošao po desnoj strani, prevarivši nekoliko protivničkih igrača, uposlio Sekulića a ovaj je savladao golmana Trepče Lakića - 1:0.

Gužva pred golom vrlo dobrog golmana Trepče Lakića Foto: STOLE

Gosti su nakon toga ponovo prešli u ofanzivu i deset minuta pre kraja uspeli da poravnaju rezultat. Strelac je bio Milosavljević koji je uputio udarac sa dvadesetak metara i pogodio donji desni ugao - 1:1. Na kraju ruka ruci uz obostano zadovoljstvo.

KARAĐORĐE - TREPČA 1:1 (0:0)

RIBNICA - Igralište na Bunjačkom brdu. Gledalaca 100, Sudija: Nemanja Bogdanović (Čačak) 7. Strelci: Sekulić u 58. (Karađorđe), Milosavljević u 80. (Trepča), Žuti kartoni: Arsenijević (Karađorđe), Vučković i Kostić (Trepča). Crveni karton: Vuković (Karađorđe). Igrač utaknmice: Marko Manić (Karađorđe).

Karađorđe: Manić 8, Arsenijević 7,5, Arsović 6,5, Milovanović 7, Sazdov 6,5, Šarac 6,5, Čolović 6, Vuković 6, Milević 7 (Marković -), Sekulić 7,5, Nešić 6,5 (Marinković 6).

Trepča: Lakić 7, Milovanović 6,5, Veselinović 6, Đorđević 7,5, Vučković 7, Božović 6,5, Đokić 7, Kostić 6,5, Ivanović 6,5, Lalić 7,5, Milosavljević 7,5.